PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست تلفن

AHF-victory
March 4th, 2016, 01:59
سلام.دوستان من میخوام یه خط تهیه کنم بدم چند نفر تماس بگیرن با شرکت های مختلف... که بگن ما فلان محصول را داریم

اگر بخوام با شماره ثابت انجام بدم ,اما میخوام یه طوری باشه که نیاز نباشه بیان جای(حضور فیزیکی نباشه)

میشه بگید بهترین راهش چیه؟

از هرشهری که هست,باشماره ما تماس بگیره ...

rastindata
March 4th, 2016, 02:12
خط مجازی تلفن گویا میخواید؟!

من اصلا متوجه نشدم چی میخواید ...

- - - Updated - - -

میخواید تماس دریافت کنید یا ارسال کنید؟

mask-online
March 4th, 2016, 02:48
با سلام خدمت شما
پیشنهاد ما به شما ارسال پیامک صوتی هست
در صورت تمایل در خدمت شما هستیم

AHF-victory
March 4th, 2016, 03:32
خط مجازی تلفن گویا میخواید؟!

من اصلا متوجه نشدم چی میخواید ...

- - - Updated - - -

میخواید تماس دریافت کنید یا ارسال کنید؟

تماس ارسال کنم...(زنگ بزنم)

با سلام خدمت شما

امکان ارسال تست هست؟
هزینه دمو لطف کنید ,ولی فکر نکنم چون نیاز به بازار یابی داریم که صحب کنه,باز ببینم چه طوریه

mask-online
March 4th, 2016, 03:36
امکان ارسال تست هست؟
هزینه دمو لطف کنید ,ولی فکر نکنم چون نیاز به بازار یابی داریم که صحب کنه,باز ببینم چه طوریه

سلام
خیر امکان تست وجود ندارد
میتونید از سامانه بصورت تست ثبت نام و ارسال انجام بدید
برای مجموعه با ارسال یک صوت کوتاه معرفی رو انجام دادیم و کاربرانی که تمایل داشتند عدد مذکور رو وارد کردند
که با توجه به تماس های مورد نظر از اونجا بازایابی هدف آغاز شد باز تصمیم و عملکرد به شخص شما مربوط میشه
http://sms.mask-online.ir/

rastindata
March 4th, 2016, 09:41
سلام.دوستان من میخوام یه خط تهیه کنم بدم چند نفر تماس بگیرن با شرکت های مختلف... که بگن ما فلان محصول را داریم

اگر بخوام با شماره ثابت انجام بدم ,اما میخوام یه طوری باشه که نیاز نباشه بیان جای(حضور فیزیکی نباشه)

از اسکایپت استفاده کن ، برای اینکه هزینت زیاد نشه ، بسته مکالمه کشوری بگیر ...

- - - Updated - - -

با سلام خدمت شما

فعلا که یک پیام صوتی توی این پنلتون ارسال کردیم حدود 1 ساعت و نیمه که هنوز به مرحله دلیور هم نرسیده !

Netfollower
March 4th, 2016, 10:17
والا ریموت رو نمیدونم
اما اگر حضوری
دفتریی جایی داشتید
voip براتون عالی بود

arc1o0
March 4th, 2016, 10:18

می تونین چند خط تلفن بگیرید، بعد اون ها رو منتقل کنید به منازل اوپراتور ها تا از منزل بازاریابی شما رو انجام بدهند.

این طوری حتی اگر اوپراتور ها هم عوض شوند خطوط شما ثابت خواهند بود.

جهت مشاوره، طراحی و اجرا می تونید در تماس باشید.

bepad
March 4th, 2016, 10:34

سلام
راه حل شما سادست!
نیاز به یک مبدل انالوگ به دیجیتال دارید
نیاز به یک سرور مجازی الستیکس در یک دیتاسنتر داخلی
این دو را به هم متصل کنید.
به سادگی با نرم افزار سافت فون مربوطه در هر جای دنیا با همان خطی که وصل است تماس بگیرید تماس دریافت کنید و داخلی داشته باشید!
* حتی میتونید از مبدل های سیم کارتی هم استفاده کنید!

موفق باشید.

mtbirir
March 4th, 2016, 10:42
ما میتونیم به شما تلفن اینترنتی بدیم
و هر خط رو به یک اپراتور اختصاص بدید و این اپراتور فقط با داشتن اینترنت از همه جای ایران بتونه زنگ بزنه
با این شماره تماس بگیرید
02195119211

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

mask-online
March 4th, 2016, 13:09
فعلا که یک پیام صوتی توی این پنلتون ارسال کردیم حدود 1 ساعت و نیمه که هنوز به مرحله دلیور هم نرسیده !

شما با چه نام کاربری ارسال کردید تو سامانه

rastindata
March 4th, 2016, 14:38
شما با چه نام کاربری ارسال کردید تو سامانه

rastindata

mask-online
March 4th, 2016, 19:46
rastindata

شما کاربر مجموعه ما نیستید
در خصوص ارسال با سر شاخه خد در ارتباط باشید

AHF-victory
March 4th, 2016, 21:05
سلام
راه حل شما سادست!
نیاز به یک مبدل انالوگ به دیجیتال دارید
نیاز به یک سرور مجازی الستیکس در یک دیتاسنتر داخلی
این دو را به هم متصل کنید.
به سادگی با نرم افزار سافت فون مربوطه در هر جای دنیا با همان خطی که وصل است تماس بگیرید تماس دریافت کنید و داخلی داشته باشید!
* حتی میتونید از مبدل های سیم کارتی هم استفاده کنید!

موفق باشید.

میشه بیشتر توضضیح بدهید؟

Sajad
March 5th, 2016, 12:46
کاری که میخواهید انجام بدید با خط تلفن معمولی و ایجاد یک voip سرور قابل انجام هست.
اگر حدود ۱ تا ۱.۵ میلیون میتونید هزینه کنید استفاده از ip pbx پیشنهاد میکنم بهتون که نیاز به دانش فنی خاصی هم نداره و فقط خط‌ها را بهش میزنید و داخلی‌های موردنظرتون را ایجاد میکنید.
یک مورد هم سراغ دارم که چون کارتنش رو باز کرده قیمت کمتری میده ولی استفاده نکرده. (البته نمیدونم شایدم تا الان فروخته باشه)

fireserver
March 5th, 2016, 14:32
با سلام و عرض احترام

یک سیستم معمولی با رم 4 گیگ و پردازنده ی 4 هسته Core i5 یا Core I3

یک کارت OpenVox یا ... بستگی به سناریو دارد که چند خط متصل کنید یا یک خط E1 با چندین شماره به آن متصل کنید.

اینترنت با سرعت 8 مگ و آپلود ۲ مگ که ممکن است خط شما تحمل نداشته باشد و یا Delay ایجاد شود و باید به نزدیکترین ISP اینک مستقیم وایرلس بزنید و یک آی پی استاتیک

کانفیگ Elastix

بعد کاربران شما می توانند از خانه و یا موبایل خود به سرور VOIP متصل شده و از آن کارشان را انجام دهند.

mtbirir
March 5th, 2016, 20:14
من تو پست قبلی هم گفتم خدمتتون به هر کدوم از پرسنلتون یک دستگاه تلفن اینترنتی میدم که قابلیت جابجایی داره و یک سولوشن راحت و کامل هستش

ourweb
March 5th, 2016, 20:20
من الستیکس رو چند روز پیش برای سد کرخه اندیمشک راه اندازی کردم دقیقا همین سناریو بود اینترنت رو از طریق فیبر اوردم ارتباط دادم خط ها رو با کارت سنگوما وارد شبکه کردم و داخلی و همه را فعال کردم الان بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه حتا از طریق وی ای فای برای هر کدوم از مهندس ها یک داخلی ایجاد کردم و در محوطه سد دارن باهم ارتباط میگیرن و برای نیاز به تماس خارج از شبکه داخلی هم میتونن استفاده کنن .

smhnw
March 5th, 2016, 20:23
با skype انجام بدین

AHF-victory
March 7th, 2016, 00:54
من الستیکس رو چند روز پیش برای سد کرخه اندیمشک راه اندازی کردم دقیقا همین سناریو بود اینترنت رو از طریق فیبر اوردم ارتباط دادم خط ها رو با کارت سنگوما وارد شبکه کردم و داخلی و همه را فعال کردم الان بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه حتا از طریق وی ای فای برای هر کدوم از مهندس ها یک داخلی ایجاد کردم و در محوطه سد دارن باهم ارتباط میگیرن و برای نیاز به تماس خارج از شبکه داخلی هم میتونن استفاده کنن .

هزینه حدودی؟
و اینکه با شماره داخلی هست دیگه؟ یا خیر

almandata
March 7th, 2016, 09:21
سلام
پیامک صوتی میتونید
یه صدا رو قبلا ظبط کنید و پخش کنید
در صورتی که به این سرویس نیاز داشتید با ما در ارتباط باشید
تست خدمتتون بدیم
http://portal.pardazmizban.com/

ourweb
March 7th, 2016, 12:02
هزینه حدودی؟
و اینکه با شماره داخلی هست دیگه؟ یا خیر

شماره داخلی هم دارند بله مثلا من کد 101 هستم و شما 102
خرش یه سرور و یک خط از الو تهران که میتوانید بخرید سرور رو از دیتاسنتر های ایران و یک خط هم

mtbirir
March 7th, 2016, 12:22
الو تهران جمع شد خوبیه الستیکس اینه که مجانیه و کانفیگش هم راحته و تو همه فروم ها آموزشش هست voip-iran