PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری میشه روی لپ تاپی که درایور ویندوز xp نداره ویندوز xp نصب کرد؟

iHSG
March 4th, 2016, 16:13
سلام دوستان
من یه لپ تاپ دارم که متاسفانه در سایت Acer فقط درایور ویندوز 8.1 و ویندوز 10 رو داره.
آمدم روی این لپ تاپ ویندوز XP ریختم و سعی کردم همه درایور هاش رو با دیسک به روز و جدید DriverPack Solution نصب کنم که متاسفانه این نرم افزار نتونست بعضی از درایور های لپ تاپ من مثل درایور کارت شبکه رو شناسایی کنه به همین دلیل رسماً تو ویندوز XP نمی تونم به اینترنت چه با کابل Lan و چه با Wi-Fi وصل بشم.

حالا سوالم اینه چطوری می تونم همه درایور های لپ تاپم رو در ویندوز XP داشته باشم؟

rastindata
March 4th, 2016, 16:26
ببخشید میدونم زیاد به مشکل شما ربطی نداره !

اما ما ایرانیا چرا نمیخوایم دست از سر این ویندوز xp مسخره برداریم !

خود مایکروسافت اعلام کرد ما دیگه مسئولیتی در قبال این ویندوز نداریم و end of life شده !
شما بازم میرید دنبال این ویندوز !

میدونید چقد باگ High داره این ویندوز !؟

Mr-MAMAD
March 4th, 2016, 16:26
با سلام خدمت شما

به عبارتی چون پشتیبانی از ویندوز xp به صورت رسمی متوقف شده فکر نکنم بتونید. مخصوصا که ساخت تولید لپ تاپ شما 2013 هست و اون زمان ویندوز 7 مطرح بود.

و فکر نکنم بتونید روی این ویندوز فعالیتی داشته باشید بهتر هست حداقل از ویندوز 7 استفاده کنید بهتر هست.

موفق باشید

soheil869
March 4th, 2016, 16:43
سلام دوستان
من یه لپ تاپ دارم که متاسفانه در سایت Acer فقط درایور ویندوز 8.1 و ویندوز 10 رو داره.
آمدم روی این لپ تاپ ویندوز XP ریختم و سعی کردم همه درایور هاش رو با دیسک به روز و جدید DriverPack Solution نصب کنم که متاسفانه این نرم افزار نتونست بعضی از درایور های لپ تاپ من مثل درایور کارت شبکه رو شناسایی کنه به همین دلیل رسماً تو ویندوز XP نمی تونم به اینترنت چه با کابل Lan و چه با Wi-Fi وصل بشم.

حالا سوالم اینه چطوری می تونم همه درایور های لپ تاپم رو در ویندوز XP داشته باشم؟
باسلام
لپ تاپ های جدید از ویندوز XP پشتیبانی نمی کنند
جهت نصب ویندوز XP یک ماشین مجازی مانند Vmware Workstation نصب کنید و در آن ویندوز XP نصب کنید
در آن واحد هر 2 سیستم عامل را دارید
موفق و پیروز باشید

s0NY
March 4th, 2016, 17:04
ویندوز 7 نصب کنین ار مد xp استفاده کنین :|
روی 8 و 10 ندارد و نصب نمی شود