PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به شریک برای راه اندازی سایت موزیک دیس لاو

___.Hrs.___
March 4th, 2016, 13:03
با سلام

دوستان عزیز بنده قصد راه اندازی سایت موزیک دارم در زمینه موزیک دیس لاو

به دلیل محبوب شدن این سبک موسیقی درایران و زیاد شدن خوانندگان این سبک نیاز به این سایت ها مشاهده میشه

و با توجه به جستجوی بنده تنها یک سایت در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت میکنه و دارای بازدید و درآمد مناسبی میباشد

پس این کار توجیح سرمایه گزاری دارای سود را دارد

اما شرایط همگاری :

کارهایی که بنده میتوانم انجام بدم

1 : بنده دامین را با نام بسیار خوب تهیه کردم : www.disslove.club (http://www.disslove.club)
2 : هاست با سرعت بسیار بالا و منابع مناسب تهیه شده
3 : سابقه مدیریت سایت موزیک را چند سالی داشتم و میتوانم تمامی مراحل مدیریت سایت موزیک را به شخص دوم آموزش میدم
4 : با خوانندگان و آهنگ سازهای بسیاری در این زمینه کانکت میباشم و میتوانم پس از مدتی مصاحبه و کارهای اختصاصی در سایت قرار بدم
5 : روزانه میتونم 3 ساعت مفید برای مدیریت سایت وقت بزارم

شرایط نفر دوم

1 : تهیه یک قالب مناسب ( رایگان یا پولی ) به عهده نفر دوم
2 : داشتن حداقل روزی دو ساعت وقت برای کار بر روی سایت
3 : داشتن اینترنت مناسب
4 : داشتن سنی مناسب برای همکاری ( افراد با سن کم و خجالتی مورد نیاز نیست )
5 : داشتن حس مالکیت سایت و دلسوزی برای آینده سایت

برای همکاری ممنون میشم اطلاعات تماس خود را برای بنده ارسال کنید یا با آیدی یاهو بنده در تماس باشید

Y!D : lvlr.hrs@bellsouth.net

Telegram : @Mrhrs

- - - Updated - - -

آپدیت

IrIsT
March 4th, 2016, 13:38
سلام و درود
موزیک دیس لاو رو نمیشه گفت کسب نمیذاره.
مثلا songdownload.ir
Song-dl.ir
و سایت های بجز اهنگهای دیگه،دیس ااو هم دارن و میذارن.مخصوصا سانگ دانلود که هرچی فریتاده میشه یا هست رو پیدا کنه میذاره
درسته خیلی مشتاق داره،اما برای ساپاندهی فکراتونو کردین؟
اولین سایتی که آهنگ های خارجی میذاشت به صورت کامل ما سانگ دانلود بود.اما زود ساماندهی بستش و .....
بخاطر همونم زود بستنش و همش گزارش میدادن
این حرف اول که ساماندهی رو مدنظر یگیرید
دوم اینکه بخاطر اینکه تعداد سایت های موزیک هرروز درحال زیاد شدن هستش،و فکر کنید خیلیا با رنکینگ بالا اهنگ های شما رو میذارن و ....
بعد این که سودهی برسه زمان بر خواهد بود و طولانی.چون راه زیادی باید طی کرد.
توی این مدت،چه تعخدی بین نفر اول و دوم وجود داره که بیاد تلاش بکنه،اخر نفر دوم هیچ حشاب نشه؟
سوال زیادا منم میتونم همکارتون باشم.اما همکاری دو طرفه و واقعا سالم.چون طمع انواع همکاری هارو چشیدم
Iedb.team@gmail.com
در تماس باشید

___.Hrs.___
August 17th, 2016, 02:33
با سلام

۵ ماه از زدن این تاپیک بنده گذشت ...

کسی که بخواد همکاری کنه و شرایط مناسب داشته باشه پیدا نشد

الان میشه گفت تمام آهنگ های سایت در صفحه اول گوگل در ۱۰ رنکینگ اول میباشد ( جستجو کنید بیوگرافی ارشاد )

بنده تمام تلاش ها رو تکی کردم و ۵ ماه ( البته یک ماه سایت تعطیل بود ) سایت رو بروز نگه داشتم

تعداد ۹۰۰ عدد مطلب با تگ - رینیم - آورده شدن نام سایت اول آهنگ ها ارسال کردم

تمامی آهنگ ها دارای دو کیفیت ۱۲۸ - ۳۲۰ قرار داده شدند حتی آهنگ های قدیمی سایت

سایت دارای ٖکاملترین آرشیو از خوانندگان دیس لاو میباشد که میتوانید بررسی کنید

قالبی ساده از دوستم دریافت کردم و با طراحی گرافیکی بالای عکس های خوانندگان نمایی زیبا برای سایت درست کردم

برای سایت یک بخش تکست گرافی راه اندازی کردم

یک انجمن وبولتین که ۷۰٪ آن کامل شده راه اندازی شده

و به زودی یک بخش بیوگرافی با طراحی زیبا آماده میشه

------------------

خیلی از دوستان در پیام خصوصی گفتن این کار شدنی نیست و سایت پا نمیگیره و توجیح منطقی نداره

الان بعد از گذشت پنج ماه دوباره میخوام پیشنهاد همکاری به دوستان بدم که بنده دست تنها در سایت کار نکنم

دوستان عزیزی که تمایل به همکاری دارند اعلام کنند

آدرس سایت : www.disslove.club (http://www.disslove.club)

emperatoor73
August 17th, 2016, 02:54
سایت خوبی دارید. من فکر میکردم پشت این سایت یک تیم هست
ولی الان که فهمیدم تنهایی این همه کار کردید واقعا تعجب کردم....
امیوارم موفق بشید

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

___.Hrs.___
August 17th, 2016, 13:21
سایت خوبی دارید. من فکر میکردم پشت این سایت یک تیم هست
ولی الان که فهمیدم تنهایی این همه کار کردید واقعا تعجب کردم....
امیوارم موفق بشید

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

تشکر از شما دوست عزیز

ایشالا به زودی یک مصاحبه خوب با خوانندگان ضبط میکنیم ..

دوستان عزیز که قصد همکاری دارند اعلام کنند

IrIsT
August 17th, 2016, 15:00
سلام و درود
احسنت.بسیار خوب.خوشم میاد از آدمای فعال.منم توی 4 ماه به رنکینگ و دتبه خوبی رسوندم وقتی سایت رو تنهایی بالا اوردم
اولاش خیلی خوب بود.اولین سایتی که طی چند ماه زبر 4 ماه شد ممبع و مرجع.
اما بعد اون بود که همکاران بجای رقابت سالم،خنجر کشیدن.طوری که بدون هیچ مشکل و فقط آهنگ مجاز و بدون هیچ اخطار،شیلتر شد
کلی از برنامه ها عقب موندیم و تو روحیه هم تاثیر گذاشت.اما تنها شایتی بودیم که با شیلتر شدنم مرجع موندیم و نه تا سایت عوض کردیم که به یک ماه نمیرسید بازدید میگرفت
مثل همین سانگ دانلود که به نامردی شیلتر شد.سانگ دانلود زیر یک ماه بازدید واقعیشو گرفت
الان 4 ماهه فقط میگن پاک کن.میگم بالا 9 هزار مطلب داره دیگه چی گذاشتین توی سانگ دانلود باز میگن سایتتون خیلی اهنگ غیرمجاز داره.
میگم ضرر زدین هیچ.زیر نظر بودیم هیچ.بدکن اخطار و بدون عدم اجرا شیلتر گردین هیچ
اما دیگه چی گذاشتین که هی چندماهه بدکن دلیل فقط میگید مشکل داره.بگید سایتو پاک کن.دیگه.
مشکلات داداش بعد چند ماه شروع میشه
خوشحالم که داری له اوج میرسی.بخدا از ته قلبم میگم.توهم رقیب منی.اما واقعا خوشحالم.رقابتو سالم دوست دادم
اما خیلیا ناسالم میخوان.مواظب باش.تو این اوضاع که همه خنجر به دست شدن،بهترین دوستت که تعریفتو نیکنه شاید زمینت بزنه
ناامید نشو و برو جلو.کمکی خواستی به عنوان همکار باهاتم.شاسد کار بزرگی نتونم بکنم،اولین نفری بودم که گفتم من پشتتم.اما جواب نیومد
ولی بازم میگم.کمکی بود بگو.
بازم احسنت داداش.ادامه بده و از نامردی ها و رقابت های ناسالم پاتو عقب نکش.چون دقیقا 6 ماه بعد از گذشت سایت،شروع میشه
هر کمکس بود از هاست و کانفیگ و سرور و پشتیبانی و تبلیغ و بک لینک و ارسال آهنگ و ...... در خدمتم
iedb.team@gmail.com
تلگرام
@AmirAm67
حتی اگه سرور خواستی بگیری،بهم بگو،چون شریک میخوام واسه خرید سرور یا سروری که اللن داریم رم 42
چون میخوایم تخلیش کنیم.بریم جای دیگه.ولی شریکی خواستی یا هر چیزی بهم بگو.دریغ نمیکنم.
موفق باشی

vatan3da
August 17th, 2016, 15:09
سلام عزیز
درتماس باشین همکاری خوبی میتونیم داشته باشیم

___.Hrs.___
August 17th, 2016, 15:32
سلام و درود
احسنت.بسیار خوب.خوشم میاد از آدمای فعال.منم توی 4 ماه به رنکینگ و دتبه خوبی رسوندم وقتی سایت رو تنهایی بالا اوردم
اولاش خیلی خوب بود.اولین سایتی که طی چند ماه زبر 4 ماه شد ممبع و مرجع.
اما بعد اون بود که همکاران بجای رقابت سالم،خنجر کشیدن.طوری که بدون هیچ مشکل و فقط آهنگ مجاز و بدون هیچ اخطار،شیلتر شد
کلی از برنامه ها عقب موندیم و تو روحیه هم تاثیر گذاشت.اما تنها شایتی بودیم که با شیلتر شدنم مرجع موندیم و نه تا سایت عوض کردیم که به یک ماه نمیرسید بازدید میگرفت
مثل همین سانگ دانلود که به نامردی شیلتر شد.سانگ دانلود زیر یک ماه بازدید واقعیشو گرفت
الان 4 ماهه فقط میگن پاک کن.میگم بالا 9 هزار مطلب داره دیگه چی گذاشتین توی سانگ دانلود باز میگن سایتتون خیلی اهنگ غیرمجاز داره.
میگم ضرر زدین هیچ.زیر نظر بودیم هیچ.بدکن اخطار و بدون عدم اجرا شیلتر گردین هیچ
اما دیگه چی گذاشتین که هی چندماهه بدکن دلیل فقط میگید مشکل داره.بگید سایتو پاک کن.دیگه.
مشکلات داداش بعد چند ماه شروع میشه
خوشحالم که داری له اوج میرسی.بخدا از ته قلبم میگم.توهم رقیب منی.اما واقعا خوشحالم.رقابتو سالم دوست دادم
اما خیلیا ناسالم میخوان.مواظب باش.تو این اوضاع که همه خنجر به دست شدن،بهترین دوستت که تعریفتو نیکنه شاید زمینت بزنه
ناامید نشو و برو جلو.کمکی خواستی به عنوان همکار باهاتم.شاسد کار بزرگی نتونم بکنم،اولین نفری بودم که گفتم من پشتتم.اما جواب نیومد
ولی بازم میگم.کمکی بود بگو.
بازم احسنت داداش.ادامه بده و از نامردی ها و رقابت های ناسالم پاتو عقب نکش.چون دقیقا 6 ماه بعد از گذشت سایت،شروع میشه
هر کمکس بود از هاست و کانفیگ و سرور و پشتیبانی و تبلیغ و بک لینک و ارسال آهنگ و ...... در خدمتم
iedb.team@gmail.vom
تلگرام
@AmirAm67
حتی اگه سرور خواستی بگیری،بهم بگو،چون شریک میخوام واسه خرید سرور یا سروری که اللن داریم رم 42
چون میخوایم تخلیش کنیم.بریم جای دیگه.ولی شریکی خواستی یا هر چیزی بهم بگو.دریغ نمیکنم.
موفق باشی

تشکر از تمامی تعاریف شما که بنده لایق هیچکدوم نیستم و هنوز کار خاصی انجام ندادم

و متاسفم بابت ضربه هایی که خوردید... امیدوارم چزاغی بشن برای آینده ی بهتر

بنده از نظر سرور و ... مشکلی ندارم زیرا خودم در کار هاستینگ هستم

تنها نیاز بنده یک همکار هست که سایت رو باهم دیگه بچرخونیم ...

IrIsT
August 29th, 2016, 16:26
مرسی از شما
همکار پیدا کردین؟
الان وضعیت چطوریه؟احتمالا وقتم خالی بشه و سایتوهام هنوز هستن.وقتم ولی خالی میشه
موفق باشید

___.Hrs.___
October 14th, 2016, 14:27
مرسی از شما
همکار پیدا کردین؟
الان وضعیت چطوریه؟احتمالا وقتم خالی بشه و سایتوهام هنوز هستن.وقتم ولی خالی میشه
موفق باشید