PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکت های هاستینگ معتبر بخونن

mohsen_msl
February 23rd, 2016, 16:07
با سلام
مرسی از اینکه وقت گذاشتید و دارید این متن رو میخونید
من برنامه نویس اندروید هستم و حدود دو ماهی میشه رو یک برنامه چت اندروید مشابه نرم افزارهایی مثل وایبر و تلگرام و ... کار میکنم
الان به مرحله ای رسیده که میشه برای تست پخش بشه
از شرکت های معتبری که توانایی اسپانسری سرور داخل ایران این برنامه رو دارن دعوت به همکاری میشه
قابل ذکره که نام شرکتشون در قسمت حامیان برنامه ذکر خواهد شد.
همچنین برای قسمت فعالسازی نرم افزار که نیاز به ارسال پیامک هست هم نیاز به اسپانسر دارم.
اگر کسی هم خواست کلا شراکت کنه در این مورد پیغام بده و یا همینجا اعلام کنه
سرعتش رو دست تلگرام زده :)
برای تست و صحت صحبت هام و دیدن نمونه اولیه برنامه میتونیم باهم در ارتباط باشیم و هماهنگ بشیم

لطفا فقط کسایی که پشتوانه مالی قوی دارن بیان
-------------------------------------------------------------------------
شرکتی که اسپانسری پنل sms را قبول کنه نام شرکتشدر هر ارسال کد فعالسازی قید میشه.
اسپانسر حقی در برنامه نداره جز نمایش نام شرکت و لوگی شرکت در قسمت حامیان برنامه و مواردی که به توافق رسیده باشیم!
باید تضمینی در مورد تداوم همکاری حداقل برای مدت یکسال وجود داشته باشه
مرسی

joomla2
February 23rd, 2016, 16:27
سلام.

لطفا با ما در تماس باشید
www.iranweb.co
تلفن: 4066 5329 -071

سپاس

Sajad
February 23rd, 2016, 16:28
درخواست اسپانسر در این انجمن ممنوع هست.
فقط چند سوال ! چه سروری نیاز دارید؟ مشخصات مورد نیاز؟ چه برنامه‌ریزی‌ای برای برنامتون دارید که فکر میکنید فقط نمایش لوگو در بخش حامیان رضایت اسپانسور را جلب کنه؟

98M!zban
February 23rd, 2016, 16:40

مرسی

دوست عزیز برنامه ای که اونقدر پشتوانه قوی نداره که سرور و سامانه پیامک خودش رو تامین کنه چطور میتونه سرعتش بزنه روی دست تلگرامی که یک تیم بزرگ هستن و یک گذشته بسیار خوبی دارند ؟

ادعا کردن خوب هست ولی نه اینکه ادعایی بکنیم که نقیض کامل باشه

موفق باشید

mohsen_msl
February 23rd, 2016, 16:56
دوست عزیز برنامه ای که اونقدر پشتوانه قوی نداره که سرور و سامانه پیامک خودش رو تامین کنه چطور میتونه سرعتش بزنه روی دست تلگرامی که یک تیم بزرگ هستن و یک گذشته بسیار خوبی دارند ؟

ادعا کردن خوب هست ولی نه اینکه ادعایی بکنیم که نقیض کامل باشه

موفق باشید

فرض کن یکی هست که استعداد داره اما امکانات نداره
به قول خودت تلگرام تیم بزرگی داره و گذشته ی بسیار خوبی داره ===> یک شرکت معتبر برا چی خواستم؟؟؟؟؟ تیم بزرگ هم هرکسی میتونه کمکی کنه بسم الله(مطمئنن یکی مثل شما با این طرز فکر نمیتونه کمکی کنه)
کوتاه فکر نکنید دوست من
اولین چیزی که هست اینه که بگید خیلی عالیه که یک ایرانی داره قدم اولو برمیداره برای این کار
دوم اینکه اگر منه یک نفر تونستم تا اینجا پیش ببرم کارو اگه یک گروه باشیم حتما میتونیم موفق تر از تلگرام عمل کنیم
ادعا کردن هم در مورد سرعتش بود-مطمئنم از این حرفم
شما هم اگر کمکی از دستت بر نمیاد بهتره منتظر باشی و در آینده که این برنامه اومد بیرون یه تستی کنی بعد بگی ادعایی که نقض کامله!

- - - Updated - - -

درخواست اسپانسر در این انجمن ممنوع هست.
فقط چند سوال ! چه سروری نیاز دارید؟ مشخصات مورد نیاز؟ چه برنامه‌ریزی‌ای برای برنامتون دارید که فکر میکنید فقط نمایش لوگو در بخش حامیان رضایت اسپانسور را جلب کنه؟

سلام دوست عزیز
مهمه که سرورش تو ایران باشه-مشخصات سرورش فعلا چیز خاصی نیاز نیست داشته باشه ولی در آینده نیاز میشه
نمایش لوگو در بخش حامیان بخش ثابته- در ادامه عرض کردم مواردی هم هست که باید به توافق رسید(مطمئنن پیشنهاداتی وجود داره که باز هم حاشیه سازی میشه برا همین پیغام بدید در خصوصی عرض میکنم خدمتتون)

- - - Updated - - -

سلام.

لطفا با ما در تماس باشید
www.iranweb.co (http://www.iranweb.co)
تلفن: 4066 5329 -071

سپاس

سلام-مرسی از پیشنهادتون
پیشنهادها در حال بررسیه

OmidX
February 23rd, 2016, 16:58
دوست عزیز ، اولا تقاضای اسپانسر خلاف قوانین انجمن هست ،

اسپانسر حقی در برنامه نداره جز نمایش نام شرکت و لوگی شرکت در قسمت حامیان برنامه و مواردی که به توافق رسیده باشیم!

در ثانیه ظاهرا شما اسپانسر نمیخوای ، بلکه یک نردبان میخوای ک ازش بری بالا ، وقتی هم ک رفتی بالا ، دیگه ...

با درج لوگو در پایین سایت شما (سایتی ک هنوز هیچ بازدیدی نداره) ، چه چیزی ب ما میرسه ؟!

یا برید از جیب هزینه کنید و سرور بگیرید ، یا این شرایط رو عوض کنید ، وقتی هم ک میگید شرکت معتبر ، باید قرار داد شرکتی امضا کنید و بحث شراکت میاد وسط ، نه اینکه همه ی هزینه هاش رو یکی دیگه بده ، سودشو شما ببری !

با تشکر ...

98M!zban
February 23rd, 2016, 17:00
فرض کن یکی هست که استعداد داره اما امکانات نداره
به قول خودت تلگرام تیم بزرگی داره و گذشته ی بسیار خوبی داره ===> یک شرکت معتبر برا چی خواستم؟؟؟؟؟ تیم بزرگ هم هرکسی میتونه کمکی کنه بسم الله(مطمئنن یکی مثل شما با این طرز فکر نمیتونه کمکی کنه)
کوتاه فکر نکنید دوست من
اولین چیزی که هست اینه که بگید خیلی عالیه که یک ایرانی داره قدم اولو برمیداره برای این کار
دوم اینکه اگر منه یک نفر تونستم تا اینجا پیش ببرم کارو اگه یک گروه باشیم حتما میتونیم موفق تر از تلگرام عمل کنیم
ادعا کردن هم در مورد سرعتش بود-مطمئنم از این حرفم
شما هم اگر کمکی از دستت بر نمیاد بهتره منتظر باشی و در آینده که این برنامه اومد بیرون یه تستی کنی بعد بگی ادعایی که نقض کامله!

ببنید من خوشحالم که شما اراده داشتید و نوشتید و هزاران بار براتون آرزوی موفقیت می کنم و تا هر جایی که که لازم باشه به این افراد کمک میکنم

اما در مورد یک پروژه و یا یک کار مهمترین مورد روابط عمومی و عدم بزرگنمایی هست

اینکه شما امکانات نداری درش شکی نیست و مطمئن باش انسان تلاشکر به نقطه های خوبی میرسه هر چند طول میکشه اما با تلاش هیچ غیر ممکنی وجود نداره

اما در مورد اینکه شما یک ایرانی هستید من به جهت ژست وطن پرستیم گل نمیکنه . مهم نیست که ایرانی هستید . این کار رو اگر یک فرد فلیپینی هم انجام بده من تشویقش میکنم و اگر یک فرد آمریکایی هم باشه من تشویقش میکنم

اینکه شما خودتون رو با تلگرام مقایسه می کنید بزرگترین اشتباه شماست

در این پروژه بهتره شما فکر کنید هیچ شبکه اجتماعی قبل از شما وجود نداشته و شما اولین نفری هستید که این ایده رو پیاده کرده . برای به اوج موفقیت رسیدن این ایده طرح های خودتون رو بریزید . ارسال عکس و ویدئو و ... رو خوب تلگرام هم داره به قول شما . سعی کنید به مرحله ای برسید که چیزهایی داشته باشید که کسی نداشته باشه

در ضمن برنامه رو از اسم ایرانی خارجی کنید و سعی کنید مهر ایرانی بودن بهش نچسبونید من خودم به شخصه برنامه ای که ایرانی باشه رو زیاد استقبال نمیکنم اون هم به دلیل حفظ حریم شخصی قطعا خیلی ها هستند که به دلیل حفظ حریم شخصی این کارو نکنن

از شما ممنونم که زحمت کشیدین برای ساخت این برنامه و قطعا موفق خواهید شد اگر تلاش بکنید . خسته هم نباشید

mohsen_msl
February 23rd, 2016, 17:15
دوست عزیز ، اولا تقاضای اسپانسر خلاف قوانین انجمن هست ،

در ثانیه ظاهرا شما اسپانسر نمیخوای ، بلکه یک نردبان میخوای ک ازش بری بالا ، وقتی هم ک رفتی بالا ، دیگه ...

با درج لوگو در پایین سایت شما (سایتی ک هنوز هیچ بازدیدی نداره) ، چه چیزی ب ما میرسه ؟!

یا برید از جیب هزینه کنید و سرور بگیرید ، یا این شرایط رو عوض کنید ، وقتی هم ک میگید شرکت معتبر ، باید قرار داد شرکتی امضا کنید و بحث شراکت میاد وسط ، نه اینکه همه ی هزینه هاش رو یکی دیگه بده ، سودشو شما ببری !

با تشکر ...

سلام دوست عزیز
خیلی خوبه تو این بحث ها شرکت میکنید-تشکر میکنم ازتون-چون ممکنه سوال خیلی ها باشه

در مورد اسپانسر نمیدونستم و عذرخواهی میکنم از همه
در مورد سایت اینجا حرفی از سایت زده نشده-نرم افزار اندروید هستش
در مورد چه چیزی به شما میرسه گاهی یکی میخواد قدرت نمایی کنه و سودش به رخ کشیدنه قدرت شرکتشه(بقیه موارد بخاطر حاشیه سازی ذکر نمیشه)
از جیب هزینه کردن هم قبلا جوابش داده شده که امکانش وجود نداره
شرایط هم من شرایط ثابتو عرض کردم و بقیه موارد هم باید مذاکره بشه و عرض کردم خدمتتون
مطمئننا قرار داد شرکتی امضا میشه-بحث شراکت باید هزینه ها نصف بشه-هزینه برنامه نویسی چنین برنامه ای چقدر میتونه باشه به نظرتون؟؟؟ شما که از پس ماهی 20 تومن بر نمیای میتونی هزینه برنامه نویسی چند میلیونیشو بپردازی؟
سودشو من میبرم؟ باور کنید برا من ضرر هم داره-کل برنامه نویسیش با خودمه-ارتقا و پشتیبانیش با منه-از وقت و عمر خودم دارم مایه میذارم پس سودی برای من نداره-ولی با برنامه ریزی میتونه برای دو طرف سود داشته باشه
فرض: چه شرکت بزرگیه که اسپانسر این نرم افزار شده و از پس n تعداد کاربر آنلاین بر اومده-چه سرور پایداری-اع از شرکت فلانه-و موارد دیگه
شما کوتاه فکر میکنید دوستان
لطفا یکم فکر کنید
خیلی راهها داره
نفر بعدی و سوال بعدی

- - - Updated - - -

ببنید من خوشحالم که شما اراده داشتید و نوشتید و هزاران بار براتون آرزوی موفقیت می کنم و تا هر جایی که که لازم باشه به این افراد کمک میکنم

اما در مورد یک پروژه و یا یک کار مهمترین مورد روابط عمومی و عدم بزرگنمایی هست

اینکه شما امکانات نداری درش شکی نیست و مطمئن باش انسان تلاشکر به نقطه های خوبی میرسه هر چند طول میکشه اما با تلاش هیچ غیر ممکنی وجود نداره

اما در مورد اینکه شما یک ایرانی هستید من به جهت ژست وطن پرستیم گل نمیکنه . مهم نیست که ایرانی هستید . این کار رو اگر یک فرد فلیپینی هم انجام بده من تشویقش میکنم و اگر یک فرد آمریکایی هم باشه من تشویقش میکنم

اینکه شما خودتون رو با تلگرام مقایسه می کنید بزرگترین اشتباه شماست

در این پروژه بهتره شما فکر کنید هیچ شبکه اجتماعی قبل از شما وجود نداشته و شما اولین نفری هستید که این ایده رو پیاده کرده . برای به اوج موفقیت رسیدن این ایده طرح های خودتون رو بریزید . ارسال عکس و ویدئو و ... رو خوب تلگرام هم داره به قول شما . سعی کنید به مرحله ای برسید که چیزهایی داشته باشید که کسی نداشته باشه

در ضمن برنامه رو از اسم ایرانی خارجی کنید و سعی کنید مهر ایرانی بودن بهش نچسبونید من خودم به شخصه برنامه ای که ایرانی باشه رو زیاد استقبال نمیکنم اون هم به دلیل حفظ حریم شخصی قطعا خیلی ها هستند که به دلیل حفظ حریم شخصی این کارو نکنن

از شما ممنونم که زحمت کشیدین برای ساخت این برنامه و قطعا موفق خواهید شد اگر تلاش بکنید . خسته هم نباشید

کاملا درست میفرمایید
در مورد تلگرام صرفا در مورد سرعتش هست که از روی تست هایی که انجام شده این مورد ذکر شده
به نظرتوناگر یک مشکلی در مورد یک عکس شخصی پیش بیاد تو ایران راحت تر میتونید پیگیری کنید یا تو فیلیپین یا آمریکا باشه؟
ولی در کل دیدت خوب بود
اگر در مورد سرعتش شک دارید تست کنیم؟
یه سرور بده برا دو روز آمادش کنم تست کنیم باهم
آی دی یاهوتونو لطف بفرمایید

amirfateh
February 23rd, 2016, 17:32
با سلام
مرسی از اینکه وقت گذاشتید و دارید این متن رو میخونید
من برنامه نویس اندروید هستم و حدود دو ماهی میشه رو یک برنامه چت اندروید مشابه نرم افزارهایی مثل وایبر و تلگرام و ... کار میکنم
الان به مرحله ای رسیده که میشه برای تست پخش بشه
از شرکت های معتبری که توانایی اسپانسری سرور داخل ایران این برنامه رو دارن دعوت به همکاری میشه
قابل ذکره که نام شرکتشون در قسمت حامیان برنامه ذکر خواهد شد.
همچنین برای قسمت فعالسازی نرم افزار که نیاز به ارسال پیامک هست هم نیاز به اسپانسر دارم.
اگر کسی هم خواست کلا شراکت کنه در این مورد پیغام بده و یا همینجا اعلام کنه
برای تست و صحت صحبت هام و دیدن نمونه اولیه برنامه میتونیم باهم در ارتباط باشیم و هماهنگ بشیم

لطفا فقط کسایی که پشتوانه مالی قوی دارن بیان
شرکتی که اسپانسری پنل sms را قبول کنه نام شرکتشدر هر ارسال کد فعالسازی قید میشه.
مرسی
باسلام،
به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت فعال در زمینه سرویس های میزبانی داخل ایران در انجمن وب هاستسنگ تالک اگر واقعا یه کار جدی و با پشتوانه انجام داده اید می تونیم مذاکره کنیم.

باتشکر،
فاتح
02166555391
09192001157

taksis
February 23rd, 2016, 18:17
دقیقا همین راهی که شما قراره بری رو ما سال 80~81 رفتیم
موقعی که L4i (http://l4i.ir) رو نوشتیم یه قرون هم پول سرور نداشتم
اما چون اولین مسنجر فارسی زبان بودیم ،خود دیتاسنتر پارس انلاین اسپانسرمون شد.الان هم که واگذارش کردیم مدیر فعلیش هم یک قرون پول سرور نمیده
الان که دارم رو پارسین تاک کار میکنم،با اینکه امکانات بالقوه ای نسبت به نسخه قبل داره مثل کراس پلتفرم بودن،نسخه موبایل،دسکتاپ،تحت وب و... اما اسپانسر نیست مثل سابق
بنابراین بیشتر سعی میکنند رو ایده های دست اول اسپانسر بشن