PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زرين پال برترين سايت ارائه دهنده خدمات پرداخت در سال 94

samansystems
February 23rd, 2016, 02:04
با انتخاب داوران زرين پال موفق به دريافت عنوان برترين وبسايت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاين در جشنواره موبايل و وب سال 1394 شد.

از کليه عزيزانی که ما رو در رسيدن به اين عنوان و در طول اين مسير همراهی کردند تشکر ميکنيم.

جشنواره موبايل و وب ايران امسال هم مشابه سال های گذشته برگزار شد و زرين پال از ميان کانديدهای زير، به عنوان برترين سايت ارائه دهنده خدمات پرداخت از نگاه داوران انتخاب شد. اميدواريم طی روزهای آينده و با بروز رسانی های انجام شده در هسته اصلی زرين پال شاهد ارائه خدمات نوآورانه و مناسب برای کابران عزيز و همراه سايت باشيم.

زرین‌پال
شرکت تجارت الکترونیک ولکس
Payment24
تجارت الکترونیک جهان پی
دونیت

30119

Sohan Roh
February 23rd, 2016, 03:16
با انتخاب داوران زرين پال موفق به دريافت عنوان برترين وبسايت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاين در جشنواره موبايل و وب سال 1394 شد.

از کليه عزيزانی که ما رو در رسيدن به اين عنوان و در طول اين مسير همراهی کردند تشکر ميکنيم.

جشنواره موبايل و وب ايران امسال هم مشابه سال های گذشته برگزار شد و زرين پال از ميان کانديدهای زير، به عنوان برترين سايت ارائه دهنده خدمات پرداخت از نگاه داوران انتخاب شد. اميدواريم طی روزهای آينده و با بروز رسانی های انجام شده در هسته اصلی زرين پال شاهد ارائه خدمات نوآورانه و مناسب برای کابران عزيز و همراه سايت باشيم.

زرین‌پال
Payment24
تجارت الکترونیک جهان پی
دونیت

با سلام و احترام.

اقا ملاک انتخاب شرکت شما به عنوان برترين وبسايت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاين در جشنواره موبايل و وب سال 1394 چه مواردی بوده ؟

میشه به طور کامل توضیح بدید ؟

ممنونم.

takpar7
February 23rd, 2016, 03:22

زرین‌پال
Payment24
تجارت الکترونیک جهان پی
دونیت

تبریک میگم من از سال 91 با زرین پال کار میکنم مشکلی نداشتم.وآقای علی امیری همیشه پیشتبانی خوبی رو انجام دادن دستشون درد نکنه
جدیدا بعد از تغییرات زرین پال به نسخه جدید مشکلاتی به وجود اومده بود که مقداریشون حل شدن و مقداریشونم در حال حل شدن هستند
ولی من به شخصه زرین پال ورژن قبلی رو بیشتر میپسندیدم

hostorder
February 23rd, 2016, 08:51
منبع خبر؟کجا هست؟لینک خبر؟ما که از شما خوبی ندیدیم!!!!یک بار واسه تسویه 100 بار لینک تسویه حساب رو زدیم هیچی به هیچی آخرش با نرم افزار موبایل تسویه تونستیم کنیم

samansystems
February 23rd, 2016, 10:54
منبع خبر:
http://www.iwmf.ir/winners/1394

- - - Updated - - -

با سلام و احترام.

اقا ملاک انتخاب شرکت شما به عنوان برترين وبسايت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاين در جشنواره موبايل و وب سال 1394 چه مواردی بوده ؟

میشه به طور کامل توضیح بدید ؟

ممنونم.

سلام
داوران جشنواره به سايت های مختلف رای ميدن و در نهايت برنده انتخاب ميشه.

- - - Updated - - -

منبع خبر؟کجا هست؟لینک خبر؟ما که از شما خوبی ندیدیم!!!!یک بار واسه تسویه 100 بار لینک تسویه حساب رو زدیم هیچی به هیچی آخرش با نرم افزار موبایل تسویه تونستیم کنیم

با سلام
زمانی که هسته اصلی زرين پال بروز شد، مشکلاتی بوجود مياد که به مرور زمان حل ميشه.
شما ممکن هست در يک روز اين طور مشکلی رو داشته باشيد که قطعا با پيگيری دوستان فنی حل ميشه.
مهمتر ازون قابليت های زرين پال هست که شما تونستيد در همون زمان به کمک اپليکيشن زرين پال (http://cafebazaar.ir/app/com.zarinpal.ewallets/) تسويه حساب خودتون رو انجام بديد. مد نظر داشته باشيد زرين پال تنها وبسايت فعال در اين زمينه هست که به کاربران خودش اپليکيشن موبايل و برخی قابليت های منحصر به فرد رو ارائه ميده.
تلاش ما اين هست که با بروز رسانی نسخه جديد روز به روز به قابليت های سيستم اضافه کنيم.

taksis
February 23rd, 2016, 11:06
اگر همه ی مدیران سایت ها شرکت کنند،این رده بندی دقیق تر میشه
مثلا الان تو بخش تبلیغات آنلاین و سرویسهای تبلیغاتی
anetwork و صبا ویژن کاندید نبودند و باعث شده ادرو برنده بشه.
یا مثلا شرکت های طراحی و برنامه نویسی alimir برنده شده !
اشتراک گذاری ویدئو از آپارات خبری نیست!!
تو خبر گذاری ها ایسنا و خبر انلاین نیستند
تو شبکه اجتماعی ها کلوب و هم میهن نیستند
اگر همه شرکت کرده بودند قطعا نتایج به کلی تغییر میکرد

samansystems
February 23rd, 2016, 11:11
اگر همه ی مدیران سایت ها شرکت کنند،این رده بندی دقیق تر میشه
مثلا الان تو بخش تبلیغات آنلاین و سرویسهای تبلیغاتی
anetwork و صبا ویژن کاندید نبودند و باعث شده ادرو برنده بشه.
یا مثلا شرکت های طراحی و برنامه نویسی alimir برنده شده !
اشتراک گذاری ویدئو از آپارات خبری نیست!!
تو خبر گذاری ها ایسنا و خبر انلاین نیستند
تو شبکه اجتماعی ها کلوب و هم میهن نیستند
اگر همه شرکت کرده بودند قطعا نتایج به کلی تغییر میکرد

البته اگر مشاهده کنيد توی هر گروه تعدادی کانديد نهائی شدن. قطعا تعداد شرکت کننده ها توی هر گروه بيشتر بوده و نهايتا از هر گروه 5 شرکت انتخاب شدن ;)

viasky
February 23rd, 2016, 11:12
بهترین داور کاربران هستند
در تمام دنیا هم این موارد لحاظ می شود!
فرض بفرمایید یک بانک - یک شرکت تولید کننده خودرو - یک سیستم نرم افزاری و حتی کنسول بازی
براساس خدمات + تعداد کاربران + میزان فعالیت در حرفه و خدمات متمایز از دیگر سرویس دهندگان در این حرفه + رضایت کاربران و...
خیلی فاکتورها وجود داره
اگر این موارد بررسی نشود و فقط چند نفر نظر بدهند حتی یکی از اعضای داوری مدیر ارشد اپل هم باشه
اون رتبه برای بنده حداقل هیچ ارزشی نداره
چون نظر سرویس گیرنده مهمه!

samansystems
February 23rd, 2016, 11:17
فرض بفرمایید یک بانک - یک شرکت تولید کننده خودرو - یک سیستم نرم افزاری و حتی کنسول بازی
براساس خدمات + تعداد کاربران + میزان فعالیت در حرفه و خدمات متمایز از دیگر سرویس دهندگان در این حرفه + رضایت کاربران و...
خیلی فاکتورها وجود داره
اگر این موارد بررسی نشود و فقط چند نفر نظر بدهند حتی یکی از اعضای داوری مدیر ارشد اپل هم باشه

البته که داوران خودشون هم کاربران حرفه ای تری هستند که از نگاه برگزار کنندگان به عنوان داور انتخاب شدن.
در کل داوران هم مثل همه ما هستند و تفاوت زيادی با کاربران ندارن.
اما ان شاء الله که بتونيم با ارائه سرويس های مناسب و جديد نظر کاربران بيشتری رو بيش از پيش جلب کنيم.

viasky
February 23rd, 2016, 11:21
البته که داوران خودشون هم کاربران حرفه ای تری هستند که از نگاه برگزار کنندگان به عنوان داور انتخاب شدن.
در کل داوران هم مثل همه ما هستند و تفاوت زيادی با کاربران ندارن.
اما ان شاء الله که بتونيم با ارائه سرويس های مناسب و جديد نظر کاربران بيشتری رو بيش از پيش جلب کنيم.
شکی در این نیست که شما در این حرفه شاید اولین باشید
البته من طرفداری نمی کنم فقط عرض کردم اولین - منظورم بهترین نیست
نظر بنده این بود که یک سیستم وقتی بهترین میشه که از نظر آماری اولین باشه
در حرفه شما مثلا:
بیشترین تعداد کاربر فعال
بیشترین تراکنش
زودترین زمان پاسخگویی به درخواست کاربران و...
همچین مواردی
موفق باشید

samansystems
February 23rd, 2016, 11:23
شکی در این نیست که شما در این حرفه شاید اولین باشید
البته من طرفداری نمی کنم فقط عرض کردم اولین - منظورم بهترین نیست
نظر بنده این بود که یک سیستم وقتی بهترین میشه که از نظر آماری اولین باشه
در حرفه شما مثلا:
بیشترین تعداد کاربر فعال
بیشترین تراکنش
زودترین زمان پاسخگویی به درخواست کاربران و...
همچین مواردی
موفق باشید

البته که در اين مورد آمار رسمی وجود نداره ولی بر اساس اطلاعات موجود بيشترين تعداد تراکنش از زرين پال در حال انجام هست و دليل اين مورد هم اين هست که زرين پال تنوع سرويس دهی مختلفی ذر زمينه ارائه درگاه مستقيم، کيف پول، ussd، موبايل، پرداخت درون برنامه ای و اپليکيشن رو داره و تلاش ما اين هست بتونيم بزودی در دنيای واقعی هم خدمات مناسبی رو ارائه بديم.

hadi2002
February 23rd, 2016, 11:45
البته که در اين مورد آمار رسمی وجود نداره ولی بر اساس اطلاعات موجود بيشترين تعداد تراکنش از زرين پال در حال انجام هست و دليل اين مورد هم اين هست که زرين پال تنوع سرويس دهی مختلفی ذر زمينه ارائه درگاه مستقيم، کيف پول، ussd، موبايل، پرداخت درون برنامه ای و اپليکيشن رو داره و تلاش ما اين هست بتونيم بزودی در دنيای واقعی هم خدمات مناسبی رو ارائه بديم.

دوست عزیز اگر آمار رسمیه وجود نداره شما بر اساس چه اطلاعاتی میفرمایید بیشترین تعداد تراکنش برای زرین پال می باشد و فقط از روی تنوع سرویس دهی نمیشه گفت چون تنوع زیاد هست پس تراکنش هم زیاد

samansystems
February 23rd, 2016, 11:53
دوست عزیز اگر آمار رسمیه وجود نداره شما بر اساس چه اطلاعاتی میفرمایید بیشترین تعداد تراکنش برای زرین پال می باشد و فقط از روی تنوع سرویس دهی نمیشه گفت چون تنوع زیاد هست پس تراکنش هم زیاد

:) تعداد تراکنش های روی ussd ما در حال حاضر از تعداد تراکنش های پرتراکنش ترين سايت فعال در اين حوزه بالاتر هست و اين مورد هم بر اساس اعلام خود دوستان اعلام شده.
ولی در کل وقتی آمار رسمی وجود نداره نه من ميتونم اين موضوع رو تاييد کنم نه شما ميتونيد اون رو انکار کنيد.
بحث اين تاپيک هم مربوط به تعداد تراکنش نيست و بر اساس انتخاب هيات داوران زرين پال برترين سايت فعال در اين حوزه انتخاب شده ;)

company_hosting
February 23rd, 2016, 12:00
سلام

یک سوال

چرا این شماره 99% پاسخ داده نمیشود

– تلفن:۰۲۱۸۸۶۷۱۰۰۰ ؟

viasky
February 23rd, 2016, 12:08
به نظر من باید از لینک زیر پرسید که چرا زرین پال!
تا پارامترهای مورد نظر مشخص بشه
خوده زرین پال که گناهی نکرده و نباید چیزی و توضیح بده

samansystems
February 23rd, 2016, 12:14
سلام

یک سوال

چرا این شماره 99% پاسخ داده نمیشود

– تلفن:۰۲۱۸۸۶۷۱۰۰۰ ؟

با سلام
اين شماره پاسخگو هست فقط اختلال مخابراتی داره که باعث ميشه خط در بعضی مواقع اشغال باشه.
تلاش ما اين هست که اين مورد رو رفع کنيم ولی در شرايط فعلی شماره سابق 88636000 هم پاسخگو هست.

Sohan Roh
February 23rd, 2016, 12:20
- - - Updated - - -

با سلام
زمانی که هسته اصلی زرين پال بروز شد، مشکلاتی بوجود مياد که به مرور زمان حل ميشه.
شما ممکن هست در يک روز اين طور مشکلی رو داشته باشيد که قطعا با پيگيری دوستان فنی حل ميشه.
مهمتر ازون قابليت های زرين پال هست که شما تونستيد در همون زمان به کمک اپليکيشن زرين پال (http://cafebazaar.ir/app/com.zarinpal.ewallets/) تسويه حساب خودتون رو انجام بديد. مد نظر داشته باشيد زرين پال تنها وبسايت فعال در اين زمينه هست که به کاربران خودش اپليکيشن موبايل و برخی قابليت های منحصر به فرد رو ارائه ميده.
تلاش ما اين هست که با بروز رسانی نسخه جديد روز به روز به قابليت های سيستم اضافه کنيم.

با سلام.

آقا مشکلات شما تمامی نداره و هیچ وقت هم حل نمیشه و هر روز داره زیاد تر میشه !

هیچ وقت نگین ممکنه در یک روز مشکل داشته باشید چون همیشه یوزرها براشون از طرف شما مشکل پیش آمده و نه تنها باید بالای 24 ساعت منتظر جواب دادن تیکت از طرف شما باشند ، بلکه در تیکت ها وقتی ببینید یوزر داره حرف حق میزنه ، حساب کاربری رو توقیف می کنید که نمونه آن در یک تاپیک در همین انجمن با مستندات هست .

اپليکيشن موبايل شما هم چیز جدید نیست و قابليت های منحصر به فرد محسوب نمیشه چون پارس پال قبلا ارائه کرده و کاربران دارن استفاده می کنند.

از مدیران گرامی انجمن خواهشمندم تاپیک رو نبندن تا صحت و سقم خیلی چیزها و ادعاهای زرین پال مشخص بشه.

ممنونم.

OmidX
February 23rd, 2016, 12:21
تبریک میگم ب شما ... با آرزوی موفقیت های بیشتر ...

فقط یک سؤال ، زرین پال الان جزو سامان سیستم هست ؟ یا واگذار شده ؟ (چون یکسری تاپیک این اواخر در انجمن ایجاد شده بود میپرسم.)

hostorder
February 23rd, 2016, 12:24
منبع خبر:

- - - Updated - - -

سلام
داوران جشنواره به سايت های مختلف رای ميدن و در نهايت برنده انتخاب ميشه.

- - - Updated - - -

با سلام

من روزهای متفاوت این کار رو انجام دادم به پشتیبانی هم گفتم آخرشم به نتیجه ای نرسیدیم آخرش با نرم افزار موبایل تون تونستیم تسویه کنیم آنچنان هم مبلغی نبود فقط می خواستیم ببینیم با زرین پال میتونیم راحت کار کنیم که آخر دیدیم نمیتونیم همکاری کنیم نه با قالب سایت راحت بودیم نه با تیم پشتیبانی ببخشید رک هستیم

Sohan Roh
February 23rd, 2016, 12:29
خیلی فاکتورها وجود داره

با سلام و احترام.

100% دوست عزیز تائید میشه.

زرین پال اگر میخواد ببینه به عنوان شرکت برتر انتخاب میشه یا نه باید یک نظر سنجی از کاربران سایتش به این شکل که در این انجمن یک تاپیک بزنه و از کاربران سایتش بخواد با اعلام یوزر کاربری و عکس یوزر کاربری نظر خودشون رو اینجا اعلام کنند.

این نظر سنجی معتبره!

ممنونم.

delta
February 23rd, 2016, 12:45
تبریک میگم ب شما ... با آرزوی موفقیت های بیشتر ...

فقط یک سؤال ، زرین پال الان جزو سامان سیستم هست ؟ یا واگذار شده ؟ (چون یکسری تاپیک این اواخر در انجمن ایجاد شده بود میپرسم.)

بله سوال منم هست...لطفا جواب بدید ممنون میشم..یک عمر با زرین پال کار کردیم اما این اخریها خیلی کند شدید..حتی میشه گفت پشتیبانی رفت در حد صفر!! کاش رسیدگی میکردید بهش..
انشالا موفق باشید.

مهرداد فرجی
February 23rd, 2016, 12:48
سلام ببخشید ولی خیلی واجب شرمنده بابت اسپم ولی من نمیتونم هیچ موضوعی رو اغلز کنم و پستی نمیتونم ارسال کنم چرا؟

hostorder
February 23rd, 2016, 12:52
سلام ببخشید ولی خیلی واجب شرمنده بابت اسپم ولی من نمیتونم هیچ موضوعی رو اغلز کنم و پستی نمیتونم ارسال کنم چرا؟

باید تعداد پست هاتون رو افزایش بدید

samansystems
February 23rd, 2016, 12:57
من روزهای متفاوت این کار رو انجام دادم به پشتیبانی هم گفتم آخرشم به نتیجه ای نرسیدیم آخرش با نرم افزار موبایل تون تونستیم تسویه کنیم آنچنان هم مبلغی نبود فقط می خواستیم ببینیم با زرین پال میتونیم راحت کار کنیم که آخر دیدیم نمیتونیم همکاری کنیم نه با قالب سایت راحت بودیم نه با تیم پشتیبانی ببخشید رک هستیم

با سلام
همين که تونستيد از نرم افزار موبايل اين مورد رو در زمان قطعی سرويس رفع کنيد باعث خوشحالی ما هست.
مورد و مشکل تسويه روی سايت هم چند روز گذشته برای حدود 12 ساعت وجود داشته که بعد ازون رفع شده ;)
شما قطعا حق انتخاب بهترين سرويس رو داريد و ما هم نميتونيم در اين مورد به شما چيزی رو تحميل کنيم.
آرزوی ما موفقيت هست و ان شاء الله بتونيم هر زمان که خودتون تشخيص بديد مجدد ميزبان خوبی برای شما باشيم.

Netfollower
February 23rd, 2016, 12:59
به نظر من زرین پال حقش بوده
یعنی حداقل نسبت به بقیه شرکتای واسطه و پرداخت
یه سروگردن خدماتش بالاتره

اما متاسفانه به هیچ عنوان
جشنواره ای که با پول گرفتن
باند بازی و.... رای میده

بنده چنین جشنواره ای رو قبول ندارم
و 5 ساله از سمت ما و خیلی از یوزرامون تحریمن

بنده به این جشنواره پیشنهاد میکنم
سایر موارد انتخابیشو حداقل 5 سال یکبار عوض کنه
کسی شک نکنه !!!!! اخه اینقدر واضح..؟؟؟؟؟؟؟؟