PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیباپی-اولین درگاه پرداخت دلاری در ایران

SibaPay
February 28th, 2016, 15:12
سلام و درود خدمت تمامی وبمستران گرامی

سایت سیبا پی (http://sibapay.com) برای اولین بار در ایران بستری را فراهم کرده تا شما عزیزان بتونید در کمترین زمان درگاه پرداخت با دلار خودتون رو دریافت کنید و پس از انجام تراکنش بلافاصله در حساب شما به تومان شارژ شود و درخواست تسویه حساب بدید.

نحوه ی برآورد قیمت دلار : سایت بصورت اتوماتیک روزانه با قیمت دلار بانک مرکزی آپدیت میشود

امکانات سیباپی :

- عضویت رایگان

- درگاه پرداخت ایرانی

- درگاه پرداخت پی پال

- امکان ایجاد سریع درگاه

- امکان ارائه خدمات به وبلاگ ها

- ارائه سرویس لینک و دکمه پرداخت

- ارائه دهنده درگاه مستقیم

- تسویه حساب روزانه ( تسویه ارزی به محض تبدیل ارز وجه به حساب شما واریز میگردد )

- پشتبانی 24 ساعته

- درگاه پرداخت مهمان

- کارمزد صفر درصد

- و امکانات دیگری که با عضویت سریع در سیستم میتوانید از این خدمات استفاده نمایید.

آموزش کار کردن با سیستم :

ابتدا به سایت http://SibaPay.com مراجعه کنید و یک حساب کاربری بسازید , در مرحله بعد مدارک خودتون رو آپلود کنید و درخواست درگاه بدید , بعد از تایید مدارک,درگاه فعال میشود و شما api مربوطه را با توجه به آموزش نصب که داخل اسکریپت وپلاگین ها موجود است وارد کنید و شروع به فعالیت کنید.

بعد از انجام تراکنش سیسیتم بصورت اتوماتیک دلار شما را با توجه به نرخ بانک مرکزی تبدیل به تومان میکنه و شما میتونید درخواست تسویه حساب بزنید.

نکته : تمامی خدمات ارائه شده مخصوص سایت PayPal میباشد

نکته: تمامی پرداخت ها باید از طریق آیپی هایی به غیر از آیپی ایران انجام شودیا بصورت کلی هر ابزاری که با آن بتوانید به سایت پی پال متصل شوید, انجام میشود.

نکته : تمامی مبالغ کسر شده , کارمزد پی پال میباشد و سیبا پی کارمزدی از کاربران خود دریافت نمیکند.

توجه : کاربرانی که اکانتشان تایید شده و در حال فعالیت هستند , اگر از طریق کارهای غیر قانونی اقدام به فروش خدمات یا کالای خود کنند یا هر پرداختی که خلاف قوانین پی پال باشد صورت گیرد در صورت مشاهده اکانت کاربر مسدود میشود و اطلاعات فرد مربوطه به مراجع قانونی تحویل داده میشود.

توجه : ممکن است جهت بهبود کیفیت کار سیبا پی بصورت تصادفی روزانه از طرف تنها این ایمیل : support@sibapay.com مشخصات ارائه سرویس درخواست کند ( جهت بررسی که با توجه به دریافت وجه , خدمات به درستی ارائه شده یا خیر؟ ) و کاربر موظف است در کمتر از 12 ساعت به ایمیل پاسخ دهد. در صورت عدم پاسخگویی کاربر اکانت وی به حالت معلق در می آید.

با امکانات درگاه ریالی ( ایرانی ) همگی تا حدودی آشنایی دارید ولی امکان استفاده از درگاه پرداخت دلاری سیباپی قوانین و شرایطی دارد که به صورت مختصر بدین صورت میباشد :

با داشتن حداقل 10 میلیون تومان تراکنش در ماه میتوانید از امکان داشتن حساب پی پال با تراکنش روزانه 50 دلار برخوردار شوید.

داشتن حداقل 30 میلیون تومان تراکنش شرایط به صورت 100 دلار در روز تغییر میکند.

هم چنین با تراکنش 50 میلیون در ماه , تراکنش های دلاری شما به 300 دلار روزانه افزایش پیدا میکند.

در مواقع خاص شرایط به صورت توافقی تغییر میکند.

جهت دانلود اسکریپت با بخش پستیبانی مکاتبه نمایید.

وضعیت پلاگین های پرداخت به دلار : در حال برنامه نویسی ...

وضعیت پلاگین های پرداخت به ریال : تعدادی پلاگین در سایت موجود است و مابقی در حال برنامه نویسی میباشد.

در صورتیکه پلاگین خاصی مد نظر شما میباشد به بخش پشتیبانی تیکت ارسال نمایید.

قبل از ساخت اکانت حتمآ قوانین سیبا پی را مطالعه نمایید.
تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت ویوا نت سیستم کاسپین با شماره ثبت 19635 میباشد.
به زودی امکانات جدید دیگری نیز به سیباپی اضافه میگردد و اطلاع رسانی های مربوطه هم در سایت و هم در این تاپیک بصورت کامل درج میگردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با بخش پشتیبانی سیباپی ارتباط برقرار نمایید.

company_hosting
February 28th, 2016, 15:23
سلام

کار شما جای تقدیر داره اما قبلش
قصد جسارت نباشه ولی خیلی باحالید
شما خودتان قوانین دارید دور میزنید یا زیر پا میذارید بعد میگید کاربران باید قوانین رعایت کنند ؟
پیپال اگر میخواست به ایرانها خدمات بدهد مستقیم میداد و ایرانی تحریم نمیکرد حال شما دارید قوانین مثلا اجرا میکنید ؟

nima73
February 28th, 2016, 15:25
درود
ثبت نام مشکل دارد

با عرض پوزش، در حال حاضر درخواست شما قابل اجرا نمی باشد.
این خطا به صورت خودکار جهت پیگیری و رفع اشکال به مدیر فنی سایت گزارش می شود.

viasky
February 28th, 2016, 15:31
سلام
لطفا مجوزها را نمایش بدید تا بررسی گردد
ourweb
February 28th, 2016, 15:34
نماد ندارید و اینکه ادرس دفتر هم نزدید داخل سایت تان میشه کمی شفاف سازی کنید ممنون میشوم.

SibaPay
February 28th, 2016, 15:34
سلام

کار شما جای تقدیر داره اما قبلش
قصد جسارت نباشه ولی خیلی باحالید
شما خودتان قوانین دارید دور میزنید یا زیر پا میذارید بعد میگید کاربران باید قوانین رعایت کنند ؟
پیپال اگر میخواست به ایرانها خدمات بدهد مستقیم میداد و ایرانی تحریم نمیکرد حال شما دارید قوانین مثلا اجرا میکنید ؟

سلام و درود خدمت شما
سوال بسیار دقیقی بود!
لازم هست که بنده 2 چیز رو توضیح بدم:
پی پال ایران رو تحریم کرده کاملآ درسته و خدمات نمیده... منظور بنده از قوانین هم قوانین پی پال هست و هم قوانین سیبا پی!
1_پی پال بعضی از دلار هایی که مشکل دارن ( به هر طریقی ! ) رو بلاک میکنه ...
2_ با توجه به قوانیی که درج کردیم شما بصورت کامل میتونید از پرداخت از درگاه پرداخت دلاری استفاده کنید ( در صورت رعایت قوانین )
اگر سوالی هست بنده در خدمتم.

Metalik
February 28th, 2016, 16:01
سلام

پی پال دارای امکانیه که خریدار می تونه به طور یک طرفه تراکنش رو برگشت بزنه و پولش رو از پی پال پس بگیره و پی پال پول رو از فروشنده کم می کنه. وقتی شما با فروشنده تصفیه کرده باشید چطور می خواهید پول پی پال را پس بدهید؟

SibaPay
February 28th, 2016, 16:13
درود
ثبت نام مشکل دارد

با عرض پوزش، در حال حاضر درخواست شما قابل اجرا نمی باشد.
این خطا به صورت خودکار جهت پیگیری و رفع اشکال به مدیر فنی سایت گزارش می شود.

سلام و درود
یک مشکل کوچیک پیش اومده بود که حل شد.
میتونید ثبت نام کنید
با تشکر

- - - Updated - - -

سلام
لطفا مجوزها را نمایش بدید تا بررسی گردد
سلام و درود
شماره ثبت شرکت و ساماندهی فکر کنم کافی باشه...
اگر سوالی هست درخدمتم.
با تشکر فراوان

- - - Updated - - -

نماد ندارید و اینکه ادرس دفتر هم نزدید داخل سایت تان میشه کمی شفاف سازی کنید ممنون میشوم.

سلام و درود
به سایت های درگاه پرداخت نماد نمیدن! ... ولی شماره ثبت شرکت در سایت و تاپیک موجوده. در مورد آدرس دفتر هم به دلیل اینکه مراجعه کننده حضوری نداریم درج نشده...
ضمن اینکه در ستاد ساماندهی هم ثبت شده.
اگر سوالی هست در خدمتم.

- - - Updated - - -

سلام

پی پال دارای امکانیه که خریدار می تونه به طور یک طرفه تراکنش رو برگشت بزنه و پولش رو از پی پال پس بگیره و پی پال پول رو از فروشنده کم می کنه. وقتی شما با فروشنده تصفیه کرده باشید چطور می خواهید پول پی پال را پس بدهید؟

سلام و درود
زمانی که پول دریافت شد دیگه فروشنده نمیتونه پول رو برگشت بزنه و کلیه روند های پرداخت و بررسی دلار ها بر عهده شرکت هست ... به همین دلیل قوانینی درج شده که پذیرنده هنگام دریافت درگاه ( زمانی که مشخصات تایید شد و درخواست درگاه کرد ) قراردادی براشون ارسال میشه که کلیه شرح وظایف شرکت و فرد مورد نظر درج میشه.
اگر سوالی هست درخدمتم.
با تشکر

rastindata
February 28th, 2016, 16:15
سلام و درود
شماره ثبت شرکت و ساماندهی فکر کنم کافی باشه...
اگر سوالی هست درخدمتم.
با تشکر فراوان

نماد دارید؟
لطفا بیشتر شفاف سازی کنید

تسویه حساب درگاه ایران چقدر طول میکشه؟
کارمزد چقدره

آیا امکانش هست مبلغ دریافتی از درگاه پی پل به حساب پی پل خودمون واریز شه؟
آیا امکانش هست مبلغ دریافتی از درگاه پی پل بصورت ریالی واریز شه؟

SibaPay
February 28th, 2016, 16:25
نماد دارید؟

کارمزد چقدره

سلام و درود
اگر یک دور به جواب های بنده توجه میکردین خیلی خوب بود! :دی
نماد به درگاه های پرداخت نمیدن...
در مورد تسویه حساب و ... داخل سایت موجوده ! خدمت شما : http://sibapay.com/faq/
امکان واریز به حساب پی پال خودتون خیر!
دقیقآ نحوه ی عملکرد سیبا پی به همین صورت هست که کاربر تراکنش رو به دلار انجام میده و در پنل شما به ریال شارژ میشه و میتونید درخواست تسویه بزنید.
اگر سوالی هست درخدمتم.

Kian
February 28th, 2016, 16:35
نماد دارید؟

کارمزد چقدره

چرا نماد رو اینقدر بزرگ می کنید ؟ مگه نماد چی داره ؟
دو سال پیش که نماد نبود این همه هاستینگ و فروشگاه و خریداران چیکار میکردند؟!

اگه فروشگاهی خلاف بکنه نماد چه گلی به سر خریدار میزنه ؟

نکته : من هیچ ارتباطی با استارتر این تاپیک ندارم ولی از این نماد مزخرف متنفرم که جو بدی در ایران راه انداخته در حالی که در هیچ کشوری چنین مسخره بازی وجود نداره !
چون تا یکی یک فروشگاه و ... راه میندازه، یه عده گیر سه پیچ میدند که پس کو این نماد ! ، جالبه که همین نماد آمار تمام کاربران و مشتریان سایتها رو به اداراه مالیات گزارش میده و انواع سوء استفاده های دیگه رو از آمار سایت ها و مدیران سایت ها میکنه !

sarvhost
February 28th, 2016, 16:51
سلام
برای فعالسازی این درگاه باید حساب پی پال داشته باشیم؟
آیا ماژول پرداخت پی پال برای استفاده در whmcs دارید؟
با تشکر

SibaPay
February 28th, 2016, 16:53
سلام
برای فعالسازی این درگاه باید حساب پی پال داشته باشیم؟
آیا ماژول پرداخت پی پال برای استفاده در whmcs دارید؟
با تشکر

سلام و درود
خیر-نیازی به حساب پی پال نیست...
در حال حاضر فقط اسکریپت آسان پرداخت پی پال برنامه نویسی شده...
لطفآ بعد از ثبت نام در سایت ماژول درخواستی خودتون رو بصورت تیکت ثبت کنید و در کمتر از چند روز برنامه نویسی میشه...
لینک ثبت نام :
http://panel.sibapay.com/signup/

اگر سوالی هست درخدمتم.

cheapmizban
February 28th, 2016, 16:57
اگه میشه آدرس دفترتون رو بدید

sarvhost
February 28th, 2016, 16:58
درود بر شما
از توضیحاتتون تشکر می کنم.
بنده نیاز به ماژول whmcs برای پرداخت پی پال دارم. در صورت برنامه نویسی و راه اندازی این ماژول حتما ثبت نام می کنم.
whmcs بنده 5.3.13 هست و برای این نسخه لازم دارم و قصد ارتقاء به نسخه 6 رو هم ندارم.
موفق باشید

SibaPay
February 28th, 2016, 17:04
اگه میشه آدرس دفترتون رو بدید

سلام و درود
در سوال های قبل پاسخ دادم , به دلیل اینکه مراجعه کننده حضوری نداریم آدرس دفتر در سایت درج نشده...
اگر سوالی هست درخدمتم.

- - - Updated - - -

درود بر شما
از توضیحاتتون تشکر می کنم.
بنده نیاز به ماژول whmcs برای پرداخت پی پال دارم. در صورت برنامه نویسی و راه اندازی این ماژول حتما ثبت نام می کنم.
whmcs بنده 5.3.13 هست و برای این نسخه لازم دارم و قصد ارتقاء به نسخه 6 رو هم ندارم.
موفق باشید

اگر لطف کنید و در سایت بصورت تیکت ثبت کنید بصورت کامل بررسی میشه و در کمترین زمان انجام میشه...
بسیار ممنونم!

sarvhost
February 28th, 2016, 17:06
اگر لطف کنید و در سایت بصورت تیکت ثبت کنید بصورت کامل بررسی میشه و در کمترین زمان انجام میشه...
بسیار ممنونم!

سپاسگزارم. چشم حتما

rastindata
February 28th, 2016, 17:10

نکته : من هیچ ارتباطی با استارتر این تاپیک ندارم ولی از این نماد مزخرف متنفرم که جو بدی در ایران راه انداخته در حالی که در هیچ کشوری چنین مسخره بازی وجود نداره !
چون تا یکی یک فروشگاه و ... راه میندازه، یه عده گیر سه پیچ میدند که پس کو این نماد ! ، جالبه که همین نماد آمار تمام کاربران و مشتریان سایتها رو به اداراه مالیات گزارش میده و انواع سوء استفاده های دیگه رو از آمار سایت ها و مدیران سایت ها میکنه !

دوست عزیز ببخشیدا !!
قصد جسارت نه به شما نه استارترو دارم ، اتفاقا ایده ی خیلی خوبی ارائه دادن و خودم توی سایتشون عضو شدم

اما بالفرض که بنده عضو شدم الان یه مبلغ اومد توی حسابم ، خدایی نکرده ایشون خواستن جمع کنن یا تسویه نکردم (باز تاکید میکنم ، بالفرض!) شما میای ضرر بنده رو جبران میکنی؟

تا جایی که بنده در جریانم جدیدا سایت های درگاه پرداخت هم موظفن نماد بگیرن !

شما میگی نماد چیه؟!
اگر تخطی پیش بیاد من میتونم برم از طریق نماد پیگیر باشد ، اگر هم جواب ندن به شکایتم مشکل از خود ای نماده و موظفه که به شکایت بنده رسیدگی کنه !

اتفاقا نمیدونی بدون ، بیس پروژه ای نماد طرح عالی هستش ، به شرطی که درست اجرا بشه!!

CYCLONER
February 28th, 2016, 17:14
به شرطی که درست اجرا بشه!!

خودت جواب دادی 7 بار فقط شکایت دادم رسیدگی که نکردن

فقط بلدن پول بخورن

SibaPay
February 28th, 2016, 17:19
دوست عزیز ببخشیدا !!
قصد جسارت نه به شما نه استارترو دارم ، اتفاقا ایده ی خیلی خوبی ارائه دادن و خودم توی سایتشون عضو شدم

اما بالفرض که بنده عضو شدم الان یه مبلغ اومد توی حسابم ، خدایی نکرده ایشون خواستن جمع کنن یا تسویه نکردم (باز تاکید میکنم ، بالفرض!) شما میای ضرر بنده رو جبران میکنی؟

تا جایی که بنده در جریانم جدیدا سایت های درگاه پرداخت هم موظفن نماد بگیرن !

شما میگی نماد چیه؟!
اگر تخطی پیش بیاد من میتونم برم از طریق نماد پیگیر باشد ، اگر هم جواب ندن به شکایتم مشکل از خود ای نماده و موظفه که به شکایت بنده رسیدگی کنه !

اتفاقا نمیدونی بدون ، بیس پروژه ای نماد طرح عالی هستش ، به شرطی که درست اجرا بشه!!

خوب بله! شما به بنده راه نماد گرفتن برای درگاه رو نشون بدید لطفآ بنده هم اقدام میکنم! ...
1 سوال ! شرکتی که ثبت شده فقط با نام و آدرس ثبت میشه؟ برادر من شاید نماد بصورت کامل مشخصات فرد رو نمایش بده و تا حدودی خیال کاربر رو راحت کنه, ولی شما با شرکت طرف هستید و شاید 10 برابر مدارکی که نماد میخواد رو برای ثبت شرکت شما باید ارائه بدید... ستاد ساماندهی چطور؟ این سایت هم پیگیر نیست؟
بنده تا جایی که میتونستم شفاف سازی کردم ... وقتی شما شرکت و ساماندهی رو قبول ندارید , توضیح دادن بنده بی فایدست!
اگر سوالی به غیر از نماد دارید در خدمتم.

kool
February 28th, 2016, 17:20

سایت سیبا پی (http://sibapay.com) برای اولین بار در ایران بستری را فراهم کرده تا شما عزیزان بتونید در کمترین زمان درگاه پرداخت با دلار خودتون رو دریافت کنید و پس از انجام تراکنش بلافاصله در حساب شما به تومان شارژ شود و درخواست تسویه حساب بدید.

نحوه ی برآورد قیمت دلار : سایت بصورت اتوماتیک روزانه با قیمت دلار بانک مرکزی آپدیت میشود

امکانات سیباپی :

- عضویت رایگان

- درگاه پرداخت ایرانی

- درگاه پرداخت پی پال

- امکان ایجاد سریع درگاه

- امکان ارائه خدمات به وبلاگ ها

- ارائه سرویس لینک و دکمه پرداخت

- ارائه دهنده درگاه مستقیم

- تسویه حساب روزانه ( تسویه ارزی به محض تبدیل ارز وجه به حساب شما واریز میگردد )

- پشتبانی 24 ساعته

- درگاه پرداخت مهمان

- کارمزد صفر درصد

- و امکانات دیگری که با عضویت سریع در سیستم میتوانید از این خدمات استفاده نمایید.

آموزش کار کردن با سیستم :

ابتدا به سایت http://SibaPay.com مراجعه کنید و یک حساب کاربری بسازید , در مرحله بعد مدارک خودتون رو آپلود کنید و درخواست درگاه بدید , بعد از تایید مدارک,درگاه فعال میشود و شما api مربوطه را با توجه به آموزش نصب که داخل اسکریپت وپلاگین ها موجود است وارد کنید و شروع به فعالیت کنید.

بعد از انجام تراکنش سیسیتم بصورت اتوماتیک دلار شما را با توجه به نرخ بانک مرکزی تبدیل به تومان میکنه و شما میتونید درخواست تسویه حساب بزنید.

نکته: تمامی پرداخت ها باید از طریق آیپی هایی به غیر از آیپی ایران انجام شودیا بصورت کلی هر ابزاری که با آن بتوانید به سایت پی پال متصل شوید, انجام میشود.

نکته : تمامی مبالغ کسر شده , کارمزد پی پال میباشد و سیبا پی کارمزدی از کاربران خود دریافت نمیکند.

توجه : کاربرانی که اکانتشان تایید شده و در حال فعالیت هستند , اگر از طریق کارهای غیر قانونی اقدام به فروش خدمات یا کالای خود کنند یا هر پرداختی که خلاف قوانین پی پال باشد صورت گیرد در صورت مشاهده اکانت کاربر مسدود میشود و اطلاعات فرد مربوطه به مراجع قانونی تحویل داده میشود.

توجه : ممکن است جهت بهبود کیفیت کار سیبا پی بصورت تصادفی روزانه از طرف تنها این ایمیل : support@sibapay.com مشخصات ارائه سرویس درخواست کند ( جهت بررسی که با توجه به دریافت وجه , خدمات به درستی ارائه شده یا خیر؟ ) و کاربر موظف است در کمتر از 12 ساعت به ایمیل پاسخ دهد. در صورت عدم پاسخگویی کاربر اکانت وی به حالت معلق در می آید.

با امکانات درگاه ریالی ( ایرانی ) همگی تا حدودی آشنایی دارید ولی امکان استفاده از درگاه پرداخت دلاری سیباپی قوانین و شرایطی دارد که به صورت مختصر بدین صورت میباشد :

با داشتن حداقل 10 میلیون تومان تراکنش در ماه میتوانید از امکان داشتن حساب پی پال با تراکنش روزانه 50 دلار برخوردار شوید.

داشتن حداقل 30 میلیون تومان تراکنش شرایط به صورت 100 دلار در روز تغییر میکند.

هم چنین با تراکنش 50 میلیون در ماه , تراکنش های دلاری شما به 300 دلار روزانه افزایش پیدا میکند.

در مواقع خاص شرایط به صورت توافقی تغییر میکند.

جهت دانلود اسکریپت با بخش پستیبانی مکاتبه نمایید.

وضعیت پلاگین های پرداخت به دلار : در حال برنامه نویسی ...

وضعیت پلاگین های پرداخت به ریال : تعدادی پلاگین در سایت موجود است و مابقی در حال برنامه نویسی میباشد.

در صورتیکه پلاگین خاصی مد نظر شما میباشد به بخش پشتیبانی تیکت ارسال نمایید.

قبل از ساخت اکانت حتمآ قوانین سیبا پی را مطالعه نمایید.
به زودی امکانات جدید دیگری نیز به سیباپی اضافه میگردد و اطلاع رسانی های مربوطه هم در سایت و هم در این تاپیک بصورت کامل درج میگردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با بخش پشتیبانی سیباپی ارتباط برقرار نمایید.

سلام
شرمنده لینک قوانین زمان ثبت نام خالی هست:
http://panel.sibapay.com/terms

404 Not Found

secureconfig
February 28th, 2016, 17:22
سلامش
شرمنده لینک قوانین زمان ثبت نام خالی هست:
http://panel.sibapay.com/terms

404 Not Found
سلام.

ضمن تشکر از اطلاع رسانیتون ، مشکل برطرف شد.

rastindata
February 28th, 2016, 17:24
یه مشکلی هست ، من توی سایت لاگین بودم ، بعد dc شدم ، الان که برگشتم کد تائید برای ورود غیر مجاز فرستاده به موبایلم

ولی کدی دریافت نمیکنم

secureconfig
February 28th, 2016, 17:30
یه مشکلی هست ، من توی سایت لاگین بودم ، بعد dc شدم ، الان که برگشتم کد تائید برای ورود غیر مجاز فرستاده به موبایلم

ولی کدی دریافت نمیکنم
سلام.

این قابلیت لاگین ۲ مرحله ای هست و درصورتی که ایپی لاگین کننده با رنج ایپی های قبل برابر نباشه ، کد تایید هویت پیامک میشه.
کد شما حدودا ۵ دقیقه ی پیش ارسال شده ، هنوز هم دریافت نکردید ؟

rastindata
February 28th, 2016, 17:31
سلام.

این قابلیت لاگین ۲ مرحله ای هست و درصورتی که ایپی لاگین کننده با رنج ایپی های قبل برابر نباشه ، کد تایید هویت پیامک میشه.
کد شما حدودا ۵ دقیقه ی پیش ارسال شده ، هنوز هم دریافت نکردید ؟

خیر دریافت نکردیم

secureconfig
February 28th, 2016, 17:32
خیر دریافت نکردیم
احتمالا اختلال از سمت مخابرات هست.
کد تایید رو در پیام خصوصی براتون ارسال میکنم.

- ارسال شد.

kool
February 28th, 2016, 17:38
حال چند سوال که ممکنه سوال دیگر کاربران نیز باشه، (البته دقت داشته باشید همه سوالات در مورد درگاه ارزی است!)

1- سایت باید دارای شرایط خاصی باشه؟ مثل (استفاده از هاست غیر ایرانی) (عدم استفاده از دامنه ملی) (امکان استفاده از سابدامنه) (الزام به ثبت آدرس ایرانی یا خارجی در سایت) (فارسی یا انگلیسی بودن زبان سایت) (الزام به درج شماره تماس داخلی یا خارجی)
2- درگاه ارزی مستقیم متصل میشه یا در اتصال یا برگشت سایت شما به کاربر نمایش داده خواهد شد؟
3- درگاه های شما به آی پی (منظور آی پی سرور ما) حساس هستند یا تفاوتی ندارد؟
4- فقط به دلار قابل پرداخت است یا کاربران امکان پرداخت با ارز مورد نظر خود را دارند؟
5- اگه کاربر از طریق حساب مورددار (مثلا دلار ه-ک-ی) اقدام به پرداخت کنه تکلیف چیست؟ و چه زمانی این مورد مشخص میشه؟

با تشکر

SibaPay
February 28th, 2016, 17:50
حال چند سوال که ممکنه سوال دیگر کاربران نیز باشه، (البته دقت داشته باشید همه سوالات در مورد درگاه ارزی است!)

1- سایت باید دارای شرایط خاصی باشه؟ مثل (استفاده از هاست غیر ایرانی) (عدم استفاده از دامنه ملی) (امکان استفاده از سابدامنه) (الزام به ثبت آدرس ایرانی یا خارجی در سایت) (فارسی یا انگلیسی بودن زبان سایت) (الزام به درج شماره تماس داخلی یا خارجی)
2- درگاه ارزی مستقیم متصل میشه یا در اتصال یا برگشت سایت شما به کاربر نمایش داده خواهد شد؟
3- درگاه های شما به آی پی (منظور آی پی سرور ما) حساس هستند یا تفاوتی ندارد؟
4- فقط به دلار قابل پرداخت است یا کاربران امکان پرداخت با ارز مورد نظر خود را دارند؟
5- اگه کاربر از طریق حساب مورددار (مثلا دلار ه-ک-ی) اقدام به پرداخت کنه تکلیف چیست؟ و چه زمانی این مورد مشخص میشه؟

با تشکر

سلام مجدد
تمامی سوالاتی که پرسیدید در زمانی که درخواست درگاه پرداخت دلاری بدید و قصد همکاری داشته باشید بصورت ایمیل برای شما ارسال میشه و تمامی شرایط درج میشه... ( شرایط درج بصورت عمومی وجود نداره ! با عرض پوزش فراوان )
و اینکه در مورد پرداخت دلار فرمودید ... تمامی سرویس های پی پال رو پوشش میدیم .
باز هم عذرخواهی میکنم که نمیتونم اون موارد رو توضیح بدم.( امیدوارم درک کنید )
زمانی که در سیبا پی فعالیت داشته باشید یک سری تعهدات بر عهده ماست و یک سری هم بر عهده پذیرنده ... به همین دلیل با هر فرد بصورت جداگانه قرارداد بسته میشه.
با تشکر

rastindata
March 1st, 2016, 18:10
ببخشید ما همچنان مشکل عدم دریافت اس ام اس رو داریم.

از کدوم قسمت پیگیر بشیم؟

secureconfig
March 1st, 2016, 18:16
ببخشید ما همچنان مشکل عدم دریافت اس ام اس رو داریم.

از کدوم قسمت پیگیر بشیم؟
سلام.

بنده تست کردم و پیامک رو بدون مشکل دریافت کردم. (رایتل)
احتمال اینکه پیامک ها برای شماره ی شما (همراه اول) مسدود باشه هست.
میتونید یک شماره ی ایرانسل یا رایتل بدید تا بنده در پروفایلتون تغییر بدم تا این مشکل رفع بشه. یا درصورت تمایل بفرمایید که لاگین ۲ مرحله ای رو براتون غیر فعال کنم.

لطفا ادامه ی این مسائل رو از طریق پیغام خصوصی با بنده پیگیری نمایید.

باتشکر.

rastindata
March 1st, 2016, 18:34
سلام.

بنده تست کردم و پیامک رو بدون مشکل دریافت کردم. (رایتل)
احتمال اینکه پیامک ها برای شماره ی شما (همراه اول) مسدود باشه هست.
میتونید یک شماره ی ایرانسل یا رایتل بدید تا بنده در پروفایلتون تغییر بدم تا این مشکل رفع بشه. یا درصورت تمایل بفرمایید که لاگین ۲ مرحله ای رو براتون غیر فعال کنم.

لطفا ادامه ی این مسائل رو از طریق پیغام خصوصی با بنده پیگیری نمایید.

باتشکر.

ارسال شد .
با تشکر

- - - Updated - - -

مشکل عدم دریافت پیامک حل شد

در حال استفاده از خدمات ارزی این شرکت هستیم :)

قزوین هاست
March 2nd, 2016, 00:07
امکانش هست یک دمو بگذارید؟
مثلا یک سایت که داره استفاده میکنه

SibaPay
March 2nd, 2016, 12:09
امکانش هست یک دمو بگذارید؟
مثلا یک سایت که داره استفاده میکنه

سلام و درود
این دمو خدمت شما:
http://seofarsi.ir
این هم نمونه لینکی هست که تو api ساخته میشه...
http://panel.sibapay.com/paypal/startpay/D051B85863FB
اگر سوالی هست درخدمتم.

Mehran18
March 2nd, 2016, 22:41
یکی از قوانین اصلی و خیلی مهم پیپال و روش تاکید زیادی داره این هست که هیچ شخص شرکتی حق مبادله عرضی ندارد یعنی با توجه به قوانین این شرکت حق ندارید دلار بگیرید ریال بدید.
در صورتی که کسی ریپورتون رو بده خیلی سریع گتوی شما مسدود و حسابتون رو می بندن و حتی جریمه سنگینی براتون در نظر می گیرن.
4 سال پیش این اتفاق برای یکی از دوستان ما افتاد و حتی صرافی که باهاشون کار می کرد تو لیست تحریم ها قرار گرفت .
امیدوارم به این مشکل دچار نشید

hoster
March 3rd, 2016, 09:22

داداش الان از پلیس آموزش راه افتادن تو مدرسه ها و داشنگاه ها میگن از جایی که نماد نداره خرید نکنید

ملت هم دیگه گیر میدن به نماد

- - - Updated - - -

کار جالبی انجام دادید
ولی ریسک بالایی دارد
ما خود نیز قصد انجام اینکار و داشتیم ولی بدلیل متوجه شدن ریسک های این کار منصرف شدیم
موفق باشید

آگهی ثبتی..
ارائه هویتی از صاحب امتیاز ..
چیزی ..

برای اعتماد سازی ارائه بدید !

با دادن یه عدد و یه اسم که شاید شرکت باشه که نمیشه اعتماد کرد !

SibaPay
March 3rd, 2016, 09:25
یکی از قوانین اصلی و خیلی مهم پیپال و روش تاکید زیادی داره این هست که هیچ شخص شرکتی حق مبادله عرضی ندارد یعنی با توجه به قوانین این شرکت حق ندارید دلار بگیرید ریال بدید.
در صورتی که کسی ریپورتون رو بده خیلی سریع گتوی شما مسدود و حسابتون رو می بندن و حتی جریمه سنگینی براتون در نظر می گیرن.
4 سال پیش این اتفاق برای یکی از دوستان ما افتاد و حتی صرافی که باهاشون کار می کرد تو لیست تحریم ها قرار گرفت .
امیدوارم به این مشکل دچار نشید
سلام و درود
بله,به همین دلیل ما هم قوانینی ایجاد کردیم که تنها پذیرنده با رعایت اونها میتونه فعالیت داشته باشه...
با تشکر فراوان

- - - Updated - - -

داداش الان از پلیس آموزش راه افتادن تو مدرسه ها و داشنگاه ها میگن از جایی که نماد نداره خرید نکنید

ملت هم دیگه گیر میدن به نماد

- - - Updated - - -

کار جالبی انجام دادید
ولی ریسک بالایی دارد
ما خود نیز قصد انجام اینکار و داشتیم ولی بدلیل متوجه شدن ریسک های این کار منصرف شدیم
موفق باشید

آگهی ثبتی..
ارائه هویتی از صاحب امتیاز ..
چیزی ..

برای اعتماد سازی ارائه بدید !

با دادن یه عدد و یه اسم که شاید شرکت باشه که نمیشه اعتماد کرد !

سلام و درود
در مورد نماد که کاملآ توضیح دادم چندبار ...
در مورد آگهی ثبتی رو که بنده نباید به شما نشون بدم ! :)
شماره ثبت درج شده! اگر خیلی تمایل دارید میتونید از طریق شماره ثبت شرکت پیگیری کنید...
موفق باشید.

hoster
March 3rd, 2016, 09:36
سلام و درود
در مورد نماد که کاملآ توضیح دادم چندبار ...
شماره ثبت درج شده! اگر خیلی تمایل دارید میتونید از طریق شماره ثبت شرکت پیگیری کنید...
موفق باشید.
سوالی در مورد نماد اعتماد پرسیده نشد ..

در ضمن سامانه ای پیگیری ثبت شرکت ها وجود ندارد
به جز مراجعه حضوری قضائی
(( تمامی شرکت های هرمی (اسکمر ) به شما شماره ثبت و اسم شرکت ارائه میدند ! اما... ! ))

شفاف سازی هم که انجام ندادید مثل:
((
اطلاعات تماس

پشتیبانی تلفنی : روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه، ساعت 9 صبح تا 14
تلفن : 021-22651786
فکس : 021-89785593
کدپستی : 1967712346
آدرس : تهران، جردن، خیابان سایه، روبروی وزارت ورزش و جوانان، پلاک 3، طبقه 4، شرکت فناوری اطلاعات برگ سبز غرب ))