PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت در مورد خرید هاست خبری یک شرکت

SaeedFazlollahzadeh
February 24th, 2016, 21:23
سلام دوستان عزیز
پس از مدت ها به جمع شما برگشتم و از این بابت خوشحالم :دی
یکی از آشنایان که نمایندگی یکی از شرکت های بزرگ تولید لوازم بهداشتی آرایشی در کشور رو داره، قصد داره سایت خبری ایجاد کنه که محصولات شرکت رو بذاره و اخبار شرکت رو هم بازتاب بده.
طبق تماسی که با ایشون داشتم، این اطلاعات رو به بنده دادند، هرچند خودشون خیلی در این زمینه ها اطلاعی ندارند:

در ابتدا که تبلیغاتی هنوز شکل نگرفته، حداقلش کارکنان خود شرکتم که تقریبا 150 نفر هستن، میان تو سایت و اخبار رو میخونن (پ.ن: مشتری ها، خریداران و بازدیدکنندگان هم میتونه به این لیست اضافه بشه). این که چند نفر هم زمان هم در سایت باشن مشخص نیست. یعنی یک روز تقریبا اینقدر نفر میان. ممکنه یه روز کمتر بشه و یه روز هم بیشتر. بستگی داره اون روز خبری باشه یا نباشه.
یه مشورت میخوام از شما بگیرم که هاست اشتراکی بگیرم برای ایشون یا یه هاستی که منابعش یه ذره اختصاصی تر و بالاتر باشه یا سرور مجازی؟ و ایضا نظر شما روی خارج هست یا ایران؟
اطلاعات بیشتری اگر نیاز هست، بفرمایید.
البته طبق یه تجربه ای هم که از گذشته دارم، این بار هم دامنه رو به نام خودشون میزنم و هم حتی سرویس رو با نام و ایمیل خودشون میگیرم و من فقط نقش واسط رو پیدا میکنم (نه دلال!).
سپاس

rastindata
February 24th, 2016, 21:58
سلام جناب اینجا نمیشه آفر داد

OnlineServer
February 24th, 2016, 22:06
سلام.
طبیعتا اگر از ایران تهیه کنید لود بهتری خواهید داشت
هاست اشتراکی پاسخگوتون هست.

maadsoft
February 24th, 2016, 22:26

سلام دوستان عزیز
پس از مدت ها به جمع شما برگشتم و از این بابت خوشحالم :دی
یکی از آشنایان که نمایندگی یکی از شرکت های بزرگ تولید لوازم بهداشتی آرایشی در کشور رو داره، قصد داره سایت خبری ایجاد کنه که محصولات شرکت رو بذاره و اخبار شرکت رو هم بازتاب بده.
طبق تماسی که با ایشون داشتم، این اطلاعات رو به بنده دادند، هرچند خودشون خیلی در این زمینه ها اطلاعی ندارند:

یه مشورت میخوام از شما بگیرم که هاست اشتراکی بگیرم برای ایشون یا یه هاستی که منابعش یه ذره اختصاصی تر و بالاتر باشه یا سرور مجازی؟ و ایضا نظر شما روی خارج هست یا ایران؟
اطلاعات بیشتری اگر نیاز هست، بفرمایید.
البته طبق یه تجربه ای هم که از گذشته دارم، این بار هم دامنه رو به نام خودشون میزنم و هم حتی سرویس رو با نام و ایمیل خودشون میگیرم و من فقط نقش واسط رو پیدا میکنم (نه دلال!).
سپاس
!!!!!

SaeedFazlollahzadeh
February 24th, 2016, 22:45
اتفاقا چون میدونستم، تو بحث آزاد تاپیک زدم که صرفا راهنمایی دوستان رو داشته باشم+نقطه نظرات
این که قبل از خرید بدونم چه سرویسی از نظر شما با چه شرایطی بهتره، بهتره
ایشالا درخواست سرویس هم به زودی (آینده ی نزدیک) ایجاد میشه
سپاس

maadsoft
February 24th, 2016, 22:45
جناب رو ایران بهتره
سایت اشتراکی هم جوابگو خواهد بود ، البته اگه روش حساس هستید ، میشه حرفه ای هم خرید
بیشتر از این هزینه اضافیه

rastindata
February 24th, 2016, 22:49
خب اگه از بخوایم از لحاظ به صرفه بودن نگاه کنیم ، طبعا سرور (مدیریتش و قیمتش) بصرفه نیست براتون(شون)
و لوکیشن هم اگر ایران باشید طبعا سرعت بیشتره ولی باید حساب پهنای باند و قیمتش هم بکنید (راهکار : میتونید از سرویس های خارج از ایران که کانفیگ اصولی شدن و هارد ssd دارن استفاده کنید)

فقط با فروشنده طی کنید که منابع اختصاصی بهتون بدن ، از لحاظ بازدید به مشکل بر نخورید

میتونید برای افزایش لود از راهکار های تکمیلی مثل افزونه کش و ... استفاده کنید

joomla2
February 24th, 2016, 23:06
سلام.
هاست اشتراکی واستون کفایت میکند. نیاز نیست vps تهیه کنید و هزینه زیادی متحمل شوید.
و اینکه سعی کنید حتما هاست ایران تهیه کنید برای سایتتون.

موفق باشید