PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : احتمال گرفتن یک دامنه ir آزاد شده

ali.n
October 20th, 2010, 11:18
سلام

دنبال گرفتن یه دامین ir هستم.تاریخ آزاد شدنش رو می دونم . میدونم که احتمال داره آزاد بشه چون وضع مالکیتش مشخص نیست.. . اون طوری که تحقیق کردم گفتن به محض اینکه زمان آزاد شدنش برسه در فاصله زمانی بین صفر تا 10 روز بعد از اون تاریخ ممکنه آزاد بشه...و حتما در همون تاریخ صفر آزاد شدنش نیست...

حالا سوال من اینه که به نظر شما چقدر احتمال داره بتونم بگیرمش ؟ ...منظورم اینه که تعداد افرادی که همیشه در کمین آزاد شدن این جور دامنه ها هستند زیاده ؟

Rezash
October 20th, 2010, 12:14
سلام

دنبال گرفتن یه دامین ir هستم.تاریخ آزاد شدنش رو می دونم . میدونم که احتمال داره آزاد بشه چون وضع مالکیتش مشخص نیست.. . اون طوری که تحقیق کردم گفتن به محض اینکه زمان آزاد شدنش برسه در فاصله زمانی بین صفر تا 10 روز بعد از اون تاریخ ممکنه آزاد بشه...و حتما در همون تاریخ صفر آزاد شدنش نیست...

حالا سوال من اینه که به نظر شما چقدر احتمال داره بتونم بگیرمش ؟ ...منظورم اینه که تعداد افرادی که همیشه در کمین آزاد شدن این جور دامنه ها هستند زیاده ؟

بعد از پايان زمان قانوني تمديد ، 30 روز ديگر براي ثبت دومين بدون جريمه فقط به مالك دومنين مهلت داده ميشود.و بعد از اين 30 روز مجددا 30 روز ديگر دومين با جريمه بازهم فقط توسط خود صاحب دومين قابل ثبت خواهد بود.
بعد از اين دوره 60 روزه نيك به صورت تصادفي نسبت به آزاد كردن دومين اقدام خواهد كرد.

1eng.ir
October 20th, 2010, 12:22
اگه دامین تاپیه که بهتره ناامیدانه منتظرش باشی! چون دستای پشت پرده زیاده! / از دستای پشت پرده هم که بگذریم گرگای زیادی اون لیستو چک میکنن ...

ali.n
October 31st, 2010, 14:51
اگه دامین تاپیه که بهتره ناامیدانه منتظرش باشی! چون دستای پشت پرده زیاده! / از دستای پشت پرده هم که بگذریم گرگای زیادی اون لیستو چک میکنن ...

مطمئنی که خود کسانی که تو نیک هستند ... اینکاره هستند ؟ یا حدس میزنی ؟ منظورم این نیست که سین جینت کنم...می خوام اطلاعاتم بیشتر بشه...

1eng.ir
October 31st, 2010, 15:16
مطمئنی که خود کسانی که تو نیک هستند ... اینکاره هستند ؟ یا حدس میزنی ؟ منظورم این نیست که سین جینت کنم...می خوام اطلاعاتم بیشتر بشه...
شما باید از 7 خان رستم رد بشی تا بتونی دامینو بگیری!
1. ادمین نیک!
2. 7-8-10 نفر کارمند (عمله!) نیک!
3. ریسلرای تاپ نیک (حدس میزنم یه بر و بیایی با نیک دارن!)
4. دست کم 1000 گرُگ که روزی 1 ساعت وقتشونو پای لیست آزاد شده ها میذارن!
3 تای دیگه هم موش خورد :d

پ.ن: سین جین مگه چیزیه که آدمو بترسونه ؟! / تا میتونی سوال بپرس. بلد باشم جواب میدم، بلدم نباشم از کنارش رد میشم :)

f.etemadian
November 1st, 2010, 11:26
حالا این چیزایی که گفته شد به کنار، کسانی که نیک هندل دارند، می تونند هر موقعی که بخوان دامنه های آزاد شده رو ببینند و هر کس زودتر دید.

mibfa
November 1st, 2010, 14:41
شما باید از 7 خان رستم رد بشی تا بتونی دامینو بگیری!
1. ادمین نیک!
2. 7-8-10 نفر کارمند (عمله!) نیک!
3. ریسلرای تاپ نیک (حدس میزنم یه بر و بیایی با نیک دارن!)
4. دست کم 1000 گرُگ که روزی 1 ساعت وقتشونو پای لیست آزاد شده ها میذارن!
3 تای دیگه هم موش خورد :d

پ.ن: سین جین مگه چیزیه که آدمو بترسونه ؟! / تا میتونی سوال بپرس. بلد باشم جواب میدم، بلدم نباشم از کنارش رد میشم :)

سلام جناب فخرايي

اين تاپ رسيلر ها كيا هستند . چگونه بايد عضو كلوپشان شويم:">

1eng.ir
November 1st, 2010, 14:46
سلام جناب فخرايي

اين تاپ رسيلر ها كيا هستند . چگونه بايد عضو كلوپشان شويم:">

منظورم ریسلرای دامین باز نیک بود!
مثل ایران هاست (لعنت الله علیه)!

ali.n
November 3rd, 2010, 22:53
حالا این چیزایی که گفته شد به کنار، کسانی که نیک هندل دارند، می تونند هر موقعی که بخوان دامنه های آزاد شده رو ببینند و هر کس زودتر دید.

متوجه نشدم اینا چه امتیازی نسبت به بقیه دارن...وقتی آزاد بشه برای همه آزاد شده دیگه مگه اینطور نیست ؟

mohsen1
November 3rd, 2010, 23:00
متوجه نشدم اینا چه امتیازی نسبت به بقیه دارن...وقتی آزاد بشه برای همه آزاد شده دیگه مگه اینطور نیست ؟

میشه بگی چه کسی به نیک داره نظارت می کنه؟
وقتی نظارت نباشه طرف هر غلطی دلش بخواد می کنه بدون اینکه روح شما هم خبر دار بشه.
تجارت هم مثل سیاست ، دنیای کثیفی داره!

M-Soltani.ir
November 4th, 2010, 01:06
دامنه رو از لیست رزرو در میارن ، عجیب نیست؟ ( زمانی که رزرو دومین فعال بود ) ایمیلی هم ارسال نمیشه!
بعد انتظار داری بزارند این دومین ها آزاد بشه؟ خودشون رو هوا میزنند...

f.etemadian
November 4th, 2010, 09:46

خب یکی که شناسه داره می تونه مدام بره و اون دامنه هایی که آزاد شده رو چک کنه.

ali.n
November 4th, 2010, 14:07
خب یکی که شناسه داره می تونه مدام بره و اون دامنه هایی که آزاد شده رو چک کنه.

بازم متوجه نشدم... خوب کسی که شناسه نداشته باشه هم می تونه چک کنه
https://www.nic.ir/Just_Released
چه فرقی داره؟