PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد نوع قالب هاستینگ؟

delta
March 2nd, 2016, 21:33
سلام.دارم سایت هاستینگ راه میندازم..منتهی سر یک موضوعی موندم..یک قالب html نصب کنم صفحه اول و کلینت رو تو یک فولدر یا نه مستقیم خود whmc رو تو روت نصب کنم و از قالبهاش استفاده کنم؟
راستش هر چی گشتم اصلا قالبهای خوبی برای هاستینگ به صورت html پیدا نکردم...اما کلی قالب قشنگ برای whmc پیدا کردم..حالا نظرتون چیه؟ ایا حتما باید whm رو در فولدر نصب کنم؟ و قالب اصلی روت رو چیزی دیگه؟ آخه خیلی ها اینکارو میکنند خواستم ببینم دلیلی داره؟ آیا مشکلی داره خالی whmc رو نصب کنم و قالب براش نصب کنم استفاده کنم؟ قالبهایی دیدم برای whm خودشون کامل هستند!! آیا مشکلی پیش نمیاد خالی whm رو روت نصب کنم و استفاده کنم؟

shetabanhost
March 2nd, 2016, 21:49
سلام

خیر با نصب whmcs در صفحه اصلی هیچ مشکلی نخواهید داشت، و این مورد کاملا سلیقه ای هست
بیشتر همکاران برای اینکه صفحه اصلی و معرفی سرویس های زیباتری داشته باشند، در این صفحات از قالب های html یا وردپرس استفاده میکنند

اگر قالب whmcsکامل و خوبی دارید میتونید روی صفحه اصلی سایتتون هم ازش استفاده کنید

mizbancity
March 2nd, 2016, 22:36
هیچ مشکلی براتون ایجاد نمی شه.
طبق گفتهshetabanhost (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=101432) عزیز این موضوع کاملا سلیقه ای هست.

iHSG
March 3rd, 2016, 11:33
سلام
شاید تنها مشکلش این باشه که اکثر قالب های WHMCS جدول قیمت ندارن و اگه WHMCS رو در صفحه اصلی نصب کنید ظاهر صفحه پیش فرض WHMCS که یه فیلد سرچ دامین و دکمه های سفارش و... است زیاد قشنگ نیست اما اگر یه قالب WHMCS خوب با جدول قیمت های متنوع و خصوصاً صفحه اصلی زیبا پیدا کردید که دیگه عالیه پشتیبانی تیکتی تون هم توی همین صفحه اصلی تون هست.
الان من برای خودم در این آدرس http://golhost.com روی صفحه اصلی نصب کردم اما برای اینکه ظاهر صفحه اصلی قشنگ باشه به صورت پیش فرض فایل cart.php که جدول بندی قیمت ها است رو فراخوانی کردم.

peym@n
March 3rd, 2016, 11:54
درود
پیشنهاد میشود که برای سایتتون از قالب html ویا وردپرس استفاده کنید و یک ادرس دیگری برای پرتالتون داشته باشید
موفق باشید

armin.rf
March 3rd, 2016, 12:29
سلام

پیشنهاد بنده هم همین هستش
اول برای صحفه اصلی یه
html
یا وردپرس نصب کنید و بعد در انتها یک پرتال

html بهتره فکر میکنم چون حجم کمتری داره و راحت تره