PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد کنترل پنل برای کاربران

hamidjalalati
October 19th, 2010, 10:41
سلام دوستان

میخواستم بدونم که سیستمی هست که بعد از ثبت نام کاربر توی سایت یک کنترل پنل کاربری برای کاربر بوجود بیاد؟

NiceIran.net
October 19th, 2010, 11:04
مورد استفاده تون چي هست . اگر براي پشتيباني و هاستيگ مد نظرتونه كه سيستم هاي كاياكو ...whmcs ... رايج تريناشن

Online24
October 19th, 2010, 14:36
سلام دوستان

میخواستم بدونم که سیستمی هست که بعد از ثبت نام کاربر توی سایت یک کنترل پنل کاربری برای کاربر بوجود بیاد؟

بی نهایت از این نوع سیستم موجود هست .

چرا این تاپیک در بخش : طراحی سایت /سیستم های مدیریت محتوا/Joomla-Mambo/ ایجاد شده ؟

یکی از استاندارد های سیستم های مدیریت محتوا عضوگیری از کاربران سایت هست ( و به طبع کنترل پنل کاربری هم شامل اون هست )

hamidjalalati
October 19th, 2010, 21:12
ببخشید من نتونستم منظورم رو درست برسونم

من می خوام یه سایته تبلیغاتی بزنم که کاربر ها بتونن ثبت نام کنند و یک کنترل پنل کاربری داشته باشن

مثل سایته ایستگاه!

میخواستم ببینم میشه ؟

متشکرم

NiceIran.net
October 19th, 2010, 21:49
براي اين منظور بهتره از خود اسكريپت فارسي اين كار استفاده كنيد... قيمتش فكر ميكنم 120 تومان هست
اگر هم دنبال نسخه هاي رايگان هستيد اسكريپتهاي خارجي اپن سورس در اين زمينه زياد هست. سري به سايتهاي اسكريپت بزنيد

Rezash
October 19th, 2010, 22:29
ببخشید من نتونستم منظورم رو درست برسونم

من می خوام یه سایته تبلیغاتی بزنم که کاربر ها بتونن ثبت نام کنند و یک کنترل پنل کاربری داشته باشن

مثل سایته ایستگاه!

میخواستم ببینم میشه ؟

متشکرم

نسخه ساده رايگان : دانلود اسکریپت رایگان ایستگاه (http://www.zabet.ir/istgah-free.html)

sharax
October 20th, 2010, 16:55
با سلام
دوست عزیز با جوملا هم میتونید بهتره یک سری به Home - Joomla! Extensions Directory (http://extensions.joomla.org/) بزنید و ببینید چه کارایی نمی شه کرد!
جوملا همه جور امکانات داره(هاستینگ،نیازمندی ها،تفریحی،شخصی،دولتی،فروش گاهی و حتا اختصاصی).
با تشکر

dade24
November 19th, 2010, 20:28
دوست من اگر از نال استفاده کردید حتما تمام قسمتاش رو خودتون چک کنید ....

خیلی دقت کنید ... نسخه های نال سایت های تبلیغاتی مشکل زیاد داشتن ....

ببخشید من فقط میخاستم تجربم رو اعلام کنم ...

RezaFH
November 19th, 2010, 21:02
ممنون از شما که پس از یک ماه قصد کمک کردن دارید :)