PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هارد 1Tb یا هارد 3 یا 4 Tb برای سرور فایل هاستینگ؟

Mrbean
February 22nd, 2016, 17:20
سلام٬ من ۱۰ تا سرور دارم که هر کدوم ۴ تا هارد ۳ تی بی دارن برای آپلود سنترم٬ الان میخوام بدونم از نظر بازدهی بهتر ۴ تا هارد ۳ ترابایتی بهتره یا ۱۲ تا هارد ۱ ترابایتی؟
اگر دوستان نظریاتشونو شریک بسازن خیلی خوشحال میشم و رهنمایی بیشتر کنن.

CYCLONER
February 22nd, 2016, 17:26
12 تا هارد یک ترابایتی

به نظر بنده روی 4 تا هارد 3 ترابایتی چون حجم زیاد است و فایل های بیشتری هست بنابر این در دانلود همزمان و آپلود هم زمان سرعت کم میشه ولی تو 1 ترابایت بیشتر هست تا به نسبت به آن

OmidX
February 22nd, 2016, 17:32
12x1TB ، ریسک کمتری داره ، فشار رو هارد ها هم کمتر ه پس پرفورمنس بالاتره ، البته بازم ب نوع هارد بستگی داره ، ولی من باشم 12x1TB رو انتخاب میکنم.

Mrbean
February 22nd, 2016, 17:33
12x1TB ، ریسک کمتری داره ، فشار رو هارد ها هم کمتر ه پس پرفورمنس بالاتره ، البته بازم ب نوع هارد بستگی داره ، ولی من باشم 12x1TB رو انتخاب میکنم.
من از دیتاسنتر لیزوب سرور هارو تهیه کردم٬ و هارد هاش ساتا هستش٬ چطوره هارد های این دیتا سنتر؟

OmidX
February 22nd, 2016, 17:37
من از دیتاسنتر لیزوب سرور هارو تهیه کردم٬ و هارد هاش ساتا هستش٬ چطوره هارد های این دیتا سنتر؟

اگر خود لیز وب هست ، هارد ها sata iii و سرور نو ، کیفیت خوب و قابل قبول خواهد بود.

company_hosting
February 22nd, 2016, 17:38
سلام

هارد های ایزوب ساتا 2 هستند با توجه به تجربه پیشنهاد نمیشود

اما سرورهای لیزوب معمولا اچ پی هستند و اکثرا جنریشن 8-9 هست که کیفیت عالی دارند

اپلود سنتر روی لیزوب ریسک بالای دارد دقت کامل در این مورد داشته باشید

باتشکر

Mrbean
February 22nd, 2016, 17:44
اگر خود لیز وب هست ، هارد ها sata iii و سرور نو ، کیفیت خوب و قابل قبول خواهد بود.
هارد های لیزوب همهشون sata2 هستش سری sata3 ندارن فکر کنم؟؟

- - - Updated - - -

سلام

هارد های ایزوب ساتا 2 هستند با توجه به تجربه پیشنهاد نمیشود

اپلود سنتر روی لیزوب ریسک بالای دارد دقت کامل در این مورد داشته باشید

باتشکر

میشه بیشتر توضیح بدین؟ چرا ریسکش بالاست؟؟

company_hosting
February 22nd, 2016, 17:55
هارد های لیزوب همهشون sata2 هستش سری sata3 ندارن فکر کنم؟؟

- - - Updated - - -

میشه بیشتر توضیح بدین؟ چرا ریسکش بالاست؟؟

چون

1 استریم کردن مجاز نیست
2 استورج مالتیمیدا مجاز نیست
وتوی قوانین نوشتن این موارد بشدت پیگیری میشود

Mrbean
February 22nd, 2016, 17:57
چون

1 استریم کردن مجاز نیست
2 استورج مالتیمیدا مجاز نیست
وتوی قوانین نوشتن این موارد بشدت پیگیری میشود

اما قبل از خریداری من درخواستمو دادم که برای چه منظوری این سرور هارو میخوام و خودشون با تخفیف زیاد بهم پیشنهاد دادن٬ به نظرتون این کارشان مطابق قانون شون نیست؟ وقتی خودشون میدونن سرور ها برای چه منظوری استفاده میشه و افر میدن؟

company_hosting
February 22nd, 2016, 18:04
اما قبل از خریداری من درخواستمو دادم که برای چه منظوری این سرور هارو میخوام و خودشون با تخفیف زیاد بهم پیشنهاد دادن٬ به نظرتون این کارشان مطابق قانون شون نیست؟ وقتی خودشون میدونن سرور ها برای چه منظوری استفاده میشه و افر میدن؟

واقعیتش توی هیچ جای دنیا نمیکن ماست من ترشه
توی قوانین نوشتن این موارد سرچ کنید متوجه میشود
حالا یکی از مدیران فروش به شما تخفیف داده و سرور داده دلیل نیمشه که اون موارد نادیده بگیرن
موقعی که مشکلی پیش بیاد از اون قوانین استفاده میکنند
همان طور که در کشور ما همه شرکت ها قوانین مینویسن و تا زمانی که مشکلی نباشد برای سود از فروش چیزی نمیگویند

با توجه که ایران تحریم میباشد در این دیتاسنتر و شما با مدارک جعلی / یا افراد خارجی (جسارت نباشد) خرید کردید پیشنهاد میکنم خیلی مواظب و با دقت عمل کنید

با تشکر

Mrbean
February 22nd, 2016, 20:53
واقعیتش توی هیچ جای دنیا نمیکن ماست من ترشه
توی قوانین نوشتن این موارد سرچ کنید متوجه میشود
حالا یکی از مدیران فروش به شما تخفیف داده و سرور داده دلیل نیمشه که اون موارد نادیده بگیرن
موقعی که مشکلی پیش بیاد از اون قوانین استفاده میکنند
همان طور که در کشور ما همه شرکت ها قوانین مینویسن و تا زمانی که مشکلی نباشد برای سود از فروش چیزی نمیگویند

با توجه که ایران تحریم میباشد در این دیتاسنتر و شما با مدارک جعلی / یا افراد خارجی (جسارت نباشد) خرید کردید پیشنهاد میکنم خیلی مواظب و با دقت عمل کنید

با تشکر

من همراهشون صحبت کردن٬‌استریمینگ روی سرور های که بانویت ۱۰۰ تی بی و یا هم ۲۵۰ تی بی دارن مجاز نیست! روی سرور های نامحدود مشکلی ندارن و سرور های منم همهشون نامحدود گرفتم.

company_hosting
February 22nd, 2016, 22:36
من همراهشون صحبت کردن٬‌استریمینگ روی سرور های که بانویت ۱۰۰ تی بی و یا هم ۲۵۰ تی بی دارن مجاز نیست! روی سرور های نامحدود مشکلی ندارن و سرور های منم همهشون نامحدود گرفتم.

سلام

پس مشکلی نیست

چون درسته روی سرورهای 100 ترا ... محدود هست که معمولا از اینها در پنل ما سفارش داده میشود

به هر حال موفق باشید

bigm
February 22nd, 2016, 22:43
سلام٬ من ۱۰ تا سرور دارم که هر کدوم ۴ تا هارد ۳ تی بی دارن برای آپلود سنترم٬ الان میخوام بدونم از نظر بازدهی بهتر ۴ تا هارد ۳ ترابایتی بهتره یا ۱۲ تا هارد ۱ ترابایتی؟
به طور معمول هارد های hhd سرعتی بین 100-150 مگابایت دارند (بستگی به دور هارد داره )
و استفاده از تعداد هارد بالا از یه لحاظ سرعت رو افزایش میده و خرابی رو پایین میاره و از طرفی در صورتی که خدای نکرده هاردی خراب بشه فقط 1 ترابایت کم میشه
و برای شما که فایل هاستیگ هستید مناسب تره و میتونید از پورتون بیشترین استفاده رو ببرید (12*100=1200 مگ جمع سرعت خواندن میشه که برای فایل هاستینگ مناسب تره و اینکه توصیه میکنم از راید 10 یا 1 استفاده کنید برای افزایش امنیت و سرعت فایل ها)

soheil869
February 23rd, 2016, 00:19

از نظر من برای افزایش سرعت و بازدهی هارد ها و امنیت اطلاعات رید کردن هارد ها بسیار بهتر است
اما فقط به مساله شما نگاه کنیم
با 12 عدد هارد یعنی 12 برابر دسترسی بیشتر شده و سرعت بیشتر می شود
اما گار فقط یک سری اطلاعات خاص از روی یک هارد جدید تر استفاده می شود هیج فرقی ندارد
اما امنیت از دست رفتن اطلاعات 12 برابر کمتر روی 12 عدد هارد است در صورت سوختن 1 هارد 1 ترا ازبین می رود

DaryaHost
February 23rd, 2016, 02:18
بستگی به نوع و مدل هارد داره
تعداد هارد بالا به رم و مین سرور هم فشار وارد میکنه
باید سایت و مصرف هارد آنالیز بشه و سقف مصرف هم تعیین بشه بعد نسبت به اون مدل های موجود هارد بررسی و انتخاب بشه