PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی راجب مشکلات سایت فیلم و سریال خارجی (با سرمایه زیاد)

arash r
March 3rd, 2016, 16:15
سلام دوستان
قصدم اینه که یه سایت فیلم و سریال با بزرگترین ارشیو توی ایران و حتی یکی از بزرگترین سایت دانلود فیلم و سریال توی جهان راه بندازم
سایت فقط برای دانلود اعضای وی ای پی هست که قراره با هزینه بسیار پایینتر از سایر سایت ها باشه (شاید نصف خیلی سایت ها)
از لحاظ هزینه هم مشکلی نیست میتونم حتی تا ماهانه ۱۰ میلیون تومن خرج کنم
اینجوری که حساب کردم حداقل به ۷۰ ترابایت فضا نیاز دارم که باز مشکلی نیست
از لحاظ گرافیک و برنامه نویسی هم مشکلی نیست خیلی خوب خواهد بود و با بهترین ها کار خواهم کرد
تمامی سریال ها و فیلم ها هم حداقل با چهار کیفیت شاخص قرار خواهد گرفت (بلافاصله پس از انتشار(کمتر از ۵ دقیقه))

فقط الان مشکلی که دارم در زمینه مشکل *****یگ و مشکلات دیگه هست
میخواستم از دوستان بپرسم که چه مشکلاتی میتونه پیش بیاد برام و برای جلوگیری ازشون میتونم چیکار کنم
اگه کسی بتونه در زمینه مشکلاتش راهنمایی کامل کنه خیلی ممنون میشم اگه برام پ.خ کنه
همچنین راجب درگاه و اینا چجوری باشه که مشکلی پیش نیاد

با تشکر

mizban97
March 3rd, 2016, 16:23
سلام دوستان
قصدم اینه که یه سایت فیلم و سریال با بزرگترین ارشیو توی ایران و حتی یکی از بزرگترین سایت دانلود فیلم و سریال توی جهان راه بندازم
سایت فقط برای دانلود اعضای وی ای پی هست که قراره با هزینه بسیار پایینتر از سایر سایت ها باشه (شاید نصف خیلی سایت ها)
از لحاظ گرافیک و برنامه نویسی هم مشکلی نیست خیلی خوب خواهد بود و با بهترین ها کار خواهم کرد
تمامی سریال ها و فیلم ها هم حداقل با چهار کیفیت شاخص قرار خواهد گرفت (بلافاصله پس از انتشار(کمتر از ۵ دقیقه))

میخواستم از دوستان بپرسم که چه مشکلاتی میتونه پیش بیاد برام و برای جلوگیری ازشون میتونم چیکار کنم
اگه کسی بتونه در زمینه مشکلاتش راهنمایی کامل کنه خیلی ممنون میشم اگه برام پ.خ کنه

با تشکر

سلام
سایت فیلم و سریال خارجی اونم از نوع امریکایی همیشه در ایران خلاف قوانین بوده و ***** میشه.
تو کشور های اروپایی هم اگر همچین کاری کنید بی اجازه همچین سایتی بزنید به دلیل نقض قوانین کپی رایت به مشکل میخورید.
برای ایران هم دو راه بیشتر ندارید یا اینکه با ساماندهی و *****ینگ همکاری کنید یعنی هر مطلبی که از نظر اونا درست نیست باشه حذف بشه که باید حذف کنید در این صورت به شما تضمین داده میشه اگر قوانین درست اجرا کنید ***** نمیشید. در غیر این صورت بخواید هر فیلمی قرار بدید هر لحظه احتمال ***** هست .

T.Toosi
March 3rd, 2016, 16:24
سلام، ***** که غیرمجاز باشد حتما ***** میشوید تا شاکی خصوصی هم نداشته باشید فیلم و سریال حداکثر *****ینگ هست و نه بیشتر، برای درگاه هم باید از درگاه های واسط استفاده کنید.

arash r
March 3rd, 2016, 16:27
سلام، ***** که غیرمجاز باشد حتما ***** میشوید تا شاکی خصوصی هم نداشته باشید فیلم و سریال حداکثر *****ینگ هست و نه بیشتر، برای درگاه هم باید از درگاه های واسط استفاده کنید.
خوب این درگاه های واست مثل پی لاین اطلاعات ادم رو نمیدن بیرون؟ یعنی راهی هست؟چونکه بعضی از سایت ها دیدم دارن

navid2zp
March 3rd, 2016, 16:33
برای *****ینگ ایده ای هست که که بنده قصد پیاده سازی رو دارم
البته بنده تنها در ایران فعالیت نمی کنم و مستقیما هم وارد زمینه فیلم نشدم چون نیاز به نیروی کار زیادی داره
همچنین برای حل مشکل کپی رایت هم ایده ای پیاده شده
اگر قصد همکاری داشته باشید ایده ها در اختیارتون قرار میگیره
قبلا هم سابقه مدیریت چندین سایت های دانلود زیر 400 الکسای ایران رو هم داشتم و در زمینه وارز هم فعالیت کردم

T.Toosi
March 3rd, 2016, 16:38
خوب این درگاه های واست مثل پی لاین اطلاعات ادم رو نمیدن بیرون؟ یعنی راهی هست؟چونکه بعضی از سایت ها دیدم دارن

چرا اگر درخواستی ارسال شود اطلاعات شما را در اختیار پلیس میگذارند، کار ریسکی هست دیگه شما 100% قابل پیگیری هستید و نمیتونید ناشناس کار کنید مگر اینکه پول شویی کنید که بنده در این زمینه اطلاعی ندارم.

arash r
March 3rd, 2016, 16:40
برای *****ینگ ایده ای هست که که بنده قصد پیاده سازی رو دارم
البته بنده تنها در ایران فعالیت نمی کنم و مستقیما هم وارد زمینه فیلم نشدم چون نیاز به نیروی کار زیادی داره
همچنین برای حل مشکل کپی رایت هم ایده ای پیاده شده
اگر قصد همکاری داشته باشید ایده ها در اختیارتون قرار میگیره
قبلا هم سابقه مدیریت چندین سایت های دانلود زیر 400 الکسای ایران رو هم داشتم و در زمینه وارز هم فعالیت کردم
متاسفانه به خاطر سرمایه گذاری و ... که میخوام انجام بدم امکان شراکت برام ممکن نیست در کمال تاسف

- - - Updated - - -

چرا اگر درخواستی ارسال شود اطلاعات شما را در اختیار پلیس میگذارند، کار ریسکی هست دیگه شما 100% قابل پیگیری هستید و نمیتونید ناشناس کار کنید مگر اینکه پول شویی کنید که بنده در این زمینه اطلاعی ندارم.
پس این ایران فیلم و وارز و اینا چطوری انقدر دووم اوردن؟ تازه این همه دیر به دیر هم ***** میشن

T.Toosi
March 3rd, 2016, 16:50
متاسفانه به خاطر سرمایه گذاری و ... که میخوام انجام بدم امکان شراکت برام ممکن نیست در کمال تاسف

- - - Updated - - -

پس این ایران فیلم و وارز و اینا چطوری انقدر دووم اوردن؟ تازه این همه دیر به دیر هم ***** میشن

بالاخره ***** میشوند حالا چه سه روزه مثل imovie چه چند هفته مثل ایران فیلم و چه ماهانه مثل وارز و .. همانطور که عرض کردم کاری با شما ندارند و حداکثر فقط فیل_ترینگ هست، شما تا شاکی خصوصی نداری به کارتون ادامه میدهید اما زمانی که شاکی خصوصی به هر علتی پیدا کنید و پی ببرند سایت غیرمجاز هم دارید که ***** میشود اون زمان است که ..

TN Projects
March 3rd, 2016, 17:10
درود
باتوجه به همکاری های نسبتا زیادی که قبلا با سایت های فیلم و دانلود داشتم
و همچنین باتوجه به توصیف کوتاهی که از کارتون نوشتید، خیلی دوستانه بهتون میگم با این طرز فکر از یه جهت امیدوار کنندست اما از یه جهت کارتون محکوم به شکست خواهد بود.
امیدوار کنندست از این دید که ظاهرا قدرت لازم رو برای شروع دارین اما طبیعتا کارتون خالی از اشکال نیست و اشکالش هم روی همین چند که گفتین بگم خدمتتون به هیچ وجه به 70 ترابایت و این بودجه ها نیاز نیست و همین دید و دورنما ! در خیلی از دوستان موجب شکست کارشون شده و در آینده هم خواهد شد .....
شاید منظور بنده رو متوجه نشید اما نمیخوام زیاد این مورد رو وارد بحث کنم چون هدف تاپیک بحث در خصوص مشکلات دیگست.

در خصوص فیـلتریگ هم باید عرض کنم خدمتتون که سال قبل قرار بود فیـلترینگ هوشمند اجرا بشه اما به احتمالا خیلی زیاد سال 95 اجرا خواهد شد. و این خیلی به سودتون خواهد بود.
و بسیاری از مشکلات رو حل میکنه.
اما برای شروع باید مکانیزیم کارتون بنحوی باشه که از حداقل به حداکثر برسید و برای شرایط موجود سعی کنید از حداقل شروع کنید و انتظارات نابجای سازمان فیــلترینگ رو برآورده کنید
مدتی که از شروع کارتون گذشت و سایتتون یه خورده در حذف لینک ها با سازماندهی همکاری کرد از این ریسک که کل سایتتون فـیلتر بشه دور میشید.
چون اولا پایداری یا همون سابقه سایتتون در ساماندهی یه خورده زیاد شده و وقتی که میخوان سایتی رو کاملا فیـلتر کنند اول به سابقه همکاری در حذف لینک ها حتما توجه میکنند.
پس از مدتی که فعالیت سایت بیشتر شد باتوجه خیل عظیم سایت هایی که تحت نظرشون هست کمتر گزارش حذف لینک براتون ارسال میشه و همچنین تا فـیلترینگ هوشمند راه اندازی شد کلا دیگه این دغدغه از بین میره
چراکه پس از اجرا شدن فیــلترینگ هوشمند اگر لینک های بقول خودشون مشکل دار رو حذف نکنید سایتتون کاملا فـیلتر نمیشه و فقط اون لینک ها فیلـتر میشه که کاربری که خواهانشون هست خودش میدونه چطور دانلودشون کنه

اگرم میخواید غیر مجاز کار کنید که اون بحث دیگست اما اگر مجاز و روی برنامه کار کنید و همچنین کارتون یه مکانیزم خاص داشته باشه بی دردسرتر و راحت ترید .... چند مدت یه بار راهم به پلیس فتا میفته و بارها در این خصوص با دوستان اونجا بحث داشتم و خودشون هم بارها گفتن که دیگه کم کم حساسیت ها داره کمتر و کمتر میشه چون قابل جلوگیری نیست.

در خصوص درگاه هم حداقل فعلا از درگاه موقت استفاده کنید و اگر بنحوی فعالیت کنید که حساسیت زیادی ایجاد نکنید مشکلی پیش نمیاد ;)

اگر نیاز به مشاوره کامل داشتید اطلاع بدین درخدمتم
موفق باشید

Mr-MAMAD
March 3rd, 2016, 17:12
با سلام خدمت شما

زیاد به تاپیک جو ندید دوستان.

شاکی خصوصی در کدوم قسمت ایجاد میشود ؟ ***ی زیرنویس ؟ گذاشتن دوبله فیلم غیرمجاز یک شرکت ؟

مثلا چطور میتونه یکی ازتون شکایت کنه ؟

درگاه های واسط مناسب هستند و به این آسونی و بدون داشتن حکم دادگاه اطلاعات شخصی رو در اختیار کسی قرار نمیدهند. و حکم دادگا مستلزم داشتن شاکی خصوصی هست.

خیالتون از این بابت راحت راحت باشه و امیدوارم در کارتون موفق باشید

arash r
March 3rd, 2016, 17:19
درود
باتوجه به همکاری های نسبتا زیادی که قبلا با سایت های فیلم و دانلود داشتم
و همچنین باتوجه به توصیف کوتاهی که از کارتون نوشتید، خیلی دوستانه بهتون میگم با این طرز فکر از یه جهت امیدوار کنندست اما از یه جهت کارتون محکوم به شکست خواهد بود.
امیدوار کنندست از این دید که ظاهرا قدرت لازم رو برای شروع دارین اما طبیعتا کارتون خالی از اشکال نیست و اشکالش هم روی همین چند که گفتین بگم خدمتتون به هیچ وجه به 70 ترابایت و این بودجه ها نیاز نیست و همین دید و دورنما ! در خیلی از دوستان موجب شکست کارشون شده و در آینده هم خواهد شد .....
شاید منظور بنده رو متوجه نشید اما نمیخوام زیاد این مورد رو وارد بحث کنم چون هدف تاپیک بحث در خصوص مشکلات دیگست.

در خصوص فیـلتریگ هم باید عرض کنم خدمتتون که سال قبل قرار بود فیـلترینگ هوشمند اجرا بشه اما به احتمالا خیلی زیاد سال 95 اجرا خواهد شد. و این خیلی به سودتون خواهد بود.
و بسیاری از مشکلات رو حل میکنه.
اما برای شروع باید مکانیزیم کارتون بنحوی باشه که از حداقل به حداکثر برسید و برای شرایط موجود سعی کنید از حداقل شروع کنید و انتظارات نابجای سازمان فیــلترینگ رو برآورده کنید
مدتی که از شروع کارتون گذشت و سایتتون یه خورده در حذف لینک ها با سازماندهی همکاری کرد از این ریسک که کل سایتتون فـیلتر بشه دور میشید.
چون اولا پایداری یا همون سابقه سایتتون در ساماندهی یه خورده زیاد شده و وقتی که میخوان سایتی رو کاملا فیـلتر کنند اول به سابقه همکاری در حذف لینک ها حتما توجه میکنند.
پس از مدتی که فعالیت سایت بیشتر شد باتوجه خیل عظیم سایت هایی که تحت نظرشون هست کمتر گزارش حذف لینک براتون ارسال میشه و همچنین تا فـیلترینگ هوشمند راه اندازی شد کلا دیگه این دغدغه از بین میره
چراکه پس از اجرا شدن فیــلترینگ هوشمند اگر لینک های بقول خودشون مشکل دار رو حذف نکنید سایتتون کاملا فـیلتر نمیشه و فقط اون لینک ها فیلـتر میشه که کاربری که خواهانشون هست خودش میدونه چطور دانلودشون کنه

اگرم میخواید غیر مجاز کار کنید که اون بحث دیگست اما اگر مجاز و روی برنامه کار کنید و همچنین کارتون یه مکانیزم خاص داشته باشه بی دردسرتر و راحت ترید .... چند مدت یه بار راهم به پلیس فتا میفته و بارها در این خصوص با دوستان اونجا بحث داشتم و خودشون هم بارها گفتن که دیگه کم کم حساسیت ها داره کمتر و کمتر میشه چون قابل جلوگیری نیست.

در خصوص درگاه هم حداقل فعلا از درگاه موقت استفاده کنید و اگر بنحوی فعالیت کنید که حساسیت زیادی ایجاد نکنید مشکلی پیش نمیاد ;)

اگر نیاز به مشاوره کامل داشتید اطلاع بدین درخدمتم
موفق باشید
البته بودجه رو که کنار گذاشتم براش
اما بحث ۷۰ ترابایت رو نمیخوام که از اول بگیرم
راستش چون دوست دارم ارشیو کامل باشه از خیلی کم شروع میکنم پر شد اضافه میکنم اما از ۷۰ ترابایت هم شاید رد کنه اما حالا به قول خودتون این بحث ما نیست
راجب بحث غیر مجاز و اینا تا شب یه پ.خ بهتون میدم.
ممنون بابت راهنمایی دوستانتون

- - - Updated - - -

با سلام خدمت شما

شاکی خصوصی در کدوم قسمت ایجاد میشود ؟ ***ی زیرنویس ؟ گذاشتن دوبله فیلم غیرمجاز یک شرکت ؟

درگاه های واسط مناسب هستند و به این آسونی و بدون داشتن حکم دادگاه اطلاعات شخصی رو در اختیار کسی قرار نمیدهند. و حکم دادگا مستلزم داشتن شاکی خصوصی هست.

بسیار ممنون خیالم رو تا حد زیادی راحت کردید اما باز باید به تحقیق ادامه بدم چون برا همچین سایتی باید سرمایه خوبی گذاشت و زحمت فراوانی هم داره
برا همین ادم باید قبل شروع کامل مطمئن بشه
با تشکر

ParsWebIT
March 3rd, 2016, 17:20

شما مبتدی و پر از سوال هستید
اما با توجه به نکات بالا شما با هزینه کار رو بسپرید به کاردان و اینجا جواب تخصصی درباره سوالات به دست نمیآرید
برای جلوگیری از *****ینگ هم با برنامه نویستون مشورت کنید

arash r
March 3rd, 2016, 17:24
شما مبتدی و پر از سوال هستید
اما با توجه به نکات بالا شما با هزینه کار رو بسپرید به کاردان و اینجا جواب تخصصی درباره سوالات به دست نمیآرید
برای جلوگیری از *****ینگ هم با برنامه نویستون مشورت کنید
اونجور هم که فکر میکنید مبتدی نیستم
میخوام اطلاعاتم کامل تر بشه برا کاری که میخوام انجام بدم تا شاید نکته ای رو که نمیدونم بفهمم که بعدا ضربه ای نخورم

اما به هر حال با تشکر از توصیتون

Mr-MAMAD
March 3rd, 2016, 17:30
بسیار ممنون خیالم رو تا حد زیادی راحت کردید اما باز باید به تحقیق ادامه بدم چون برا همچین سایتی باید سرمایه خوبی گذاشت و زحمت فراوانی هم داره
برا همین ادم باید قبل شروع کامل مطمئن بشه
با تشکر
ایران با زیرنویس فیلم های خارجی کلا مشکل داره.
یک تبصره هست توی این زمینه قبل از گذاشتن فیلم هاتون در سایت اون هارو بازبینی و سانسور کنید، کلید حل مشکلات هست.

البته زیاد مطمئن نیستم ولی بعضی از سایت ها این کار رو انجام میدن و تا بحال ***** نشدن . البته ببخشید در حال حاظر نمونه ای در دست ندارم که نشونتون بدم

arash r
March 3rd, 2016, 17:34
ایران با زیرنویس فیلم های خارجی کلا مشکل داره.
یک تبصره هست توی این زمینه قبل از گذاشتن فیلم هاتون در سایت اون هارو بازبینی و سانسور کنید، کلید حل مشکلات هست.

البته زیاد مطمئن نیستم ولی بعضی از سایت ها این کار رو انجام میدن و تا بحال ***** نشدن . البته ببخشید در حال حاظر نمونه ای در دست ندارم که نشونتون بدم
البته راستش رو بخواین کلا قصد زیرنویس گذاشتن ندارم.برا زیرنویس سایت های مرجع زیرنویس وجود داره
اما با بازبینی و سانسور هم موافق نیستم
اما راستش نمیدونم اونایی که مینویسن بازبینی و سانسور شده واقعا میزن تک تک نگاه میکنن و سانسور میکنن یا الکی مینویسن :|

Amy
March 3rd, 2016, 17:46
با سلام :53:

اگر واقعا قصد شروع دارید

با این هزینه برای شروع مشکلی ندارید

یه قالب اختصاصی بدین براتون طراحی کنن - مثلا Psfa که یکی از بچه های همین انجمن هستن ( کارشون حرفه ای و خوبه )

اسکریپت و ... هم که آماده وجود داره

یه بهینه سازی و سئو هم احتیاج دارین که سایتتون رو اوکی کنن

یه سرور اختصاصی برای ( سرور دانلود ) نیاز دارید - که اگه درخواست بدید ( بچهای همین انجمن ) خب بهترین گزینه ها رو بهتون پیشنهاد میدن

کلا شما هزینه ای بین 2 - 3 میلیون برای شروع بیشتر لازم ندارید

بعد از اون باید ( نویسنده ) در اختیار بگیرید که براتون پست بزارن و سایت رو آپدیت نگه دارن ، خودتون 1 نفره نمیتونید از پسش بر بیاید

بعد از اون بحث فلیترینگ - خب یه اسم خوب برای سایت پیدا کنید ( دامنه ی خوب ثبت کنید ) بعد از ***** یه دامنه ی جدید مثلا عدد بهش اضافه کنید :))

همه ی سایت های بزرگ مثل ایران فیلم و ... همین روش رو در پیش گرفتن

در مورد درگاه ( خب به خلاقیت خودتون بستگی داره ) :d مثلا اگه چیزشکن خریده باشید میبینید که سایت رو به نام ( کارت شارژ ایرانسل ) ثبت کردن =))

در کل چیز خاصی نیست

به قول دوستان اگه باهاشون همکاری کنید که دیگه بهتر هم است
اگه گروه خوب و حرفه ای هم داشته باشید و بتونید ( صحنه های مشکلدار ) فیلم و سریال ها رو سانسور کنید و دوبله کنید

که قطعا سریعتر بیشرفت میکنید

موفق باشید :53:

arash r
March 3rd, 2016, 18:02
با سلام :53:

اگر واقعا قصد شروع دارید

با این هزینه برای شروع مشکلی ندارید

یه قالب اختصاصی بدین براتون طراحی کنن - مثلا Psfa که یکی از بچه های همین انجمن هستن ( کارشون حرفه ای و خوبه )

اسکریپت و ... هم که آماده وجود داره

یه بهینه سازی و سئو هم احتیاج دارین که سایتتون رو اوکی کنن

یه سرور اختصاصی برای ( سرور دانلود ) نیاز دارید - که اگه درخواست بدید ( بچهای همین انجمن ) خب بهترین گزینه ها رو بهتون پیشنهاد میدن

کلا شما هزینه ای بین 2 - 3 میلیون برای شروع بیشتر لازم ندارید

بعد از اون باید ( نویسنده ) در اختیار بگیرید که براتون پست بزارن و سایت رو آپدیت نگه دارن ، خودتون 1 نفره نمیتونید از پسش بر بیاید

بعد از اون بحث فلیترینگ - خب یه اسم خوب برای سایت پیدا کنید ( دامنه ی خوب ثبت کنید ) بعد از ***** یه دامنه ی جدید مثلا عدد بهش اضافه کنید :))

همه ی سایت های بزرگ مثل ایران فیلم و ... همین روش رو در پیش گرفتن

در مورد درگاه ( خب به خلاقیت خودتون بستگی داره ) :d مثلا اگه چیزشکن خریده باشید میبینید که سایت رو به نام ( کارت شارژ ایرانسل ) ثبت کردن =))

در کل چیز خاصی نیست

به قول دوستان اگه باهاشون همکاری کنید که دیگه بهتر هم است
اگه گروه خوب و حرفه ای هم داشته باشید و بتونید ( صحنه های مشکلدار ) فیلم و سریال ها رو سانسور کنید و دوبله کنید

که قطعا سریعتر بیشرفت میکنید

موفق باشید :53:
بله اینا رو دیگه میدونم خخخ
اسکریپت هم قراره اختصاصی کار بشه
تنها مشکل من در زمنیه ها *****ینگ و مشکلاتی که ممکنه برام پیش بیاد هستش
که اونم دوستان لطف کردن و اطلاعاتشون رو در اختیارم گذاشتن

- - - Updated - - -

از دوستان راجب اینکه به جای استفاده از ادرس های زیاد از https استفاده بشه چیه؟ جواب گو هست ؟

SaeedFazlollahzadeh
March 3rd, 2016, 18:04
بله اینا رو دیگه میدونم خخخ
اسکریپت هم قراره اختصاصی کار بشه
تنها مشکل من در زمنیه ها *****ینگ و مشکلاتی که ممکنه برام پیش بیاد هستش
که اونم دوستان لطف کردن و اطلاعاتشون رو در اختیارم گذاشتن

- - - Updated - - -

از دوستان راجب اینکه به جای استفاده از ادرس های زیاد از https استفاده بشه چیه؟ جواب گو هست ؟
از اون جایی که برای پروتکل https باید آی پی خریداری کرد (اگه اطلاعات قبلیم اشتباه نباشه)، میتونن آی پی سایت رو ببندند (مثل فیسبوک و توئیتر و غیره که https هستن)
همون http با اضافه کردن عدد به اول یا آخر دامنه فکر خوبیه

arash r
March 3rd, 2016, 18:15
از اون جایی که برای پروتکل https باید آی پی خریداری کرد (اگه اطلاعات قبلیم اشتباه نباشه)، میتونن آی پی سایت رو ببندند (مثل فیسبوک و توئیتر و غیره که https هستن)
همون http با اضافه کردن عدد به اول یا آخر دامنه فکر خوبیه
ممنون.راجب پ.خ راستش امکان جواب دادن برام فعال نیست
راستش تا حالا با ۳ نفر صحبت کردم و به توافق رسیدیم راجب قضیه نویسنده و اینا
سیستم هم اختصاصی و از صفر نوشته خواهد شد
اما حتما اگه به نیروی بیشتری احتیاج بود باهاتون تماس خواهم گرفت
ممنون از پیشنهادتون

kool
March 3rd, 2016, 18:38
سلام دوستان

با تشکر

با سلام
البته این که میگم نظر شخصی هست و تصمیمش به خودتون ارتباط داره!
اولا با این هزینه نمیتونید بزرگترین سایت فیلم و سریال جهان رو راه اندازی کنید! شاید چند تا صفر جلوش قرار بدید بشه.
بعد آخرش که چی بشه سایتی راه اندازی کنید و کلی دردسر و احتمالا مشکلات قانونی هم بعدا گرفتار بشید! به سادگی اطلاعات شما رو میتونن بدست بیارن!
از طرفی ممکنه *****ینگ هوشمند رو فعال کنن به زودی و همه صفحات اتوماتیک فیل-تر شه و دیگه دامنه تغییر دادن هم تفاوت و کمکی نکنه!

در کل توصیه من این هست که در یک کاری مشورت کنید و تولید چیزی راه اندازی کنید. حال پرروش جوجه - پرورش ماهی - کشاورزی و ... هرکدام که علاقه داشته باشید و بتونید اشتغال زایی هم کنید.

در هر حال موفق باشید

T.Toosi
March 3rd, 2016, 18:45
با سلام خدمت شما

شاکی خصوصی به هر دلیلی نه برای تنها فیلم و سریال، فقط کافیه یک نفر پای شما را به فتا باز کند.

بنده پرونده ای درست کرده بودم و فتا زنگ زد که تشریف بیارید طرف رو پیدا کردیم و زنگ زدیم اونم الان میاد. که اصلا ربطی به سایتی که بنده داشتم نداشت بعد از یک ساعت حرف زدن و گرفتن حقم، طرف به افسر پرونده گفت میدونیستید این آقا سایت فیلم و سریال غیر مجاز دارد ؟ بنده در همونجا خشک و سفید شدم نمیتونستم دروغ هم بگویم که ندارم .. چند افسر دیگه هم بودند گفتند بفرستش دادگاه فردا وسایلش رو ضبط میکنیم.. در آخر یک ساعت ناله کردن راضی شدند که همونجا بنده تعهد نوشتم و سایت را جلوی خودشون پاک کردم، خلاصه داستان سعی کنید بی سَر صدا کار کنید و اگر مشتری دارید همیشه راضی نگهش دارید چون این کار فیلم و سریال ریسکی است.

Mr-MAMAD
March 4th, 2016, 00:55
شاکی خصوصی به هر دلیلی نه برای تنها فیلم و سریال، فقط کافیه یک نفر پای شما را به فتا باز کند.

بنده پرونده ای درست کرده بودم و فتا زنگ زد که تشریف بیارید طرف رو پیدا کردیم و زنگ زدیم اونم الان میاد. که اصلا ربطی به سایتی که بنده داشتم نداشت بعد از یک ساعت حرف زدن و گرفتن حقم، طرف به افسر پرونده گفت میدونیستید این آقا سایت فیلم و سریال غیر مجاز دارد ؟ بنده در همونجا خشک و سفید شدم نمیتونستم دروغ هم بگویم که ندارم .. چند افسر دیگه هم بودند گفتند بفرستش دادگاه فردا وسایلش رو ضبط میکنیم.. در آخر یک ساعت ناله کردن راضی شدند که همونجا بنده تعهد نوشتم و سایت را جلوی خودشون پاک کردم، خلاصه داستان سعی کنید بی سَر صدا کار کنید و اگر مشتری دارید همیشه راضی نگهش دارید چون این کار فیلم و سریال ریسکی است.
دوست عزیز چه ربطی داره.

جوری میگید که انگار واسه این سایت فیلم ازتون شکایت کردن.
بعد هم مگه کشکه یکی توی فتا بگه که طرف سایت داره . خوب دلیل ، مدرک و استعلام اینا نمیخواد ؟‌
مستقیم میره دادگاه . خوبه خدا واسمون بابک زنجانی رو فرستاد برای آشکار سازی بعضی مسائل.

Jolge
March 4th, 2016, 01:22
دوست عزیز تنها راه فرار از کپی رایت فقط و فقط یه چیزه اگه علاقه داشتید پیغام خصوصی بدید که بهتون بگم کل مراحلش رو
وگرنه مطمئن باش اصلا به *****ینگ هم نمی رسی
در جا سرورت رو خاموش می کنن

T.Toosi
March 4th, 2016, 04:30
دوست عزیز چه ربطی داره.

جوری میگید که انگار واسه این سایت فیلم ازتون شکایت کردن.
بعد هم مگه کشکه یکی توی فتا بگه که طرف سایت داره . خوب دلیل ، مدرک و استعلام اینا نمیخواد ؟‌
مستقیم میره دادگاه . خوبه خدا واسمون بابک زنجانی رو فرستاد برای آشکار سازی بعضی مسائل.

شما میخونید من چی مینویسم احساس میکنم دو زاریتون جای دیگست؟ یا سایت فیلم دارید و دارید خودتونو قانع میکنید ؟ بنده خودم اونجا با کسی که شاکی بودم جلوم نشسته بود این حرف رو زد.

سایت فیلم و سریال بدون سانسور در ایران غیر مجاز و جرم هست و جرم قابل پیگیری و شکایت است.

از نظر قانون سایت فیلم و سریال های بدون سانسور یعنی :

انتشار ، توزیع و معامله محتواي خلاف عفت عمومی. ( مبتذل و مستهجن ) ( بند 2 ماده 6 قانون مطبوعات و ماده 14 قانون جرائم رایانه ای )

موارد بالا فقط بیان کردم که از این راه ها قابل پیگیری و شکایت است که اگر بنده هم همون روز نبخشیده بودند به جرم انتشار فیلم های مبتذل باید میرفتم دادگاه.

اینا جَو نیست واقعیت هست حالا هرچقدر میخواهید استارتر یا خودتون شیر و قانع کنید که قابل پیگیری نیست!

Z.eus
March 4th, 2016, 10:28
شما میخونید من چی مینویسم احساس میکنم دو زاریتون جای دیگست؟ یا سایت فیلم دارید و دارید خودتونو قانع میکنید ؟ بنده خودم اونجا با کسی که شاکی بودم جلوم نشسته بود این حرف رو زد.

سایت فیلم و سریال بدون سانسور در ایران غیر مجاز و جرم هست و جرم قابل پیگیری و شکایت است.

از نظر قانون سایت فیلم و سریال های بدون سانسور یعنی :

انتشار ، توزیع و معامله محتواي خلاف عفت عمومی. ( مبتذل و مستهجن ) ( بند 2 ماده 6 قانون مطبوعات و ماده 14 قانون جرائم رایانه ای )

موارد بالا فقط بیان کردم که از این راه ها قابل پیگیری و شکایت است که اگر بنده هم همون روز نبخشیده بودند به جرم انتشار فیلم های مبتذل باید میرفتم دادگاه.

اینا جَو نیست واقعیت هست حالا هرچقدر میخواهید استارتر یا خودتون شیر و قانع کنید که قابل پیگیری نیست!

شما فقط یک سوال بنده رو پاسخ بدید تا ببینیم جَو هست یانه، قبوله؟
تاینی موویز رو چی میگید که سروراش تو همین تهران خودمون کولو شده؟؟! :)

arash r
March 4th, 2016, 10:34
دوست عزیز تنها راه فرار از کپی رایت فقط و فقط یه چیزه اگه علاقه داشتید پیغام خصوصی بدید که بهتون بگم کل مراحلش رو
وگرنه مطمئن باش اصلا به *****ینگ هم نمی رسی
در جا سرورت رو خاموش می کنن
سلام
راستش قابلیت ارسال پیام برام فعال نیستش
اگر ممکنه خودتون بهم پ.خ بدید
با ای دی یاهو بزارید
با تشکر

Amy
March 4th, 2016, 10:35

ایران فیلم ، مای کره و.... :105:

تازه دوبله هم میکنن
***** هم میشن

اونقدر ها هم سخت نگیرید ، فقط کافیه باهاشون راه بیاید :) و همکاری کنید

Z.eus
March 4th, 2016, 10:37
نه آخه این مثال هایی که گفتید و گفته شد، کاملا با صحبت های ایشون در تناقض هستن.

Amy
March 4th, 2016, 10:50
بله ، درسته که در قوانین ایران جرم محسوب میشه و دارای مجازات هم هست

اما این نکته رو در نظر بگیرید :

مبتذل و مستهجن یعنی : فیلم ها و سریال هایی که غیر اخلاقی باشند

خب ، همه ی فیلم و سریال های خارجی که اینطوری نیستن ، شاید تکه ها و صحنه های داشته باشند اما ( راحت قابل سانسور ) هست

و دیگه فکر نمیکنم مشکلی باشه

زمانی مشکل هست که شما بیاید فیلم و سریال های ایرانی که حق کپی رایت درون کشوری رو دارند مثل ( شهرزاد ) رو بزارید ، قطعا پیگیری میشه

اما سریالی مثل والکینگ دد رو بیاید بزارید ( حالا سانسور هم که بشه - چه عالی تر ) دیگه مشکلی نیست که ، حق کپی رایت درون کشوری نداره

سریال مبتذل و مستهجن هم که نیست

به نظر بنده که قضیه اش اینطوریه

حالا واقعا چه طوری هست و به چه چیز هایی حساس هستن رو دیگه من نمیدونم
دوستان بیشتر در اطلاع هستن

ولی به نظر من

ایشون باید یه گروه قوی تهیه کنند و فیلم و سریال های خارجی با زیرنویس یا دوبله کنن و سانسور کنن
و در ساماندهی ثبت کنن و همکاری کنن

تا مشکلی پیش نیاد

مثل تهران مووی

:53:

arash r
March 4th, 2016, 11:02
بله ، درسته که در قوانین ایران جرم محسوب میشه و دارای مجازات هم هست

اما این نکته رو در نظر بگیرید :

مبتذل و مستهجن یعنی : فیلم ها و سریال هایی که غیر اخلاقی باشند

خب ، همه ی فیلم و سریال های خارجی که اینطوری نیستن ، شاید تکه ها و صحنه های داشته باشند اما ( راحت قابل سانسور ) هست

و دیگه فکر نمیکنم مشکلی باشه

زمانی مشکل هست که شما بیاید فیلم و سریال های ایرانی که حق کپی رایت درون کشوری رو دارند مثل ( شهرزاد ) رو بزارید ، قطعا پیگیری میشه

اما سریالی مثل والکینگ دد رو بیاید بزارید ( حالا سانسور هم که بشه - چه عالی تر ) دیگه مشکلی نیست که ، حق کپی رایت درون کشوری نداره

سریال مبتذل و مستهجن هم که نیست

به نظر بنده که قضیه اش اینطوریه

حالا واقعا چه طوری هست و به چه چیز هایی حساس هستن رو دیگه من نمیدونم
دوستان بیشتر در اطلاع هستن

ولی به نظر من

ایشون باید یه گروه قوی تهیه کنند و فیلم و سریال های خارجی با زیرنویس یا دوبله کنن و سانسور کنن
و در ساماندهی ثبت کنن و همکاری کنن

تا مشکلی پیش نیاد

مثل تهران مووی

:53:
اخه راستش من مشلم با سانسوره نمیخوام سانسور کنم
هم وقت گیره هم هزینه بره هم کار بی خودیه :|

T.Toosi
March 4th, 2016, 11:08

سلام بنده در صفحه اول اعلام کردم با شما کاری ندارند و راحت میتونید ادامه دهید و حداکثر ***** میشوید و تا زمانی که شاکی خصوصی نداشته باشید سایت شما را نگاه هم نمیکنند فقط سیستمی ***** میشوید.

Amy
March 4th, 2016, 11:09
اخه راستش من مشلم با سانسوره نمیخوام سانسور کنم
هم وقت گیره هم هزینه بره هم کار بی خودیه :|

با خودتونه

اما در عوض تضمین میشید :d

زیاد هم سخت نیست

یه نرم افزار برش هست

فقط همون ثانیه رو میبرید و ذخیره میکنید

بازم خودتون میدونید

بدون سانسور هم گذاشتید ، مثل این همه سایت های دیگه

امیدوارم که موفق باشید :53:

arash r
March 4th, 2016, 11:26
با یکی از بچه ها تایپک که صحبت میکردم گفت که فیلم هایی که کاورشون خیلی جالب نیست (کمی مشکل داره) رو توی سایت نزارم
اینجوری خیلی کمتر گیر میدن و ***** میکنن

نظر بقیه دوستان چیه؟

Mr-MAMAD
March 4th, 2016, 11:27
سلام بنده در صفحه اول اعلام کردم با شما کاری ندارند و راحت میتونید ادامه دهید و حداکثر ***** میشوید و تا زمانی که شاکی خصوصی نداشته باشید سایت شما را نگاه هم نمیکنند فقط سیستمی ***** میشوید.
آخه من نمیفهمم .

شاکی خصوصی از کجا میاد ؟ مگه کشکه یهویی ببینی شاکی خصوصی داری ؟

مثلا طرف توی اشتراک ویژه اختلاص کرده باشه و طرف بیاد شکایتش کنه ؟ یا توی ***ی زیرنویس ؟ شاکی پیدا کنه .

شما دارید میگید شاکی خصوصی شما مال یک موضوع دیگه هست و اصلا ارتباطی با موضوع سایت فیلم و غیره نداره.

و بنده خدا هم داره در زمینه فیلم این سوال رو میپرسه نه دیگر زمینه ها.

EHosting
March 4th, 2016, 11:28
ما یک سریال وایکینگ گذاشتیم از ساماندهی ایمیل حذف مطلب اومد نوشته بود مبتذل و مستهجن هیچی دیگه حذف کردیم دیگه تا عمر داریم سریال نمیزاریم :d سایت فیلم و سریال مثل ماهواره داشتنه گیر ندادنشون به این معنی نیست که مجازه اما یک روزم میتونند یقه شما رو خفت کنن

T.Toosi
March 4th, 2016, 11:32
آخه من نمیفهمم .

شاکی خصوصی از کجا میاد ؟ مگه کشکه یهویی ببینی شاکی خصوصی داری ؟

مثلا طرف توی اشتراک ویژه اختلاص کرده باشه و طرف بیاد شکایتش کنه ؟ یا توی ***ی زیرنویس ؟ شاکی پیدا کنه .

شما دارید میگید شاکی خصوصی شما مال یک موضوع دیگه هست و اصلا ارتباطی با موضوع سایت فیلم و غیره نداره.

و بنده خدا هم داره در زمینه فیلم این سوال رو میپرسه نه دیگر زمینه ها.

شما برو فتا بگو این سایت فیلم و سریال های مبتذل میگذاره وظیفه دارند پیگیری کنند. بنده میگم جرم قابل پیگیری هست اون صفحه ***** برای زیبایی سایت شما قرار نمیدهند باز شما میگی گوجه فرنگی ؟

Mr-MAMAD
March 4th, 2016, 11:38
شما برو فتا بگو این سایت فیلم و سریال های مبتذل میگذاره وظیفه دارند پیگیری کنند. بنده میگم جرم قابل پیگیری هست اون صفحه ***** برای زیبایی سایت شما قرار نمیدهند باز شما میگی گوجه فرنگی ؟
حرفی واسه گفتن به شما ندارم :))

آخه برادر طرف مرض داره بره فتا بگه فلانی سایت فیلم داره ؟ پس چطور ایران فیلم استودیو دوبله دارن و تا الان دستگیر نشدن ؟ یا ببخشید حتما توی این مدت فردی بیکار نیست که بره فتا بگه فلانی سایت فیلم داره ؟ :)

arash r
March 4th, 2016, 11:52

آخه برادر طرف مرض داره بره فتا بگه فلانی سایت فیلم داره ؟ پس چطور ایران فیلم استودیو دوبله دارن و تا الان دستگیر نشدن ؟ یا ببخشید حتما توی این مدت فردی بیکار نیست که بره فتا بگه فلانی سایت فیلم داره ؟ :)
البته در این کشور همچین دوستانی هم وجود داره که برا جلوگیری از انتشار فیلم های به اصلاح مستهجن از وقتشون هم بگذرند و برن برا شکایت کنند

T.Toosi
March 4th, 2016, 11:53

به قول دوستمون شما ماهواره بالا خونت داری کاریت هم ندارن یعنی مجازی الان ؟ این همه استودیو ضبط رپ زیرزمنی غیرمجاز هست کسی باهاشون کار داره ؟ خیر اما کافیه یک فتوا صادر بشه کوچه به کوچه میگیردند دنبال شما تا جمعتون کنند. مثل کاری که در سال 84 با استودیو زیرزمینی کردند یا زمانی که دوبلر های جم را گرفتند.

شما یک مشکلی در فهم جرم داری و داری میگی کار شما مجازه و بنده هم دارم به شما میفهمونم این کار غیرمجازه و قابل پیگیری هست.

البته بنده هم مثل شما فکر میکردم تا زمانی که افسر پرونده خودم بنده رو برای سایت فیلمی که 1000 تا بازدید نداشت خفت کرد. بازم سوالاتی دارید به فتا مراجعه کنید و بگید میخوام سایت فیلم و سریال بزنم شاید اونا بتوانند اطلاعات بیشتر به شما بدهند.

nevergotme
March 4th, 2016, 12:37
یکی از مهم ترین مواردی که دوستان بهش اشاره نکردن اینکه ، شما چطوری و از کجا میخواید لینک های فیلم و سریال رو جور کنید ؟ نکنه مثله خیلی های دیگه به فکر اینید که یه اکانت ویژه تو تاینی بخرید و آرشیوش رو دِرو بکنید ؟ شاید بتونید 5000 تا 6000 تا فیلم رو از تاینی دانلود کنید با انکودره گانول ! چون نزدیکه 6000 تای دیگش انکوده اختصاصی خوده تاینی موویز هست ، و تگ سایتشون گوشه فیلم قرار میگیره ! اکثره سایت های بزرگ و فیلم سریال که آرشیو بزرگی دارند ، انکوده اختصاصی میکنند ! مانند : تاینی موویز ، imovie ، مدیاسیتی ، ... شما تا یه حد خیلی معمول میتونید آرشیو بدونه دردسر پیدا کنید ، که اونم مثلا 6000 تا فیلم بگیر که میشه 8 ترابایت بگیم ، 400-500 تا سریال هم بگیم که بتونید جور کنید (که نمیتونید بدون تگ سایت ) اونم 7-8 ترابایت ، که سرم جمع 16 ترابایت میشه ! شما به خیلی چیزا دیگه متاسفانه باید فکر کنید ، اینکه اگه بخواید فیلم و سریال کلاسیک یا قدیمی بزارید رو سایت باید از ترکرهای خصوصی استفاده کنید و خودتون انکودش رو انجام بدید ، اگر خواستید در این زمینه میتونم بیشتر راهنمایی کنم ، با ای دی یاهوم تماس بگیرید..

arash r
March 4th, 2016, 13:15
یکی از مهم ترین مواردی که دوستان بهش اشاره نکردن اینکه ، شما چطوری و از کجا میخواید لینک های فیلم و سریال رو جور کنید ؟ نکنه مثله خیلی های دیگه به فکر اینید که یه اکانت ویژه تو تاینی بخرید و آرشیوش رو دِرو بکنید ؟ شاید بتونید 5000 تا 6000 تا فیلم رو از تاینی دانلود کنید با انکودره گانول ! چون نزدیکه 6000 تای دیگش انکوده اختصاصی خوده تاینی موویز هست ، و تگ سایتشون گوشه فیلم قرار میگیره ! اکثره سایت های بزرگ و فیلم سریال که آرشیو بزرگی دارند ، انکوده اختصاصی میکنند ! مانند : تاینی موویز ، imovie ، مدیاسیتی ، ... شما تا یه حد خیلی معمول میتونید آرشیو بدونه دردسر پیدا کنید ، که اونم مثلا 6000 تا فیلم بگیر که میشه 8 ترابایت بگیم ، 400-500 تا سریال هم بگیم که بتونید جور کنید (که نمیتونید بدون تگ سایت ) اونم 7-8 ترابایت ، که سرم جمع 16 ترابایت میشه ! شما به خیلی چیزا دیگه متاسفانه باید فکر کنید ، اینکه اگه بخواید فیلم و سریال کلاسیک یا قدیمی بزارید رو سایت باید از ترکرهای خصوصی استفاده کنید و خودتون انکودش رو انجام بدید ، اگر خواستید در این زمینه میتونم بیشتر راهنمایی کنم ، با ای دی یاهوم تماس بگیرید..
خیلی کاری سایت های ایرانی ندارم اصلا
خودم سورس خاصی دارمکه متاسفانه نمیتونم اعلام کنم
دلیل اینکه دوستان اشاره نکردن اینه من نخواستم واصلا سوالم این نبود
چونکه خودم میدونستم و فقط اون مشکلاتی رو که اعلام کردم رو دارم
به هر حال از توجهتون متشکرم