PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت تخفیف گروهی برای شهرم !

p30nama
February 25th, 2016, 23:40
سلام

میخوام یک سایت تخفیف گروهی برای منطقه ازاد اروند ( آبادان و خرمشهر ) ایجاد کنم و با تراکت تبلیغاتی و بروشور تبلیغ کنم بروشور اموزش و تشویق رستوران ها و .. برای عضویت و تراکت برای تشویق مردم به خرید از سایت

چقدر هزینه لازم است؟( بدون در نظر گرفتن هزینه اسکریپت )

دفتر کار لازمه؟ به نظرم در ابتدا ریسکه دفتر بزنیم !

ایا سایت میگیره؟ یا کسی استفاده نمیکنه

نظرتون در مورد تبلیغات پیامکی چیست؟ خیلی زیاد در میاد همراه اول فقط ابادان 1 و دویست !

باتشکر

- - - Updated - - -

کسی نیست ج بده

mohebali
February 26th, 2016, 00:10
با سلام
به نظرم نکنید این کار رو. سایتهای بزرگتر مثل تخفیفان و نت برگ به سختی فعالیت می کنند.

elementary
February 26th, 2016, 00:29
هزینه لازم برای شروع ۴۰ تومن ایده عال هست البته من وسعت اروند رو ندیدم ولی ۲۰ یا ۳۰ تومن برای منطقه ای مثل کیش مناسبه
ببینید اگه میخواین کسب و کارتون رونق داشته باشه و اعتماد خوبی کسب کنید بهتره دفتر بگیرید حتی اگه خیلی کوچیک باشه و تلفن داشته باشه برای بازاریابی و بستن قرارداد با رستوران ها و آزاس های توریستی و ...

هزینه ۴۰ تومان تامین سرمایه کسب کار شما برای مدت یک سال هست با بودجه بندی منظم و شرایط کسب کار حداقل در یک سال اول باید دو سوم مبلغ سرمایه رو دربیارید

قطعا در سه یا شش ماه اول سود نخواهید داشت شما فقط باید سعی کنید سرمایه خرج شده رو برگردونید به چرخه کسب کارتون

ببینید این نوع کسب و کار نیازمند اعتماد و زمان و همکاری با شرکت های زیادی هست مخصوصا برای بحث توریستی و گردشگری

بهتره یک دفتر کار بزنید و چند طراح وب و گرافیست و برنامه نویس موبایل استخدام کنید هرچند دانشجو یا دانش اموز باشند با حقوق کم

چون برای این نوع وبسایت شما به صورت مداوم نیاز به تغییرات دارید

اگرهم سرمایه کافی ندارید یا با کسی شریک بشید یا بهتره از این کار صرف نظر کنید چون سرمایه فعلی که دارید رو ازدست میدید همانطور که گفتم این کار نیازمند زمان زیادی هست که به سود دهی برسه
شما میاید و مثلا ۴-۵ میلیون هزینه میکنید بعد از یک یا دوماه بودجه شما به اتمام میرسه و دیگه بودجه ای برای تبلیغات و .. ندارید و لنگ میشید

auuob
February 26th, 2016, 01:12
سلام

دیروز این ویدیو در رابطه با گزارش تصویری سایت مدیر وب از هشتمین حشنواره وب و موبایل بود رو دیدم. آینده روشن وب ایران از نظر وب مسترهای معروف:

http://modireweb.com/jashnvare-web-8

barghportal
July 6th, 2016, 10:39
سلام جناب منصوری فر می توانید وب سایت زیر رو هم در رابطه با نرم افزار ملاحظه فرمایید
آموزش EPLAN (http://barghportal.com/eplan-amoozesh-software)

mhd24
July 6th, 2016, 10:48
سلام و درود

جسارت منو بپذیرید.

بهتره با دوستان دیگه ای که قصد راه اندازی سایت تخفیف داشتن صحبت می کردید. شوخی نیست که شما باید چند میلیون هزینه کنید و زمانی زیادی نیز صبر کنید.