PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معظل انتخاب سرور!!

Statyab
March 2nd, 2016, 23:10
با سلام
بزودی پروژه بنده راه اندازی میشه ولی در انتخاب سرور دچار تردید هستم
بین دیتاسنتر افرانت ( ایران ) و xlhost ( آمریکا ) گیر کردم

با پیشرفت وب سایت قطعا نیاز به سرور قوی تری خواهیم داشت و تصمیم دارم پس از اجاره سرور ، سروری خریداری و کولو کنم

با توجه به پینگ و دسترسی به دیتا آیا اجاره سرور از ایران کار درستی هست؟
آیا افرانت توانایی مقابله با حملات دیداس داره؟
...

پیشنهاد شما چیه؟

Mr-MAMAD
March 2nd, 2016, 23:15
با سلام خدمت شما

با تجربه چند ماهه ای که داشتم . کلا ایران نه دیتاسنتر ، ایران به هیچ روشی نمیتونه جلوی حملات دیداس رو بگیره.

به نظرم توی همون آمریکا یا دیگر کشور ها سرور بخرید بهتر هست و فناوری پیشرفته تری نیز به کار برده شده.

موفق و سربلند باشید

taksis
March 2nd, 2016, 23:24
سمت دیتاسنترای ایرانی نرید!بعنوان کسی که ۱۳-۱۴ ساله رو سرور های ایران بودم میگم
تنها‌ و تنها مزیتشون اینه که سایت با سرعت بالاتری روشون باز میشه چون مسافت کمتره.همین !
پروژه ی بزرگ نیاز به پهنا باند و ترافیک داره که دیتاسنتر ایرانی محدوده.
شاید خواستید کارتون رو‌گسترش بدید و محدود به ایران نباشید،سرعت لودتون برا خارجیا میشه در حد خیارشور...!

Hostpolis
March 2nd, 2016, 23:32
با سلام

با پیشرفت وب سایت قطعا نیاز به سرور قوی تری خواهیم داشت و تصمیم دارم پس از اجاره سرور ، سروری خریداری و کولو کنم

...

پیشنهاد شما چیه؟

یه موری رو در نظر داشته باشید. پینگ هیچ ارتباطی به سرعت لود نداره. فقط اولین ریکویست مثلا به جای ۵۰ میلی ثانیه ۲۵۰ میلی ثانیه طول میکشه. بعد از اون همه پکت ها پشت هم میان. یعنی شما تو اولین ریکویست فقط delay دارید. این در بهتر بودن سرورهای خارج از ایران از نظر هزینه و کیفیت

مورد دوم عمده حملات به سرورها از خارج از کشور انجام میشه. این هم در بهتر بودن سرورهای داخل ایران.

در پایان سایت شما چه محتوایی دارید. مخاطبان شما کی هستند؟ تکنولوژي شما چی هست که بعد ببینید به چه چیزی نیاز دارید.

sssoheil
March 3rd, 2016, 00:37
با سلام

دیتاسنترهایی مثل ovh و سینگل هاپ دیداس پروتکشن های حرفه ای ارائه میدهند.در مورد سرورهای ایران نیز به نظر بنده به جز پینگ کمتر نسبت به سرورهای خارج هیچ مزیت دیگری ندارند.پهنای باند بالا و کیفیت پورت و اپتایم 100% مواردی هستند که توی هیچ دیتاسنتر ایرانی نمیشه پیدا کرد.البته به امید روزی که کشور عزیزمون در این زمینه نسبت به خارجیها پیشی بگیرد.

Statyab
March 5th, 2016, 22:11
ممنون از پاسخ شما عزیزان

نحوه برخورد xlhost با دیداس چیه؟

وب سایت ما ، یک وب سایت خدماتیست و سرعت لود آن و درخواستهایی که به سرور ارسال میشه خیلی مهمه

متاسفانه هر از چندگاهی شاهد اختلال هستیم و وب سایتهایی که خارج از ایران میزبانی میشن با تاخیر لود میشن

xlhost از نظر پایداری شبکه سخت افزارها و ... تایید میشه؟

بجز xlhost کدام دیتاسنتر رو پیشنهاد میدین؟

Majiiid
March 5th, 2016, 22:32
حالا چرا xlhost ؟
دیتاسنتر خوبی نیست سیاست های ثابتی نداره و هر موقع که کوچکترین تغییری ساسیت هاشو تغییر میده یجورایی نمیشه بهش اعتماد کرد طبق نظر بنده که یه مدت کار کردم باهاشون
بیاین سمت دیتاسنترهای اروپایی که پینگ مناسبی هم به ایران داره, از هتزنر یا ovh بگیرید

soheil869
March 5th, 2016, 23:31
با سلام

...

پیشنهاد شما چیه؟

سلام دوست عزیز هیچ شرکتی در جهان تحمل مبارزه با دیداس را ندارد به جز کلاد فلیر
در خیلی از شرکت ها سرور شما را آفلاین میکنند و یا آی پی را دراپ می کنند
پیشنهاد بنده به شما این است
از دیتاسنتر زیرساخت تهیه کنید
بالاترین پهنای باند را دارد و اگر فقط کاربر ایرانی دارید می توانید آیپی را ایران اکسس کنید و دیگر نگران دیداس نباشید

Statyab
March 5th, 2016, 23:34
حالا چرا xlhost ؟
دیتاسنتر خوبی نیست سیاست های ثابتی نداره و هر موقع که کوچکترین تغییری ساسیت هاشو تغییر میده یجورایی نمیشه بهش اعتماد کرد طبق نظر بنده که یه مدت کار کردم باهاشون
بیاین سمت دیتاسنترهای اروپایی که پینگ مناسبی هم به ایران داره, از هتزنر یا ovh بگیرید

علت انتخاب xlhost تنها به دلیل مدیریت ایرانی و بخاطر حرفهاي مثبتی هست که تا به امروز از کاربران شنیدم
ولی ظاهرا در مورد دیداس سخت گیر هستن

البته سرورهای آقای راستگو cologica نظرم جلب کرده

soheil869
March 5th, 2016, 23:35
یه موری رو در نظر داشته باشید. پینگ هیچ ارتباطی به سرعت لود نداره. فقط اولین ریکویست مثلا به جای ۵۰ میلی ثانیه ۲۵۰ میلی ثانیه طول میکشه. بعد از اون همه پکت ها پشت هم میان. یعنی شما تو اولین ریکویست فقط delay دارید. این در بهتر بودن سرورهای خارج از ایران از نظر هزینه و کیفیت

مورد دوم عمده حملات به سرورها از خارج از کشور انجام میشه. این هم در بهتر بودن سرورهای داخل ایران.

در پایان سایت شما چه محتوایی دارید. مخاطبان شما کی هستند؟ تکنولوژي شما چی هست که بعد ببینید به چه چیزی نیاز دارید.
جناب این حرف شما درست نیست یک سایت یا یک خدمات که ارایه می شود تنها 1 درخواست که ارسال نمی کند و یک صفحه و یا یک کامیونیکیشن ارتباطات زیادی رد و بدل می کند و هر درخواست 250 میلی ثانیه طول می کشد و سایت و یا خدمات بسیار کند می شود این حرف را نزنید
ما گیم سرور ها و خدمات نرم افزاری آنلاین زیادی راه اندازی کرده ایم و همینطور به علت کم بودن پهنای باند اینترنت داده ها در صف زیادی برای رسیدن به مقصد منتظر می مانند و یک عکس بیار دیرتر لود می شود

Statyab
March 5th, 2016, 23:37
سلام دوست عزیز هیچ شرکتی در جهان تحمل مبارزه با دیداس را ندارد به جز کلاد فلیر
در خیلی از شرکت ها سرور شما را آفلاین میکنند و یا آی پی را دراپ می کنند
پیشنهاد بنده به شما این است
از دیتاسنتر زیرساخت تهیه کنید
بالاترین پهنای باند را دارد و اگر فقط کاربر ایرانی دارید می توانید آیپی را ایران اکسس کنید و دیگر نگران دیداس نباشید

سلام
ترجیحا هدف خارج از ایران

soheil869
March 5th, 2016, 23:38
سلام
ترجیحا هدف خارج از ایران
منظور این است می خواهید به خارج از ایران خدمات دهید
و یا از خارج از ایران به شما حمله نشود؟

ourweb
March 5th, 2016, 23:42
از نظر من اگر بتوانید سرور خریداری کنید من به شما کولو کردن در دیتاسنتر کولوکوراسینگ رو پیشنهاد میکنم چون واقعا اپتایم وکیفیت بالایی دارد از نظر امنیت هم که مشالله فوق العاده است دیتاسنتر دوست عزیز مان هم اقای حسینی هست در کانادا که اون هم مشالله یه کولوکورسینگ برای خودش

soheil869
March 5th, 2016, 23:44
اگر پهنای باند بسیار بالا می خوهید و اینکه از خارج به شما حمله نشود فقط و فقط زیرساخت شک نکن

Statyab
March 5th, 2016, 23:45
از نظر من اگر بتوانید سرور خریداری کنید من به شما کولو کردن در دیتاسنتر کولوکوراسینگ رو پیشنهاد میکنم چون واقعا اپتایم وکیفیت بالایی دارد از نظر امنیت هم که مشالله فوق العاده است دیتاسنتر دوست عزیز مان هم اقای حسینی هست در کانادا که اون هم مشالله یه کولوکورسینگ برای خودش

سلام
متاسفانه فعلا امکان خرید سرور جهت کولو وجود ندارد
قصد اجاره آنرا داریم

soheil869
March 5th, 2016, 23:48
سلام
قصد اجاره آنرا داریم
دوست عزیز از هر شرکت خارجی بگیرید و بخواهید در برابر دیداس مقاومش کنید باید حتما از کلاد فلیر استفاده کنید
وقتی اینکارو میکنید دیگه فرق نمیکنه از کدوم دیتاسنتر اجاره کنی
چون اطلاعاتت از کلاد فلیر میگذره و سرعتت در هر دیتا سنتری برابر میشه

- - - Updated - - -

به جز ایران

Statyab
March 5th, 2016, 23:49
اگر پهنای باند بسیار بالا می خوهید و اینکه از خارج به شما حمله نشود فقط و فقط زیرساخت شک نکن

منظور این است می خواهید به خارج از ایران خدمات دهید
و یا از خارج از ایران به شما حمله نشود؟

کاربران ما از ایران هستن
برای حرفتون مدرکی دارید؟
بر چه اساسی زیر ساخت توصیه میکنید تنها به دلیل ارائه پهنای باند

حتی 1Tb برای ما کمه پس پهنای باند خریداری میشه

تنها چیزی که مهمه کیفیت و پشتيباني هست
ممنون

ourweb
March 5th, 2016, 23:50
سلام
قصد اجاره آنرا داریم

فکر کنم اقای راستگو در کانادا هستند از ایشون می توانید سرور تهیه کنید ایشون دیتاسنتر دارن کیفیت و شبکه شان خوب هست پشتیبانی فارسی هم دارند

soheil869
March 5th, 2016, 23:57
کاربران ما از ایران هستن
برای حرفتون مدرکی دارید؟
بر چه اساسی زیر ساخت توصیه میکنید تنها به دلیل ارائه پهنای باند

حتی 1tb برای ما کمه پس پهنای باند خریداری میشه

تنها چیزی که مهمه کیفیت و پشتيباني هست
برای شما دلیل قانع کننده بیاورم باشد
اینترنت ایران از کجا عبور می کند؟ بله تمام ترافیک ایران از زیرساخت عبور می کند درست حدس زدید
چرا فقط زیرساخت آیپی ایران اکسس ارایه میدهد چون فقط زیرساخت است که میداند ترافیک از خارج از ایران دارد می شود چون زیر دست خودش است
از همه مهمتر ایران از *****ینگ عبور نمی کند و خیلی راحت می توانید ssl راه اندازی کنید
پشتیبانی فقط در ساعت اداری داده می شود من با پارس آنلاین و ... کار کردم اما تغریبا در زیرساخت احتیاجی به پشتیبانی پیدا نکردم
بدی هایش یکی همین بالایی است
یکی دیگر سرعت انتقال اطلاعاتش به خارج از ایران پایین است
گاها مشکل اینترنتی پیدا می کند و نه اینترانتی
کاربران شما با اینترانت به شما وصل شوند
مورد جمله دیداس قرار نمی گیرید اگر ایران اکسس کنید
لود سایت و خدمات بسیار بالا تر است
من هیچ شرکت دیگری جز زیرساخت را پیشنهاد ندادم
اما هزینه اش بالاست نصبت به دیگر کلوکیشن ها و یا سرورها
این تجربیان بنده بود
سرور های اصلی ما در زیرساخت است
هاست دی ال در زیر ساخت است
سافت 98 در زیرساخت است
سرور های دانلود آسیا تک در زیرساخت هستند
بیایید علمی صحبت کنیم نه کشکی دوستان :)

- - - Updated - - -

1 ترابایت که اصلا پهنای باند نیست :)

Statyab
March 6th, 2016, 07:54
برای شما دلیل قانع کننده بیاورم باشد
اینترنت ایران از کجا عبور می کند؟ بله تمام ترافیک ایران از زیرساخت عبور می کند درست حدس زدید
چرا فقط زیرساخت آیپی ایران اکسس ارایه میدهد چون فقط زیرساخت است که میداند ترافیک از خارج از ایران دارد می شود چون زیر دست خودش است
از همه مهمتر ایران از *****ینگ عبور نمی کند و خیلی راحت می توانید ssl راه اندازی کنید
پشتیبانی فقط در ساعت اداری داده می شود من با پارس آنلاین و ... کار کردم اما تغریبا در زیرساخت احتیاجی به پشتیبانی پیدا نکردم
بدی هایش یکی همین بالایی است
یکی دیگر سرعت انتقال اطلاعاتش به خارج از ایران پایین است
گاها مشکل اینترنتی پیدا می کند و نه اینترانتی
کاربران شما با اینترانت به شما وصل شوند
مورد جمله دیداس قرار نمی گیرید اگر ایران اکسس کنید
لود سایت و خدمات بسیار بالا تر است
من هیچ شرکت دیگری جز زیرساخت را پیشنهاد ندادم
اما هزینه اش بالاست نصبت به دیگر کلوکیشن ها و یا سرورها
این تجربیان بنده بود
سرور های اصلی ما در زیرساخت است
هاست دی ال در زیر ساخت است
سافت 98 در زیرساخت است
سرور های دانلود آسیا تک در زیرساخت هستند
بیایید علمی صحبت کنیم نه کشکی دوستان :)

- - - Updated - - -

1 ترابایت که اصلا پهنای باند نیست :)

اگه نوشته های من مطالعه کرده باشید عرض کردم امکان کولو نیست فعلا قصد اجاره سرور داریم
مورد بعدی زیر ساخت با اشخاص حقوقی کار میکته

مقدار پهنای باند با توجه به افرانت عرض شد

soheil869
March 6th, 2016, 11:44
اگه نوشته های من مطالعه کرده باشید عرض کردم امکان کولو نیست فعلا قصد اجاره سرور داریم
مورد بعدی زیر ساخت با اشخاص حقوقی کار میکته

مقدار پهنای باند با توجه به افرانت عرض شد
دوست عزیز در همین فروم دوستانی هستند سرور را در زیرساخت اجاره می دهند
صاحب اختیار شما هستید و نهایت انتخاب را شما انجام می دهید

Statyab
March 6th, 2016, 17:41
منتظر راهنمایی مابقی دوستان هستم

bigm
March 6th, 2016, 19:05
ممنون از پاسخ شما عزیزان

نحوه برخورد xlhost با دیداس چیه؟

وب سایت ما ، یک وب سایت خدماتیست و سرعت لود آن و درخواستهایی که به سرور ارسال میشه خیلی مهمه

متاسفانه هر از چندگاهی شاهد اختلال هستیم و وب سایتهایی که خارج از ایران میزبانی میشن با تاخیر لود میشن

xlhost از نظر پایداری شبکه سخت افزارها و ... تایید میشه؟

بجز xlhost کدام دیتاسنتر رو پیشنهاد میدین؟
بنده یه همیچن مشکلی رو داشتم
دیتا سنتر های انگلستان کیفیت مناسبی دارند (بدون اغراق بهترین سرور های دنیا و با توجه به موقعیت مناسب جغرافیایی این سرور ها) و فکر کنم انتی دیداس خوبی داشتند
و بعدش هلند (اگر بتونید پورت 10 گیگابیت بگیرید)
و ovh فرانسه
پهنای باند بالا - اپ تایم بالا
و اینکه از کلود فایر هم میتونید استفاده کنید
و در اخر سعی کنید از هارد های SSD یا SAS استفاده کنید.

Statyab
April 15th, 2016, 16:32
دوستان دیگه نظری ندارن؟

viasky
April 15th, 2016, 16:37
باسلام
یک سرور از هلند یا انگستان بگیرید فعلا
یک سرور قابل قبول
حتما 1 سال جوابگوی شما خواهد بود
در این فرصت زمانی می تونید استفاده کنید و سرور مناسبی و راه اندازی کنید
اگر نرخ سرور در هلند و انگلستان برای شما زیاد هست می تونید حتی فعلا از فرانسه استفاده کنید
اول پروژه را اجرایی کنید بعد اقدام به تهیه کلو کنید
کلو کردن سرور باید یک امتیاز مثبت به حساب بیاد نه یک اجبار در کار
موفق باشید

hegza
May 28th, 2016, 20:09
سمت دیتاسنترای ایرانی نرید!بعنوان کسی که ۱۳-۱۴ ساله رو سرور های ایران بودم میگم
تنها‌ و تنها مزیتشون اینه که سایت با سرعت بالاتری روشون باز میشه چون مسافت کمتره.همین !
پروژه ی بزرگ نیاز به پهنا باند و ترافیک داره که دیتاسنتر ایرانی محدوده.
شاید خواستید کارتون رو‌گسترش بدید و محدود به ایران نباشید،سرعت لودتون برا خارجیا میشه در حد خیارشور...!

ببخشید جسارتا 13-14 سال پیش از کدوم دی سی ایران استفاده میکردی؟!

ASC
May 28th, 2016, 20:19
افرانت توانایی مقابله با حملات دیداس را ندارد حداقل فعلا که ندارد من تجربه بدی داشتم
به نظر من از soyoustart و ovh استفاده کنید من تجربه خوبی داشتم البته هاستینگ نبوده برای پروژه ای بوده که خدمات داخل ایران میداده فرانسه برای یوزهای ایران از امریکا و کانادا مناسب تر هست

TukaNet
May 28th, 2016, 20:25
منظورتون از وبسایت خدماتی چیه؟ چون هزاران نوع خدمات میشه داد و برای میزبانی هر مورد راهکاری متفاوت در نظر گرفت

بر خلاف نظر دوستان باید عرض کنم دیتاسنترهایی در ایران داریم که آپتایم بالا و سرویس های با کیفیتی ارائه می کنند که البته باید هزینه بالاتری برای این سطح از خدمات پرداخت کنید

به هر حال اگر احساس کردید نیاز به مشاوره بیشتر دارید بنده در خدمت شما هستم و آفرهایی از هر سه لوکیشن ایران ، اروپا و آمریکا میتونم ارائه کنم (حتی اگر ما سرویس دهنده نباشیم)

Statyab
May 28th, 2016, 21:12
باسلام خدمت شما دوست عزیز
نماینده انحصاری شرکت ایکس ال هاست در ایران هستیم و در خدمتتون هستیم .
http://xlhost.ir

سلام
متاسفانه سیاستهای xlhost در برابر دیداس مناسب نیست، خاموش کردن سرور تا ۲۴ ساعت!!
در ضمن بنده مستقیم با اقای خرازی در ارتباطم

ali.arabi
May 28th, 2016, 21:14
سلام
متاسفانه سیاستهای xlhost در برابر دیداس مناسب نیست، خاموش کردن سرور تا ۲۴ ساعت!!
در ضمن بنده مستقیم با اقای خرازی در ارتباطم

سفارشات ایران منتقل می شود به سایت IR و دیگر از سمت .Com سفارشات جدید پردازش نمیشه ، برای جلوگیری از DDOS هم شما میتوانید از فایروال استفاده کنید یا از CloudFlare که آی پی سرور شما مخفی شود

Statyab
May 28th, 2016, 21:14
منظورتون از وبسایت خدماتی چیه؟ چون هزاران نوع خدمات میشه داد و برای میزبانی هر مورد راهکاری متفاوت در نظر گرفت

بر خلاف نظر دوستان باید عرض کنم دیتاسنترهایی در ایران داریم که آپتایم بالا و سرویس های با کیفیتی ارائه می کنند که البته باید هزینه بالاتری برای این سطح از خدمات پرداخت کنید

به هر حال اگر احساس کردید نیاز به مشاوره بیشتر دارید بنده در خدمت شما هستم و آفرهایی از هر سه لوکیشن ایران ، اروپا و آمریکا میتونم ارائه کنم (حتی اگر ما سرویس دهنده نباشیم)

لطفا نام ببرید کدام دیتاسنتر؟
در تحقیقاتی که داشتیم ایران اصلا توانایی مقابله با دیداس نداره ( تست شده )

alirezakaj
May 28th, 2016, 21:26

توانایی مقابله با دیداس توی هر کجای دنیا ممکن هست
این ما هستیم که نه وقتش رو میزاریم نه هزینش رو !

استارتر عزیز اگر حملات سنگینی روی شما هست از اینجا تهیه کنید : ddos-guard.net

TukaNet
May 28th, 2016, 22:04

مقابله با دی داس راه های مختلفی داره

البته فعلا اطلاعی در مورد نیازهای شما ندارم تا دقیق نظر بدهم

اگر در حد زیادی نگران دی داس هستید میتونید از لوکیشن های خارج ایران سرویس تهیه کنید

البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید که خارج از ایران هم به صورت پیش فرض دارای ddos protection نخواهید بود

سرویس هایی هم دیتاسنترهایی مثل ovh یا myloc روی سرورها ارائه میکنند فقط جنبه تبلیغاتی دارند و برای شما کارایی نخواهند داشت.

Erfan-mohsenian
June 1st, 2016, 13:17
سلام
من به شما اصلا ایراان را پیشنهاد نمی کنم چون آپتایم بسیار مهم هست برای سایت و سئو برای همین سرور های خارج رو پیشنهاد می کنم به نظر من از المان تهییه کنید بهتره به علت اینکه پینگ مناسبی داره به ایران البته از ایران هم می تونید تهییه کنید ولی باید یه فایروال سخت افزاری بسیار قدرتمندی داشته باشید که از نظر هزینه به صرفه نیست
باز هم اگر سوالی بود در خدمتم
تلگرام Erfan_mohsenian

behravesh
June 1st, 2016, 13:29
ما هم یک مدت روی سرورهای ایران بودیم
متاسفانه رنک و رتبه الکسامون نابود شد اپتایم هم جالب نبود
برای افرادی که از خارج از کشور سایت را میدیدن سرعت خیلی بد بود
نظر من دیتاسنتر هتزنر از لحاظ فنی و پشتیبانی هست اونم سرورهای سری جدید
در مورد دی داس پیشنهادات دیتاسنترهای کانادایی مثل یس اپ هست ولی هزینه هاشون خیلی بالاست