PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آنتی ویروس برای ویندوز سرور

iHSG
February 22nd, 2016, 18:10
سلام
من همیشه سرور لینوکسی CentOS داشتم و تو لینوکس فقط یه ClamAV رو نصب و تنظیم می کردم اما تو ویندوز شرایط فرق میکنه کلی انتخاب مختلف پولی و غیر پولی وجود داره.

حالا سه تا سوال دارم:

1.آیا در ویندوز سرور 2008 که برخلاف ویندوز سرور 2012 آنتی ویروس داخلی نداره نیازه که آنتی ویروس نصب کرد؟
2.کدوم یک از آنتی ویروس های معروف پولی بهتر هستن؟ ترجیحاً دوست دارم یکی از آنتی ویروس های پولی رو 3 ماهه یا 6 ماهه لایسنس بخرم نصب کنم اما اگر آنتی ویروس رایگان خوبی هم هست بگید.
3.کدوم آنتی ویروس رم کمتری استفاده می کنه؟

خیلی ممنون.

CYCLONER
February 22nd, 2016, 18:21
با سلام

clam av برای ویندوز نیز وجود دارد .....

iHSG
February 22nd, 2016, 18:22
با سلام

clam av برای ویندوز نیز وجود دارد .....

می دونم اما یه آنتی ویروس قوی تر می خوام.

OmidX
February 22nd, 2016, 18:30
ما از Kaspersky Endpoint Security استفاده میکنیم ، از هر نظر عالی هست و تایید میشه .

مصرف رمش ب اینصورت هست :

http://up.vbiran.ir/uploads/31137145615462713996_kaspersky.jpg

CYCLONER
February 22nd, 2016, 18:32
درود

جناب برای سرور نه ولی برای کامپیتور شخصی بنده خودم از bitdefender استفاده می کنم مصرف رم بالاست برای این آنتی ویروس

حالا eset هم هست kaspersky هم هست بازم مصرف رم kaspersky بالاست

iHSG
February 22nd, 2016, 18:38
دوستان نظرتون راجع به آنتی ویروس Microsoft Security Essentials چیه؟
دربارش تحقیق کردم فهمیدم این همون آنتی ویروسی است که به صورت پیش فرض در ویندوز 8 به بالا و خصوصاً در ویندوز سرور 2012 نصبه.
حتی ظاهر برنامه اش هم همونه.
تو نت جستجو کردم اکثراً میگفتن در کنار فایروال خود ویندوز بهترین بازدهی رو داره حالا درسته؟

آخه این EndPoint Security ها رو لایسنسشون رو دیدم 400 - 500 هزار تومان برای یکسال بود من فکر میکردم مثل محصولات خانگی یعنی Smart Security و.. اینا در حدود 50 - 60 تومان است اگه 400 - 500 تومان باشه که پول ندارم.

حالا فعلاً این Microsoft Security Essentials رو نصب کردم نصبش 1 دقیقه هم نشد.

OmidX
February 22nd, 2016, 18:41
دوستان نظرتون راجع به آنتی ویروس Microsoft Security Essentials چیه؟
دربارش تحقیق کردم فهمیدم این همون آنتی ویروسی است که به صورت پیش فرض در ویندوز 8 به بالا و خصوصاً در ویندوز سرور 2012 نصبه.
حتی ظاهر برنامه اش هم همونه.
تو نت جستجو کردم اکثراً میگفتن در کنار فایروال خود ویندوز بهترین بازدهی رو داره حالا درسته؟

آخه این EndPoint Security ها رو لایسنسشون رو دیدم 400 - 500 هزار تومان برای یکسال بود من فکر میکردم مثل محصولات خانگی یعنی Smart Security و.. اینا در حدود 50 - 60 تومان است اگه 400 - 500 تومان باشه که پول ندارم.

حالا فعلاً این Microsoft Security Essentials رو نصب کردم نصبش 1 دقیقه هم نشد.

Microsoft Security Essentials برای کلاینت هست و نه سرور ، اگر دقت کرده باشید فقط برای ویندوز ۷ و ۸ ارائه شده ، هر چند ک خود ما هم بروی سرور مجازی ویندوز ک میدیم دست مشتری بصورت پیش فرض نصب میکنیم ، چون بهتر از هیچی هست.

ولی در مقایسه با محصولات Endpoint Security کسپرسکی یا Eset هیچی نیست ، این نسخه از کسپر حتی شل های تحت لینوکس ک رو ویندوز هیچ کاری نمیتونن بکنن رو هم شناسایی و قرنطینه میکنه ! :دی

CYCLONER
February 22nd, 2016, 18:43
Microsoft Security Essentials برای کلاینت هست و نه سرور ، اگر دقت کرده باشید فقط برای ویندوز ۷ و ۸ ارائه شده ، هر چند ک خود ما هم بروی سرور مجازی ویندوز ک میدیم دست مشتری بصورت پیش فرض نصب میکنیم ، چون بهتر از هیچی هست.

ولی در مقایسه با محصولات Endpoint Security کسپرسکی یا Eset هیچی نیست ، این نسخه از کسپر حتی شل های تحت لینوکس ک رو ویندوز هیچ کاری نمیتونن بکنن رو هم شناسایی و قرنطینه میکنه ! :دی

دوست عزیز bitdefender هم این کارو می کنه

iHSG
February 22nd, 2016, 18:51

خب آخه نسخه EndPoint Security آنتی ویروس ها خیلی خیلی گرونن.
شما کرک شده نصب کردید؟

اگه Microsoft Security Essentials تحت کلاینت هست به نظرتون این بهتره یا ESET Smart Security ؟
آخه یه جا خونده بودم میگفت فایروال ESET Smart Security نسبت به فایروال پیش فرض ویندوز اصلاً بدرد نمی خوره و خصوصاً تو سرور قدرت کافی رو نداره.
از نظر خودم فایروال خود ویندوز خیلی باید بهتر باشه.

OmidX
February 22nd, 2016, 18:59
دوست عزیز bitdefender هم این کارو می کنه

والا کار نکردم با bitdefender ، ولی از سال ۲۰۰۶ کاربر کسپر بودم . (اون موقع آواژنگ نمایندگی کسپر رو داشت و لایسنس ب نام میداد)

خب آخه نسخه EndPoint Security آنتی ویروس ها خیلی خیلی گرونن.
شما کرک شده نصب کردید؟

اگه Microsoft Security Essentials تحت کلاینت هست به نظرتون این بهتره یا ESET Smart Security ؟
آخه یه جا خونده بودم میگفت فایروال ESET Smart Security نسبت به فایروال پیش فرض ویندوز اصلاً بدرد نمی خوره و خصوصاً تو سرور قدرت کافی رو نداره.
از نظر خودم فایروال خود ویندوز خیلی باید بهتر باشه.

ببین خودت بهتر از من میدونی ک آنتی ویروس باید بصورت منظم روز رسانی بشه ، کرک شده یعنی نداشتن ب روز رسانی یا بلک لیست شدن کی و غیر فعال شدن آنتی ویروس بعد از یه مدت ، ک برای سرور همچین شرایطی اصلا قابل قبول نیست.

ESET Smart Security هم تحت کلاینت هست و نسخه Endpoint ش مخصوص سرور ه ، بازم بهتر از Security Essentials ه ، ولی خب Security Essentials هم اگر یک یوزر هستید ، کارتون راه میندازه . (کاربرد از این سرور چیه ؟ )

iHSG
February 22nd, 2016, 19:31
والا کار نکردم با bitdefender ، ولی از سال ۲۰۰۶ کاربر کسپر بودم . (اون موقع آواژنگ نمایندگی کسپر رو داشت و لایسنس ب نام میداد)

ببین خودت بهتر از من میدونی ک آنتی ویروس باید بصورت منظم روز رسانی بشه ، کرک شده یعنی نداشتن ب روز رسانی یا بلک لیست شدن کی و غیر فعال شدن آنتی ویروس بعد از یه مدت ، ک برای سرور همچین شرایطی اصلا قابل قبول نیست.

ESET Smart Security هم تحت کلاینت هست و نسخه Endpoint ش مخصوص سرور ه ، بازم بهتر از Security Essentials ه ، ولی خب Security Essentials هم اگر یک یوزر هستید ، کارتون راه میندازه . (کاربرد از این سرور چیه ؟ )

آره کلاً یک کاربر هست.
به عنوان هاست دانلود ازش استفاده میکنم به همین دلیل به نظرم برای یک کاربر خرج زیاد برای EndPoint Security اصلاً عاقلانه نیست خصوصاً که درآمدی هم ازش ندارم.
پس نتیجه میگیرم همین Microsoft Security Essentials بهترین گزینه برای من است درسته؟

soheil869
February 22nd, 2016, 21:02
سلام
من همیشه سرور لینوکسی CentOS داشتم و تو لینوکس فقط یه ClamAV رو نصب و تنظیم می کردم اما تو ویندوز شرایط فرق میکنه کلی انتخاب مختلف پولی و غیر پولی وجود داره.

حالا سه تا سوال دارم:

1.آیا در ویندوز سرور 2008 که برخلاف ویندوز سرور 2012 آنتی ویروس داخلی نداره نیازه که آنتی ویروس نصب کرد؟
2.کدوم یک از آنتی ویروس های معروف پولی بهتر هستن؟ ترجیحاً دوست دارم یکی از آنتی ویروس های پولی رو 3 ماهه یا 6 ماهه لایسنس بخرم نصب کنم اما اگر آنتی ویروس رایگان خوبی هم هست بگید.
3.کدوم آنتی ویروس رم کمتری استفاده می کنه؟

خیلی ممنون.

سلام
من خودم نود ٥ استفاده ميكنم و رايگان هم هست و از سرورهاي ديگه آپديت بگيريد راحت

Sent from my iPhone using Tapatalk

om!d-D
February 22nd, 2016, 21:22
نود نصب کنید.برای شرایط شما بهتر هست از هر نظر.

emperatoor73
February 23rd, 2016, 01:17
نود 32 مخصوص سرور هست؟ قیمت لایسنسش چقدره؟ میشه از کدهایی که تو باز هست مثل ایران ستاپ برای فعال کردنش استفاده کرد؟

DaryaHost
February 23rd, 2016, 02:36
نسبت به استفاده سرور انتخاب ها محدود و متفاوت میشه اینو توجه داشته باشید ویندوز کاملا با لینوکس تفاوت داره
خود ویندوز سرور نسبت به دسترسی هایی که ایجاد شده ایمن هست به عنوان مثال کسی که فقط از IIS در ویندوز سرور به صورت معمولی استفاده میکنه هیچ خطری از نظر هک و .. نداره و با تعویض پرت دیموت دسکتاپ میشه گفت کاملا ایمن میشه (بجز دیداس)

این رو هم توجه داشته باشید استفاده از آنتی ویروس روی ویندوز رم و سی پی یو و همچنین هارد رو درگیر میکنه
اما نسبت به حساسیت کار انتی ویروس های سرور ورژن زیر به ترتیب پیشنهاد میشه
kaspersky
avast
AVG
PANDA

کسپر مصرف بالایی داره از منابع ولی avast و avg مناسب هستند ، اما من نسخه avast server security کرک شده تابه حال ندیدم !!! خود avast رو به شخصه من خیــــــــــــلی قبول دارم و تمام سیستم های شخصی و تجاریم رو به این آنتی ویروس و اسمارت سکیوریتی مجهز کردم مخصوصا بخاطر نو آوری هاش

اما اگر خواستید از پاندا استفاد کنید لایسنس اورجینال 3 ماهه پاندا براتون رایگان قابل ارائه هست

viphyip
March 1st, 2016, 22:52
محصولات eset برای سرور اورجینال و به نام مشتری موجود است