PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل دسترسی به سرورهای هتزنر

kariman
March 2nd, 2016, 13:53
سلام
دو سه روزی است که مشکل در ارتباط با سایتهایی داریم که روی سرورهای المان هست . با *****شکن باز میشن و بدون *****شکن هم برخی ساعات باز میشن و برخی ساعات هم دچار مشکل.

آيا از دوستان کسی این مشکل رو داره؟

سیستم عامل دبیان است . و کانفیگها هم همه بررسی شدند. مشکلی در کانفیگ ندارم. بازم اگر دوستان تجربه ای تو این زمینه دارن خوشحال می شم اعلام کنند

یاعلی

novinvps.com
March 2nd, 2016, 14:14
سلام
برای ما چنین چیزی نبوده روی سرورها المانمون
مکنه این مشکل از سمت اینترنت خود شما باشه

mohammadkia
March 2nd, 2016, 14:35
بیش تر اینترنت مشکل ساز میشه

OmidX
March 2nd, 2016, 14:36
سلام
دو سه روزی است که مشکل در ارتباط با سایتهایی داریم که روی سرورهای المان هست . با *****شکن باز میشن و بدون *****شکن هم برخی ساعات باز میشن و برخی ساعات هم دچار مشکل.

سیستم عامل دبیان است . و کانفیگها هم همه بررسی شدند. مشکلی در کانفیگ ندارم. بازم اگر دوستان تجربه ای تو این زمینه دارن خوشحال می شم اعلام کنند

یاعلی

آدرس سایت ها یا آي پی سرور رو بزارید بررسی بشه .

mizban97
March 2nd, 2016, 14:39
سلام

یاعلی

مشکل از سمت isp سرویس دهنده اینترنتی هست.

kool
March 2nd, 2016, 14:49
مشکلی مشاهده نشده.

Majiiid
March 2nd, 2016, 15:41
اگر اینترنت شما مخابرات هست حتما بخاطر اونه چون یکی از مشتریان ما هم چند وقت پیش به این مشکل برخورده بود

kariman
March 7th, 2016, 12:27
اگر اینترنت شما مخابرات هست حتما بخاطر اونه چون یکی از مشتریان ما هم چند وقت پیش به این مشکل برخورده بود

از اینترنت نیست. چرا که کاربران این سرور هم در نقاط مختلف ایران دسترسی به سرور ندارن و با *****شکن بایستی وصل بشن

تریس گرفتم از سرور و از ای پی 10 به بعد به قدری زمان زیاد میشه که عملا به کارت شبکه سرور نمیرسه

جالب اینجاست که وقتی همین سرورها در ای وب بودن مشکلی نبود.

من دیروز سرور رو از هرتزنر به ovh منتقل کردم و یکی دو روز خوب بود ولی باز هم همین مشکل رخ داده .

یعنی الان با تغییرمسیر که قبلا از عمان بود و الان از انگلستان و استرالیا باز هم همون مشکل هست.

پیگیری های مختلفی کردم و متوجه شدم که از زمانی که *****ینگ اومده دست چند تا Isp برخی این مشکلات رو دارن ولی باز هم نمی تونم به قاطعیت بگم مشکل از *****ینگ باشه.

وقتی دسترسی قطع میشه با ای پی هم به ssh نمیتونم لاگین کنم و بایستی از سرور دیگه به این سرور ssh کنم .

دوستان اگر به این مشکل برخوردن و تونستن مشکلشون رو حل کنند لطفا اطلاعاتشون رو به ما هم منتقل کنن.

یاعلی