PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئوال در رابطه با آی پی اختصاصی

-farzin-
February 26th, 2016, 13:51
با سلام ....

من یک کامپیوتر دسکتاپ داشتم که وقتی باهاش به اینترنت متصل میشدم و آی پی رو چک میکردم ، به جای ایران بهم آی پی آلمان رو میداد !

الان چند وقتیه که این اتفاق نمیافته و آی پی ایران رو بهم میده و من از همان ابتدا نرم افزار خاصی نصب نکرده بودم و در حال حاظر نیز نرم افزاری نصب و یا پاک نکردم !

واقعا نمیدونم چه جوری بهم آی پی آلمان رو میداد و الان چرا این اتفاق نمیافته ؟ حدسم این بود که به کارت شبکه ام مربوط میشه !

نکته : از پارس آنلاین خدمات میگیرم و جدیدا خطم رو ریست و تنظیماتش رو تغییر دادند که فکر نمیکنم به پارس آنلاین ربطی داشته باشه !

مودم رو هم 3 بار عوض کرده بودم و با 3 مدل مودم مختلف تست کرده بودم ، در همه ی مودم ها وقتی با این کامپیوتر متصل میشدم آی پی رو آلمان نشون میداد!

مادربرد هم GIGABYTE Ultra Durable Series GA-Z97X-SLI هستش !

کسی نظری داره که چرا آی پی آلمان میگرفتم و الان نمیگیرم ؟

با تشکر

company_hosting
February 26th, 2016, 13:54
سلام

بعصی از ایپی ها برای المان بوده و تا 6 ماه بعدش هم به همین صورت هست
بعدیکی ایپی خریده برای ایرات تا 6 ماه بعد هم مثلا شما استفاده میکردید ایپی کشور المان نشان داده است

مربوط به مادربرد و ... نییست

موفق باشید

-farzin-
February 26th, 2016, 13:59
سلام

بعصی از ایپی ها برای المان بوده و تا 6 ماه بعدش هم به همین صورت هست
بعدیکی ایپی خریده برای ایرات تا 6 ماه بعد هم مثلا شما استفاده میکردید ایپی کشور المان نشان داده است

مربوط به مادربرد و ... نییست

موفق باشید

متوجه نشدم !؟

یعنی پارس آنلاین بهم آی پی آلمان میداده ؟

rastindata
February 26th, 2016, 14:12
با سلام ....

من یک کامپیوتر دسکتاپ داشتم که وقتی باهاش به اینترنت متصل میشدم و آی پی رو چک میکردم ، به جای ایران بهم آی پی آلمان رو میداد !

الان چند وقتیه که این اتفاق نمیافته و آی پی ایران رو بهم میده و من از همان ابتدا نرم افزار خاصی نصب نکرده بودم و در حال حاظر نیز نرم افزاری نصب و یا پاک نکردم !

واقعا نمیدونم چه جوری بهم آی پی آلمان رو میداد و الان چرا این اتفاق نمیافته ؟ حدسم این بود که به کارت شبکه ام مربوط میشه !

نکته : از پارس آنلاین خدمات میگیرم و جدیدا خطم رو ریست و تنظیماتش رو تغییر دادند که فکر نمیکنم به پارس آنلاین ربطی داشته باشه !

مودم رو هم 3 بار عوض کرده بودم و با 3 مدل مودم مختلف تست کرده بودم ، در همه ی مودم ها وقتی با این کامپیوتر متصل میشدم آی پی رو آلمان نشون میداد!

مادربرد هم GIGABYTE Ultra Durable Series GA-Z97X-SLI هستش !

کسی نظری داره که چرا آی پی آلمان میگرفتم و الان نمیگیرم ؟

با تشکر

دوست عزیز ربطی نداره ، یکسری از رنج آی پی های پارس آنلاین توی هویز کشور آلمان رو نشون میداد ، یسری هم ایران !

شما در هر بار کانکت شدن به اینترنت یه آی پی جدید میگیرید ، ممکنه این آی پی که میگیرید از رنج ایران باشه

یا اصلا دیتابیس آپدیت شده و آی پی های پارس آنلاین توی هویز ایران شده !

-farzin-
February 26th, 2016, 18:27
دوست عزیز ربطی نداره ، یکسری از رنج آی پی های پارس آنلاین توی هویز کشور آلمان رو نشون میداد ، یسری هم ایران !

شما در هر بار کانکت شدن به اینترنت یه آی پی جدید میگیرید ، ممکنه این آی پی که میگیرید از رنج ایران باشه

یا اصلا دیتابیس آپدیت شده و آی پی های پارس آنلاین توی هویز ایران شده !

آخه یه سال وضع اینچوری بود و در حال حاظر هم اصلا رنج آی پی به کل تغییر کرده !

delta
February 26th, 2016, 18:36
الان مال منو هویز بگیری میزنه آذربایجان!! در حالی که من شمال هستم..زیاد مهم نیست توجه نکنید