PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باز نشدن سایت ها

amir2647
March 3rd, 2016, 21:12
سلام دوستان عزیز
من ی سرور گرفتم برا موبایل

برای کاهش پینگ p - p tp

این سرور بنده وصل میشه و همه چی اوکی هست تمام سایت ها باز میشن به جز مهمترین سایت لازم فیسبوک
فیسبوک بازنمیکنه ؟

به نظرتون مشکل از کجاست دوستان عزیز؟ دوستان خواهشا راهنمایی کنید
واقعا عصاب خورد کن شده چون فقط برا همین تهیه اش کردم

mizban97
March 3rd, 2016, 21:17
سلام دوستان عزیز
من ی سرور گرفتم برا موبایل

p - p tp

این سرور بنده وصل میشه و همه چی اوکی هست تمام سایت ها باز میشن به جز مهمترین سایت لازم فیسبوک
فیسبوک بازنمیکنه ؟

به نظرتون مشکل از کجاست دوستان عزیز؟ دوستان خواهشا راهنمایی کنید
واقعا عصاب خورد کن شده چون فقط برا همین تهیه اش کردم

سلام
دو دلیل داره 1- کانفیگ سرورتون ایراد داره 2- مشکل از سمت اینترنت خودتون هست محدود شده
از این دو دلیل خارج نیست.

amir2647
March 3rd, 2016, 21:29
سلام
دو دلیل داره 1- کانفیگ سرورتون ایراد داره 2- مشکل از سمت اینترنت خودتون هست محدود شده
از این دو دلیل خارج نیست.

ممنون عزیز جان
تیکت زدم میگن کانفیگ درسته همه چی تست شده فیس بوکم باز میشه براشون
من به مشتری و چن موبایل فروش دادم وصل میشن ولی فیس بوک براشون باز نمیشه واقعا در تعجبم چطور برا اونا باز میشه برا من و کلی دوستان باز نمیشه ؟

دوست عزیز اکانت بدم شما ی امتحان می کنید ؟

T.Toosi
March 3rd, 2016, 21:34
باسلام بنده هم این مشکل را دارم و هنوز علتش را نفهمیدم، وقتی وی پی کانکت میکنم باید 30 دقیقه وایسم بعد وارد فیسبوک بشم اگر سریع بعد از کانکت وی پی facebook.com وارد کنم باز نمیشود.

amir2647
March 8th, 2016, 12:52
باسلام بنده هم این مشکل را دارم و هنوز علتش را نفهمیدم، وقتی وی پی کانکت میکنم باید 30 دقیقه وایسم بعد وارد فیسبوک بشم اگر سریع بعد از کانکت وی پی facebook.com وارد کنم باز نمیشود.
سلام دوست عزیز
شما سرور خریداری کردید یا اکانت دارید ؟

- - - Updated - - -
سلام مجدد
جدیدا سایت ها باز نمیشن
از قبیل فیس بوک - یوتیوب - جیمیل

کسی هست از دوستان برام تست کنه من به چندین نفردادم همه مشکل داشتن بیشتر isp مخابرات بودن میخوام نت غیر مخابرات تست کنم
یعنی مشکل کجاس ؟