PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پيش نمايش سايت قبل از تغيير DNS و مشكل در فايل host

domin4u
February 23rd, 2016, 17:26
سلام دوستان
چون نمي دونستم سوالم رو كجا بايد مطرح كنم براي همين اينجا رو بهتر دونستم.
من مي خوام سايتم رو از هاستي به يه هاست ديگه منتقل كنم. البته شركتي كه مي خوام سايتم رو اونجا منتقل كنم برام يه قالب جديد طراحي كردند و گفتند كه تنظيمات سايت شما و قالب جديد روي هاست ما انجام شده و شما مي تونيد با تغيير در فايل hosts در كامپيوتر خودتون سايت رو قبل از انتقال به هاست ما مشاهده كنيد. بهم گفتند بايد عبارت زير رو در انتهاي فايل hosts قرار بديد تا بتونيد سايت خودتون رو قبل از انتقال ببينيد.

79.175.169.126 domain.com
79.175.169.126 www.domain.com (http://www.domain.com)

البته توي فايل، آي پي ها ابتداي خط قرار داره اما اينجا اينجوري نمايش داده ميشه. خلاصه اينكار رو دقيق انجام دادم اما نتوستم قالب جديد رو ببينم. تو اينترنت هم جستجو كردم و دقيقا روشي كه گفته بودند رو انجام دادم نشد كه نشد. گفتند مشكل از سيستم شماست. رفتم روي يه سيستم ديگه كه ويندوز 8 بود هم امتحان كردم نشد كه نشد. لطفا راهنمايي كنيد كه مشكل از كجاست؟

ممنون از همه دوستان

delta
February 23rd, 2016, 18:02
روش برای دیدن زیاده اما به قول شما بستگی به دسترسی صاحب سرور داره.بهترین راه استفاده از دامنه رایگان هست..
سایت زیر برید
http://www.dot.tk/en/index.html?lang=en
یک دامین رایگان بسازید dns ها رو موقع ساخت مال هاست جدیدتون بزارید..با چند کلیک ساخته میشه..رو هاست جدیدتون پارک کنید.تمام..با همان دامین کارهاتونو کنید

domin4u
February 23rd, 2016, 18:09
روش برای دیدن زیاده اما به قول شما بستگی به دسترسی صاحب سرور داره.بهترین راه استفاده از دامنه رایگان هست..
سایت زیر برید
http://www.dot.tk/en/index.html?lang=en
یک دامین رایگان بسازید dns ها رو موقع ساخت مال هاست جدیدتون بزارید..با چند کلیک ساخته میشه..رو هاست جدیدتون پارک کنید.تمام..با همان دامین کارهاتونو کنید
ممنون از لطفتون

MohammeD
February 23rd, 2016, 19:32
در CMD از دستور

ipconfig -flushdns

استفاده کنید و مجددا سعی کنید وارد شوید.با تشکر

domin4u
February 24th, 2016, 13:21
در CMD از دستور

ipconfig -flushdns

ممنون از راهنماييتون. ولي بازم نشد. در عجبم كه مدير هاست جديد ميگه ما براحتي توي كاميپيوتر خودمون دقيقا با همون روش كه گفتيم يعني تغيير در فايل hosts قالب جديد رو مي تونيم ببينيم.

- - - Updated - - -

در CMD از دستور

ipconfig -flushdns

من عكس فايل hosts رو ميزارم لطفا اگر ممكنه ببينيد درسته يا نه؟
30127

cartman10mpi
February 24th, 2016, 13:34
ممنون از راهنماييتون. ولي بازم نشد. در عجبم كه مدير هاست جديد ميگه ما براحتي توي كاميپيوتر خودمون دقيقا با همون روش كه گفتيم يعني تغيير در فايل hosts قالب جديد رو مي تونيم ببينيم.

- - - Updated - - -

من عكس فايل hosts رو ميزارم لطفا اگر ممكنه ببينيد درسته يا نه؟
30127
علامت # رو از اول خط ها (همون دو تای آخر برای هاست خودتون) باید بردارید
سپس

در CMD از دستور

ipconfig -flushdns

domin4u
February 28th, 2016, 18:36
من روي دو تا كامپيوتر ديگه هم تست كردم نشد كه نشد. مي تونه مربوط به isp باشه؟

Root ~:#
February 28th, 2016, 18:39
متوجه نمیشم ! هدفتون چیه ؟

اخه این کار چه ربطی به هاست و هاستینگ ووو داره !

domin4u
February 28th, 2016, 19:27
متوجه نمیشم ! هدفتون چیه ؟

اخه این کار چه ربطی به هاست و هاستینگ ووو داره !

ببخشيد تو ابتداي تاپيك كامل توضيح دادم

ParsWebIT
February 28th, 2016, 20:01
شما چه مشکلات عجیبی دارید با ویندوزتون

شرکت مورد نظر یه پیشنمایش نتونسته به شما بده
این چه روش عجیبی هست؟
سایت رو روی لوکال اجرا کنید یا دموی آنلاین بگیرید روی یک دومین دیگه یا اسکرین شات یا....

اگه dns های سایتتون پوینت نشده به سرور جدید صبر کنید چند ساعت آینده اوک میشه
اما قالب سایت رو همون لحظه که نصب میکنید دیده میشه نیازی به این کارهای قرون وسطایی نیست

domin4u
February 28th, 2016, 20:46
شما چه مشکلات عجیبی دارید با ویندوزتون

شرکت مورد نظر یه پیشنمایش نتونسته به شما بده
این چه روش عجیبی هست؟
سایت رو روی لوکال اجرا کنید یا دموی آنلاین بگیرید روی یک دومین دیگه یا اسکرین شات یا....

اگه dns های سایتتون پوینت نشده به سرور جدید صبر کنید چند ساعت آینده اوک میشه
اما قالب سایت رو همون لحظه که نصب میکنید دیده میشه نیازی به این کارهای قرون وسطایی نیست

قالب روي سايت زير نصب شده
techtest.eways.ir
اما من مي خوام قبل ازانتقال سايت به هاست جديد قالب جديد رو روي دامنه خودم تست كنم ببينم درست كار مي كنه يا نه. بعد دي ان اس هاي دامنه رو تغيير بدم