PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال به سرور ubuntu همزمان با 2 آیپی

hamidkag
February 26th, 2016, 12:51
با سلام
بنده یک سرور مجازی ubuntu دارم و روش 2 تا آیپی تنظیم کردم و میخواستم جوری باشه که سرور بازی که دارم کاربرها همزمان با 2 آیپی آدرس مختلف بتونن کانکت بشن مشخصات تنظیم شده:

auto lo
iface lo inet loopback

auto ens160
iface ens160 inet static
مشخصات آیپی

auto ens192
iface ens192 inet static
مشخصات آیپی 2

با دو کارت شبکه ens160 و ens192 این کار رو کردم و 2 آیپی مختلف اضافه کردم ولی متاسفانه اولی یعنی ens160 کار میده و دومین کارت شبکه وقتی از آیپیش پینگ میگیرم مینویسه request time out با این حساب الان چجوری میتونم این کار رو انجام بدم یعنی هر کدام از 2 آیپی رو بزنیم به سرور بازی که ران کردم کانکت بشه؟

ضمن اینکه اولش با 1 کارت شبکه ens160 و ens160:0 اینجوری ادد کردم و از هر دو آیپی به ssh کانکت میشد و آیپی اضافه شده بود ولی آیپی دوم به سرور بازی کانکت نمیشد و فقط هر دو به ssh کانکت میشدن برا همین رفتم روی تفکر دو کارت شبکه
لطفا راهنمای فرمایید

PooriaOnline
March 2nd, 2016, 09:30
با سلام
هر 2 آی پی اینترنت هستند یا یکی اینترنت هست دومی اینترانت؟

hamidkag
March 2nd, 2016, 14:20
یکی اینترنت و یکی اینترانت

PooriaOnline
March 2nd, 2016, 14:31
لينك زير را مطالعه فرماييد مشكلي بود در خدمتم

http://0pointer.de/lennart/projects/ifmetric/ifmetric.8.xml

Use ifmetric to change the metric value of both interfaces. Increasing eth1 above eth0 will cause eth0 to be used for all connections. Solves the problem entirely.

Sent from my iPhone using Tapatalk