PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست جایگزین برای جهان پی

irangroup110
February 22nd, 2016, 20:46
درود
دوستان بنده سالهاست دارم از سه درگاه پی لاین ، زرین پال و جهان پی استفاده میکنم تا کمترین مشکل را با دارا بودن سه درگاه داشته باشم . سایت فیلم دارم و در نتیجه درگاه مستقیم نمیتونم بگیرم ولی سایت اونچنانی هم نیست و مشکل ساز نیست .
ماهانه نزدیک سه میلیون تومان حداقل تراکنش داریم که بیشترین اون را از پی لابن انجام میدیم ولی مدتهاست دیگه جهان پی حد آخر مسخره بازی را درآورده و میخوام یک درگاه جایگزینش کنم . تو یک سال گذشته حدود 8.5 میلیون هم از جهان پی تراکنش داشتم که از هر دو تا درگاه دیگه کمتر بوده و دلیلش هم اینه که اکثر اوقات غیرفعالش میکنم ولی دیگه میخوام برای همیشه غیر فعال کنم .
مدیر این درگاه هر دو روز یکبار یا سایت را تغییر میده و یا قانون جدید میزاره . تغییرات پی در پی و اعصاب خرد کن که هر روز میزارند دیگه حوصله ام را سر برده . برای ورود به پنل باید چندین بار رمز را وارد کنی و یک روز میای وارد بشی میبینی میگه دو مرحله ای و باید موبایلت تایید بشه ، فردا ایمیلت تایید بشه روز دیگه خودت تایید بشی اون یکی روز عکست تایید بشه و ... هر روز هم یک بازی جدید داریم و اخیرا هم خواستم وارد پنل بشم دیدم تکمیل مدارک خواستن ، تکمیل کردم ، بعد مدارک را مجددا با کیفیت بالا خواستن اون را هم آپلود کردم فرستادم ، حالا هم یک تیکت زدن یک قرار داد تجاری را ببر پر کن و امضا کن و اسکن و ...
هر چند اون را هم پر کردم و امضا ولی دیگه حوصله این مسخره بازی ها را ندارم چون مطمئنا فردا این آدم بیکار یک خواب جدید خواهد دید
کل تغییرات چهار سال گذشته پی لاین اندازه تغییرات یک هفته ای اینها هم نیست
بماند
حالا میخوام یک درگاه را جایگزینش کنم و راحت بشم ، لطفا درگاهی که کم مشکل و قدیمی حداقل اعتبار اون اندازه جهان پی هست را بهم معرفی کنید .
درصد که میگیره مهم هست ولی اونچه مهم تر هست برام ثبات و سابقه و خوشنامی اون هست تا با فکر راحت از اون استفده کنم
سپاسگزارم

om!d-D
February 22nd, 2016, 21:26
بین درگاه های واسطه از هر نظر پارس پال توصیه میشه...کوچکترین مسکلی را مشاهده نکردیم و چندساله داریم برای برخی سایتامون و حتی چندصد میلیون پول جابهجا شده.
جهان پی رو یه مدت پیش میشد راحت هک کرد برا بعضی سایتا :دی

k0tkin
February 22nd, 2016, 21:31
بنده هم دیروز از جهان پی به درگاه دیگری انتقال دادم

دقیقا به خاطر مسخره بازی ایی که جدیدا راه انداختن
من یک دور مراحل ثبت نام رو رفتم حالا میگن دوباره برو انگار مردم وقتشون رو از سر راه آوردن

delta
February 22nd, 2016, 21:31
برادر بدبختی اینه شما با چیز مهمی به نام پول سرو کار دارید..هزار تا قوانین امضا کنید خیالتون اما راحت باشه بهتر از اینه یک شب بیایید ببینید طرف دیگه وجود خارجی نداره!!بهتره تو انتخابتون دقت کنید..رو راست منم چند وقتی درگیر درگاه ها شدم و واقعا رو اعصاب ادم هستند و هر روز یک چیزی میگند..نمیشه گفت کدوم خوبه کدوم بهتره

hamwork
February 22nd, 2016, 21:33
بنده دو ساله با سیباپال کار میکنم
تسویه حساب عالی بوده
قانین هم تغییری نکرده هنوز

k0tkin
February 22nd, 2016, 21:41
من وقتی وارد سایت جهان پی میشدم همیشه فکر میکردم اینا چی با خودشون فکر میکنن نکنه فکر میکنن دارن شاخ قول هوا میکنن بابا یک درگاه پرداخت که اینقدر مسخره بازی نداره که اینا از سایت بانک مسخره بازیش رو بیشتر کردن
من دارم بازپرداخت و پارس پل رو امتحان میکنم ببینم کدوم یکی مناسب جایگزینی هست

karwan125
February 22nd, 2016, 21:45
بنده هم امروز جدیدا اطلاعیه شماره 10 رو خوندم یه قسمتی جالبی به چشمم خورد یه اشاره ایی بهش بکنم :

از این پس جهان پی متعهد می شود :

1-طی 20 روز کاری نسبت به استقرار تیم پشتیبانی تلفنی در شیفت شب نیز اقدام نماید.

2-همانند سابق پشتیبانی تیکتی در 24 ساعت شبانه روز انجام می شود !!

3-طی 20 روز کاری نسبت به فعال سازی پشتیبانی (چت) آنلاین اقدام کند.

از همه جالب تر :

4- " از شما دعوت می کنیم کلیه خطاهای احتمالی مشاهده شده را از طریق تیکت به ما گزارش دهید تا در اسرع وقت رفع شود. "

خدا رو شاهد میگیرم که از وقتی که از جهان پی درگاه دارم صد بار تلفنی و به صورت تیکت خدمشون اعلام کردم که واقعا صفحه برگشت بانک به سایت پذیرنده واقعا افتضاحه و در حد جهان پی نیست.
اما هر بار گفتن که انشالله پیگیری میشه، الان که الانه داره پیگیری میشه..

Jahan Pay Co
February 22nd, 2016, 22:06
بنده هم امروز جدیدا اطلاعیه شماره 10 رو خوندم یه قسمتی جالبی به چشمم خورد یه اشاره ایی بهش بکنم :

از این پس جهان پی متعهد می شود :

1-طی 20 روز کاری نسبت به استقرار تیم پشتیبانی تلفنی در شیفت شب نیز اقدام نماید.

2-همانند سابق پشتیبانی تیکتی در 24 ساعت شبانه روز انجام می شود !!

3-طی 20 روز کاری نسبت به فعال سازی پشتیبانی (چت) آنلاین اقدام کند.

از همه جالب تر :

4- " از شما دعوت می کنیم کلیه خطاهای احتمالی مشاهده شده را از طریق تیکت به ما گزارش دهید تا در اسرع وقت رفع شود. "

خدا رو شاهد میگیرم که از وقتی که از جهان پی درگاه دارم صد بار تلفنی و به صورت تیکت خدمشون اعلام کردم که واقعا صفحه برگشت بانک به سایت پذیرنده واقعا افتضاحه و در حد جهان پی نیست.
اما هر بار گفتن که انشالله پیگیری میشه، الان که الانه داره پیگیری میشه..

سلام
صفحه رفت و برگشت طراحی شده ولی درحال بررسی هستیم که بتوانیم به صورت کامل صفحات رفت و برگشت را حذف کنیم تا دیگری اثری از جهان پی نباشد دقیقا مانند درگاه اختصاصی.
نمونه طراحی شده :
http://prntscr.com/a6mgwj

mehrangta
February 22nd, 2016, 22:09
بله بنده هم دقیقا این مشکل شما رو دارم
تو این دو سال همکاری با جهان پی واقعا لذت بردم و بهترین خدمات رو ارائه میدادند، بنده هم همیشه و هرموقع که کسی تاپیک در اینباره میزد جهان پی رو معرفی میکردم و از استارت تاپیک های جهان پی حمایت میکردم
اما جدیدا مشکلاتی در سیستمشون به وجود اومده اون هم اینه که دارند مشتری شون رو داخل دست انداز می اندازند، مطمئنا چوب این کار داخل چشم خودشون فرو میره و ضررش رو خودشون میبینند
امیدوارم مدیر جهان پی این پست رو ببینند و به این کارهاشون خاتمه بدند
ذکر کنم که بنده فعلا قصد تغییر درگاه رو ندارم و میخوام که این مشکل رو جدی بگیرند، اگر نگرفتند قطعا تغییر درگاه خواهیم داد

با تشکر از استارتر جهت زدن این تاپیک

hostorder
February 22nd, 2016, 22:12
ما هم از جهان پی خسته شدیم!!!!در یک کلام مزخرف شدند دیگر همه این کارها به نظر من به خاطر این هست که افرادی که نماد دارند و شخص حقیقی هستند از طریق جهان پی راحت تر شناسایی شوند که راحت بتونن مالیات اخذ کنن!!!!پیشنهاد من به شما بازپرداخت هست ما هم می خواییم به بازپرداخت برگردیم که قبلا هم پیششون بودیم و هیچ مشکلی نداشتیم فقط درگاه مستقیم نمیدادند که واسه همین کوچ کردیم جای دیگر که الان درگاه مستقیم اشون هم حل شده

Jahan Pay Co
February 22nd, 2016, 22:18
بابت عزیزانی که در بالا به تغییرات جدید اعتراض داشتن در اطلاعیه هم عرض کردیم ما مجبور به این کار هستیم و برای اینکه در کار پذیرندگان اختلالی ایجاد نشه همه حساب کاربران قدیمی را بدون دریافت مدارک نیز تایید کردیم
لذا ارسال مدارک برای کاربران قدیمی فعلا اجباری نبوده ولی به مرور باید در سیستم ثبت شود .
متاسفانه شرایط فعلی و مشکلاتی که قبلا برای ما و سایر همکاران ایجاد شده، منجر به این تغییرات و سخت گیری ها می شود.همکارانی هم بدون مدرک ومستندات درگاه میدن مطمئن باشین دو فردای دیگه یا براشون مشکلی ایجاد میشه یا خودشون جمع میکنن مانند چند نمونه ای که تاپیک هاشون تو انجمن هستن...
ضمن تایید تمامی درخواست های شما عزیزان،سعی می کنیم حساب های کاربری را سریعا بررسی و تایید کنیم.

hostorder
February 22nd, 2016, 22:23
بابت عزیزانی که در بالا به تغییرات جدید اعتراض داشتن در اطلاعیه هم عرض کردیم ما مجبور به این کار هستیم و برای اینکه در کار پذیرندگان اختلالی ایجاد نشه همه حساب کاربران قدیمی را بدون دریافت مدارک نیز تایید کردیم
لذا ارسال مدارک برای کاربران قدیمی فعلا اجباری نبوده ولی به مرور باید در سیستم ثبت شود .
متاسفانه شرایط فعلی و مشکلاتی که قبلا برای ما و سایر همکاران ایجاد شده، منجر به این تغییرات و سخت گیری ها می شود.همکارانی هم بدون مدرک ومستندات درگاه میدن مطمئن باشین دو فردای دیگه یا براشون مشکلی ایجاد میشه یا خودشون جمع میکنن مانند چند نمونه ای که تاپیک هاشون تو انجمن هستن...
ضمن تایید تمامی درخواست های شما عزیزان،سعی می کنیم حساب های کاربری را سریعا بررسی و تایید کنیم.

منی که قبلا مدارک ارسال کردم چرا بازم مدارک باید ارسال کنم من تو پنل ام واریز اتوماتیک فعال هست سه روزه منتظر بودم واریز ام انجام شه بعد سه روز اومدیم تو پنل دیدیم نوشته شده عدم نبود مدارک زده شده!!!به نظر من هم همه این کارها که دارید حقیقی و حقوقی رو از هم جدا میکنید فقط هدف برای شناسایی افراد هست که از طریق جهان پی بتونن راحت تر مالیات اشخاص حقیقی دریافت شه

Kian
February 22nd, 2016, 22:24
اسکن رنگی کارت ملی - شناسنامه + تاییدیه ایمیل و موبایل و ... را در موقع ثبت نام گرفتید ولی باز همون مدارک رو در پنل خواستید که کاربران مجددا آپلود کنند، چرا؟

Jahan Pay Co
February 22nd, 2016, 22:26
منی که قبلا مدارک ارسال کردم چرا بازم مدارک باید ارسال کنم من تو پنل ام واریز اتوماتیک فعال هست سه روزه منتظر بودم واریز ام انجام شه بعد سه روز اومدیم تو پنل دیدیم نوشته شده عدم نبود مدارک زده شده!!!به نظر من هم همه این کارها که دارید حقیقی و حقوقی رو از هم جدا میکنید فقط هدف برای شناسایی افراد هست که از طریق جهان پی بتونن راحت تر مالیات اشخاص حقیقی دریافت شه

دوست من
مالیات را شما یا هر شخصی باید براساس فاکتورهای صادر شده یا دریافت شده پرداخت کنه ربطی به گردش شما ندارد بهتره با یه حسابرس مکاتبه کنین :)
در نسخه اولیه امکان ثبت نام حقوقی وجود نداشت که فعلا اضافه شده است .تا شرکت ها نیز بتوانند ثبت نام کنند.

hostorder
February 22nd, 2016, 22:31
دوست من
مالیات را شما یا هر شخصی باید براساس فاکتورهای صادر شده یا دریافت شده پرداخت کنه ربطی به گردش شما ندارد بهتره با یه حسابرس مکاتبه کنین :)
در نسخه اولیه امکان ثبت نام حقوقی وجود نداشت که فعلا اضافه شده است .تا شرکت ها نیز بتوانند ثبت نام کنند.

جناب فاکتورهای ما هم از طریق جهان پی پرداخت میشه تو کهکشان راه شیری پرداخت نمیشه!شما هم نمیتوانید از یک فرد دو بار مدارک دریافت کنید با این کارتون یعنی به وقت ما مشتریان ارزش قایل نیستید و هر روز که قانون عوض میکنید قرار نیست که هر روز مدارک بازم ارسال کنیم

Jahan Pay Co
February 22nd, 2016, 22:33
جناب فاکتورهای ما هم از طریق جهان پی پرداخت میشه تو کهکشان راه شیری پرداخت نمیشه!شما هم نمیتوانید از یک فرد دو بار مدارک دریافت کنید با این کارتون یعنی به وقت ما مشتریان ارزش قایل نیستید و هر روز که قانون عوض میکنید قرار نیست که هر روز مدارک بازم ارسال کنیم

ما برای شما فاکتوری صادر نمی کنیم دوست عزیز! منظور از فاکتور فاکتور رسمی است در بالا عرض کردم با یک حسابرس مشورت کنین!
کاربران قدیمی بدون مدرک فعلا تایید میشن

vpsmad
February 22nd, 2016, 22:35
هر جای دنیا وقتی تغییراتی صورت میگیره توی یه اطلاعیه نوع تغییرات و هدف از تغییرات به سمغ و نظر کاربران اون سایت میرسه اما تو کشور ما .... !!! هیچی دیگه همه میدونیم لزومی به دوباره تکرار کردن نیست !

hostorder
February 22nd, 2016, 22:37
ما برای شما فاکتوری صادر نمی کنیم دوست عزیز! منظور از فاکتور فاکتور رسمی است در بالا عرض کردم با یک حسابرس مشورت کنین!

به هر حال اداره مالیات از اشخاص حقیقی باید به نحوی گردش مالی شون رو پیدا کنن دیگه و بهترین راه هم همکاری با درگاه های واسط هست قبلا هم از مدیران سیباپال به ما گفته بودند گردش مالی اشخاص حقیقی رو بزودی درخواست خواهیم داد ارسال کنید

SibaPal
February 22nd, 2016, 22:40
به هر حال اداره مالیات از اشخاص حقیقی باید به نحوی گردش مالی شون رو پیدا کنن دیگه و بهترین راه هم همکاری با درگاه های واسط هست قبلا هم از مدیران سیباپال به ما گفته بودند گردش مالی اشخاص حقیقی رو بزودی درخواست خواهیم داد ارسال کنید
گردش مالی اشخاص دارای درگاه برای ادارات مالیاتی مهم است ولی ملاک اصلی مالیات نمی باشد
ابلاغیه ای به طور رسمی برای شرکت های واسط اعلام نشده است اما احتمال دارد طی ما های آتی به تمامی شرکت های پرداخت اعلام گردد

karwan125
February 22nd, 2016, 22:40

بعد میشه لطف کنید بگید که چه زمانی تایید میشن ؟

چون ما از تاریخ 1393/04/20 از
سایت شما تا به امروز درگاه داریم ، ایا جز کاربران قدیمی محسوب میشیم ؟؟

Jahan Pay Co
February 22nd, 2016, 22:42
بعد میشه لطف کنید بگید که چه زمانی تایید میشن ؟

چون ما از تاریخ 1393/04/20
از
سایت شما تا به امروز درگاه داریم ، ایا جز کاربران قدیمی محسوب میشیم ؟؟
بله در صورتی که بخش تسویه حساب برای شما فعال باشد یعنی حساب شما تایید شده است.

- - - Updated - - -

هر جای دنیا وقتی تغییراتی صورت میگیره توی یه اطلاعیه نوع تغییرات و هدف از تغییرات به سمغ و نظر کاربران اون سایت میرسه اما تو کشور ما .... !!! هیچی دیگه همه میدونیم لزومی به دوباره تکرار کردن نیست !

خدمت شما
https://www.jahanpay.com/main/news?id=138

irangroup110
February 22nd, 2016, 22:45
اسکن رنگی کارت ملی - شناسنامه + تاییدیه ایمیل و موبایل و ... را در موقع ثبت نام گرفتید ولی باز همون مدارک رو در پنل خواستید که کاربران مجددا آپلود کنند، چرا؟

مساله اصلا این نیست یکجورایی من حس میکنم اینها از اذیت و آزار مشتری دارند لذت میبرند
دم به ساعت تغییر قانون دیگه اعصاب برای آدم نمیزاره
مگر پی لاین از اینها بزرگتر و معتبرتر نیست ؟ چطور یک فرم یک ماه قبل موقع ورود بود که پر کردیم که نوشته بود اطلاعات را دقیقا وارد کنید و آدرس و ... تمام شد رفت
تو پست اول بخشی از این تغییرات اعصاب خردکن را گفتم و خواهش میکنم دوستان ضمن انتقاداتی که خودم شاهد هستم چه اندازه به حق هست یک درگاه معتبر را معرفی کنند جایگزین کنم
درگاهی معتبر که مدیر اون مشکل روحی و روانی نداشته باشه و با اعصاب مشتری بازی نکنه

در ضمن چند تا از دوستان پیام دادن موضوع این فرم و .. چیه که در ادامه فرم را قرار میدم ولی میگم اصلا ارسال این مدارک اگه میدانستم پایان کار هست مهم نبود ولی تو 365 روز سال اینها 365 بار تغییرات و قوانین را تغییر میدن
چند پشتیبان گذاشتن که خدایی از زمین می پرسی از هوا جواب میده و اون متن مودبانه مشتری مدارانه که الکی و مصنوعی میگن با اون پاسخ های پرت انگار دارند به آدم ناسزا میگن
خلاصه من که حوصله ندارم به جای تمرکز روی کارم با اینها ور برم
فردا پس فردا قول میدم ازتون بخوان برید انگشت نگاری و اثر انگشت تمامی انگشت ها را با تایید وزارت اطلاعات و خارجه و کشور و ... را هم براشون بیارید

این هم متن قرارداد ، احتمالا اسکنر شما دچار مشکل شده باشه حساب هم بسته خواهد شد !

http://worldup.ir/images/9wyrzkmdgb4q91ricft.pdf

http://worldup.ir/images/htyvv7zctabue0edi407.png (http://worldup.ir/)

karwan125
February 22nd, 2016, 22:48
بله در صورتی که بخش تسویه حساب برای شما فعال باشد یعنی حساب شما تایید شده است.

قبلا که تایید شده بود ، مدارک هم سال 93 هم ارسال کردیم.. تا چند روز پیش هم تراکنش داشتیم..

اما با این تغییراتی که انجام دادید تمامی صفحات درگاه پرداخت و تسویه حساب رو انتخاب میکنیم با صفحه " تایید اطلاعات شخصی " مواجه میشیم :)

Jahan Pay Co
February 22nd, 2016, 22:49
قبلا که تایید شده بود ، مدارک هم سال 93 هم ارسال کردیم.. تا چند روز پیش هم تراکنش داشتیم..

اما با این تغییراتی که انجام دادید تمامی صفحات درگاه پرداخت و تسویه حساب رو انتخاب میکنیم با صفحه " تایید اطلاعات شخصی " مواجه میشیم :)
پروفایل خود را تکمیل نمایید تا سریعا تایید شود .

- - - Updated - - -

جناب irangroup110
اگر فعالیت شما مشکلی ندارد میتوانید اطلاعات را تکمیل نمایید.

vpsmad
February 22nd, 2016, 22:54
خوب دوست عزیز الان شما با این کارتون دارید به مشتری توهین میکنید مگر بنده یه بار تایید هویت نشدم چه معنی داره دوباره مدارک ارسال کنم خوب اگر هویت کاربران براتون معلوم نبوده چطور 2 ساله اجازه دادید بنده از درگاه استفاده کنم ؟!اگر هویت براتون معلوم بوده چرا بایست دوباره مدارک بفرستم ؟! بهتر نبود قبل تغییرات شما از طریق اس ام اس کاربران سایت رو مطلع میکردید شاید یکی برای مثال 500 تومان تسویه نشده تو حساب داشته باشه و نتونه حساب تایید کنه یا مثل بنده که ایمیل یاهو دی اکتیو شده و قادر به تایید دوباره نیست چه گلی سرش بگیره ؟! من الان موندم چیکار کنم !

nima73
February 22nd, 2016, 22:57
جناب irangroup110

فکر کنم طبق تصویری که قرار دادن مدارک ایشان تایید شده ولی اینطور که معلوم هست از دست تغییرات زیاد شاکی هستند

درود
دوستان بنده سالهاست دارم از سه درگاه پی لاین ، زرین پال و جهان پی استفاده میکنم تا کمترین مشکل را با دارا بودن سه درگاه داشته باشم . سایت فیلم دارم و در نتیجه درگاه مستقیم نمیتونم بگیرم ولی سایت اونچنانی هم نیست و مشکل ساز نیست .
ماهانه نزدیک سه میلیون تومان حداقل تراکنش داریم که بیشترین اون را از پی لابن انجام میدیم ولی مدتهاست دیگه جهان پی حد آخر مسخره بازی را درآورده و میخوام یک درگاه جایگزینش کنم . تو یک سال گذشته حدود 8.5 میلیون هم از جهان پی تراکنش داشتم که از هر دو تا درگاه دیگه کمتر بوده و دلیلش هم اینه که اکثر اوقات غیرفعالش میکنم ولی دیگه میخوام برای همیشه غیر فعال کنم .
مدیر این درگاه هر دو روز یکبار یا سایت را تغییر میده و یا قانون جدید میزاره . تغییرات پی در پی و اعصاب خرد کن که هر روز میزارند دیگه حوصله ام را سر برده . برای ورود به پنل باید چندین بار رمز را وارد کنی و یک روز میای وارد بشی میبینی میگه دو مرحله ای و باید موبایلت تایید بشه ، فردا ایمیلت تایید بشه روز دیگه خودت تایید بشی اون یکی روز عکست تایید بشه و ... هر روز هم یک بازی جدید داریم و اخیرا هم خواستم وارد پنل بشم دیدم تکمیل مدارک خواستن ، تکمیل کردم ، بعد مدارک را مجددا با کیفیت بالا خواستن اون را هم آپلود کردم فرستادم ، حالا هم یک تیکت زدن یک قرار داد تجاری را ببر پر کن و امضا کن و اسکن و ...
هر چند اون را هم پر کردم و امضا ولی دیگه حوصله این مسخره بازی ها را ندارم چون مطمئنا فردا این آدم بیکار یک خواب جدید خواهد دید
کل تغییرات چهار سال گذشته پی لاین اندازه تغییرات یک هفته ای اینها هم نیست
بماند
حالا میخوام یک درگاه را جایگزینش کنم و راحت بشم ، لطفا درگاهی که کم مشکل و قدیمی حداقل اعتبار اون اندازه جهان پی هست را بهم معرفی کنید .
درصد که میگیره مهم هست ولی اونچه مهم تر هست برام ثبات و سابقه و خوشنامی اون هست تا با فکر راحت از اون استفده کنم
سپاسگزارم

برادر روز اول که اگه درست یادم باشه سال قبل همین موقع سال بود و پلاگین برای این درگاه خواستی بهت گفتم که برای کار با اینها باید اعصابت از پولاد اون هم از بهترین نوع اون باید باشه
به نظر من پارس پال و سیبا پال معتبر و خوب هستن

Jahan Pay Co
February 22nd, 2016, 22:58
خوب دوست عزیز الان شما با این کارتون دارید به مشتری توهین میکنید مگر بنده یه بار تایید هویت نشدم چه معنی داره دوباره مدارک ارسال کنم خوب اگر هویت کاربران براتون معلوم نبوده چطور 2 ساله اجازه دادید بنده از درگاه استفاده کنم ؟!اگر هویت براتون معلوم بوده چرا بایست دوباره مدارک بفرستم ؟! بهتر نبود قبل تغییرات شما از طریق اس ام اس کاربران سایت رو مطلع میکردید شاید یکی برای مثال 500 تومان تسویه نشده تو حساب داشته باشه و نتونه حساب تایید کنه یا مثل بنده که ایمیل یاهو دی اکتیو شده و قادر به تایید دوباره نیست چه گلی سرش بگیره ؟! من الان موندم چیکار کنم !
قبلا از طریق پیغام خصوصی اطلاع داده شده است همان طور که میدانید آدرس و اطلاعات تماس برخی کاربران قدیمی و صحیح نمی باشد و نمونه آن خودتون اشاره کردین
اگر ایمیل شما مشکل دارد بفرمایید تا ایمیل جدید جایگزین شود

irangroup110
February 22nd, 2016, 23:03
جناب irangroup110

درست مثل پشتیبان هات فقط بلدی یک چیزی بگی بدون فکر و نگاه کردن و دقت کردن
من هم مدارکم را تکمیل کردم و هم فرم را پر کردم و صبح هم میفرستم که بدانی نه مشکل دارم و نه ترس ولی تاپیک زدم یک جایگزین برای درگاه پیدا کنم که برای مشتری ارزش قائل هست
صبح و شب خواب نما نشه قانون عوض کنه
دم به ساعت تغییرات نده
روزی هزار تا قانون وضع نکنه
صدبار مدارک نخواد
هر چهار ساعت یکبار تو صفحه سایت تغییرات نده
کلا این سایت شده برای شما بازیچه و خودتان با وجودی که میبینید همه شاکی هستند به جای پی بردن به اشتباه خودتان و پوزش و قول به تغییر رویه باز دارید کار خودتان را میکنید و معلوم هست که عاقبت کار چی هست

vpsmad
February 22nd, 2016, 23:05
قبلا از طریق پیغام خصوصی اطلاع داده شده است همان طور که میدانید آدرس و اطلاعات تماس برخی کاربران قدیمی و صحیح نمی باشد و نمونه آن خودتون اشاره کردین
اگر ایمیل شما مشکل دارد بفرمایید تا ایمیل جدید جایگزین شود

بله آدرس ایمیل بنده متاسفانه پارسال دی اکتیو شده الان نمیتونم ایمیل رو دوباره تایید کنم بایست چیکار کنم ؟

Reza-R2
February 22nd, 2016, 23:05
سلام ما میخوام سایت فیلم و سریال راه بندازیم بالاخره از کدوم درگاه استفاده کنیم

Jahan Pay Co
February 22nd, 2016, 23:09
درست مثل پشتیبان هات فقط بلدی یک چیزی بگی بدون فکر و نگاه کردن و دقت کردن
من هم مدارکم را تکمیل کردم و هم فرم را پر کردم و صبح هم میفرستم که بدانی نه مشکل دارم و نه ترس ولی تاپیک زدم یک جایگزین برای درگاه پیدا کنم که برای مشتری ارزش قائل هست
دم به ساعت تغییرات نده
صدبار مدارک نخواد
هر چهار ساعت یکبار تو صفحه سایت تغییرات نده
کلا این سایت شده برای شما بازیچه و خودتان با وجودی که میبینید همه شاکی هستند به جای پی بردن به اشتباه خودتان و پوزش و قول به تغییر رویه باز دارید کار خودتان را میکنید و معلوم هست که عاقبت کار چی هست

دوست عزیز
منظور شما ارائه درگاه بدون مستندات و بدون بررسی هویت شخص است ؟ یا اطلاعاتی که هیچ کدام صحیح نیست ؟
من قصد جسارت به شما ندارم ولی فکر کنید از بین 45000 کاربر یکی کلاهبرداری کنه آیا شما پاسخگو هستید ؟
آیا واقعا از مشکلاتی که برای ما و همکاران طی این 3 ماه ایجاد شده با خبر هستید ؟
یکم خودتون را جای ما بذارین. ما طبق اطلاعیه قبلا عذرخواهی کردیم و همه موارد را نیز توضیح دادیم

- - - Updated - - -

بله آدرس ایمیل بنده متاسفانه پارسال دی اکتیو شده الان نمیتونم ایمیل رو دوباره تایید کنم بایست چیکار کنم ؟

بله اگر لطف کنین بفرمایید یا همین الان تیکت بزنین تا براتون تغییر بدم
سپاس

irangroup110
February 22nd, 2016, 23:18
دوست عزیز
منظور شما ارائه درگاه بدون مستندات و بدون بررسی هویت شخص است ؟ یا اطلاعاتی که هیچ کدام صحیح نیست ؟
من قصد جسارت به شما ندارم ولی فکر کنید از بین 45000 کاربر یکی کلاهبرداری کنه آیا شما پاسخگو هستید ؟
یکم خودتون را جای ما بذارین. ما طبق اطلاعیه قبلا عذرخواهی کردیم و همه موارد را نیز توضیح دادیم

-

والله من از دو درگاه دیگه استفاده میکنم و کاش یک دقیقه حرف من را متوجه میشدید
بالاتر هم گفتم پی لاین تو چند سال اندازه 24 ساعت شما تغییرات نداشته و جالبه که هم از شما قدیمی تر هست و هم مشتری بیشتری داره ، رتبه سایتش هم از شما بالاتر هست
ولی با وجودی که درصد بالاتری میگیره مردم بیشتر به سمتش گرایش دارند
سایت خودتان هست میتونید هر کاری دوست دارید بکنید
اصلا هر نیم ساعت به نیم ساعت تغییرات بدید و هر 24 ساعت یکبار دوباره مدارک الکی بخواید
دودش آخر کار تو چشم خودتان میره
من هم میرم سراغ درگاهی که بتونم ضمن همکاری با اون به کار و بیزینس خودم برسم

تو این چند ماه فقط برای صفحه ورد 50 تا تغییر داشتید احتمالا وارد کردن چندین باره رمز و تاییدیه ورود هر روز به شکلی هم مشکلات شماست
انگار تو این مملکت فقط شما مشکل داشتیدچون بقیه راحت دارند کار میکنند

ببینید اگر یک لحظه برای مشری ها ارزش قائل بودید همین الان با در نظر گرفتن نظرات توی همین تاپیک تغییر رویه میدادید ولی با اونچه تو این یکسال دیدم امکانش صفر درصد هست
اگر شما روال کاری درستی داشتید از 38 میلیون تومان تراکنش یکسال گذشته بنده فقط هشت میلیون و ششصد هزار تومان نصیب شما نمیشد چون درصد کمتری میگیرید ولی ترجیح میدم اون درصد مازاد را بدم ولی با فکر راحت و اعصاب راحت به کارم برسم

Kian
February 22nd, 2016, 23:18
دوست عزیز

- - - Updated - - -

بله اگر لطف کنین بفرمایید یا همین الان تیکت بزنین تا براتون تغییر بدم
سپاس

بازم تکرار میکنم: اسکن کارت ملی + شناسنامه و تاییدیه شماره موبایل و ایمیل رو قبلا گرفتید حتی یکی از پشتیبان هاتون زنگ زدند و خیالشون از وجودما راحت شد، پس چرا مجددا درخواست ارسال مدارک می کنید ؟ مگه چندمرتبه باید مدارک ارسال کنیم؟؟؟؟؟

Reza-R2
February 22nd, 2016, 23:19
سلام ما میخوام سایت فیلم و سریال راه بندازیم بالاخره از کدوم درگاه استفاده کنیم

:106:یعنی الان جهان پی بدرد نمیخوره

nima73
February 22nd, 2016, 23:22
:106:یعنی الان جهان پی بدرد نمیخوره

جوابی که یکسال قبل به این دوستمان دادم را به شما هم میدم پس پست قبلی بنده را بخونید

بد نیست و خوب هم هست ولی کار باهاشون اعصاب از جنس فولاد میخواد

برادر روز اول که اگه درست یادم باشه سال قبل همین موقع سال بود و پلاگین برای این درگاه خواستی بهت گفتم که برای کار با اینها باید اعصابت از پولاد اون هم از بهترین نوع اون باید باشه
به نظر من پارس پال و سیبا پال معتبر و خوب هستن

Jahan Pay Co
February 22nd, 2016, 23:25
والله من از دو درگاه دیگه استفاده میکنم و کاش یک دقیقه حرف من را متوجه میشدید
بالاتر هم گفتم پی لاین تو چند سال اندازه 24 ساعت شما تغییرات نداشته و جالبه که هم از شما قدیمی تر هست و هم مشتری بیشتری داره ، رتبه سایتش هم از شما بالاتر هست
ولی با وجودی که درصد بالاتری میگیره مردم بیشتر به سمتش گرایش دارند
سایت خودتان هست میتونید هر کاری دوست دارید بکنید
اصلا هر نیم ساعت به نیم ساعت تغییرات بدید و هر 24 ساعت یکبار دوباره مدارک الکی بخواید
دودش آخر کار تو چشم خودتان میره
من هم میرم سراغ درگاهی که بتونم ضمن همکاری با اون به کار و بیزینس خودم برسم

تو این چند ماه فقط برای صفحه ورد 50 تا تغییر داشتید احتمالا وارد کردن چندین باره رمز و تاییدیه ورود هر روز به شکلی هم مشکلات شماست
انگار تو این مملکت فقط شما مشکل داشتیدچون بقیه راحت دارند کار میکنند

ببینید اگر یک لحظه برای مشری ها ارزش قائل بودید همین الان با در نظر گرفتن نظرات توی همین تاپیک تغییر رویه میدادید ولی با اونچه تو این یکسال دیدم امکانش صفر درصد هست
اگر شما روال کاری درستی داشتید از 38 میلیون تومان تراکنش یکسال گذشته بنده فقط هشت میلیون و ششصد هزار تومان نصیب شما نمیشد چون درصد کمتری میگیرید ولی ترجیح میدم اون درصد مازاد را بدم ولی با فکر راحت و اعصاب راحت به کارم برسم

من فقط یه یک مورد از حرف شما که بولد کردم اشاره می کنم و اینکه اگر ما تغییرات دادیم علت داشته در یک فروم امکان بازگو کردن آن وجود ندارد ولی میتونم به جرات به شما بگم که شخصی 13 ساله به 3000 حساب کاربری یکی از شرکت های همکار نیز دسترسی داشته و از طریق همین ورود دو مرحله ما شناشایی شده است که شرکت مذکور حتی خودش خبر هم نداره

Reza-R2
February 22nd, 2016, 23:28
جوابی که یکسال قبل به این دوستمان دادم را به شما هم میدم پس پست قبلی بنده را بخونید

بد نیست و خوب هم هست ولی کار باهاشون اعصاب از جنس فولاد میخواد

یه جا باشه راحت باشه گیر ندن
من میخوام سایت فیلم و سریال راه اندازی کنم پی لاین خوبه به نظرتون

SibaPal
February 22nd, 2016, 23:29
من فقط یه یک مورد از حرف شما که بولد کردم اشاره می کنم و اینکه اگر ما تغییرات دادیم علت داشته در یک فروم امکان بازگو کردن آن وجود ندارد ولی میتونم به جرات به شما بگم که شخصی 13 ساله به 3000 حساب کاربری یکی از شرکت های همکار نیز دسترسی داشته و از طریق همین ورود دو مرحله ما شناشایی شده است که شرکت مذکور حتی خودش خبر هم نداره

سلام
در صورت امکان نام شرکت همکار را ارسال نمایید تا شک و شبهه ای در میان کاربران ایجاد نشود
به عنوان مثال سیستم ما از اولین روز فعالیت رمز دوم جهت تسویه حساب در اختیار کاربران قرار داده است

Jahan Pay Co
February 22nd, 2016, 23:31
سلام
در صورت امکان نام شرکت همکار را ارسال نمایید تا شک و شبهه ای در میان کاربران ایجاد نشود
به عنوان مثال سیستم ما از اولین روز فعالیت رمز دوم جهت تسویه حساب در اختیار کاربران قرار داده است
متاسفانه امکان درج نام شرکت وجود ندارد ولی شرکت شما نمی باشد :)

irangroup110
February 22nd, 2016, 23:33

دو مرحله ای نه بفرمایید صد مرحله ای ، بفرمایید تغییرات همه روزه بفرمایید شما تنها درگاه واسط هستید که این همه مشتری را آزار میدید تا اونجا که دیگه اعصاب آدمی مثل من که به خونسردی معروف هستم بین دوستهام هم دیگه تحمل نکرده
گفتم سایت خودت هست و قوانینش را میتونی وضع کنی ولی با این اوضاع به درد من یکی نمیخوره و فکر کنم به درد آدم های بیکار بیشتر بخوره

من جایی مثل پی لاین میخوام دوستان ، درصد مازاد بگیره ولی با اعصابم بازی نکنه و به نوعی حرفه ای باشه
درسته تو یک سال گذشته 450 هزار اضافه هزینه گرفتن ولی با اعصابم بازی نکردن و راحت به کارم رسیدم
ایکاش شما که درصد کمتری میگیری هم مثل اونها به فکر توسعه بودید نه به فکر اینکه سایت دارم پس به مشتری زور بگم و اعصابش را داغون کنم
حتی یک مشتری راضی برای خودتان نگه نداشتید ، حتی برای حرف تمام معترضان ارزشی هم قائل نمیشید
آقا ما چشم داریم و میبینیم اگر قانونی بیاد برای همه میاد ، بقیه هم دستورالعمل را وارد کردن ولی هیچ جا به اندازه شما دیگه آش را شور نکرده

Jahan Pay Co
February 22nd, 2016, 23:38
دو مرحله ای نه بفرمایید صد مرحله ای ، بفرمایید تغییرات همه روزه بفرمایید شما تنها درگاه واسط هستید که این همه مشتری را آزار میدید تا اونجا که دیگه اعصاب آدمی مثل من که به خونسردی معروف هستم بین دوستهام هم دیگه تحمل نکرده
گفتم سایت خودت هست و قوانینش را میتونی وضع کنی ولی با این اوضاع به درد من یکی نمیخوره و فکر کنم به درد آدم های بیکار بیشتر بخوره

من جایی مثل پی لاین میخوام دوستان ، درصد مازاد بگیره ولی با اعصابم بازی نکنه و به نوعی حرفه ای باشه
درسته تو یک سال گذشته 450 هزار اضافه هزینه گرفتن ولی با اعصابم بازی نکردن و راحت به کارم رسیدم
ایکاش شما که درصد کمتری میگیری هم مثل اونها به فکر توسعه بودید نه به فکر اینکه سایت دارم پس به مشتری زور بگم و اعصابش را داغون کنم
حتی یک مشتری راضی برای خودتان نگه نداشتید ، حتی برای حرف تمام معترضان ارزشی هم قائل نمیشید
آقا ما چشم داریم و میبینیم اگر قانونی بیاد برای همه میاد ، بقیه هم دستورالعمل را وارد کردن ولی هیچ جا به اندازه شما دیگه آش را شور نکرده

موردی که تاپیک قید کردم نظری ندارید !
تغییرات برای جلوگیری از کلاهبرداری و سو استفاده های احتمالی است وهرکسی که مشکلی نداشته باشد مسلما براساس شرایط مدارک خود را ارسال می کند
من در ابتدا پست هام عرض کردم هر تغییری برای ما هم هزینه بر است ولی با مشکلات ایجاد شده، مجبور به اعمال شرایط جدید هستیم
در مورد دو مرحله ای نیز عرض کردم حساب کاربری بیش از 3000 پذیرنده یکی از شرکت های همکار هک شده و توسط همین تایید موبایل شخص هکر که 13 سال سن نیز دارد دستگیر شده است.

همواره موفق باشین عزیز:)

مینا-صیفی
February 22nd, 2016, 23:39
استارتر عزیز پست شما را خواندم کاری به نارضایتی و پست های دیگران ندارم فقط خواستم بگم اگر قصد در جایگزینی دارید از bazpardakht.com و sibapal.com میتوانید استفاده کنید اینا هم خوب هستند .همینطور پی لاین که دارید و غیره هم دارید تجربه کردید ( البته چندین شرکت های تازه تاسیس دیگه هستند اما تجربه ای نداشتیم پیشنهاد نمیدم فقط این 2 را تجربه کردم و دیدم کارشون خوب هست )

Mr.Pouria
بله باز دوستان گله ای حمله کردن برای تخریب بدون اینکه دلیل چیزی رو بدونن :65:

تا جایی که من میدونم توی تمامی سیستم های مالی دنیا باید هر 6 ماه مدارک تایید بشه ... (دوبانکبین المللی حساب دارم و طبق درخواست اونا هر 6 ماه باید مدارک رو مجدد ارسال کنم ...)

تغیرات زیاد ؟!‌ من قبول دارم تغیرات زیاد میتونه اعصاب خورد کن باشه اما بیایم این جوری فکر کنیم :‌

من یه حساب دارم با گردش مالی n تومان در ماه و از درگاه واسط x استفاده میکنم اگه این وسط آقای y رمز من رو بفهمه وارد حساب کاربری میتونه به راحتی بشه و یه شماره حساب جدید ثبت کنه که برای نایید هم خوشبختانه هیچ درگاهی مدارک مالکیت حساب رو نمیخواد ... و همینجوری تایید میکنن خوب تا آینجا آقای y اومد وارد حساب ما توی سایت x شد خوب به راحتی بعد از ثبت شماره حساب n تومان از حساب شما برداشت میکنه ... این وسط شما یقه کی رو میگیرید ؟!‌ آقای y با سایت سرویس دهنده x به دلیل امنیت کم ؟!‌

مثال هم سایت بانکی پاسارگاد فقط با داشتن رمز ورود میتونید تا 50 ملیون در روز انتقال وجه کنید !!! خوب الان رمز بنده کرک بشه و پول منو 50 ملیونش رو بر دارند کی پاسخ گو هست ؟! بانک ؟ فکر نمیکنم جواب بده چون من مسئول حفظ حریم شخصی خودم بودم نه اونا ... پس میوفتم تو پروسه شکایت حالا بیا درستش کن ....

یه سوال برا من پیش اومد همین الان !!
چرا کسی از پرفکت مانی شکایت نمیکنه ؟!

چرا هر بار که میخواد پسورد جدید برای شما ارسال کنه کلی سوال و مدارک از شما ؟! چرا در هنگام هر بار ورود یک کد امنیتی براتون پیامک و ایمیل میکنه که وارد کردنش نیز اجباری هست ؟!

من همه نظر هارو خوندم فقط به یه جا رسیدم ! یوزر ها هم کیفیت میخوان هم امنیت هم سادگی !!

این بار سوم هست که من بادی مدارکم رو برای تایید ارسال کنم پس من باید از همه بیشتر شکایت داشته باشم ! اما از این موضوع خوشحال هستم چون میدونم سرویس دهنده به من داره احمیت میده که امنیت حسابم پابرجا بمونه ... همچنین در مقابل باید امنیت سایت را بالا میبرن با این کار ...

مثلا بنده یه کارت بانکی پسوردشو به دست میارم میام توی جهان پی که با مشخصات 5 سال پیشم عضو شدم و الان همه چیز تغیر کرده یه تراکنش چند ملیونی انجام میدم سریع هم پول رو بر میدارم از توی حساب ... تنها کسی که این وسط مورد ضرر قرار میگیره جهان پی هست ... چرا ؟! چون باید خسارت بده و سپس به دنبال شکایت باشه تا بتونه مبلغ رو پس بگیره ...

قطعا همه درگاه ها به زودی از همه مدارک میخوان و تایید اون رو نیز باید انجام بدید ... زیرا این یه پروسه اداره هست که باید هر چند وقت یک بار انجام بشه ...

اگه من مشکل دارم و نمیخوام اطلاعاتم رو سایت سرویس دهنده داشته باشه پس حق ندارم از اون سایت استفاده کنم ...همه ما موقع عضویت تیک شرایط و قوانین رو زدیم و قبول کردیم توی همه سایت ها هم همیشه زیر قوانین مینویسن که میتونن قوانین رو تغیر بدن و یوزر هم حق شکایت نداره ...

یه چیزو هم خوندم خندم گرفت !!

دم به ساعت تغییرات نده
صدبار مدارک نخواد

مگه امور یک شرکت فقط دسته یه نفره :))

ایشون خواب نما بشه بیاد قانون بزاره :)))

والا تا جایی که من میدونم برای هر قانون جدید که وضع میشه چه برای شرکت چه برای یک سایت گروهی یک جلسه قبل از گذاشتن اون قانون برگذار میشه و درموردش بحث میشه ...

در مورد مالیات هم من دیدم نوشتین که نمیدونم قصد داره گردش مالی رو برای مالیات به دست بیارن ! خوب عزیز شما توی یک کشور که دارای دولت هست زندگی میکنید و طبق قوانین اون کشور باید مالیات خودتون رو پرداخت کنید در غیر این صورت شما یک مجرم هستین که از پرداخت مالیات امتناع میکند...

تنها جایی که در حال حاظر مالیات پرداخت نمیشه برخی از مناطق آفریقا و آب های آزاد هست ... البته در ایران بنادر آزاد نیز مالیات پرداخت نمیکنن ...

یکم اطلاعات کسب کنید در مورد هر چیزی بعد بیاید حرف بزنید ... (البته توحین نشه)

میگین اعلام نکرده سایت و هیو تغیر داده میتویند برید آرشیو اخبار رو بخونید که به مرور زمان به نحو های مختلف اعلام میشده ...

----------------------
( من هیچ بده بستونی با جهان پی ندارم الان نیاید بگید نون خورشونم والا :)) )

Reza-R2
الان بالاخره ما از کجا بگیریم درگاه پرداخت سیبا پال/ پارس پال یا پی لاین

مینا-صیفی
February 22nd, 2016, 23:44

ببینید parspal / payline / bazpardakht / pardakhtnet / shetabha / sharjiran / jahanpay / sibapal / zarinpal / dargahpardakht / pardakhtpal /
اینها فعال هستند خوب حدود 5 تا 10 شرکت دیگه هم بودند جمع کردن به هر دلیلی اما اینایی که اشاره کردم فعال هستند شما بین چند تا یمدتی کار کنید ببینید کدام برای شما خوب هست و جواب گوی نیاز و کار شماست 80% اینا خوب هستند .

DeLtAvPs
February 22nd, 2016, 23:47

این مراحل که میرفمایید برای امنیت خودتان هست نه چیز دیگه ای!
الان خود بنده قکت دو مرحله ای با پسورد طولانی رو فعال کردم صرفا برای اینکه وقتی تراکنش مالی در میان هست بازد خیالم راحت باشه که مشکلی در حسابم پیش نمیاد.
این لاگین دو مرحله ای یکی از نقاط قوت جهان پی هست که خیلی از سایت های دیگر درگاه واسط این مورد را ندارند و مسلما یک نقطه ضعف محسوب میشه
شاید الان خیالتون جمع باشه که بله چه مشکلی! اما 1 درصد فکرکنید ایمیلتون هک بشه و هکر بتونه راحت وارد حسابتون به هر درگاهی بشه
مسلما این لاگین دو مرحله ای هست که که مشکل شما رو حل میکنه

هر سایتی میتونه هر زمان قوانین خودش رو بروز کنه.مشکل اینجاست که ما خیلی وقت ها اون جایی که به زور از ما حقمون رو میگرند اعتراض نمیکنیم.
مثلا اینکه بانک ها هر سال دارند سودها رو کاهش میدند. یا اینکه جدیدا پیامک از هر بانک با یه قیمتی میاد که اگر مایل به دریافت پیامک های حسابتون هستید این قدر در سال مبلغ باید کسر بشه
پس میبینید که این تغییرات برای همه هست حتی خود شما هم که یک سایت دارید ممکنه هر وقت یک قانون وضع کنید

اگر شما فعالیت قانونی دارید پس چرا نگران پر کردن مجدد و تاییده هستید؟
بنده خودم به شخصه همون شب تغییرات سریعا فرم ها رو پر کردم و با ارسال تیکت به پشتیبان ها سریعا حسابم فعال شد

- - - Updated - - -

اگر فعالیت غیرقانونی ندارید جهان پی رو پیشنهاد میکنم
من حدود دو سالی هست که با این شرکت در حال کار هستم و واقعا از همه نظر بهترین هستند
اینکه تغییرات جدید هم اعمال کردند صرفا برای افزایش امنیت و عملکرد سایت هست .
مثل همیشه یکسری از دوستان هستند که منتظرند تا پستی بیاد تا یکم تفریح کنند!

armin.rf
February 22nd, 2016, 23:51
سلام

خداییش جهان پی خیلی خوبه از همه نظر

خیلی وقته باهاشون کار میکنیم و کاملا راضی هستیم

حالا اگر کسی هم مشکلی باهاشون داره نباید باعث ایجاد اشتباه در انتخاب دیگران بشه ....

Mr.Pouria
February 22nd, 2016, 23:51

تا جایی که جهان پی رو دارم دنبال میکنم سایت هایی که چیتلر میشن سرویس دیگه نمیده (البته قبلا هم نمیداد)

سیبا پال رو برسی کردم مشکلی توی این مورد نداره

سایت درگاه پرداخت هم مشکلی نداره

البته هر سایت بسته به سیاست های کلیش ممکنه تغیراتی بده توی مدت زمان فعالت...

اما من سایت درگاه پرداخت رو بیشتر از سیبا پال ترجیح میدم البته سیبا پال هم جدیدا به ایران انتقال دادن فک کنم رفع مشکل شده و مشکلات قبلی رو ندارن

irangroup110
February 22nd, 2016, 23:57
جناب Mr.Pouria (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=99753) بنده تاپیک زدم یک جایی را بهم معرفی کنند مثل نمونه ای که گفتم که با تغییرات زیاد اعصابم را بهم نریزه و بتونم راحت به کارم برسم حالا کاری به داستان حسین کرد شبستری شما ندارم
در مورد خواب نما شدن حرف شما درست هست اینطور که معلومه چندین نفر دارند خواب نما میشن چون روزی چندین بار داره تغییرات صورت میگیره
مشکلی هم با مالیات و چه میدانم ترس و غیره که گفتید ندارم چون مثل پشتیبان های جهان پی معلومه اصلا تاپیک را نخوندی چون من تمام مدارکم را تایید کردم و عکس هم گذاشتم ولی درد و مشکل اونجاست که میدانم صبح فردا مجددا یک تغییر و یک قانون جدید وضع خواهد شد به بهانه هایی مانند امنیت خودت ، به خاطر خودتان و ...
خواهش میکنم یک جوری حرف نزنید بقیه زیر سوال برند چون اونهایی که یک صدم این تغییرات بی مورد را ندارند هم امنیت بالایی دارند هم برای مشتری احترام قائل هستند
اینکه یکی پولش زیادی کرده ده تا برنامه نویس استخدام کرده که هر روز تغییرات ایجاد کنند و هر روز خدا قانونی وضع کنه و هر روز مدارک بخواد دیگه برای من قابل هضم نیست
من انتظار داشتم نماینده جهان پی بیاد و از بابت این همه تغییرات و دردسرها معذرت خواهی کنه ولی اینطور که میبینم و همانطور که گفتم و حدس زدم بیفایده هست

مطمئن باشید اطلاعات ما از شما بیشتر نباشه کمتر هم نیست پس نه نگران نباشید توهینی نشده بلکه یک نفر از شرکتی که داشت خدمات میگرفته گلایه داره و ناراحت هست و درخواست راهنمایی برای تغییر شرکت از دوستان انجمن داشته تا با استفاده از تجربیات اونها انتخاب درستی داشته باشه
لطفا اگر درگاهی میشناسید معرفی کنید وگرنه خواهش میکنم دوستان بحث های حاشیه ای را بیخیال بشند
به هر صورت درسته جهان پی اعصاب من را داغون کرده ولی خوب خدمات خوبی را هم ارائه کرده ولی با این اوضاع من نمیخوام ادامه بدم و وحی منزل هم نیست که حتما از جهان پی استفاده کنم پس اخلاق و اعصابم با اینها جور نیست کوچ میکنم شرکت دیگه
والسلام

armin.rf
February 23rd, 2016, 00:01
جناب Mr.Pouria (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=99753) بنده تاپیک زدم یک جایی را بهم معرفی کنند مثل نمونه ای که گفتم که با تغییرات زیاد اعصابم را بهم نریزه و بتونم راحت به کارم برسم حالا کاری به داستان حسین کرد شبستری شما ندارم
در مورد خواب نما شدن حرف شما درست هست اینطور که معلومه چندین نفر دارند خواب نما میشن چون روزی چندین بار داره تغییرات صورت میگیره
مشکلی هم با مالیات و چه میدانم ترس و غیره که گفتید ندارم چون مثل پشتیبان های جهان پی معلومه اصلا تاپیک را نخوندی چون من تمام مدارکم را تایید کردم و عکس هم گذاشتم ولی درد و مشکل اونجاست که میدانم صبح فردا مجددا یک تغییر و یک قانون جدید وضع خواهد شد به بهانه هایی مانند امنیت خودت ، به خاطر خودتان و ...
خواهش میکنم یک جوری حرف نزنید بقیه زیر سوال برند چون اونهایی که یک صدم این تغییرات بی مورد را ندارند هم امنیت بالایی دارند هم برای مشتری احترام قائل هستند
اینکه یکی پولش زیادی کرده ده تا برنامه نویس استخدام کرده که هر روز تغییرات ایجاد کنند و هر روز خدا قانونی وضع کنه و هر روز مدارک بخواد دیگه برای من قابل هضم نیست
من انتظار داشتم نماینده جهان پی بیاد و از بابت این همه تغییرات و دردسرها معذرت خواهی کنه ولی اینطور که میبینم و همانطور که گفتم و حدس زدم بیفایده هست

مطمئن باشید اطلاعات ما از شما بیشتر نباشه کمتر هم نیست پس نه نگران نباشید توهینی نشده بلکه یک نفر از شرکتی که داشت خدمات میگرفته گلایه داره و ناراحت هست و درخواست راهنمایی برای تغییر شرکت از دوستان انجمن داشته تا با استفاده از تجربیات اونها انتخاب درستی داشته باشه
لطفا اگر درگاهی میشناسید معرفی کنید وگرنه خواهش میکنم دوستان بحث های حاشیه ای را بیخیال بشند
به هر صورت درسته جهان پی اعصاب من را داغون کرده ولی خوب خدمات خوبی را هم ارائه کرده ولی با این اوضاع من نمیخوام ادامه بدم و وحی منزل هم نیست که حتما از جهان پی استفاده کنم پس اخلاق و اعصابم با اینها جور نیست کوچ میکنم شرکت دیگه
والسلام

ولی خداییش ایشون حق دارند

بنده خودم اصلا در جریان نبودم امدم درخواست تسویه بدم دیدم باز باید از 7 خان رستم رد بشم :دی

فکر میکنم گرفتن اطلاعات در موقع ثبت نام کافی بوده باشه

درگاه پرداخت رو چند سری باهاشون کار کردیم مشکلی نبوده

سایر رو خبر ندارم اما باز جهان پی خوبه البته اگر بازهم تعغییر پیدا نکنه

Jahan Pay Co
February 23rd, 2016, 00:04
جناب irangroup110
اینکه شما تایپکی انتقادی باز کردین حق شماست و ما بابت این اصلا مشکلی نداریم و بنده اینجا هستم تا پاسخ شما و هر کاربری که سوالی داره را بدم
ما در پروسه کاری شرکت هستیم و میدونیم هر روز چه اتفاقاتی می افته و چه مشکلاتی ایجاد می شود ما مسئول تک تک تراکنش ها - کاربران - سایت ها هستیم....
هر تغییری در جهت رشد و ارتقای نرم افزاری یا سخت افزاری سایت هست که بتونه نیاز همه را رفع کنه
لذا فکر نمی کنم شما بابت بروز بودن یک سایت باید ناراحت بشین:)
در هر صورت از اینکه تا الان در خدمت شما بودیم خرسندیم امیدواریم مجدد همه موارد را بررسی و به صلاح دید تصمیم بگیرین :)

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 00:05

والسلام

عذرخواهی؟ مگه تغییرات یک سایت عذرخواهی میخواد؟!! تازه شما باید تشکر هم بکنی از این تغییرات خوبشون
در مورد اینکه شما درخواست کردید که اینجا به شما درگاه معرفی کنند شما که وقتی با پی لاین و .. دارین کار میکنید چه نیازی به درگاه دیگه دارید؟ مسلما از این درگاه ها راضی نیستید
وگرنه کسی که از یک درگاه راضی باشه همیشه همون رو فعال نگه میداره
اگر دنبال اینی که بدونی کدوم بهتره خیلی راحت توی همه ثبت نام کن
شما حتی زحمت ثبت نام در درگاه ها رو هم نمیخوای بدی و میخوای خیلی راحت بیای اینجا یکی بهت معرفی کنه و بری ثبت نام کنی
چه انتظاری میشه از شما داشت !!

mizban97
February 23rd, 2016, 00:09
سلام
جهان پی و پی لاین هر دو خوب هستند.
با هر دو شرکت کار کردیم خداروشکر امکانات زیادی ارائه دادند که در نوع خود بی نظیر هست. از جهان پی هم کاملا راضی هستیم همشهری هم هستند.:53:
قضاوت شما از نظر بنده اشتباست .
موفق باشید.

Mr.Pouria
February 23rd, 2016, 00:12

والسلام

دوست عزیز اینجا یک انجمن هست و هر کسی میتونه قصه حسین کرد شبستری رو توی تاپیک بنویسه شما تاپیک زدید با عنوان درخواست معرفی اما وارد شدیم در تاپیک دیدم شما بیشتر دارید میکوبید سرویس دهنده رو تا اینکه درخواستی کرده باشید !

بله منم درگاه های زیادی میشناسم که باعث کلی ضرر شدن واسه ما و هم اکنون هم فعال هستن و خیلی دیگه از دوستان استفاده میکنن ... (احترام بیشتر از اینکه هر زمان تماس بگیرید با صبر و حوصله پاسخ گو هستن ؟! احترام بیشتر از این که توی سیستم تغیرات بدن تا از پول و مال شما محافظت کنن ؟! نه مثل سایت های ایکس که قولایی دادن بعد چند ماه سرویسایی که دادن خوابید ... مدیونید فک کنید یوزرشونم چند ماه پیش مسدود شدش توی انجمن ... )

احترام بسته به تعریف هر فرد از اون کلمه داره شما احترام رو توی این میبینید سیستم همان سیستم 4 سال پیش بدون تغیرات باشه من احترام رو توی تغیرات و بروز بودن سیستم میبینم ... مگه اینکه شما سیستم برده داری رو طلب کنید از سرویس دهنده که شما ارباب باشید و سرویس دهنده برده شما !!

من بحثی ندارم و نظر شخصی خودم رو اعلام کردم همچنین بنده به عنوان یک کاربر در این سایت حق مشارکت دارم ...

irangroup110
February 23rd, 2016, 00:20
جناب irangroup110
اینکه شما تایپکی انتقادی باز کردین حق شماست و ما بابت این اصلا مشکلی نداریم و بنده اینجا هستم تا پاسخ شما و هر کاربری که سوالی داره را بدم
ما در پروسه کاری شرکت هستیم و میدونیم هر روز چه اتفاقاتی می افته و چه مشکلاتی ایجاد می شود ما مسئول تک تک تراکنش ها - کاربران - سایت ها هستیم....
هر تغییری در جهت رشد و ارتقای نرم افزاری یا سخت افزاری سایت هست که بتونه نیاز همه را رفع کنه
لذا فکر نمی کنم شما بابت بروز بودن یک سایت باید ناراحت بشین:)
در هر صورت از اینکه تا الان در خدمت شما بودیم خرسندیم امیدواریم مجدد همه موارد را بررسی و به صلاح دید تصمیم بگیرین :)

بنده اگر انتقاداتم نادرست بوده ، اگر تهمتی زدم بفرمایید اصلاح کنم ولی با توجه به رویه شرکت شما و تغییرات زیاد بنده تصمیم گرفتم از درگاهی دیگه استفاده کنم
دلایلش را هم گفتم چون میدانم تا فردا صبح باز تغییرات در قوانین و مراحل ورود و ... خواهید داشت و این برای من یکی خوشایند نیست

عذرخواهی؟ مگه تغییرات یک سایت عذرخواهی میخواد؟!! تازه شما باید تشکر هم بکنی از این تغییرات خوبشون
در مورد اینکه شما درخواست کردید که اینجا به شما درگاه معرفی کنند شما که وقتی با پی لاین و .. دارین کار میکنید چه نیازی به درگاه دیگه دارید؟ مسلما از این درگاه ها راضی نیستید
شما حتی زحمت ثبت نام در درگاه ها رو هم نمیخوای بدی و میخوای خیلی راحت بیای اینجا یکی بهت معرفی کنه و بری ثبت نام کنی

واقعا گاهی برخی انسان ها مثل شما حرفی میزنند که باید به عقل اونها شک کرد
اینکه بنده اصلا از ده درگاه استفاده میکنم به شما مربوط هست ؟
اینکه من میخوام از چند درگاه استفاده کنم تا اگر یکی از اونها دچار مشکل شد کاربرم آواره نمانه موردی هست که به شما مربوط هست ؟
اتفاقا تو همه این درگاهها ثبت نام کردم ولی برای استفاده از هر درگاهی باید برای اون پلاگین جداگانه نوشته بشه که این را هم دوستان تو تاپیک بهش اشاره کردن پس نمیخوام 300-400 هزار تومان بدم پلاگین بنویسند و هر ده روز از یکی استفاده کنم بلکه مثل بقیه تاپیک زدم تا از تجربیات بقیه استفاده کنم
شما هم لطف بفرما تشریف ببر جای دیگه خودشیرینی کن بزار اونها که تجربه دارند بیان کمک کنند انتخاب درستی داشته باشم
اینکه چه انتظاری از بنده میشه داشت والله فکر نکنم به شما مربوط باشه ولی از شما انتظار دارم به جای پاچه خواری اگر تجربه ای دارید بفرمایید وگرنه لااقل اون عقل را آکبند نگه ندارید

- - - Updated - - -

دوست عزیز اینجا یک انجمن هست و هر کسی میتونه قصه حسین کرد شبستری رو توی تاپیک بنویسه شما تاپیک زدید با عنوان درخواست معرفی اما وارد شدیم در تاپیک دیدم شما بیشتر دارید میکوبید سرویس دهنده رو تا اینکه درخواستی کرده باشید !

بله منم درگاه های زیادی میشناسم که باعث کلی ضرر شدن واسه ما و هم اکنون هم فعال هستن و خیلی دیگه از دوستان استفاده میکنن ... (احترام بیشتر از اینکه هر زمان تماس بگیرید با صبر و حوصله پاسخ گو هستن ؟! احترام بیشتر از این که توی سیستم تغیرات بدن تا از پول و مال شما محافظت کنن ؟! نه مثل سایت های ایکس که قولایی دادن بعد چند ماه سرویسایی که دادن خوابید ... مدیونید فک کنید یوزرشونم چند ماه پیش مسدود شدش توی انجمن ... )

احترام بسته به تعریف هر فرد از اون کلمه داره شما احترام رو توی این میبینید سیستم همان سیستم 4 سال پیش بدون تغیرات باشه من احترام رو توی تغیرات و بروز بودن سیستم میبینم ... مگه اینکه شما سیستم برده داری رو طلب کنید از سرویس دهنده که شما ارباب باشید و سرویس دهنده برده شما !!

من بحثی ندارم و نظر شخصی خودم رو اعلام کردم همچنین بنده به عنوان یک کاربر در این سایت حق مشارکت دارم ...

من تاپیک زدم و دلایلاینکه میخوام تغییر داشته باشم را هم گفتم
همانطور که خودتان هم دیدید خیلی ها هم از این تغییرات ناراحت هستند ولی خوب همان روال برو تو تاپیک حمایت کن و ...
بنده هیچ تهمتی به جهان پی نزدم و هیچ جا مثلا به دروغ نگفتم تسویه حساب اونها دیرکرد داشته ولی خوب از تغییرات زیاد ناراحت هستم و دروغ هم نگفتم ، با توجه به مواردی که گفتم درخواست معرفی کردم ولی ماشاالله یکی مثل شما وارد میشه چهارصد خط مینویسه به درخواست یکی ولی کلا موضوع تاپیک را فراموش میکنه چون اصلا تاپیک را نخونده
باز میگم اگر کسی درگاهی میشناسه که باهاش کار کرد طبق اونچه که گفتم معرفی کنه وگرنه لطفا داستان ها و درخواست هاتون را تو یک تاپیک جدا بنویسید بزارید من به نتیجه برسم و بتونم یک انتخاب درست داشته باشم

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 00:25
بنده اگر انتقاداتم نادرست بوده ، اگر تهمتی زدم بفرمایید اصلاح کنم ولی با توجه به رویه شرکت شما و تغییرات زیاد بنده تصمیم گرفتم از درگاهی دیگه استفاده کنم
دلایلش را هم گفتم چون میدانم تا فردا صبح باز تغییرات در قوانین و مراحل ورود و ... خواهید داشت و این برای من یکی خوشایند نیست

اینکه من میخوام از چند درگاه استفاده کنم تا اگر یکی از اونها دچار مشکل شد کاربرم آواره نمانه موردی هست که به شما مربوط هست ؟
اتفاقا تو همه این درگاهها ثبت نام کردم ولی برای استفاده از هر درگاهی باید برای اون پلاگین جداگانه نوشته بشه که این را هم دوستان تو تاپیک بهش اشاره کردن پس نمیخوام 300-400 هزار تومان بدم پلاگین بنویسند و هر ده روز از یکی استفاده کنم بلکه مثل بقیه تاپیک زدم تا از تجربیات بقیه استفاده کنم
شما هم لطف بفرما تشریف ببر جای دیگه خودشیرینی کن بزار اونها که تجربه دارند بیان کمک کنند انتخاب درستی داشته باشم
اینکه چه انتظاری از بنده میشه داشت والله فکر نکنم به شما مربوط باشه ولی از شما انتظار دارم به جای پاچه خواری اگر تجربه ای دارید بفرمایید وگرنه لااقل اون عقل را آکبند نگه ندارید

اگر اون عقلی که میفرمایید در سر شما باشه که نیست!! لازم نیست که تاپیک جدید هم باز کنید و میتونید در انجمن با سرچ ساده درگاه های مورد نظر رو پیدا کنید
اگر اطلاعات در مورد سرچ ندارید یک کلاس آموزشی برای شما بزارم که یکمی اون عقل ناقص و آکبندتون رو استفاده کنید :-)
در مورد پاچه خواری هم نیازی به این کار نیست
بنده یکی از استفاده کننده های این درگاه هستم و صرفا دارم از انتقاد بی مورد شما در مورد این درگاه دفاع میکنم
چون شما به تنهایی نمیتونید از عقلتون استفاده کنید دارم به شما کمک میکنم
:-))

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من تاپیک زدم و دلایلاینکه میخوام تغییر داشته باشم را هم گفتم
همانطور که خودتان هم دیدید خیلی ها هم از این تغییرات ناراحت هستند ولی خوب همان روال برو تو تاپیک حمایت کن و ...
بنده هیچ تهمتی به جهان پی نزدم و هیچ جا مثلا به دروغ نگفتم تسویه حساب اونها دیرکرد داشته ولی خوب از تغییرات زیاد ناراحت هستم و دروغ هم نگفتم ، با توجه به مواردی که گفتم درخواست معرفی کردم ولی ماشاالله یکی مثل شما وارد میشه چهارصد خط مینویسه به درخواست یکی ولی کلا موضوع تاپیک را فراموش میکنه چون اصلا تاپیک را نخونده
باز میگم اگر کسی درگاهی میشناسه که باهاش کار کرد طبق اونچه که گفتم معرفی کنه وگرنه لطفا داستان ها و درخواست هاتون را تو یک تاپیک جدا بنویسید بزارید من به نتیجه برسم و بتونم یک انتخاب درست داشته باشم

شما دقیقا تاپیک انتقادی باز کردی !
پس انتظار نداشته باش اونایی که از جهان پی راضی هستند بشین و نگاهت کنند!
اگر درخواست معرفی داشتی خیلی راحت در یک تاپیک میومدی درخواست میکردی نه اینکه جهان پی رو زیر سوال ببری
هنوز نمیدونی تاپیک انتقادی چی هستش و انتظار داری که کاربرای انجمن بیان و بهت پیشنهاد بدن
مسلما اگر این مورد رو خیلی راحت و بدون حاشیه میپرسیدی تاپیک ۶ صفحه ادامه نداشت
پس شما از اول دنبال این بودی که تاپیک خودت رو به حاشیه ببری

irangroup110
February 23rd, 2016, 00:28
اگر اون عقلی که میفرمایید در سر شما باشه که نیست!! لازم نیست که تاپیک جدید هم باز کنید و میتونید در انجمن با سرچ ساده درگاه های مورد نظر رو پیدا کنید
اگر اطلاعات در مورد سرچ ندارید یک کلاس آموزشی برای شما بزارم که یکمی اون عقل ناقص و آکبندتون رو استفاده کنید :-)
در مورد پاچه خواری هم نیازی به این کار نیست
بنده یکی از استفاده کننده های این درگاه هستم و صرفا دارم از انتقاد بی مورد شما در مورد این درگاه دفاع میکنم
چون شما به تنهایی نمیتونید از عقلتون استفاده کنید دارم به شما کمک میکنم
:-))

اینکه لازم هست تاپیک باز کنم یا نه به شما مربوط نیست چون اینجا مدیر داره پس لطفا شما پاچه خوار محترم لطف کنید به کار خودتان برسید چون اصلا به شما مربوط نیست که تاپیک باز کردم
شما استفاده کن اگر من اومدم گفتم استفاده نکن بگو به تو مربوط نیست پس عقل داشته باش کم نفهم باش و تاپیک بقیه را بهم نزن
والله نفهمی هم حدی داره به تو چه مربوط که من از ده درگاه استفاده میکنم ؟
آخه یکی نیست بگه به توچه که من تاپیک میزنم درخواست راهنمایی میکنم ؟
شما و امثال شما که تمام عمر دستمال کشی میکنید پس هر وقت از امثال تو قرار شد برای زدن تاپیک سوال کنیم مطمئن باش قبلش باهات هماهنگ میکنم ولی خدا را شکر هیچ ... نیستی
هنوز نفهمیدی که تو تاپیکی که مدیران تایید کردن باید طبق تاپیک جواب بدید نه اینکه تو کار بقیه دخالت کنی

nima73
February 23rd, 2016, 00:29

من هم فکر نکنم نیازی به اجازه از شما برای باز کردن تاپیک باشه

irangroup110
February 23rd, 2016, 00:33
شما دقیقا تاپیک انتقادی باز کردی !
پس انتظار نداشته باش اونایی که از جهان پی راضی هستند بشین و نگاهت کنند!
اگر درخواست معرفی داشتی خیلی راحت در یک تاپیک میومدی درخواست میکردی نه اینکه جهان پی رو زیر سوال ببری
هنوز نمیدونی تاپیک انتقادی چی هستش و انتظار داری که کاربرای انجمن بیان و بهت پیشنهاد بدن
مسلما اگر این مورد رو خیلی راحت و بدون حاشیه میپرسیدی تاپیک ۶ صفحه ادامه نداشت
پس شما از اول دنبال این بودی که تاپیک خودت رو به حاشیه ببری

من تاپیک انتقادی باز کردم اگر دروغ بوده و تهمت خدا را شکر نماینده جهان پی اینجا هست و میگفتن این موارد را اشتباه گفتم و یا گزارش تخریب میدادن مدیران ( نه یکی مثل شما) میامدن بررسی میکردن
من تو پست اولم نوشتم به دلیل تغییرات زیاد از جهان پی خسته شدم و نیاز به معرفی یک درگاه با ویژگیهای خاص را دارم
ولی نمیدانم این وسط تو چیکاره هستی ؟
مدیر جهان پی ؟ مدیر وب هاستینگ تاک ؟
اومدی میگی چرا چند تا درگاه داری ؟!
آخه یکی نیست بگه به تو چه ؟
من دلم میخواد ده تا درگاه استفاده کنم غ... کردن واسه تو مانده ؟

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 00:40
اینکه لازم هست تاپیک باز کنم یا نه به شما مربوط نیست چون اینجا مدیر داره پس لطفا شما پاچه خوار محترم لطف کنید به کار خودتان برسید چون اصلا به شما مربوط نیست که تاپیک باز کردم
شما استفاده کن اگر من اومدم گفتم استفاده نکن بگو به تو مربوط نیست پس عقل داشته باش کم نفهم باش و تاپیک بقیه را بهم نزن
والله نفهمی هم حدی داره به تو چه مربوط که من از ده درگاه استفاده میکنم ؟
آخه یکی نیست بگه به توچه که من تاپیک میزنم درخواست راهنمایی میکنم ؟
شما و امثال شما که تمام عمر دستمال کشی میکنید پس هر وقت از امثال تو قرار شد برای زدن تاپیک سوال کنیم مطمئن باش قبلش باهات هماهنگ میکنم ولی خدا را شکر هیچ ... نیستی
هنوز نفهمیدی که تو تاپیکی که مدیران تایید کردن باید طبق تاپیک جواب بدید نه اینکه تو کار بقیه دخالت کنی

چطور وقتی در مورد خوبی های جهان پی صحبت میکنیم میشیم دخالت کننده ؟! اما وقتی در مورد بدیهایش میگیم میشم حمایت کننده شما؟!
پس وقتی طاقت انتقاد از خودتون رو ندارید بهتره پست انتقادی نزارید
پست انتقادی در مورد یک سرویس دهنده گزاشتید و بنده هم به عنوان یکی از استفاده کننده ها عرض کردم دلایل این تغییرات خیلی هم مفید هست.
حالا از اینکه من از جهان پی خوبی هایش رو گفتم خوشتون نیومد و چون عقل خودتون ناقص هست به عقل بنده هم شک کردید :65:

- - - Updated - - -

من تاپیک انتقادی باز کردم اگر دروغ بوده و تهمت خدا را شکر نماینده جهان پی اینجا هست و میگفتن این موارد را اشتباه گفتم و یا گزارش تخریب میدادن مدیران ( نه یکی مثل شما) میامدن بررسی میکردن
من تو پست اولم نوشتم به دلیل تغییرات زیاد از جهان پی خسته شدم و نیاز به معرفی یک درگاه با ویژگیهای خاص را دارم
ولی نمیدانم این وسط تو چیکاره هستی ؟
مدیر جهان پی ؟ مدیر وب هاستینگ تاک ؟
اومدی میگی چرا چند تا درگاه داری ؟!
آخه یکی نیست بگه به تو چه ؟
من دلم میخواد ده تا درگاه استفاده کنم غ... کردن واسه تو مانده ؟

نه مدیر جهان پی نه مدیر وب هاستینگ
یک کاربر معمولی انجمن و یک کاربر معمولی جهان پی
:65:

CloudSupport.ir
February 23rd, 2016, 00:45
برام جالب بود چندتا پست از استارتر رو خوندم هر جا خواستن 0 رو 100 کردن 100 رو 0

vpsmad
February 23rd, 2016, 00:45
آقا صلوات بفرستید چرا اینقدر کشش میدید هر کی خواست استفاده کنه راهش رو فهمیده و میدونه باید دوباره تایید بشه.
تایید هم با کمک دوست خوبمون دوباره انجام شد و زیاد زمان بر نبود

irangroup110
February 23rd, 2016, 00:48
چطور وقتی در مورد خوبی های جهان پی صحبت میکنیم میشیم دخالت کننده ؟! اما وقتی در مورد بدیهایش میگیم میشم حمایت کننده شما؟!
پس وقتی طاقت انتقاد از خودتون رو ندارید بهتره پست انتقادی نزارید
پست انتقادی در مورد یک سرویس دهنده گزاشتید و بنده هم به عنوان یکی از استفاده کننده ها عرض کردم دلایل این تغییرات خیلی هم مفید هست.
حالا از اینکه من از جهان پی خوبی هایش رو گفتم خوشتون نیومد و چون عقل خودتون ناقص هست به عقل بنده هم شک کردید :65:

- - - Updated - - -

نه مدیر جهان پی نه مدیر وب هاستینگ
یک کاربر معمولی انجمن و یک کاربر معمولی جهان پی
:65:
اتفاقا اگه عقل داشتی میامدی از خوبیهاش میگفتی
مثلا تسویه حساب منظم
کارمزد نسبتا کم
و ....
ولی چون عقلت کم هست میای میگی چرا درگاه چند تا استفاده میکنی ؟
چرا مثلا تاپیک زدی توش انتقاد کردی ؟
چرا اصلا تاپیک زدی به من نگفتی ؟
اینجاست که آدم میفهمه همان مثل مهر ابله مهر خرس .... واقعا برازنده امثال تو هست
چون تو هیچ جا از خوبی جهان پی نگفتی و من که ندیدم بگی این مزیت را داره بلکه با دستپاچگی اومدی طبق درخواست یکی تاپیک را بهم زدی و چند تا حرف که اشاره کردم را گفتی که هر کسی بخونه فورا متوجه کم عقلیت خواهد شد

باز پررنگ مینوسیم
اولا به تو مربوط نیست تاپیک زدم و درخواست مشاوره داشتم
دوما به تو مربوط نیست از چند تا درگاه استفاده میکنم
از دوستان هم خواهش دارم اگر درگاهی با موارد گفته شده پست اول میشناسند معرفی کنند و از بحث حاشیه ای خودداری کنند

- - - Updated - - -

برام جالب بود چندتا پست از استارتر رو خوندم هر جا خواستن 0 رو 100 کردن 100 رو 0

متوجه نشدم دوست عزیز

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 00:55
اتفاقا اگه عقل داشتی میامدی از خوبیهاش میگفتی
مثلا تسویه حساب منظم
کارمزد نسبتا کم
و ....
ولی چون عقلت کم هست میای میگی چرا درگاه چند تا استفاده میکنی ؟
چرا مثلا تاپیک زدی توش انتقاد کردی ؟
چرا اصلا تاپیک زدی به من نگفتی ؟
اینجاست که آدم میفهمه همان مثل مهر ابله مهر خرس .... واقعا برازنده امثال تو هست
چون تو هیچ جا از خوبی جهان پی نگفتی و من که ندیدم بگی این مزیت را داره بلکه با دستپاچگی اومدی طبق درخواست یکی تاپیک را بهم زدی و چند تا حرف که اشاره کردم را گفتی که هر کی بخونه فورا متوجه کم عقلیت خواهد شد

باز پررنگ مینوسیم
اولا به تو مربوط نیست تاپیک زدم و درخواست مشاوره داشتم
دوما به تو مربوط نیست از چند تا درگاه استفاده میکنم
از دوستان هم خواهش دارم اگر درگاهی با موارد گفته شده پست اول میشناسند معرفی کنند و از بحث حاشیه ای خودداری کنند

- - - Updated - - -

متوجه نشدم دوست عزیز
در مورد خوبیهاش که خیلی وقته در انجمن صحبت شده پس نیاز به گفتن مجدد خوبی هایی که داره نیست.
من در مورد خوبی های جدیدش که شما معترض بودین گفتم این
که لاگین دو مرحله ای چه محاسنی داره و ...
پس تا اینجا قضیه معلومه
اما در مورد اینکه عقل بنده ناقص هست یا خیر پیشنهاد میکنم پست های خودتون رو یکبار از نو بخونید تا متوجه این موضوع بشید بعد از
خوندن پست ها شک نکنید که فردا اول وقت به یک مشاوره خواهید رفت :65:

در مورد این جملتون
بلکه با دستپاچگی اومدی طبق درخواست یکی تاپیک را بهم زدی
تاپیک از اول هم توسط خود شما بهم خورده بود! اگر توجه کنید با انتقادتون از جهان پی صرفا قصد داشتید این سایت رو تخریب کنید و در ادامه تاپیک هم توجه کنید افرادی پست دادند که به قول خودتون از این درگاه ناراضی بودند
من مثل شما اولین سالم نیست که در این انجمن فعالیت دارم و به تاریخ عضویتم هم نگاه کنید متوجه میشید که من همیشه و هر روز میام این انجمن.
پس اینکه سریع در یک تاپیک پست بدم هیچ سوالی در ذهن کسی باقی نمیزاره

صحبت با افرادی مثل شما که متاسفانه هیچ استفاده ای از عقلشون نمیکنند بی فایدست چون هر چی حرف بزنیم انگار داریم با دیوار حرف میزنیم
یعنی با دیوار حرف زدن بهتر از حرف زدن با شماست
من برم استراحت کنم چون واقعا صحبت در این تاپیک اونم با فردی مثل شما خسته کننده بود.
خدا به پشتیبان های بعدی که این فرد قصد استفاده از خدماتشون رو داره صبر بده
شب خوش

irangroup110
February 23rd, 2016, 01:05
در مورد خوبیهاش که خیلی وقته در انجمن صحبت شده پس نیاز به گفتن مجدد خوبی هایی که داره نیست.
من در مورد خوبی های جدیدش که شما معترض بودین گفتم این
که لاگین دو مرحله ای چه محاسنی داره و ...
پس تا اینجا قضیه معلومه
اما در مورد اینکه عقل بنده ناقص هست یا خیر پیشنهاد میکنم پست های خودتون رو یکبار از نو بخونید تا متوجه این موضوع بشید بعد از
خوندن پست ها شک نکنید که فردا اول وقت به یک مشاوره خواهید رفت :65:

در مورد این جملتون
بلکه با دستپاچگی اومدی طبق درخواست یکی تاپیک را بهم زدی
تاپیک از اول هم توسط خود شما بهم خورده بود! اگر توجه کنید با انتقادتون از جهان پی صرفا قصد داشتید این سایت رو تخریب کنید و در ادامه تاپیک هم توجه کنید افرادی پست دادند که به قول خودتون از این درگاه ناراضی بودند
من مثل شما اولین ماهم نیست که در این انجمن فعالیت دارم و به تاریخ عضویتم هم نگاه کنید متوجه مشید که من همیشه و هر روز میام این انجمن.
پس اینکه سریع در یک تاپیک پست بدم هیچ سوالی در ذهن کسی باقی نمیزاره

صحبت با افرادی مثل شما که متاسفانه هیچ استفاده ای از عقلشون نمیکنند بی فایدست چون هر چی حرف بزنیم انگار داریم با دیوار حرف میزنیم
یعنی با دیوار حرف زدن بهتر از حرف زدن با شماست
من برم استراحت کنم چون واقعا صحبت در این تاپیک اونم با فردی مثل شما خسته کننده بود.
خدا به پشتیبان های بعدی که این فرد قصد استفاده از خدماتشون رو داره صبر بده
شب خوش

اولا خوبی داره یا بدی من هم با مشورت اولش اومدم از این درگاه استفاده کردم ولی امروز به دلایلی کهه گفتم
از جمله تغییرات متوالی و پی در پی
درخواست ها و قوانینی که به نظرم لازم نیستند
و یا هر دلیلی که به صورت واضح نوشتم دیگه نمیخوام از این درگاه استفاده کنم و میخوام تغییر بدم ، حالا اینکه قوانین خوب هستند و تغییرات پی در پی خوب هستند و درخواست چندین باره مدارک بسیار عالی هستند با این حساب چطور این حرف ها را انتقاد میدانید ؟
دیدی عقل نداری داری حرف خودت را نقض میکنی ؟

در مورد اینکه ماه اولم هست دارم فعالیت میکنم باز این حرف هم نشان میده عقل نداری هم نشان میده سواد نداری چون تاریخ عضویت بنده مشخص هست چند ماه هست هر چند زود اومدن نشانه خوبی نیست ولی باید بگم من 2009 عضو اینجا شدم ولی از کافی نت دانشگاه وصل شدم سر همین موضوع به خاطر مولتی یوزر بن شدم و هر چی توضیح دادم که اصلا نیازی به مولتی یوزر نداشتم مدیران قبول نکردن و از اونجا که برام مهم نبود نام کاربری قدیمم بن شده باشه چون فعالیت اقتصادی ندارم و نیاز به 100 پست پس بیخیال شدم

ولی فکر کنم باز یک آدم کم عقلی مثل تو میتونه زود عضو شدن را نشانه برتری بدانه
چاره ای هم نیست و فقط خدا را شکر جماعت پاچه خوار همیشه از بین افراد بی عقل هستند
کاش اونقدر فهم لااقل داشتی که بفهمی تو چه کاری باید دخالت کنی چون باز میگم استفاده من از چندین درگاه و زدن تاپیک اصلا به تو مربوط نیست

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 01:10
تو پرفسور
اون عقلت هم ارزونی خودت
یه نخود عقل داری فکر میکنی بیل گیتسی
والا اونا هم اینقدر به عقلشون نمینازن که تو مینازی

من برم استراحت که حرف زدن با شما فایده ای نداره
خستم نمیکردی تا صبح برات پست میزاشتم
:- d

irangroup110
February 23rd, 2016, 01:20
تو پرفسور
اون عقلت هم ارزونی خودت
یه نخود عقل داری فکر میکنی بیل گیتسی
والا اونا هم اینقدر به عقلشون نمینازن که تو مینازی

من برم استراحت که حرف زدن با شما فایده ای نداره
خستم نمیکردی تا صبح برات پست میزاشتم
:- d
عقل هم داشته باشم یا نداشته باشم باز هم به خودم مربوط هست
شما اول اجازه بگیر بعد برو بخواب
راستی انسان لازم نیست حتما به قول شما پرفسور باشه یا کم عقل
حالا اگه شرت را کم کنی از تاپیک انشاالله بقیه هم میان نظر میدن من را راهنمایی میکنند هر چند اکثرا دارند سیبا پال را معرفی میکنند ولی خواسته من از درگاهی که میخوام استفاده کنم اینهاست

داشتن ثبات در قوانین
عدم تغییرات مکرر و خسته کننده در مراحل ورود و یا تایید
احترام به مشتری
عدم درخواست صد باره مدارک (هر مدرکی میخواد یکبار بخواد حتی اگه نیاز به مدارک و تایید امضا در دفترخانه هست ولی یکبار بگه اینها را میخوام )
درصد کارمزد مناسب
منطقی بودن و برخورد مناسب و پشتیبانی درست

در حال حاضر هم از زرین پال ، پی لاین و جهان پی استفاده میکنم که چون از جهان پی راضی نیستم میخوام درگاهی را جایگزینش کنم
سپاسگزارم که فقط درگاه مناسب را که تجربه داشتید معرفی میکنید و تاپیک را به حاشیه نمیبرید

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 01:24
با این همه شرطی که گزاشتی فکر کنم خودت یه درگاه بزنی بهتر باشه
دوستانی که درگاهی رو معرفی میکنند به ایمیل به صاحب درگاه برنند بگن ایشون قراره ازشون درگاه بگیرن به موقع قوانین جدید نزارن که عصبانی بشن

irangroup110
February 23rd, 2016, 01:29
با این همه شرطی که گزاشتی فکر کنم خودت یه درگاه بزنی بهتر باشه
دوستانی که درگاهی رو معرفی میکنند به ایمیل به صاحب درگاه برنند بگن ایشون قراره ازشون درگاه بگیرن به موقع قوانین جدید نزارن که عصبانی بشن

آقا من خواهش کنم شما شرت را کم کنی از این تاپیک شرت کم میشه ؟
عجب گیری افتادم دست این خرمگس پاچه خوار

nima73
February 23rd, 2016, 01:34
خرمگس پاچه خوار

آخه پسر خرمگس چطور پاچه خواری میکنه ؟:))
ولش کن گزارش کن مدیرها بیان پدرش را دربیارن ، چند روز که بن بشه میفهمه تاپیک بقیه را نباید بهم بزنه
تو هم بیا از بین اینها که بچه های تاپیک گفتن یکی را انتخاب کن براش فردا پلاگین بنویسم برو راحت استفاده کن تاپیک هم دیگه بیفایده هست و به نظر من درخواست بسته شدنش را بده
اونی که باید متوجه بشه متوجه شده و پست های چند صفحه اول کاملا واضح هست ولی خوب تو این انجمن هر کی انتقاد کنه طرف میره چند تا نوکرش را میاره میریزه تو تاپیک تا جو را بهم بزنند تاپیک حذف یا بسته بشه چون خودش جرات نمیکنه و میترسه بن بشه
تو هم هدفت انتخاب یک درگاه مناسب بود که فکر کنم تو همان صفحات اول پستت میتونی انتخاب کنی
شب همگی خوش

elementary
February 23rd, 2016, 01:41
دلیل حضور جهان پی در این تاپیک چیه ؟

الان من از اوباما انتقاد کنم باید بیاد تو این تاپیک جواب من رو بده ؟

Jahan Pay Co
February 23rd, 2016, 01:42

انتظار دارین به عنوان کاربر عادی جوابتون را بدم یا نماینده شرکت ؟

SibaPal
February 23rd, 2016, 01:47

از اوباما هم در محلی مناسب ایشان انتقاد کنید جوابگو خواهند بود !
انتظار دارید احمدی نژآد جواب انتقاد های جناب قادر را بدهد!؟

nima73
February 23rd, 2016, 01:49

به نظر من که حضورش به دلایل زیر درست هست
احترام به مشتری ها و نظرات اونها
توضیح دلایل کارهایی که انجام دادن بابت روشن شدن افکار بقیه مشتریان و یا کسانی که میخوان درگاه انتخاب کنند

چون به نظر من اگر کارهایی که جهان پی کرده درست هست پس این حرف ها که استارتر زده و یا منتقدان اصلا انتقاد نبودن و اگر اینها را انتقاد فرض کنیم باید بگیم جهان پی اشتباه کرده که با خوندن تاپیک به نظر میرسه کار خودش را درست فرض میکنه و سعی در دفاع از اون موارد داره
من مدتیه از جهان پی استفاده نمیکنم و نمیتونم نظر بدم کارهایی که میکنه درست هست یا نه ؟ ولی یک بار بابت تایید موبایل حسابی اعصبانیم را داغون کرده بودن چون من تبلیغات را بسته بودم و sms دریافت نمیکردم و از طرفی برای ورود به پنل عجله داشتم
من تو یاهو برای استارتر هم توضیح دادم که هر شرکتی میتونه هر زمانی خواست قوانینش را تغییر بده و شما اگر دوست نداشتی میتونی شرکتی که باهاش همکاری میکنی را تغییر بدی و ایشان هم منطقی قبول کردن ولی گفتن انتقاد حق ایشان هست و جالبه که ایشان دوست داشت از جهان پی استفاده کنه ولی گویا بدجوری تیکت اونها رفته بود روی اعصابش :65:
در کل نشد تو این انجمن تاپیک بی حاشیه ببینیم :106:

SibaPal
February 23rd, 2016, 01:54
با ایجاد بخش جدید " تفریح و سرگرمی " مطمئنا بیشتر مشکلات این انجمن حل خواهد شد.
کاربران این انجمن بر خلاف دیگر مردمان که در حین فیلم دیدن تخمه می شکنند عادت دارند در حین تایپ کردن تخمه بشکنند و چیپس بخورند
و همگی ریفرش کنان و تخمه به دست منتظر ایجاد تاپیک جدید هستند

nima73
February 23rd, 2016, 01:56
کاربران این انجمن بر خلاف دیگر مردمان که در حین فیلم دیدن تخمه می شکنند عادت دارند در حین تایپ کردن تخمه بشکنند و چیپس بخورند

الان به نظر شما این تاپیک جاش تو بخش تفریح و سرگرمی بود و در همچین بخشی استارتر باید تاپیک میزد ؟ :106:

SibaPal
February 23rd, 2016, 01:56
الان به نظر شما این تاپیک جاش تو بخش تفریح و سرگرمی بود و در همچین بخشی استارتر باید تاپیک میزد ؟ :106:
تاپیک خیر
ولی جای شما و خیلی های دیگر در بخش سرگرمی هست

nima73
February 23rd, 2016, 02:00
تاپیک خیر
ولی جای شما و خیلی های دیگر در بخش سرگرمی هست

ببخشید میشه بفرمایید چرا ؟
اصلا بنده چه حرف بی ربطی زدم که ناخوشایند شما بوده ؟
شاید چون درگاه شما را توصیه کردم این حرف را میزنید

SibaPal
February 23rd, 2016, 02:06
ببخشید میشه بفرمایید چرا ؟
اصلا بنده چه حرف بی ربطی زدم که ناخوشایند شما بوده ؟
شاید چون درگاه شما را توصیه کردم این حرف را میزنید
درست است که تخریب در بین برخی دوستان رایج است اما ما کسی نیستیم که در تاپیک دوست و همکارمان به دنبال جذب کاربر و تخریب ایشان باشیم
حساسیت کاری ما بیشتر از شغل دیگری در اینترنت است و خطرات کاری بیشمار است
ما به دنبال امنیت شغلی می باشیم و حاضر نیستیم به هر قیمتی اقدام به جذب کاربر کنیم
در این تاپیک 8 صفحه ای 6 صفحه حرف بیهوده بوده است
شرایط کاری ما را درک و قضاوت بیهوده نکنید

nima73
February 23rd, 2016, 02:10
درست است که تخریب در بین برخی دوستان رایج است اما ما کسی نیستیم که در تاپیک دوست و همکارمان به دنبال جذب کاربر و تخریب ایشان باشیم
حساسیت کاری ما بیشتر از شغل دیگری در اینترنت است و خطرات کاری بیشمار است
ما به دنبال امنیت شغلی می باشیم و حاضر نیستیم به هر قیمتی اقدام به جذب کاربر کنیم
در این تاپیک 8 صفحه ای 6 صفحه حرف بیهوده بوده است
شرایط کاری ما را درک و قضاوت بیهوده نکنید

ببخشید اینکه شما تبلیغ خودتان را میکنید درست ولی بفرمایید بنده چه حرف بی ربطی زدم که شما توهین کردید ؟
کدام پست بنده حاشیه ای بوده و بی ربط و کدام جمله نادرست ؟
بنده نه قضاوتی کردم و نه میکنم فقط گفتم طبق اونچه دیدم سیبا پال و پارس پال را توصیه میکنم
ولی انگار بی خوابی به شما فشار آورده و نمیدانم بر چه اساسی میگید جای من که باید پلاگین را برای ایشان بنویسم اینجا نیست ولی جای شما اینجاست ؟

delta
February 23rd, 2016, 02:43

نظر من اینه صاحبان درگاه ها یک انجمن تفریحی بزنند تا وقتی مشتریانشون میپره ما بیایم توش بهشون بخندیم تخمه بشکونیم...لطفا به wht و کاربرانش توهین نکنید.حواستون باشه همین کاربران روزی ممکنه تخمشونو برای خنده از شما تهیه کنند.چندوقت پیش زرین پالو همین کاربران به خاطر غرور به چالش کشیدند.کلی کاربرای تراکنش میلیونیشون پرید..نزارید نوبت به دیگری برسه.. :-|
اصول اولیه فروش رو بهتون یاداوری میکنم..حق همیشه با مشتریه!
وقتی انتقادی میشه چه بهتر که صاحبان بیان و جوابگو باشند..

rezaonline.net
February 23rd, 2016, 02:47
حقیقتا بنده لزومی ندارد در این تاپیک مطلبی عنوان کنم اما صرفا جهت روشن شدن بعضی حقایق برای استارتر و سایر کاربران اعلام میکنم

روند دریافت مدارک جدید در کلیه درگاهها اجباری است چون به اطلاعات هویتی افراد که تصدیق شده باشند نیاز هست قبلا نیز پی لاین چند ماه پیش این اطلاعات را گرفت

جهان پی نیز مانند سایر شرکت ها به اطلاعات ومدارک بروز کاربران نیاز داشت تا مبلغی که از طریق هک و کلاهبرداری و پولشویی به جهان پی وارد و بعد از چندین گردش خارج میشد در نهایت قابل پیگیری باشد و شخص خاطی مشخص گردد

اما رویه این اطلاعات را اگر مشاهده کنید
فرمهای دریافت مدارک با ظاهری بسیارکاربر پسند پیاده سازی شدند تا کاربر احساس رضایت از سایت داشته باشند و این یعنی احساس مسئولیت جهان پی
همینقدر بدونید برای گرافیک و طرح این فرم ها چند میلیون هزینه شده
مورد بعذی اینکه اجبار دریافت مدارک جدید در روز پنج شنبه عصر انجام شد
تا کاربران در تایم آخر شب پنج شنبه و روز جمعه که تایم های غیرکاری میباشد فرصت برای پرکردن فرم مدارک داشته باشند و اختلالی در روند کسب و کارشون ایجاد نشه
در طول این دو روز کلیه پرسنل جهان پی در شرکت حضور داشتند

در مورد لاگین دو مرحله ای توضیحات داده شد
سایر تغییرات نیز برای امنیت بیشتر و کارایی بیشتر سیستم بود
تغییرات فرم لاگین و رجیستر جهت تنوع و القای حس زنده بودن سایت بود

همچنین مواردی هست که شما بی اطلاع هستید متاسفانه یا خوشبختانه به شدت جهان پی از سمت رقبا به شیوه های گوناگون مورد حمله نرم افزاری قرار میگیرد که نود درصد حملات دفع میگردد

مواردی هم حمله برروی فرم لاگین بود که شخص با لیستی از یوزر و پسوردهایی که از دیتابیس سایتهای مشابه بذست آورده بود اقدام به تست نفوذ میکرد که با فعالسازی لاگین دومرحله ای کاملا به بن بست خورد
هر چند شخص مورد نظر شناسایی و اقرار کرد که در سایتهای درگاه واسط دیگر این تست را انجام داده و دسترسی گرفته بود !!!

این موارد را لازم نیست شما بدانید اما باز ما حق را به شما میدهیم که از پرکردن فرم ها و تلف شدن وقتتان گله مند باشید اما در پشت پرده فشارهای زیادی به کارمندان جهان پی هست که در بیشتر مواقع خارج از شیفت کاری کار میکنند تا پرداختها سریع امن و مطمئن انجام شود

SibaPal
February 23rd, 2016, 02:58
نظر من اینه صاحبان درگاه ها یک انجمن تفریحی بزنند تا وقتی مشتریانشون میپره ما بیایم توش بهشون بخندیم تخمه بشکونیم...لطفا به wht و کاربرانش توهین نکنید.حواستون باشه همین کاربران روزی ممکنه تخمشونو برای خنده از شما تهیه کنند.چندوقت پیش زرین پالو همین کاربران به خاطر غرور به چالش کشیدند.کلی کاربرای تراکنش میلیونیشون پرید..نزارید نوبت به دیگری برسه.. :-|
اصول اولیه فروش رو بهتون یاداوری میکنم..حق همیشه با مشتریه!
وقتی انتقادی میشه چه بهتر که صاحبان بیان و جوابگو باشند..
مطمئنان صاحبنان درگاه پاسخگو خواهند بود
اما دخالت عده ای که تنها هدف برهم زدن نظم تاپیک را دارند ضرورت ندارند
ما برای کاربرانمان سنگ تمام گذاشته ایم و اگر در تاپیک حضور پیدا می کردند حتما این مورد تایید میشد
در اینکه حق با مشتری می باشد شکی نیست اما صلاحدید مسائل داخلی یک شرکت را کارمندان آن بهتر می دانند و چه بسا آن اقدام به پیشرفت مجموعه و بهره برداری بهتر از سیستم کمک خواهد کرد
بنده تنها ضرورت عدم برهم زدن تاپیک را بیان کرده ام و موضع گیری شما اشتباه می باشد بهتر است وقتی از راه میرسید تاپیک را از اولین صفحه آن دنبال کنید و نه آخرین :)

nima73
February 23rd, 2016, 03:09
ما برای کاربرانمان سنگ تمام گذاشته ایم و اگر در تاپیک حضور پیدا می کردند حتما این مورد تایید میشد
در اینکه حق با مشتری می باشد شکی نیست اما صلاحدید مسائل داخلی یک شرکت را کارمندان آن بهتر می دانند و چه بسا آن اقدام به پیشرفت مجموعه و بهره برداری بهتر از سیستم کمک خواهد کرد
بنده تنها ضرورت عدم برهم زدن تاپیک را بیان کرده ام و موضع گیری شما اشتباه می باشد بهتر است وقتی از راه میرسید تاپیک را از اولین صفحه آن دنبال کنید و نه آخرین :)

الان ببخشید دخالت شما نو تاپیک به چه عنوان هست ؟
البته خوب شما هم به عنوان یک کاربر عادی در اینجا میتونید طبق درخواست استارتر یک درگاه را معرفی کنید و اصلا هم مهم نیست درگاه خودتان باشه
شما سنگ تمام را همان روزی گذاشتید که با اشتباهات احمقانه باعث ف/یلتر شدن و ضرر و زیان مشتری هاتون شدید پس لااقل بزارید اونها که نمیدانن ندانسته باقی بمانند وگرنه اونقدر که فکر تبلیغ و سود به هر قیمتی هستید کمی فکر مشتری ها بودید اون همه زیان به مشتری هاتون وارد نمیشد
باز میگم به استارتر هم گفتم اگه اصرار به رفتن از جهان پی داره بهتر از پارس پال و سیبا پال استفاده کنه ولی انتظار اینکه اونها هم اندازه پی لاین حرفه ای باشند انتظار درستی نیست چون اینها برعکس پی لاین و زرین پال همگی به نویسنده پست 82 وابسته هستن (تمام دانش لازم را ایشان دارند و در حقیقت تمامی کارهای فنی گردن ایشان هست و اینها فقط چند بچه مایه دار بیشتر نیستن ) و خودشان اندازه بقال سر محله ما هم چیزی سرشون نمیشه

SibaPal
February 23rd, 2016, 03:14
الان ببخشید دخالت شما نو تاپیک به چه عنوان هست ؟
البته خوب شما هم به عنوان یک کاربر عادی در اینجا میتونید طبق درخواست استارتر یک درگاه را معرفی کنید و اصلا هم مهم نیست درگاه خودتان باشه
شما سنگ تمام را همان روزی گذاشتید که با اشتباهات احمقانه باعث ف/یلتر شدن و ضرر و زیان مشتری هاتون شدید پس لااقل بزارید اونها که نمیدانن ندانسته باقی بمانند وگرنه اونقدر که فکر تبلیغ و سود به هر قیمتی هستید کمی فکر مشتری ها بودید اون همه زیان به مشتری هاتون وارد نمیشد
باز میگم به استارتر هم گفتم اگه اصرار به رفتن از جهان پی داره بهتر از پارس پال و سیبا پال استفاده کنه ولی انتظار اینکه اونها هم اندازه پی لاین حرفه ای باشند انتظار درستی نیست چون اینها برعکس پی لاین و زرین پال همگی به نویسنده پست 82 وابسته هستن و خودشان اندازه بقال سر محله ما هم چیزی سرشون نمیشه
ادب شما در حدی نمی باشد که بنده جوابتان را بدهم
آن همه ضرر و زیانی که می فرمایید وجود ندارد. در همان وقت سامانه ما بر روی دامنه دیگر شرکت فعال بود
لازم است که خدمتتان عرض نمایم کارمزد درگاه مستقیم ما 0 است و ما به دنبال سودجویی نیستیم.
دلیل ***** شدن هم سوء استفاده کاربر بوده و سختگیری های الان تنها به خاطر موضوعات پیش آمده است
در تاپیک دیگر جواب شما را نخواهم داد و اگر ضرر و زیانی از مجموعه در آن زمان داشته اید تیکت ایجاد کرده و مستندات را ارایه نمایید
آدرس وب سایتتان را ارسال نمایید تا کاربران از دانش شما فیض ببرند

nima73
February 23rd, 2016, 03:21
آن همه ضرر و زیانی که می فرمایید وجود ندارد. در همان وقت سامانه ما بر روی دامنه دیگر شرکت فعال بود
لازم است که خدمتتان عرض نمایم کارمزد درگاه مستقیم ما 0 است و ما به دنبال سودجویی نیستیم.
دلیل ***** شدن هم سوء استفاده کاربر بوده و سختگیری های الان تنها به خاطر موضوعات پیش آمده است
در تاپیک دیگر جواب شما را نخواهم داد و اگر ضرر و زیانی از مجموعه در آن زمان داشته اید تیکت ایجاد کرده و مستندات را ارایه نمایید

اولا همین پست شما نشان میده زیاد با قوانین اینترنت ایران آشنا نیستید چون قرار دادن سایت بر روی دامنه دوم خلاف بود و اگر یکی گزارش میکرد بلافاصله دامنه دوم هم دچار ف/یلتر مییشد و در حقیقت زمان بازگشایی زمانبرتر میشد
در ضمن تراکنش های ناموفقی که به دلیل ***** شدن بودن ضرر و زیان نبودن ؟ یا نه گفتن این حقیقت ناخوشایند شماست ؟

اینکه دنبال سود باشید بد نیست ولی اینکه به دنبال سود به هر قیمتی باشید بد هست
سختگیری هم در خد خودش بد نیست ولی هر چیزی از حد بگذره بد هست پس همه چیز به اندازه خوب و مناسب هست

در کل وقتی از شما سوال میکنم چرا توهین میکنید و شما دهن نا مبارک خودتان را میبندید و به بنده و چند هزار کاربر این انجمن توهین میکنید و رد میشید انتظار ادب هم دارید ؟ اون هم کسی که تنها حسنی که داره بچه پولدار بودنش هست
در ضمن شما هر جا به نفعت باشه دهنت را بسته نگه میداری و هر جا ببینی میتونی برای خودت تبلیغی کنی سریعا ظاهر میشی
ادب را رعایت کنید تا در مورد شما با ادب حرف بزنم
احترام امامزاده به متولی اون هست

Sohan Roh
February 23rd, 2016, 03:22
با سلام.

ما تازه میخواستیم به خاطر تراکنش بالا از جهان پی درگاه بگیریم که اینهم مورد دار از آب درآمد.

ممنون.

farmanrava
February 23rd, 2016, 03:23

تایید میشه ...

استارتر عزیز شما هم به نظر بنده میتونید سیباپال رو امتحان کنید ... امکانات و پشتیبانی خوبی دارند و از همه مهم تر صادق هستند .

بنده شرکت جهان پی رو تایید و یا رد نمیکنم اما اون بندگان خدا هم ترس از مشکلات آینده باعث شد که پشاپیش جلوی این مشکلات رو بگیرن . شما اگه با درگاه های خارجی کار کنید متوجه میشید که این روال همه درگاه ها میباشد و درستش اینه که هر چند وقت یکبار کاربر اطلاعاتش رو به روز کنه .

فقط یک مورد توی این تایپیک خیلی زشته که توسط کاربران زیادی این مورد انجام شده
یک شرکتی که مدتی ازش خدمات گرفتین و استفاده کردین و کارتون رو جلو بردید ، حالا به دلایلی که شما نمی پسندین باید تخریب بشه ؟
اگه مواردی رو ایجاد کردن که از نظر شما پسندیده نبود بی سر و صدا به حرمت اون خدماتی که شما دادن شرکت خدمات دهنده خودتون رو عوض کنید ...

تخریب شخص یا شرکت به هر دلیلی کار درستی نیست ...

یا حق

nima73
February 23rd, 2016, 03:25
آدرس وب سایتتان را ارسال نمایید تا کاربران از دانش شما فیض ببرند

یادم نمیاد گفته باشم سایت دارم ؟
اگر هم داشته باشم نیازی به تبلیغات ندارم
ولی یک نکته وجود داره و اون اینکه دانش فنی لازم را برای امور مورد نیازم دارا هستم نه اینکه با پول بابام بیام اینجا پز بدم که مثلا من هم یک کاره ای هستم بقیه برند تو انجمن تفریحی و تخمه بشکنند
تنها فرق شما با بقیه احتمالا پولدارتر بودن شما هست چون همانطور که بالاتر گفتم دانش فنی متعلق به فرد دیگری هست

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 07:48
آخه پسر خرمگس چطور پاچه خواری میکنه ؟:))
ولش کن گزارش کن مدیرها بیان پدرش را دربیارن ، چند روز که بن بشه میفهمه تاپیک بقیه را نباید بهم بزنه
تو هم بیا از بین اینها که بچه های تاپیک گفتن یکی را انتخاب کن براش فردا پلاگین بنویسم برو راحت استفاده کن تاپیک هم دیگه بیفایده هست و به نظر من درخواست بسته شدنش را بده
اونی که باید متوجه بشه متوجه شده و پست های چند صفحه اول کاملا واضح هست ولی خوب تو این انجمن هر کی انتقاد کنه طرف میره چند تا نوکرش را میاره میریزه تو تاپیک تا جو را بهم بزنند تاپیک حذف یا بسته بشه چون خودش جرات نمیکنه و میترسه بن بشه
تو هم هدفت انتخاب یک درگاه مناسب بود که فکر کنم تو همان صفحات اول پستت میتونی انتخاب کنی
شب همگی خوش
یه موقع فکر نکنی توی اوسکل الان پاچه خوار نیستیا
برای نوشت به پلاگین هم چه خودشو به اب و اتیش داره میزنه
برای دوزار پول فکر کنم الان بری ...

- - - Updated - - -

یادم نمیاد گفته باشم سایت دارم ؟
اگر هم داشته باشم نیازی به تبلیغات ندارم
ولی یک نکته وجود داره و اون اینکه دانش فنی لازم را برای امور مورد نیازم دارا هستم نه اینکه با پول بابام بیام اینجا پز بدم که مثلا من هم یک کاره ای هستم بقیه برند تو انجمن تفریحی و تخمه بشکنند
تنها فرق شما با بقیه احتمالا پولدارتر بودن شما هست چون همانطور که بالاتر گفتم دانش فنی متعلق به فرد دیگری هست

همه چی دانش فنی نیست
مثلا شما دانش فنی داری اما متاسفانه عقل استفاده نداری
یکی مثل مدیر سیبا پال دانش فنی نداره اما عقلش رو داره که چطور از پولی که داره استفاده کنه
همین که با سرمایه ای که داره همچین سایتی راه انداخته یعنی به عقل بزرگ حالا میخواد بدون دانش فنی باشه
در مورد ***** شدن سیبا پال هم هر انسانی ممکنه خطا داشته باشه
یه مشکلی بود و برطرف شد
به شما چه مشتریان سیبا پال ضرر کردن
ضرر کردن خوب اگه ناراضی بودن رفتن جای دیگه و اگرهم راضی بودن با این ضرر کنار اومدن و موندن
فکر کنم تو استغفرالله اگه خدا بودی یکی اشتباه میکرد سریع حکم مرگشو صادر میکردی

Paypal.com
February 23rd, 2016, 08:53
سلام
باز بگيد چرا شركت هاي خارجي به ايراني ها خدمات نميده
شما جماعت با خودتون اين ميكنيد واي بر روزگار شركت خارجي
بخواهيد اينجوري پيش بريد تا ١٠٠ سال ديگه هم پي پال كاربران ايراني رو كلاه بردار و شياد ميدونه
پس كمي به خودتون بياييد و مشكلات رو در درون خودتون جستجو كنيد

بخشيش باشد.

مینا-صیفی
February 23rd, 2016, 11:04
استارتر یک سوالی کرد 10 صفحه فقط کسانه دیگه با هم دیگه بحث میکنند به جای اینکه جواب استارتر را در یک کلمه نام شرکت جایگزین کننده را بدند مدیران یک نگاهی به این پست بندازند قفل کنند یا حذف خوب میشه الکی پست های اینا داره بالا میره .

nima73
February 23rd, 2016, 12:19
یه موقع فکر نکنی توی اوسکل الان پاچه خوار نیستیا
برای نوشت به پلاگین هم چه خودشو به اب و اتیش داره میزنه
برای دوزار پول فکر کنم الان بری ...

- - - Updated - - -

همه چی دانش فنی نیست
مثلا شما دانش فنی داری اما متاسفانه عقل استفاده نداری
یکی مثل مدیر سیبا پال دانش فنی نداره اما عقلش رو داره که چطور از پولی که داره استفاده کنه
همین که با سرمایه ای که داره همچین سایتی راه انداخته یعنی به عقل بزرگ حالا میخواد بدون دانش فنی باشه
در مورد ***** شدن سیبا پال هم هر انسانی ممکنه خطا داشته باشه
یه مشکلی بود و برطرف شد
به شما چه مشتریان سیبا پال ضرر کردن
ضرر کردن خوب اگه ناراضی بودن رفتن جای دیگه و اگرهم راضی بودن با این ضرر کنار اومدن و موندن
فکر کنم تو استغفرالله اگه خدا بودی یکی اشتباه میکرد سریع حکم مرگشو صادر میکردی

حتما به یک روانپزشک مراجعه کن و یک نگاه به تاریخچه خانوادگیت بیانداز
مطمئنا خانه زاد هستید و احتمالا از طباخ خانه فتحعلی شاه ....
ایشان تا اون موقع شب بنده را بیدار نگه داشته بودن تا به نتیجه برسند و همش از دست پست های بیربط و بی دلیل شما که در نوکری و خوش خدمتی به جهان پی سعی در برهم زدن تاپیک داشتید اعتراض میکردند
من هم گفتم طبق قوانین تاپیک مال شماست و اگر کسی تاپیک را برهم زده گزارش کن بیان با لگد بیاندازنش بیرون تا غلط کنه تو کار بقیه دیگه دخالت نکنه

در مورد سیباپال اگر به قول استارتر عقل داشتی میفهمیدی که توهین را به همه پست دهندگان تاپیک کرد و وقتی دلیلش را سوال کردم ایشان جواب ندادن و جواب خودشان را گرفتن و البته پست بنده هم به نوعی راهنمایی بود چون استارتر باید بدانه درسته سیبا پال را دارم پیشنهاد میدم ولی در حقیقت معایب اون را هم بهش میگم و تصمیم دیگه با خودش و اینکه سیبا پال اشتباه کرده را باید استارتر بدانه
در ضمن در اون زمان از سیبا پال استفاده میکردم و تا قبل ***** شدن بسیار هم راضی بودم
ولی ماندم همه اینها به تو چه مربوطه ؟
اولش پرسیدم مگه خرمگس هم پاچه خوار میشه ؟ اما الان با این پستت فهمیدم چرا اسمت را خرمگس پاچه خوار گذاشتند ....

استارتر یک سوالی کرد 10 صفحه فقط کسانه دیگه با هم دیگه بحث میکنند به جای اینکه جواب استارتر را در یک کلمه نام شرکت جایگزین کننده را بدند مدیران یک نگاهی به این پست بندازند قفل کنند یا حذف خوب میشه الکی پست های اینا داره بالا میره .

متاسفانه اجازه ندادن به نتیجه برسند و جز شما و چند نفر دیگه کسی درگاه معرفی نکرد و البته متاسفانه کسی هم مزایا و معایب درگاههای که معرفی کرد را نمیگفت
تاپیک را که از اول نگاه کنیم میبینیم که چندین نفر دیگه هم میخواستند از تاپیک و نتیجه اون استفاده کنند که خوب مثل خیلی تاپیک ها یکی منافعش را در خطر دید و نوکرهاش را ریخت تو تاپیک و کل تاپیک را بهم زدن
امیدوارم مدیران از صفحه دو یا سه به بعد را حذف کنند و با نظارت مطمئن بشند تاپیک به نتیجه درست برسه

- - - Updated - - -

سلام
باز بگيد چرا شركت هاي خارجي به ايراني ها خدمات نميده
شما جماعت با خودتون اين ميكنيد واي بر روزگار شركت خارجي
بخواهيد اينجوري پيش بريد تا ١٠٠ سال ديگه هم پي پال كاربران ايراني رو كلاه بردار و شياد ميدونه
پس كمي به خودتون بياييد و مشكلات رو در درون خودتون جستجو كنيد

بخشيش باشد.

دوست عزیز مالک همان شرکت به اصطلاح خارجی یک ایرانی هست پس مشکل از ایرانی بودن نیست
چوب را هر طور تراش بدی به همان شکل در میاد

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 12:24
ایشان تا اون موقع شب بنده را بیدار نگه داشته بودن تا به نتیجه برسند و همش از دست پست های بیربط و بی دلیل شما که در نوکری و خوش خدمتی به جهان پی سعی در برهم زدن تاپیک داشتید اعتراض میکردند
من هم گفتم طبق قوانین تاپیک مال شماست و اگر کسی تاپیک را برهم زده گزارش کن بیان با لگد بیاندازنش بیرون تا غلط کنه تو کار بقیه دیگه دخالت نکنه

در مورد سیباپال اگر به قول استارتر عقل داشتی میفهمیدی که توهین را به همه پست دهندگان تاپیک کرد و وقتی دلیلش را سوال کردم ایشان جواب ندادن و جواب خودشان را گرفتن و البته پست بنده هم به نوعی راهنمایی بود چون استارتر باید بدانه درسته سیبا پال را دارم پیشنهاد میدم ولی در حقیقت معایب اون را هم بهش میگم و تصمیم دیگه با خودش و اینکه سیبا پال اشتباه کرده را باید استارتر بدانه
در ضمن در اون زمان از سیبا پال استفاده میکردم و تا قبل ***** شدن بسیار هم راضی بودم
اولش پرسیدم مگه خرمگس هم پاچه خوار میشه ؟ اما الان با این پستت فهمیدم چرا اسمت را خرمگس پاچه خوار گذاشتند ....

متاسفانه اجازه ندادن به نتیجه برسند و جز شما و چند نفر دیگه کسی درگاه معرفی نکرد و البته متاسفانه کسی هم مزایا و معایب درگاههای که معرفی کرد را نمیگفت
تاپیک را که از اول نگاه کنیم میبینیم که چندین نفر دیگه هم میخواستند از تاپیک و نتیجه اون استفاده کنند که خوب مثل خیلی تاپیک ها یکی منافعش را در خطر دید و نوکرهاش را ریخت تو تاپیک و کل تاپیک را بهم زدن
امیدوارم مدیران از صفحه دو یا سه به بعد را حذف کنند و با نظارت مطمئن بشند تاپیک به نتیجه درست برسه

جواب ابلهان خاموشیست
در ضما اون الفاظی که به کار میبری لطفا از شناسنامت درشون نیار اینجا همه میبینن خوب نیست!!

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دوست عزیز مالک همان شرکت به اصطلاح خارجی یک ایرانی هست پس مشکل از ایرانی بودن نیست
چوب را هر طور تراش بدی به همان شکل در میاد

اینکه خانه زاد باشیم مطمئنا بهتر از گدا بودن هست. حداقل مثل تو کاسه گدایی دستم نمیگیرم !

hostorder
February 23rd, 2016, 12:26
واقعا این بحث این قدر بحث بزرگی شده!! یکمی خودتون رو کنترل کنید من موندم تا حالا چرا این تاپیک بسته نشده!!؟

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 12:29
واقعا این بحث این قدر بحث بزرگی شده!! یکمی خودتون رو کنترل کنید من موندم تا حالا چرا این تاپیک بسته نشده!!؟

والا بنده هم موافق به بسته بودن و یا تمام شدن این موضوع هستم
متاسفانه استارتر این موضوع رو تموم کرده اما دیگران ول کن نیستند!

hostorder
February 23rd, 2016, 12:33
والا بنده هم موافق به بسته بودن و یا تمام شدن این موضوع هستم
متاسفانه استارتر این موضوع رو تموم کرده اما نوکر و پاچه خوار خرمگس استارتر ول کن نیست!

واقعا این کلماتی رو که استفاده میکنید واقعا شایسته افرادی چون شما نیست من هم با مدیریت جهان پی کمی مشکل داشتم که با حرف تموم شد و رفت چیزی هم گفته باشم ازشون عذر می خوام

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 12:36
پست قبلیم رو ویرایش کردم و از تذکر شما هم ممنونم
با سپاس

irangroup110
February 23rd, 2016, 12:45

یه نظر شما من از این تاپیک با وجود امثال DeLtAvPs (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=38842) چطور باید نتیجه بگیرم ؟
اینجا هم انگار کسی نیست رسیدگی بکنه و ببینه این از جان این تاپیک چی میخواد ؟ اصلا حرف حسابش چیه ؟

Reza-R2
February 23rd, 2016, 13:09
این مراحل که میرفمایید برای امنیت خودتان هست نه چیز دیگه ای!
الان خود بنده قکت دو مرحله ای با پسورد طولانی رو فعال کردم صرفا برای اینکه وقتی تراکنش مالی در میان هست بازد خیالم راحت باشه که مشکلی در حسابم پیش نمیاد.
این لاگین دو مرحله ای یکی از نقاط قوت جهان پی هست که خیلی از سایت های دیگر درگاه واسط این مورد را ندارند و مسلما یک نقطه ضعف محسوب میشه
شاید الان خیالتون جمع باشه که بله چه مشکلی! اما 1 درصد فکرکنید ایمیلتون هک بشه و هکر بتونه راحت وارد حسابتون به هر درگاهی بشه
مسلما این لاگین دو مرحله ای هست که که مشکل شما رو حل میکنه

هر سایتی میتونه هر زمان قوانین خودش رو بروز کنه.مشکل اینجاست که ما خیلی وقت ها اون جایی که به زور از ما حقمون رو میگرند اعتراض نمیکنیم.
مثلا اینکه بانک ها هر سال دارند سودها رو کاهش میدند. یا اینکه جدیدا پیامک از هر بانک با یه قیمتی میاد که اگر مایل به دریافت پیامک های حسابتون هستید این قدر در سال مبلغ باید کسر بشه
پس میبینید که این تغییرات برای همه هست حتی خود شما هم که یک سایت دارید ممکنه هر وقت یک قانون وضع کنید

اگر شما فعالیت قانونی دارید پس چرا نگران پر کردن مجدد و تاییده هستید؟
بنده خودم به شخصه همون شب تغییرات سریعا فرم ها رو پر کردم و با ارسال تیکت به پشتیبان ها سریعا حسابم فعال شد

- - - Updated - - -

اگر فعالیت غیرقانونی ندارید جهان پی رو پیشنهاد میکنم
من حدود دو سالی هست که با این شرکت در حال کار هستم و واقعا از همه نظر بهترین هستند
اینکه تغییرات جدید هم اعمال کردند صرفا برای افزایش امنیت و عملکرد سایت هست .
مثل همیشه یکسری از دوستان هستند که منتظرند تا پستی بیاد تا یکم تفریح کنند!

فعالیت غیر قاونونی چی مگه ما میخوایم فیلم غیر مجاز بذاریم مثلا پورن این حرفها چی شما میزنید
ما سایت فیلم سریال میخوایم بزنیم
غیر مجاز مثلا منظورتون پورن هستش اصلا و عبادا منم خودم مخالف اینجور سایتها هستم:112:

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 13:11
فعالیت غیر قاونونی چی مگه ما میخوایم فیلم غیر مجاز بذاریم مثلا پورن این حرفها چی شما میزنید
ما سایت فیلم سریال میخوایم بزنیم
غیر مجاز مثلا منظورتون پورن هستش اصلا و عبادا منم خودم مخالف اینجور سایتها هستم:112:

پس در این صورت جهان پی رو پیشنهاد میکنم.

Reza-R2
February 23rd, 2016, 13:12
پس در این صورت جهان پی رو پیشنهاد میکنم.

فعلا دوستان گرفتن مثل اینکه
پی لاین گرفتن

hamwork
February 23rd, 2016, 13:14
بنظر بنده هم تمام تاپیک شده بحث های متفرقه

استارتر عزیز اگر واقعا قصد کوچ دارند به سیباپال رجوع کنید که تصفیه حساب تا الان واسه من 1ساعت و نیم بیشتر طول نکشیده
تیکت های عالی پاسخ داده میشه و درگاه اختصاصی هم رایگان هست

موفق و موید باشید

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 13:15
پی لاین هم خوبه
درصدش بالاست اما آپ تایمش خوبه
میتونید موقت برید روی پی لاین و یا هر درگاه دیگه ای اگر راضی بودید که همونجا بمونید
نهایتش ارسال چند تا مدارک و پر کردن فرم هستش

viasky
February 23rd, 2016, 13:19
فقط پارس پال

مهرداد فرجی
February 23rd, 2016, 13:20
به نظر من پارس پال بهترین جایگزین ولی بهترینش جهان پی

mehrpardakht
February 23rd, 2016, 13:32
تسویه آنی - پشتیبانی 24 ساعته ، ارائه درگاه اختصاصی
درگاه پرداخت اینترنتی مهر پرداخت
آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی

irangroup110
February 23rd, 2016, 13:36
حقیقتا بنده لزومی ندارد در این تاپیک مطلبی عنوان کنم اما صرفا جهت روشن شدن بعضی حقایق برای استارتر و سایر کاربران اعلام میکنم

روند دریافت مدارک جدید در کلیه درگاهها اجباری است چون به اطلاعات هویتی افراد که تصدیق شده باشند نیاز هست قبلا نیز پی لاین چند ماه پیش این اطلاعات را گرفت

جهان پی نیز مانند سایر شرکت ها به اطلاعات ومدارک بروز کاربران نیاز داشت تا مبلغی که از طریق هک و کلاهبرداری و پولشویی به جهان پی وارد و بعد از چندین گردش خارج میشد در نهایت قابل پیگیری باشد و شخص خاطی مشخص گردد

اما رویه این اطلاعات را اگر مشاهده کنید
فرمهای دریافت مدارک با ظاهری بسیارکاربر پسند پیاده سازی شدند تا کاربر احساس رضایت از سایت داشته باشند و این یعنی احساس مسئولیت جهان پی
همینقدر بدونید برای گرافیک و طرح این فرم ها چند میلیون هزینه شده
مورد بعذی اینکه اجبار دریافت مدارک جدید در روز پنج شنبه عصر انجام شد
تا کاربران در تایم آخر شب پنج شنبه و روز جمعه که تایم های غیرکاری میباشد فرصت برای پرکردن فرم مدارک داشته باشند و اختلالی در روند کسب و کارشون ایجاد نشه
در طول این دو روز کلیه پرسنل جهان پی در شرکت حضور داشتند

در مورد لاگین دو مرحله ای توضیحات داده شد
سایر تغییرات نیز برای امنیت بیشتر و کارایی بیشتر سیستم بود
تغییرات فرم لاگین و رجیستر جهت تنوع و القای حس زنده بودن سایت بود

همچنین مواردی هست که شما بی اطلاع هستید متاسفانه یا خوشبختانه به شدت جهان پی از سمت رقبا به شیوه های گوناگون مورد حمله نرم افزاری قرار میگیرد که نود درصد حملات دفع میگردد

مواردی هم حمله برروی فرم لاگین بود که شخص با لیستی از یوزر و پسوردهایی که از دیتابیس سایتهای مشابه بذست آورده بود اقدام به تست نفوذ میکرد که با فعالسازی لاگین دومرحله ای کاملا به بن بست خورد
هر چند شخص مورد نظر شناسایی و اقرار کرد که در سایتهای درگاه واسط دیگر این تست را انجام داده و دسترسی گرفته بود !!!

این موارد را لازم نیست شما بدانید اما باز ما حق را به شما میدهیم که از پرکردن فرم ها و تلف شدن وقتتان گله مند باشید اما در پشت پرده فشارهای زیادی به کارمندان جهان پی هست که در بیشتر مواقع خارج از شیفت کاری کار میکنند تا پرداختها سریع امن و مطمئن انجام شود

سلام
اینطور که از پست ها متوجه شدم مسئول فنی سایت شما هستید ولی تصمیم گیرنده کس دیگه هست و شما برنامه نویس این مجموعه به حساب میاید
دستورالعملی برای تمامی درگاهها اومده و طبیعتا موظف به اجرای اون هستند ولی خودتان قضاوت کنید ، حدود دوماه قبل پی لاین موقع ورد از بنده یک فرم خواست تا پر کنم

http://www.worldup.ir/images/83nrymiyurcdfdloddcl_thumb.jpg (http://www.worldup.ir/viewer.php?file=83nrymiyurcdfdloddcl.jpg)

این کل فرمی بود که آنلاین پر کردم و تمام شد و وارد محیط کاربریم شدم و این نوع برخورد پی لاین در اعتراض به همین صفحه ساده هست

از پاسخ شما سپاسگزارم.
خیر به هیچ وجه این موضوعات باعث رنجش بنده یا هیچکدام از اعضای تیم نمیشه. اتفاقا عکس العمل طبیعی شما و سایر کاربران برای ما فوق العاده مهم و با ارزشه و به ما کمک میکنه بتونیم تعامل بهتری با کاربران داشته باشیم و نقاط قوت و ضعف رو بهتر بشناسیم تا بتونیم سرویس های بهتری ارائه کنیم.
از وقتی که برای ایجاد موضوع صرف کردید و از ریزبینی شما سپاسگذاریم.

اما در سایت جهان پ هر روز که شاهد تغییرات مختلف هستیم و انگار بازی با اعصاب مشتری جزوه اصول کاری اونهاست ، اینبار هم بابت این مورد از اونور دیوار افتادن
ابتدا یک فرم را پر کنید ، دوباره مدارک را با کیفیت بالا و رنگی ارسال کنید ، تمام اینها را که انجام دادیم حالا ببرید این فرم را دانلود کنید دوباره پر کنید و اسکن و آپلود و ...
برادر من که بیکار نیستم تمام زندگیم بشه تکمیل مدارک و تغییرات جهان پی ، اعتراضی هم نیست ، انتقاد کردم و اگر یک شرکت واقعا اصول ابتدایی مشتری مداری را بدانه متوجه میشه که انتقاد به جا و درست بدون بزرگ نمایی حق مشتری هست نه اینکه بره به قول دوستان چند تا نوکرش را بفرسته اینجا را بهم بزنند
والله دوران شعبان بی مخ و نوچه هاش نیست که اینطور رفتار میشه
حرف آخر من اینه که من در یک سال گذشته اونقدر تغییرات دیدم و اونقدر با اعصابم بازی شده که تصمیم گرفتم انتقال بدم جایی که راحت باشم و این حق من مشتری هست
اگر حرف هایی که زدم نادرست هست بفرمایید از اولین پستم اصلاح کنم ولی اگر درست هست چه به دید انتقاد و چه به دید تعریف به عهده خواننده هست که به قضیه نگاه کنه
من هم مثل هر عضو این انجمن حق دارم تاپیک بزنم و از تجربیات بقیه استفاده کنم ، حق دارم از کسانی که تاپیکم را بهم زدن مانند DeLtAvPs (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=38842) شاکی باشم و بخوام مدیران انجمن با ایشان برخورد کنند و مهمتر از اون به عنوان یک مشتری بابت فرستادن این آدم گلایه کنم
باز هم میگم من تنها از این مورد اخیر ناراحت نیستم و با تصاویر نشان دادم که مدارک را اینبار هم تکمیل کردم ولی حرف بنده یک سال و تغییرات یکساله هست
این موارد امنیت و ... هم برای بنده با عرض پوزش بیشنتر بهانه جویی هست چون اگر قرار هست تغییراتی داده بشه یکبار داده میشه و تمام نه اینکه هر ساعت بدون در نظر گرفتن مشتری و راحتی اون هر کاری بکنند و اگر این رویه را ادامه بدن همه فراری خواهند حتی همان خودشیرین های این تاپیک
ما هم از یک درگاه استفاده نمیکنیم و اصول کاری را میدانیم ولی هر چیزی حدودی داره

نزدیک ده سال صفحه اول گوگل تغییری نداشته و از سادگی زیاد اون همه تعریف میکنند ولی یک سایتی مثل جهان پی هر سه چهار ساعت یکبار تغییرات واهی و بی مورد میده و خوب سایت خودشان هست و دوستان من را قانع کردن و همانطور که اونها اختیاردار کار خودشان هستند بنده هم اختیاردار کار خودم هستم و طبق اصلی که در تمام دنیا وجود داره هر مشتری حق داره انتقاد را با ادب و رعایت اصول داشته باشه

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 13:42
سلام
اینطور که از پست ها متوجه شدم مسئول فنی سایت شما هستید ولی تصمیم گیرنده کس دیگه هست و شما برنامه نویس این مجموعه به حساب میاید
دستورالعملی برای تمامی درگاهها اومده و طبیعتا موظف به اجرای اون هستند ولی خودتان قضاوت کنید ، حدود دوماه قبل پی لاین موقع ورد از بنده یک فرم خواست تا پر کنم

http://www.worldup.ir/images/83nrymiyurcdfdloddcl_thumb.jpg (http://www.worldup.ir/viewer.php?file=83nrymiyurcdfdloddcl.jpg)

این کل فرمی بود که آنلاین پر کردم و تمام شد و وارد محیط کاربریم شدم و این نوع برخورد پی لاین در اعتراض به همین صفحه ساده هست

اما در سایت جهان پ هر روز که شاهد تغییرات مختلف هستیم و انگار بازی با اعصاب مشتری جزوه اصول کاری اونهاست ، اینبار هم بابت این مورد از اونور دیوار افتادن
ابتدا یک فرم را پر کنید ، دوباره مدارک را با کیفیت بالا و رنگی ارسال کنید ، تمام اینها را که انجام دادیم حالا ببرید این فرم را دانلود کنید دوباره پر کنید و اسکن و آپلود و ...
برادر من که بیکار نیستم تمام زندگیم بشه تکمیل مدارک و تغییرات جهان پی ، اعتراضی هم نیست ، انتقاد کردم و اگر یک شرکت واقعا اصول ابتدایی مشتری مداری را بدانه متوجه میشه که انتقاد به جا و درست بدون بزرگ نمایی حق مشتری هست نه اینکه بره به قول دوستان چند تا نوکرش را بفرسته اینجا را بهم بزنند
والله دوران شعبان بی مخ و نوچه هاش نیست که اینطور رفتار میشه
حرف آخر من اینه که من در یک سال گذشته اونقدر تغییرات دیدم و اونقدر با اعصابم بازی شده که تصمیم گرفتم انتقال بدم جایی که راحت باشم و این حق من مشتری هست
اگر حرف هایی که زدم نادرست هست بفرمایید از اولین پستم اصلاح کنم ولی اگر درست هست چه به دید انتقاد و چه به دید تعریف به عهده خواننده هست که به قضیه نگاه کنه
من هم مثل هر عضو این انجمن حق دارم تاپیک بزنم و از تجربیات بقیه استفاده کنم ، حق دارم از کسانی که تاپیکم را بهم زدن مانند DeLtAvPs (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=38842) شاکی باشم و بخوام مدیران انجمن با ایشان برخورد کنند و مهمتر از اون به عنوان یک مشتری بابت فرستادن این آدم گلایه کنم
باز هم میگم من تنها از این مورد اخیر ناراحت نیستم و با تصاویر نشان دادم که مدارک را اینبار هم تکمیل کردم ولی حرف بنده یک سال و تغییرات یکساله هست
این موارد امنیت و ... هم برای بنده با عرض پوزش بیشنتر بهانه جویی هست چون اگر قرار هست تغییراتی داده بشه یکبار داده میشه و تمام نه اینکه هر ساعت بدون در نظر گرفتن مشتری و راحتی اون هر کاری بکنند و اگر این رویه را ادامه بدن همه فراری خواهند حتی همان خودشیرین های این تاپیک
ما هم از یک درگاه استفاده نمیکنیم و اصول کاری را میدانیم ولی هر چیزی حدودی داره

نزدیک ده سال صفحه اول گوگل تغییری نداشته و از سادگی زیاد اون همه تعریف میکنند ولی یک سایتی مثل جهان پی هر سه چهار ساعت یکبار تغییرات واهی و بی مورد میده و خوب سایت خودشان هست و دوستان من را قانع کردن و همانطور که اونها اختیاردار کار خودشان هستند بنده هم اختیاردار کار خودم هستم و طبق اصلی که در تمام دنیا وجود داره هر مشتری حق داره انتقاد را با ادب و رعایت اصول داشته باشه

بنده نوکر و نوچه کسی نیستم
اینکه شما احتمالا نوکر و نوچه کسی هستی لطفا فکر نکن همه همینطور هستند!!
بنده رو هم کسی نفرستاده !
مثل همیشه در حال مشاهده انجمن بودم و مثل همیشه دلم خواست پست ارسال کنم
به شما ربطی داره؟‌باید به شما هم جواب پس بدم؟
تاپیک رو هم خود شما بهم زدی سر اون توهینی که بنده در اولین پاسختون داشتید.چون طرز حرف زدنتون دست نبود لازم بود باهاتون همینطوری صحبت کنم
اگر مودبانه صحبت میکردید بنده هم مودبانه صحبت میکردم
اگر یادتون رفته کدوم قسمت توهین کردید بنده از قسمت فوق اسکرین شات بگیرم تا متوجه بشید

irangroup110
February 23rd, 2016, 13:50
بنده نوکر و نوچه کسی نیستم
اینکه شما احتمالا نوکر و نوچه کسی هستی لطفا فکر نکن همه همینطور هستند!!
بنده رو هم کسی نفرستاده !
مثل همیشه در حال مشاهده انجمن بودم و مثل همیشه دلم خواست پست ارسال کنم
به شما ربطی داره؟‌باید به شما هم جواب پس بدم؟
تاپیک رو هم خود شما بهم زدی سر اون توهینی که بنده در اولین پاسختون داشتید.چون طرز حرف زدنتون دست نبود لازم بود باهاتون همینطوری صحبت کنم
اگر مودبانه صحبت میکردید بنده هم مودبانه صحبت میکردم
اگر یادتون رفته کدوم قسمت توهین کردید بنده از قسمت فوق اسکرین شات بگیرم تا متوجه بشید

باز هم حرفی زدی همه بفهمند عقل نداری ؟ تو کارت از نوکری گذشته و تاپیک بنده را بهم زدی
خیر شما حق نداری وارد تاپیک یک نفر بشی و اون تاپیک را بهم بزنی که چرا پست و تاپیک زدی ؟
چرا داری از ده تا درگاه استفاده میکنی ؟
باز هم میگم ، تندتر هم میگم از صد تا درگاه هم استفاده کنم غلط کردنش واسه تو نمانده و به تو مربوط نیست
خواهشا شر خودت را کم کن و از تاپیک بنده گم شو بیرون
تو اصلا فهم داری که بشه باهات مودبانه حرف زد ؟
اصلا عقل و شعورت میرسه که حق دخالت تو کار بقیه را نداری ؟
اصلا اونقدر فهم داری که تو موضوعی که به تو هیچ ارتباطی نداره دخالت نکنی ؟

هر وقت تونستی سوالات زیر را جواب بدی اونوقت حرف بزن
من دوست دارم از صد تا درگاه استفاده کنم به تو چه مربوطه ؟
دلم میخواد تاپیک بزنم از تجربیات بقیه استاده کنم به توچه ارتباطی داره؟
از جهان پی بابت تغییرات زیاد انتقاد میکنم و ناراحت هستم باز هم به تو چه ارتباطی داره ؟

تو از این تغییرات خوشت میاد برو تاپیک بزن کلی از این تغییرات تشکر کن و تعریف کن اگه من اومدم گفتم چرا تاپیک زدی بگو به تو مربوط نیست مگه قرار از تو اجازه بگیرم ؟ اگه گفتم دیگه از جهان پی استفاده کن یا نکن بگو به تو چه ارتباطی داره ؟ کسی که جایگاه خودش را نفهمه و مثل یک نوکر بی اختیار بیاد تاپیک کس دیگه ای را بهم بزنه بهش نوکر ، خودشیرین ، پاچه خوار و ... میگن

DeLtAvPs
February 23rd, 2016, 13:55
باز هم حرفی زدی همه بفهمند عقل نداری ؟ تو کارت از نوکری گذشته و تاپیک بنده را بهم زدی
خیر شما حق نداری وارد تاپیک یک نفر بشی و اون تاپیک را بهم بزنی که چرا پست و تاپیک زدی ؟
چرا داری از ده تا درگاه استفاده میکنی ؟
باز هم میگم ، تندتر هم میگم از صد تا درگاه هم استفاده کنم غلط کردنش واسه تو نمانده و به تو مربوط نیست
خواهشا شر خودت را کم کن و از تاپیک بنده گم شو بیرون
تو اصلا فهم داری که بشه باهات مودبانه حرف زد ؟
اصلا عقل و شعورت میرسه که حق دخالت تو کار بقیه را نداری ؟
اصلا اونقدر فهم داری که تو موضوعی که به تو هیچ ارتباطی نداره دخالت نکنی ؟

هر وقت تونستی سوالات زیر را جواب بدی اونوقت حرف بزن
من دوست دارم از صد تا درگاه استفاده کنم به تو چه مربوطه ؟
دلم میخواد تاپیک بزنم از تجربیات بقیه استاده کنم به توچه ارتباطی داره؟
از جهان پی بابت تغییرات زیاد انتقاد میکنم و ناراحت هستم باز هم به تو چه ارتباطی داره ؟

تو از این تغییرات خوشت میاد برو تاپیک بزن کلی از این تغییرات تشکر کن و تعریف کن اگه من اومدم گفتم چرا تاپیک زدی بگو به تو مربوط نیست مگه قرار از تو اجازه بگیرم ؟ اگه گفتم دیگه از جهان پی استفاده کن یا نکن بگو به تو چه ارتباطی داره ؟ کسی که جایگاه خودش را نفهمه و مثل یک نوکر بی اختیار بیاد تاپیک کس دیگه ای را بهم بزنه بهش نوکر ، خودشیرین ، پاچه خوار و ... میگن

جواب ابلهان خاموشیست

hamid.soltani92
February 23rd, 2016, 13:57
تاپیک جهت بررسی مسدود شد.
با کاربران خاطی برخورد خواهد شد.