PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک جهت راه اندازی سایت دانلود فیلم و سریال

m.j.h
March 1st, 2016, 14:12
سلام به همه دوستان

من یه سایت دانلود فیلم و سریال راه انداختم فقط مونده بخش وی آی پی و سرور

الان نمیدونم وقتی سرور خریدم چجوری لینک هایی که تو آپلود سنتر های خارجی مثل آپلودد و توربوبیت گذاشته میشه رو مثل سایت های لیچ مانند 4لیچ ، مول ، فایل گیر و غیره تو سروری خریداری کرده ام لیچ کنم...

واسه بخش vip از چه افزونه یا اسکریپتی استفاده کنم؟؟؟

و چجوری به کاربران vip یوزر و پسورد بدم؟؟؟

لطفا اگه میشه کمکم کنید...

emperatoor73
March 1st, 2016, 19:31
دوست عزیز برای وی ای پی از این اسکریپت استفاده کن
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=157318

کیفیت و امکانات خوبی نسبت به بقیه داره
نیازی هم به ارائه یوزر پس نیست و کاربران خودشون یوزر پسورد وارد میکنن

در مورد فایل ها احتیاجی به لیچ نیست. یه سرور مجازی ارزون بخرید و فایل هاتون را دانلود آپلود کنید. هم راحت تر و هم سریعتر هست

Majiiid
March 1st, 2016, 20:46
برای بخش وی ای پی که باید اسکریپت بگیرید همون که معرفی شد بالا.
برای اینکه لینک مستقیم داشته باشید باید سرور مجازی یا در صورت نیاز به فضای بیشتر سرور اختصاصی تهیه کنید
اگر تجربه و تخصص ندارید بدون مشورت اقدام نکنید, نیاز به راهنمایی داشتین با من در ارتباط باشید

m.j.h
March 1st, 2016, 21:28
دوست عزیز برای وی ای پی از این اسکریپت استفاده کن
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=157318

کیفیت و امکانات خوبی نسبت به بقیه داره
نیازی هم به ارائه یوزر پس نیست و کاربران خودشون یوزر پسورد وارد میکنن

در مورد فایل ها احتیاجی به لیچ نیست. یه سرور مجازی ارزون بخرید و فایل هاتون را دانلود آپلود کنید. هم راحت تر و هم سریعتر هست

ممنون دوست عزیر...

یعنی هر فیلمی که میخوام بذارم سایت اول باید دانلود کنم بعد آپلود کنم؟؟؟ اگه فیلم 3 یا 4 گیگ باشه چجوری با سرعت خوبی میشه این کار رو کرد؟؟؟ یا من متوجه منظورتون نشدم...
اوایل کارمه زیاد وارد نیستم...

- - - Updated - - -

برای بخش وی ای پی که باید اسکریپت بگیرید همون که معرفی شد بالا.
برای اینکه لینک مستقیم داشته باشید باید سرور مجازی یا در صورت نیاز به فضای بیشتر سرور اختصاصی تهیه کنید
اگر تجربه و تخصص ندارید بدون مشورت اقدام نکنید, نیاز به راهنمایی داشتین با من در ارتباط باشید

ممنون دوست عزیز...
بله قصد خرید سرور دارم ولی به خاطر این که اول کارمه میخوام با سرور مجازی شروع کنم تا کار با سرور رو یکم یاد بگیرم بعد واسه کامل کردن آرشیو سرور مجازی بگیرم...
ولی نمیدونم چجوری لینک های غیر مستقیم سایت هایی مثل آپلودد و توربوبیت رو مستقیم کنم...
ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید چمن تا حالا تجربه کار با سرور رو ندارم...

msl-ice
March 1st, 2016, 21:30
شما که با این مسایل ابتدایی کار اشنایی نداری کارت سخت میشه و نمیتونی پیش بری پیشنهاد میکنم چند وقت تو یک سایت فیلم و سریال به عنوان نویسنده یا اپلودر کنار بقیه کار کید تا یاد بگیرین .... یا برای سایتتون نویسنده و اپلودر بگیرین تا در کنارش یاد بگیرین ...

m.j.h
March 1st, 2016, 21:35
شما که با این مسایل ابتدایی کار اشنایی نداری کارت سخت میشه و نمیتونی پیش بری پیشنهاد میکنم چند وقت تو یک سایت فیلم و سریال به عنوان نویسنده یا اپلودر کنار بقیه کار کید تا یاد بگیرین .... یا برای سایتتون نویسنده و اپلودر بگیرین تا در کنارش یاد بگیرین ...

ممنون دوست عزیز...
تازه اول کارمه نمیدونم کارم بگیره یا نه...

emperatoor73
March 1st, 2016, 21:42
یعنی هر فیلمی که میخوام بذارم سایت اول باید دانلود کنم بعد آپلود کنم؟؟؟ اگه فیلم 3 یا 4 گیگ باشه چجوری با سرعت خوبی میشه این کار رو کرد؟؟؟
دوست عزیز شما یک سرور ویندوز با رم و هارد مناسب تهیه کنید
داخلش اینترنت دانلود منیجر و iis نصب کنید
بعد از نصب میتونید با اینترنت دانلود منیجر فایل های چند ده گیگابایتی را با سرعت بالا در کمترین زمان دانلود کنید ( البته سرعت بستگی به سرور مقابل هم داره )
بعد از دانلود میتونی فایل ها را در پوشه تعیرف شده در iis کپی کنید

در مورد کار با تورنت هم خودم آشنایی زیادی ندارم و به شما هم که آشنایی ندارید نمیتونم توصیه کنم
سوالی بود بپرسید در خدمتم

m.j.h
March 1st, 2016, 21:53
دوست عزیز شما یک سرور ویندوز با رم و هارد مناسب تهیه کنید
داخلش اینترنت دانلود منیجر و iis نصب کنید
بعد از نصب میتونید با اینترنت دانلود منیجر فایل های چند ده گیگابایتی را با سرعت بالا در کمترین زمان دانلود کنید ( البته سرعت بستگی به سرور مقابل هم داره )
بعد از دانلود میتونی فایل ها را در پوشه تعیرف شده در iis کپی کنید

در مورد کار با تورنت هم خودم آشنایی زیادی ندارم و به شما هم که آشنایی ندارید نمیتونم توصیه کنم
سوالی بود بپرسید در خدمتم

یعنی با خرید سرور فایل های مثلا یک گیگی که با سرعت معمولی تو 30 دقیقه دانلود میشه با خرید سرور میشه خیلی زود دانلود و آپلود کرد؟؟
ولی اینجارو متوجه نشدم...
میشه منو تو یاهو ادد کنید؟؟؟
javad_101372

emperatoor73
March 1st, 2016, 22:06
یعنی با خرید سرور فایل های مثلا یک گیگی که با سرعت معمولی تو 30 دقیقه دانلود میشه با خرید سرور میشه خیلی زود دانلود و آپلود کرد؟؟
javad_101372

ادد شدید

تو سرور مجازی یه فایل یک گیگابایتی را بستگی به سروری که روش هست اگر سرعتش لیمیت نباشه تو یکی دو دقیقه میشه دانلود کرد

Majiiid
March 1st, 2016, 22:07
javad_101372

همون فیلمی که با سیستم خودتون در عرض نیم ساعت دانلود میکنید در سرور با کیفیت میتونید در عرض چند ثانیه یا چند دقیقه دانلود کنید
اکثرا سایت های فیلم از سرور استفاده میکنند و نیازی به لیچ کردن نیست
اگر هم میخواین از طریق تورنت دانلود کنید باید یک سرور وارز بگیرید که مشکلی با تورنت نداشته باشه مثلا میتونید از سرور های ovh یا سرور های هلند استفاده کنید