PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب دیتاسنتر خارجی برای شبکه اجتماعی

gro7392
February 28th, 2016, 10:06
سلام
بنده نیاز به سرور مجازی در یک دیتاسنتر خارجی دارم که ویژگی های زیر رو بخوبی داشته باشه:
- پینگ پایین به ایران
- آپ تایم خوب
- پردازنده قوی

خودم Red Station رو مدنظر دارم. اگر استاتید لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم.
نکته دیگه هم اینکه قصد دارم از شرکت های ایرانی سرور رو تهیه کنم.

viasky
February 28th, 2016, 10:09
باسلام
پیشنهاد بنده تهیه سرور مجازی به صورت مستقیم از دیتاسنتر زیر
leaseweb.com
سرور مجازی ابری نیز ارائه میده با نرخ مناسب + لوکیشن هلند که پینگ بسیار مناسبی به ایران داره
موفق باشید

gro7392
February 28th, 2016, 10:11
باسلام
پیشنهاد بنده تهیه سرور مجازی به صورت مستقیم از دیتاسنتر زیر
leaseweb.com
سرور مجازی ابری نیز ارائه میده با نرخ مناسب + لوکیشن هلند که پینگ بسیار مناسبی به ایران داره
موفق باشید
ممنون چند نفر از دوستان هم همین پیشنهاد شما رو دادن. بنظر شما سرور ابری بهتره یا مجازی؟ پردازش خیلی مهمه برام چون بیشترین استفاده از cpu میشه.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk

viasky
February 28th, 2016, 10:17
ممنون چند نفر از دوستان هم همین پیشنهاد شما رو دادن. بنظر شما سرور ابری بهتره یا مجازی؟ پردازش خیلی مهمه برام چون بیشترین استفاده از cpu میشه.

اگر پردازش مهمه حتما به میزان توان و قدرت پردازنده در سرور مجازی خود دقت بفرمایید
در صورتی که امکان تهیه سرور ابری برای شما وجود نداشتید می تونید از سرور مجازی به همراه رید استفاده بفرمایید
لینک پشنهادی دوم:
https://www.ovh.com/us/vps/vps-ssd.xml
موفق باشید

Majiiid
February 28th, 2016, 10:19

سرور ابری هم مثل سرور مجازی هست فقط از تکنولوژی جدیدی در اون استفاده شده که قاعدتا باعث افزایش کارایی اون نسبت به سرورهای دیگر میشه. و همینطور نهایت پایداری رو در سرور تامین میکنه.

gro7392
February 28th, 2016, 10:20
اگر پرداز مهمه حتما به میزان توان و قدرت پردازنده در سرور مجازی خود دقت بفرمایید
در صورتی که امکان تهیه سرور ابری برای شما وجود نداشتید می تونید از سرور مجازی به همراه رید استفاده بفرمایید
لینک پشنهادی دوم:
https://www.ovh.com/us/vps/vps-ssd.xml
موفق باشید
واقعا ممنون از راهنماییتون. فقط چطور بدون دردسر مستقیم تهیه کنم؟ چون ویزاکارت مجازی داشتم قبلا ولی ovh ادرس و مشخصات صاحب کارت میخواست که کارت های مجازی ندارن. بعدهم خرید کارت چندبرابر آب میخوره.

gro7392
February 28th, 2016, 10:22
سرور ابری هم مثل سرور مجازی هست فقط از تکنولوژی جدیدی در اون استفاده شده که قاعدتا باعث افزایش کارایی اون نسبت به سرورهای دیگر میشه. و همینطور نهایت پایداری رو در سرور تامین میکنه.
بله در ظاهر همینطور هست ولی چندماه از سرویس های ابری پارس پک استفاده کردم زیاد چنگی به دل نمیزد. هزینه بیشتری هم نسبت به سرور مجازی معمولی داشت.

company_hosting
February 28th, 2016, 10:42
سلام
بنده نیاز به سرور مجازی در یک دیتاسنتر خارجی دارم که ویژگی های زیر رو بخوبی داشته باشه:
- پینگ پایین به ایران
- آپ تایم خوب
- پردازنده قوی

خودم Red Station رو مدنظر دارم. اگر استاتید لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم.
نکته دیگه هم اینکه قصد دارم از شرکت های ایرانی سرور رو تهیه کنم.

سلام

اینکه رداستشین خوب هست یا بد هیچ مربوط به دیتاسنتر نمیباشد

یا لیزوب
یا هتزنر
...

متاسفانه برخی از فروشندگان اورسل میکنند و منابع کمتر از انچه اعلام میکنند به کاربر میدهند و این رو از چشم دیتاسنتر میبینند

شما سروریس انتخابی با توجه به میزان مصرف
انتخاب کنید

نوع سی پی یو زئون باشد بهتر هست
رم DDR3 ECC DDr4
هارد اس اس دی ...
پرت 1 گیگ
تعداد هسته برای سرور مجازی

مثلا 4 هسته
6
یا 8 هسته
اگر سرویسی اینها را داشته باشد 99% کیفیت مطلوب دارید
مگر منابع درخواستی کمتر از منابع مصرف باشد

gro7392
February 28th, 2016, 10:44
سلام

اینکه رداستشین خوب هست یا بد هیچ مربوط به دیتاسنتر نمیباشد

یا لیزوب
یا هتزنر
...

متاسفانه برخی از فروشندگان اورسل میکنند و منابع کمتر از انچه اعلام میکنند به کاربر میدهند و این رو از چشم دیتاسنتر میبینند

شما سروریس انتخابی با توجه به میزان مصرف
انتخاب کنید

نوع سی پی یو زئون باشد بهتر هست
رم DDR3 ECC DDr4
هارد اس اس دی ...
پرت 1 گیگ
تعداد هسته برای سرور مجازی

مصلا 4 هسته
6
یا 8 هسته
اگر سرویسی اینها را داشته باشد 99% کیفیت مطلوب دارید
مگر منابع درخواستی کمتر از منابع مصرف باشد
بله دقیقا حرف شما رو قبول دارم چون قبلا بهم اورسل فروختن. ولی تا جایی که بنده اطلاع دارم فقط رو OpenVZ میشه اورسل فروخت یا روی بقیه هم امکانش هست؟

company_hosting
February 28th, 2016, 10:48
بله دقیقا حرف شما رو قبول دارم چون قبلا بهم اورسل فروختن. ولی تا جایی که بنده اطلاع دارم فقط رو OpenVZ میشه اورسل فروخت یا روی بقیه هم امکانش هست؟

متاسفانه بعضی ها از این مورد استفاده میکنند و برای خودشان به سود خودشان بحث تغییر میدهند

این مطمئن باشید

100% روی تمام مجازی ساز ها امکان اورسل میباشد

این مورد فقط میتوانید از فروشنده منصف یا فروشنده ای که تجربه دارید مطمئن باشید
و این نیست که من بگم اقای فلان و ... اورسل میکنند و اقای فلان اورسل نمیکند

gro7392
February 28th, 2016, 10:50
متاسفانه بعضی ها از این مورد استفاده میکنند و برای خودشان به سود خودشان بحث تغییر میدهند

این مطمئن باشید

100% روی تمام مجازی ساز ها امکان اورسل میباشد

این مورد فقط میتوانید از فروشنده منصف یا فروشنده ای که تجربه دارید مطمئن باشید
و این نیست که من بگم اقای فلان و ... اورسل میکنند و اقای فلان اورسل نمیکند
والا اصلا نمیشه اعتماد کرد. چند ساله به خیلیا کار کردم هرکدوم یه مشکلی دارن یکی سرویس بد میده یکی پشتیبانی نداره یکی قیمت سرسام آوره[emoji22]

company_hosting
February 28th, 2016, 10:58
والا اصلا نمیشه اعتماد کرد. چند ساله به خیلیا کار کردم هرکدوم یه مشکلی دارن یکی سرویس بد میده یکی پشتیبانی نداره یکی قیمت سرسام آوره[emoji22]

خب این قسمت هیچ کس نمیتونه تضمین کنه ...

مثلا کاربر توقع داره با 15 هزارتومان سوار جت بشه ... پستاش تو انجمن هست ... بخونید
خب کسی که 15 هزارتومان میخواهد بدهد برای 1 ماه + پشتبانی
سمت کسی میرود که ارزان بده که اون هم قطعا نمیرسدکه بخواهد خدمات بدهد ... مشکلات شروع میشود

برای اینکار پیشنهاد تست قبل از خرید کنید و قیمت ها را مقایسه کنید

مثلا سرور مشخصاتش چیست ؟ از کدام دیتاسنتر ؟ هزینه سرور

مشخص شد تست بگیرید

خب
سروری که 128 گیگ رم دارد و مثلا 800 هزار تومان قیمتش + 300 برای ایپی

باید حداقل 100 سرویس بفروشد با ماهی 10 -13 هزار تومان که فقط هزینه سرور در بیاد
+ هزینه پشتیبانی
خدمات
...

که قطعا باید اورسل کند یا بجای میرسد که فروش را متوقف کند :78: چون سرور نمیکشه ...

اما سروری با هزیه مثلا 300 هزار تومان و 32 گیگ رم
4 سرویس با رم مثلا 4 گیگ و قیمت 100 هزارتومان قطعا زودتر پر میشود و منابع کمتر و کیفیت عالی خواهد داشت ...

امیدوارم با توضحیات مختصر منظور متوجه شده باشید

موفق باشید

gro7392
February 28th, 2016, 11:00
خب این قسمت هیچ کس نمیتونه تضمین کنه ...

مثلا کاربر توقع داره با 15 هزارتومان سوار جت بشه ... پستاش تو انجمن هست ... بخونید
خب کسی که 15 هزارتومان میخواهد بدهد باری 1 ماه + پشتبانی
سمت کسی میرود که ارزان بده که اون هم قطعا نمیرسدکه بخواهد خدمات بدهد ... مشکلات شروع میشود

برای اینکار پیشنهاد تست قبل از خرید کنید و قیمت ها را مقایسه کنید

مثلا سرور مشخصاتش چیست ؟ از کدام دیتاسنتر ؟ هزینه سرور

مشخص شد تست بگیرید

خب
سروری که 128 گیگ رم دارد و مثلا 800 هزار تومان قیمتش + 300 برای ایپی

باید حداقل 100 سرویس بفروشد با ماهی 10 -13 هزار تومان که فقط هزینه سرور در بیاد
+ هزینه پشتیبانی
خدمات
...

که قطعا باید اورسل کند یا بجای میرسد که فروش را متوقف کند :78: چون سرور نمیکشه ...

اما سروری با هزیه مثلا 300 هزار تومان و 32 گیگ رم
4 سرویس با رم مثلا 4 گیگ و قیمت 100 هزارتومان قطع زودتر پر میشود و منابع کمتر و کیفیت عالی خواهد داشت ...

امیدوارم با توضحیات مختصر منظور متوجه شده باشید

موفق باشید
بله متوجه منظورتون شدم. ممنون از راهنمایی خوبتون.

viasky
February 28th, 2016, 11:05
واقعا ممنون از راهنماییتون. فقط چطور بدون دردسر مستقیم تهیه کنم؟ چون ویزاکارت مجازی داشتم قبلا ولی ovh ادرس و مشخصات صاحب کارت میخواست که کارت های مجازی ندارن. بعدهم خرید کارت چندبرابر آب میخوره.

یک سرور ارزان مارکتی از هتزنر تهیه بفرمایید و به خوبی خود سرور ا کانفیگ کنید
اگر مستقیم لینوکس نصب کنید با رید 10 نرم افزاری مناسب هست
هم امنیت دیتا تامین میشه و هم سرعت خواندن اطلاعات بالاتر میره

w.h.t
February 28th, 2016, 17:11
سلام استارتر عزیز

پیشنهاد میکنم از سرور های هلند استفاده کنید . یک سرور فعال داریم ، پینگ فوق العاده عالی به ایران + کیفیت عالی
بعد از هلند میتونم بهتون سرور های آلمان ( هتزنر) و آمریکا (کولوکراسینگ) رو پیشنهاد کنم .دیتاسنتر آمریکایی پینگ جالبی به ایران نداره ولی سخت افزارهای قدرتمندی رو استفاده میکنه و از لحاظ همه لحاظ عالی هست و دیتاسنتر آلمانی که دیگه فکر نکنم نیازی به تعریف داشته باشه (تقریبا الان هرکسی توی کار هاستینگ هست یه سرور از آلمان داره) .

امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم

بروزباشید

gro7392
February 28th, 2016, 17:14
سلام استارتر عزیز

پیشنهاد میکنم از سرور های هلند استفاده کنید . یک سرور فعال داریم ، پینگ فوق العاده عالی به ایران + کیفیت عالی
بعد از هلند میتونم بهتون سرور های آلمان ( هتزنر) و آمریکا (کولوکراسینگ) رو پیشنهاد کنم .دیتاسنتر آمریکایی پینگ جالبی به ایران نداره ولی سخت افزارهای قدرتمندی رو استفاده میکنه و از لحاظ همه لحاظ عالی هست و دیتاسنتر آلمانی که دیگه فکر نکنم نیازی به تعریف داشته باشه (تقریبا الان هرکسی توی کار هاستینگ هست یه سرور از آلمان داره) .

امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم

بروزباشید
ممنون دوست عزيز. لطفا تو خصوصی آدرس سایتتون رو برام بفرستید.

Majiiid
February 28th, 2016, 21:06
در واقع اون سرویس ها هاست اشتراکی با تکنولوژی ابری هستن و اگر بازدید زیاد باشه بله مشکل ایجاد میشه
ولی خب تو همین جا سرویس دهندگانی هستن که بصورت واقعی سرویس های با کیفیت با آپتایم 100% میدن بنده استفاده کردم باز اگر خواستین بهتون معرفی میکنم در خصوصی , قوانین سرویس دهی هم در تمام شرکت ها طوری هست که تا یک هفته در صورت عدم رضایت میتونید کنسل کنید و پول رو بگیرید

gro7392
February 28th, 2016, 21:07
در واقع اون سرویس ها هاست اشتراکی با تکنولوژی ابری هستن و اگر بازدید زیاد باشه بله مشکل ایجاد میشه
ولی خب تو همین جا سرویس دهندگانی هستن که بصورت واقعی سرویس های با کیفیت با آپتایم 100% میدن بنده استفاده کردم باز اگر خواستین بهتون معرفی میکنم در خصوصی , قوانین سرویس دهی هم در تمام شرکت ها طوری هست که تا یک هفته در صورت عدم رضایت میتونید کنسل کنید و پول رو بگیرید
ممنون میشم تو خصوصی چندتا شرکت معتبر معرفی کنید.

webhosts
February 29th, 2016, 14:42
سلام دوست عزیز

اگر تجربه زیادی ندارید و مستقیم از دیتاسنتر سرور خریداری کنید یک جور مشکل براتون پیش میاد و اگر هم از هاستینگ های ایرانی بگیری یک جور مشکل پیش میاد!

از redstation یا ovh بگیرید.
مدت زیادی هست که با این دوتا کار میکنم و واقعاً راضی هستم.
چون کار شما بازی آنلاین نیست ، به پینگ توجه کنید اما بیش از حد حساس نشید. بدترین حالتش اینه که یک سرور ایران میگیری و از اون به عنوان CDN استفاده می کنید و تا حد زیادی مشکلتون حل میشه.

ضمن اینکه از هر جا که سرور گرفتی فقط هزینه را ماهیانه پرداخت کنید. همیشه هم خودتون بکاپ بگیرید و اصلاً حرف کسی رو باور نکنید که میگه ما بکاپ میگیریم خیالتون راحت باشه. در صورتی که هزینه جدا برای بکاپ بدید اون وقت خوب بکاپ میگیرند...
اگر هم قصد دارید به صورت جدی کار کنید ، حتماً برنامه نویسی و مدیریت سرور را یاد بگیرید. هیچ وقت به امید کسی نشینید...

موفق باشید

Z.eus
February 29th, 2016, 15:13
اگر قیمت مد نظرتون هست. سری جدید سرور های hetzner که رم ddr4 و پورت 1000mbps گارانتی شده دارند، بسیار مناسب خواهد بود برای شما و منابع خوبی رو هم در اختیارتون قرار میدن همراه با هزینه نسبتا کمتر و پینگ مناسب به ایران.
اگر بودجه بیشتری دارید از leaseweb تهیه کنید که دیگه حجت تمام بشه براتون!
در کل بهتره از دیتاسنتر های مطرح اروپایی استفاده کنید تا از نظر پینگ و.. هم مشکلی نداشته باشید.