PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس دهنده خارجی که با ایران مشکلی نداشته باشه

OMIDTU5
February 26th, 2016, 23:05
سلام

از دوستان و همکاران عزیز درخواست دارم چند مورد از هاست های اشتراکی معتبر خارجی با کیفیت که با ایران مشکلی نداشته باشند رو معرفی کنید

فضا و پهنای باند ترجیحا نامحدود
لود بسیار پایین
هارد ssd

به دلایلی فقط از سرویس دهنده خارجی میخواستم سرویس بگیرم . اگر لطف کنید چند مورد بهم معرفی کنید ممنونم با چند تاشون صحبت کردم همه میگن به ایران سرویس نمیدیم

تحریم ها که لغو شده دیگه مشکل چی هست که سرویس نمیدن !!! :76:

OmidX
February 27th, 2016, 02:46
پیدا کردید مارو هم در جریان قرار بدید .

mohsengham
February 27th, 2016, 12:01
سلام دوست عزیز
پیشنهاد میکنم از Hostus (https://my.hostus.us/aff.php?aff=984) سرویس بگیرین. میتونین لوکیشن رو Atlanta یا London انتخاب کنین. سرویس دهنده‌ی بسیار حرفه‌ای و معتبریه. با بیت کوین هم میتونین فاکتور رو پرداخت کنین.

OMIDTU5
February 28th, 2016, 22:22
سلام دوست عزیز
پیشنهاد میکنم از Hostus (https://my.hostus.us/aff.php?aff=984) سرویس بگیرین. میتونین لوکیشن رو Atlanta یا London انتخاب کنین. سرویس دهنده‌ی بسیار حرفه‌ای و معتبریه. با بیت کوین هم میتونین فاکتور رو پرداخت کنین.

پلن های خوبی داره

با ایران مشکلی ندارن ؟

- - - Updated - - -

سیستمشون به IP ایران که گیر داد :

Oops, there's a problem...MaxMind Error
The country of your IP address did not match the billing address country you entered so we cannot accept your orde

تیکت دادم که به ایران سرویس میدید ؟ این پاسخ رو دادن :

You may purchase a VPS so long as use the service within the US applicable law and abide by our Terms and Conditions.

mohsengham
February 28th, 2016, 22:34
پلن های خوبی داره

با ایران مشکلی ندارن ؟

- - - Updated - - -

Oops, there's a problem...MaxMind Error
The country of your IP address did not match the billing address country you entered so we cannot accept your orde

You may purchase a VPS so long as use the service within the US applicable law and abide by our Terms and Conditions.

احتمالا با *****شکن سفارش رو ثبت کردین و آدرس ایران بوده:
The country of your IP address did not match the billing address country you entered

Z.eus
February 28th, 2016, 23:21
پلن های خوبی داره

با ایران مشکلی ندارن ؟

- - - Updated - - -

Oops, there's a problem...

MaxMind Error

اون ارور بخاطر این هست که آیپی تون با کشوری که حین ثبت نام انتخاب کردید متفاوت بوده.
و در ادامه هم گفته که باید از مقررات و قوانین ما (شرکت میزبان) و آمریکا تبعیت کنید.

بدرود.