PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی فروشگاه اینترنتی بازی کامپیوتر

p30nama
March 2nd, 2016, 14:09
سلام

میخوام یک فروشگاه اینترنتی بازی کامپیوتر راه اندازی کنم و تمام دی وی دی ها چاپ شده و در کاور قرار میدم

میخوام مثل پاکت های شرکتی باشه با پرینتر معمولی میشه روی مقوای 250 گرمی پشت طوسی پرینت گرفت؟ خوب درمیاد؟

نظر شما در مورد اینکه روی کاغذ کتد بزنم و بچسبونم روی مقوا چیه؟

برای سرویس خرید پستی نماد میخوان خب میگیرم ولی برای فروشگاه بازی ازم مجوز بنیاد ملی بازی رایانه ای نمیخوان؟
چون داشتم مراحل گرفت مجوز بنیاد رو میخوندم باید از 7 خان رستم رد بشم
یعنی مجوز نگیرم فقط نماد . مشکلی پیش میاد؟
بعد اگر فروشگاهمو خوب سئو کنم که صفحه اول در کلمه " خرید بازی کامپیوتر " باشه به طور میانگین چقدر میتونم درامد کنم؟
شرمنده طولانی شد
ممنون میشم به سوال هایم دلسوزانه جواب بدیدhttp://forum.persiantools.com/styles/default/xenforo/xclear.png.pagespeed.ic.D0ofg5A0xP.png

- - - Updated - - -

سلام
کسی نیست ج بده

iHSG
March 2nd, 2016, 14:32
سلام
به نظر من به جای مقوا از این قاب ها استفاده کنید:

http://final.ir/compact-disc/frame

شیک تر هم هست.

من از سایت دانلود ها هم بازی خریدم با همین قاب ها بود.

نماد که مهمه اما مجوز بنیاد بازی زیاد مهم نیست فقط تو ساماندهی ثبت باشید که اگر بازی خلاف قوانینی گذاشتید قبل از فیـلتر بهتون ایمیل بدن که فلان بازی رو حذف کنید.

navid2zp
باید مجوز بنیاد بگیرید وگرنه نماد هم بهتون نمیدن و اگر نماد نگیرید نمیتونید با پست قرارداد ببندید و حتی درگاه هم برای خرید آنلاین بهتون نمیدن (ایران است دیگر)

همینطور جدیدا *****ینگ وارد دنیای گیم هم شده و هر بازی جدیدی و پر فروشی که میاد رو غیر مجاز میدونن و همچنین بنیاد هم تاییدیه نمیده که در نتیجه شما نمیتونید برای فروش بزارید.
حتی اگر تایید هم کنه اینقدر زمانبر هست که قبلا دیگه همه بازی رو تهیه کردن
در کل قوانین براتون مشکل ساز میشن ولی خوب اگر مشکلی با این قسمت ندارید:

خریدارا معمولا 2 دسته هستند:
1 - خریدارایی که جنس ارزون می خوان و نیازی به کاور و ... ندارن.
2 - خریدارایی که ظاهر براشون اهمیت داره.

درصد این دو مورد رو نمیشه دقیق گفت ولی همیشه ارزونی بهتر جواب داده.
این که سریع بازی ها رو آماده کنید تاثیر داره
نسخه های سالمو معتبر رو باید ارسال کنید
اگر نیاز شد پشتیبانی ارائه بدید
و ...

توصیه می کنم آپشنی رو قرار بدید که خریدارا بتونن بین نسخه معمولی با بسته بندی معمولی که قیمت پایینتری داره با بسته بندی شیک یکی رو انتخاب کنند . اینطور بهتر نتیجه میگیرید.

Mr-MAMAD
سلام خدمت شما

ببینید دوست عزیز زمینه ای که انتخاب کردید زمینه بسیار ضعیفی هست. چون شما باید یک دلیل قانع کننده به مشتری بدید که چرا جای اینکه از بازار با همان قیمت و تحویل لحظه ای خرید کند به شما سفارش خود رو تحویل دهد و دو الی 7 روز منتظر نماید تا بازی به دست آن برسد و اینکه هزینه اضافی برای پست پرداخت کند.

هر وقت تونستید یک دلیل قانع کننده برای اینکار پیدا کنید بقیه مسائل آسان هستند

p30nama
March 2nd, 2016, 20:41
سلام خدمت شما

ببینید دوست عزیز زمینه ای که انتخاب کردید زمینه بسیار ضعیفی هست. چون شما باید یک دلیل قانع کننده به مشتری بدید که چرا جای اینکه از بازار با همان قیمت و تحویل لحظه ای خرید کند به شما سفارش خود رو تحویل دهد و دو الی 7 روز منتظر نماید تا بازی به دست آن برسد و اینکه هزینه اضافی برای پست پرداخت کند.

هر وقت تونستید یک دلیل قانع کننده برای اینکار پیدا کنید بقیه مسائل آسان هستند

سلام دوست عزیز
ق

قیمت بازی های شرکتی که نجومیه انگار خودشون بازی رو ساختن

سرزمین رایانه بلک اپس 3 رو میده 50 ت

ولی من 25 میدمش و بدون چاپ 20 ت ‍!

بازی های تک دی وی دی 5000 ت من اونو میدم 3000 ت !

مشتری اگه بخواد ی بازی بخره ضرر میکنه با پول پست ولی هیچوقت اینکارو نمیکنه چندین بازی میخره

هزینه پستم زیاد نیست برای سی دی سفارشی تقریبا 3000 ت و پیشتاز 8000 ت

نظر شما چیه دوست عزیز؟

- - - Updated - - -

باید مجوز بنیاد بگیرید وگرنه نماد هم بهتون نمیدن و اگر نماد نگیرید نمیتونید با پست قرارداد ببندید و حتی درگاه هم برای خرید آنلاین بهتون نمیدن (ایران است دیگر)

همینطور جدیدا *****ینگ وارد دنیای گیم هم شده و هر بازی جدیدی و پر فروشی که میاد رو غیر مجاز میدونن و همچنین بنیاد هم تاییدیه نمیده که در نتیجه شما نمیتونید برای فروش بزارید.
حتی اگر تایید هم کنه اینقدر زمانبر هست که قبلا دیگه همه بازی رو تهیه کردن
در کل قوانین براتون مشکل ساز میشن ولی خوب اگر مشکلی با این قسمت ندارید:

خریدارا معمولا 2 دسته هستند:
1 - خریدارایی که جنس ارزون می خوان و نیازی به کاور و ... ندارن.
2 - خریدارایی که ظاهر براشون اهمیت داره.

درصد این دو مورد رو نمیشه دقیق گفت ولی همیشه ارزونی بهتر جواب داده.
این که سریع بازی ها رو آماده کنید تاثیر داره
نسخه های سالمو معتبر رو باید ارسال کنید
اگر نیاز شد پشتیبانی ارائه بدید
و ...

توصیه می کنم آپشنی رو قرار بدید که خریدارا بتونن بین نسخه معمولی با بسته بندی معمولی که قیمت پایینتری داره با بسته بندی شیک یکی رو انتخاب کنند . اینطور بهتر نتیجه میگیرید.

سلام ممنون از پاسختون

یعنی همه سایتا مجوز بنیاد گرفتن ؟ نمیشه نگیرمش ؟!

navid2zp
March 2nd, 2016, 21:17
سلام دوست عزیز
ق

قیمت بازی های شرکتی که نجومیه انگار خودشون بازی رو ساختن

سرزمین رایانه بلک اپس 3 رو میده 50 ت

ولی من 25 میدمش و بدون چاپ 20 ت ‍!

بازی های تک دی وی دی 5000 ت من اونو میدم 3000 ت !

مشتری اگه بخواد ی بازی بخره ضرر میکنه با پول پست ولی هیچوقت اینکارو نمیکنه چندین بازی میخره

هزینه پستم زیاد نیست برای سی دی سفارشی تقریبا 3000 ت و پیشتاز 8000 ت

نظر شما چیه دوست عزیز؟

- - - Updated - - -

سلام ممنون از پاسختون

یعنی همه سایتا مجوز بنیاد گرفتن ؟ نمیشه نگیرمش ؟!

بله

البته یک سری از نماد های قدیمی اینجور مکافات نداشتند ولی جدیدا بدون مجوز بنیاد نماد نمیدند

delta
March 2nd, 2016, 21:23
بلک اپس 3 رو ارجینال مقوایی کیفیت بالا بهت میدم 12 تومان!! پشت جلد 40 تومانه :65: بازی هر چی خواستی ارجینال مقوایی بهت میدم با کیفیت بالا قیمت پایین اما هلوگرام ندارند چون مجاز نیستند...با کل فروشنده های بازی ایران در ارتباطم...همشونو میشناسم..7 سال کارم همین بود..
اما بهت نصیحت میکنم از کار فروش بازی بکش بیرون.سرمایه گزاری روش در ایران فایده نداره..هر جور معروف بشی یک سری کله گنده بازار جلوتو میگیرند...شرکتهای بازی سازی که مالیات میدند نمیزارند شما اب خوش از گلوت پایین بره..به هر بهانه ای *****ی و جریمه و اخرشم تعطیلت میکنند..باور نداری یک سری سایتهای بزرگ فروش بازی بزن ببین حال و هواشونو

p30nama
March 2nd, 2016, 23:04
بلک اپس 3 رو ارجینال مقوایی کیفیت بالا بهت میدم 12 تومان!! پشت جلد 40 تومانه :65: بازی هر چی خواستی ارجینال مقوایی بهت میدم با کیفیت بالا قیمت پایین اما هلوگرام ندارند چون مجاز نیستند...با کل فروشنده های بازی ایران در ارتباطم...همشونو میشناسم..7 سال کارم همین بود..
اما بهت نصیحت میکنم از کار فروش بازی بکش بیرون.سرمایه گزاری روش در ایران فایده نداره..هر جور معروف بشی یک سری کله گنده بازار جلوتو میگیرند...شرکتهای بازی سازی که مالیات میدند نمیزارند شما اب خوش از گلوت پایین بره..به هر بهانه ای *****ی و جریمه و اخرشم تعطیلت میکنند..باور نداری یک سری سایتهای بزرگ فروش بازی بزن ببین حال و هواشونو

http://www.pcgamerz.ir/pc-games

یعنی سایتی مثل این زیاد فروش نداره؟؟

چطوری 40 ت رو 12 ت میدی؟

- - - Updated - - -

سلام
به نظر من به جای مقوا از این قاب ها استفاده کنید:

http://final.ir/compact-disc/frame

شیک تر هم هست.

من از سایت دانلود ها هم بازی خریدم با همین قاب ها بود.

نماد که مهمه اما مجوز بنیاد بازی زیاد مهم نیست فقط تو ساماندهی ثبت باشید که اگر بازی خلاف قوانینی گذاشتید قبل از فیـلتر بهتون ایمیل بدن که فلان بازی رو حذف کنید.

سلام
ممنون از پاسختون

اره قاب خیلی بهتره و بصرفه تر

به نظرتون با 350 بازی کامپیوتر کافین یا نه؟

Mr-MAMAD
March 2nd, 2016, 23:05
سلام خدمت شما

چیزی که گفتید 50 تومان قیمتش هست دی وی دی نقره ای هست. و البته ارزش dvd نقره ای از کپی خیلی بیشتر هست.

در مورد مجوز اگر به این لیست بازی ها کفایت کنید : http://ebazi.org/LatestGames.aspx مجوز گرفتن آسون میباشد.

ولی اگر میخواهید فراتر از این کار کنید فقط در ساماندهی ثبت نام کنید در صورتی که سایت شما ***** شد مثل دیگر فروشگاها دامین عوض میکنید ولی اینکار به صرفه نیست و آن درآمدی ندارید که دست به این کارها بزنید.

چون حاصل شما از فروش هر عدد DVD پونصد الی هزارتومان خواهد بود که ارزش تمام اینکار هارا ندارد و به نظر بنده بیخیال این مسئله بشید بهتر است.

و نمونه سایت هایی که کپی کار میکنند ولی به صورت رسمی منتشر میکنند سایت عصربازی هست shop.asrebazi.com

امیداورم که توانستم در نظر شما کمکی کرده باشم

p30nama
March 3rd, 2016, 00:28
سلام خدمت شما

چیزی که گفتید 50 تومان قیمتش هست دی وی دی نقره ای هست. و البته ارزش dvd نقره ای از کپی خیلی بیشتر هست.

در مورد مجوز اگر به این لیست بازی ها کفایت کنید : http://ebazi.org/LatestGames.aspx مجوز گرفتن آسون میباشد.

ولی اگر میخواهید فراتر از این کار کنید فقط در ساماندهی ثبت نام کنید در صورتی که سایت شما ***** شد مثل دیگر فروشگاها دامین عوض میکنید ولی اینکار به صرفه نیست و آن درآمدی ندارید که دست به این کارها بزنید.

چون حاصل شما از فروش هر عدد DVD پونصد الی هزارتومان خواهد بود که ارزش تمام اینکار هارا ندارد و به نظر بنده بیخیال این مسئله بشید بهتر است.

و نمونه سایت هایی که کپی کار میکنند ولی به صورت رسمی منتشر میکنند سایت عصربازی هست shop.asrebazi.com

سلام

ممنون از توجه و پاسختون

چه نقره ای چه رایت معمولی هردوی انها بازی کرکی هستند و برای مشتری اصلا تفاوتی ندارد
اون فقط روش رایتش فرق میکنه همین !
اون بازیهای دارای سناره زرد رو میشه فروخت؟

- - - Updated - - -

سلام خدمت شما

سلام

ممنون از توجه و پاسختون

چه نقره ای چه رایت معمولی هردوی انها بازی کرکی هستند و برای مشتری اصلا تفاوتی ندارد

Mr-MAMAD
March 3rd, 2016, 00:39
سلام

ممنون از توجه و پاسختون

- - - Updated - - -

سلام

ممنون از توجه و پاسختون

سلامی دوباره

تا جایی که اطلاع دارم خیر نمیتوان این بازی ها را فروخت چون یکی از دوستان مطابق لیست مشروط و مجاز بازی به فروشگاه اضافه کرده بود که بعد بررسی بازرس تایید نشد. و مجبور به حذف بازی های مشروط شد ولی تا الان پاسخی دریافت نکرد.

و بازی که در این لیست نمیباشد نیز نمیتوانید بفروشید باید به صورت کامل طبق این لیست عمل کنید.

p30nama
March 3rd, 2016, 01:04
سلامی دوباره

تا جایی که اطلاع دارم خیر نمیتوان این بازی ها را فروخت چون یکی از دوستان مطابق لیست مشروط و مجاز بازی به فروشگاه اضافه کرده بود که بعد بررسی بازرس تایید نشد. و مجبور به حذف بازی های مشروط شد ولی تا الان پاسخی دریافت نکرد.

و بازی که در این لیست نمیباشد نیز نمیتوانید بفروشید باید به صورت کامل طبق این لیست عمل کنید.

سلام
ای بابا دیگه خسته شدیم از این قوانین مسخره دولت !
خودشون مسخره کردنا

ف*ل*تر کردن مردم با چیزشکن وارد میشن

بازی ممنوع میکنن مردم دانلود میکنن

هرکاری بکنن مردم اونو دور زدن

راهکاری ندارید بتوان این لیست رو دور زد ؟ :-d

hostorder
March 3rd, 2016, 01:10
بهترین مانیا سافت هست میتونه الگوی خوبی براتون باشه

alicpk
March 3rd, 2016, 02:02
شما با نام فروشگاه اینترنتی برو جلو و بعد از اینکه انماد گرفتی شروع کن به فروش سی دی بازی و اونموقه نمیتونن بهت گیر بدن چون فروشگاه هستی
برای جلد هم بهتره از چاپ روی پاکت استفاده کنی
چاپ خانه پررنگ همچین خدماتی داره

delta
March 3rd, 2016, 02:46
داداش گلم فکر نکنم کسی حداقل تو این انجمن باشه به اندازه من تو کار بازی باشه و اطلاعات داشته باشه.من 8 سال کل فروش بازی با برندهای مختلفی بودم که کل ایران عمده میفروختم و تکی!هیچ کسی جلوی فروش منو با قوانینشون نتونستند بگیرند..اخرش پای حفاظت ا...امد وسط..روراست بهت بگم.تو این سال اخیر تولیدکننده های بازی که اسم نمیبرم و زیر نظر ارشاد بازی ارجینال میزنند و کلی پول مالیات میدند نمییتونن تحمل کنن امثال من و شما بیایم با سرمایه خودمون کار کنیم.اولش باهات کار ندارند اما تا اسم در کنی نابودت میکنند.
هر روز یا پای ارشادی یا اماکن...الانم که قوانینی گذاشتند هفت خان رستم! ارجینالم بفروشی فیلت میکنند...مانیاسافت که نام بردید زمانی برای خودش یلی بود..هنوزم کار کاورهاشو تحسین میکنم..پی سی گیمرز که گفتید این دامینش رو تازه زده..دامین معروف چندین سالش فیل هست!!خیلی ها رو میشناسم رفتند به اجبار..من هنوزم فکر ان روزها میفتم غمم میگیره..زحمت زیاد کشیدمو درامدم میلیونی بود..نابودم کردند.تغییر شغل دادم به چیزی که علاقه زیادی بهش ندارم اما چاره نبود.نصیحتت میکنم یک کاری رو شروع کن ک اخر نداشته باشه..دوره فروش بازی گذشته تو ایران..
اگر معرف خواستی بگو اشنا زیاد دارم هربازی جدیدی خواستی امد برات سریع بفرستند کپی کن بفروش..ارجینالم خواستی شماره بدم بگیر..ولی بیخیال ش ارزش وقت گذاشتن رو حداقل الان دیگه نداره

p30nama
March 3rd, 2016, 13:10
داداش گلم فکر نکنم کسی حداقل تو این انجمن باشه به اندازه من تو کار بازی باشه و اطلاعات داشته باشه.من 8 سال کل فروش بازی با برندهای مختلفی بودم که کل ایران عمده میفروختم و تکی!هیچ کسی جلوی فروش منو با قوانینشون نتونستند بگیرند..اخرش پای حفاظت ا...امد وسط..روراست بهت بگم.تو این سال اخیر تولیدکننده های بازی که اسم نمیبرم و زیر نظر ارشاد بازی ارجینال میزنند و کلی پول مالیات میدند نمییتونن تحمل کنن امثال من و شما بیایم با سرمایه خودمون کار کنیم.اولش باهات کار ندارند اما تا اسم در کنی نابودت میکنند.
هر روز یا پای ارشادی یا اماکن...الانم که قوانینی گذاشتند هفت خان رستم! ارجینالم بفروشی فیلت میکنند...مانیاسافت که نام بردید زمانی برای خودش یلی بود..هنوزم کار کاورهاشو تحسین میکنم..پی سی گیمرز که گفتید این دامینش رو تازه زده..دامین معروف چندین سالش فیل هست!!خیلی ها رو میشناسم رفتند به اجبار..من هنوزم فکر ان روزها میفتم غمم میگیره..زحمت زیاد کشیدمو درامدم میلیونی بود..نابودم کردند.تغییر شغل دادم به چیزی که علاقه زیادی بهش ندارم اما چاره نبود.نصیحتت میکنم یک کاری رو شروع کن ک اخر نداشته باشه..دوره فروش بازی گذشته تو ایران..
اگر معرف خواستی بگو اشنا زیاد دارم هربازی جدیدی خواستی امد برات سریع بفرستند کپی کن بفروش..ارجینالم خواستی شماره بدم بگیر..ولی بیخیال ش ارزش وقت گذاشتن رو حداقل الان دیگه نداره

سلام
واقعا از توضیحات و راهنمایی های شما متشکرم

در حال حاضر بزرگترین مشکلی که من باهاش مواجه خواهم شد چی هست؟

این مایا سافت چطوری بدون نماد و مجوز , *****ش نکردند؟ چطوری سرویس خرید پسیتی بدون نماد بهش دادند؟

- - - Updated - - -

شما با نام فروشگاه اینترنتی برو جلو و بعد از اینکه انماد گرفتی شروع کن به فروش سی دی بازی و اونموقه نمیتونن بهت گیر بدن چون فروشگاه هستی
برای جلد هم بهتره از چاپ روی پاکت استفاده کنی
چاپ خانه پررنگ همچین خدماتی داره

سلام ممنون از توضیحاتتون

چاپخانه که نمیشه زیر 1000 قبول نمیکنن و من از هر کاور یک بازی 100 تا هم بکارم نمیاد چ برسه به 1000 ! میخوام خودم با پرینتر چاپ کنم

مجوز بنیاد نگیرم مشکلی نیست؟ نماد اگه نگیرم فلیت*ر میکنن؟

hostorder
March 3rd, 2016, 13:11
سلام
واقعا از توضیحات و راهنمایی های شما متشکرم

در حال حاضر بزرگترین مشکلی که من باهاش مواجه خواهم شد چی هست؟

این مایا سافت چطوری بدون نماد و مجوز , *****ش نکردند؟ چطوری سرویس خرید پسیتی بدون نماد بهش دادند؟

- - - Updated - - -

سلام ممنون از توضیحاتتون

چاپخانه که نمیشه زیر 1000 قبول نمیکنن و من از هر کاور یک بازی 100 تا هم بکارم نمیاد چ برسه به 1000 ! میخوام خودم با پرینتر چاپ کنم

مجوز بنیاد نگیرم مشکلی نیست؟ نماد اگه نگیرم فلیت*ر میکنن؟
چرا قبلا ***** شده خیلی هم قدیمی هست سایتش و مشتریان زیادی داره به خاطر کیفبت کارهاش

p30nama
March 3rd, 2016, 13:12
بهترین مانیا سافت هست میتونه الگوی خوبی براتون باشه

سلام ممنون

http://maniyasoft.cc منظورتونه؟ این زیاد محصول نداره ؟ ار چیش الگو بگیرم ؟ کاور؟ کجا نمونه محصولاتشون رو زده ؟

delta
March 3rd, 2016, 13:29
سلام ممنون

http://maniyasoft.cc منظورتونه؟ این زیاد محصول نداره ؟ ار چیش الگو بگیرم ؟ کاور؟ کجا نمونه محصولاتشون رو زده ؟

مانیاسافت قدیمی کاره..تیم دارند.طراح دارند.میتونی در سایت ویدیو گیم ارت زیر نمونه کارهاشو ببینی..

http://vgboxart.com/

ان سایتی که میبینید میگید چیزی توش نیست اولا ادرسش دات کام بود و زمانی کلی محصول توش بود و هر روز سر میزدی محصولات تازه بود.اما همونطور که بهتون گفتم و بلا سر ما امد مانیاسافت هم مثل ما از این بلا دور نموند.الان مشتریهاشونو دارند و برای خرید ازشون محصولاتشونو براتون ایمیل میکنند یا کانال تلگرام میفروشند...
ببینید رک بهتون بگم..میخوای وارد کار بازی بشی قانونی دیگه نمیتونی.با سایت هم نمیتونی.تمام ان ارجینال فروشهاش و تولید کنندگان اصطلاح ارجینال هم زیرابی دارند میرند!! چون واقعا هیچ شرکتی نمیتونه غید بازی جدید مثلا اساسین کرید رو بزنه منتشر نکنه یا مثلا بیخیال gta بشه!!کلا نون تو همین هاست.قانون ایران اگر منعشم کنه بازم هیچ شرکتی ازش نمیتونه بگزره و زیر ابی هم شده تولید و میفروشند!! برای همین میگم هر بازی بخوای من ارجینالشم میتونم بهت بدم حتیدیسک نقره ای gta V هم داشتم!!
بزرگترین مانع شما هم الان قوانین ایران برای فروش محصولات رایتی انتشاری هست..چی میخوای بفروشی؟ فقط بازی فوتبال بفروشی؟ هر چیزی بزاری بهت گیر میدند بردارش و یکباره فیل میکنند!!فقط مجبوری یک سری بازی اشغال بزاری برای فروش.انم زیر نظارت شدید و همینطور کلی خرج..واقعا میتونید اینطوری کار کنید؟بیخیال بازیهای معروف پرفروش میتونید بشید؟

p30nama
March 3rd, 2016, 15:05
مانیاسافت قدیمی کاره..تیم دارند.طراح دارند.میتونی در سایت ویدیو گیم ارت زیر نمونه کارهاشو ببینی..

http://vgboxart.com/

ان سایتی که میبینید میگید چیزی توش نیست اولا ادرسش دات کام بود و زمانی کلی محصول توش بود و هر روز سر میزدی محصولات تازه بود.اما همونطور که بهتون گفتم و بلا سر ما امد مانیاسافت هم مثل ما از این بلا دور نموند.الان مشتریهاشونو دارند و برای خرید ازشون محصولاتشونو براتون ایمیل میکنند یا کانال تلگرام میفروشند...
ببینید رک بهتون بگم..میخوای وارد کار بازی بشی قانونی دیگه نمیتونی.با سایت هم نمیتونی.تمام ان ارجینال فروشهاش و تولید کنندگان اصطلاح ارجینال هم زیرابی دارند میرند!! چون واقعا هیچ شرکتی نمیتونه غید بازی جدید مثلا اساسین کرید رو بزنه منتشر نکنه یا مثلا بیخیال gta بشه!!کلا نون تو همین هاست.قانون ایران اگر منعشم کنه بازم هیچ شرکتی ازش نمیتونه بگزره و زیر ابی هم شده تولید و میفروشند!! برای همین میگم هر بازی بخوای من ارجینالشم میتونم بهت بدم حتیدیسک نقره ای gta V هم داشتم!!
بزرگترین مانع شما هم الان قوانین ایران برای فروش محصولات رایتی انتشاری هست..چی میخوای بفروشی؟ فقط بازی فوتبال بفروشی؟ هر چیزی بزاری بهت گیر میدند بردارش و یکباره فیل میکنند!!فقط مجبوری یک سری بازی اشغال بزاری برای فروش.انم زیر نظارت شدید و همینطور کلی خرج..واقعا میتونید اینطوری کار کنید؟بیخیال بازیهای معروف پرفروش میتونید بشید؟

یعنی ممنوعیت فقط برای فروشگاه های اینترنتیه ؟ عجب !

http://vgboxart.com

کاور فابل چاپش چطوری دریافت کنم؟

نظرتون درمورد فروش روی هارد چیه؟ مثلا بگم 4 ترا بازی هست و لیست میکنم تو اکسل هرکی خواست انتخاب میکنه و...