PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت سرعت اینترنت پارس انلاین؟

delta
February 22nd, 2016, 13:14
سلام دوستان..امروز عاملیت فروش اینترنت پارس انلاین رو گرفتم.والا کاغذی که بهم دادن یک خورده رفته رو مخم...خودتون میدونید الان مثلا سرویس 128 از هر جا بگیری کم کم تا 120 کیلوبایت در ثانیه دانلود میده یا مثلا من الان خونمون از جایی دیگر سرعت 256 دارم اینترانت تا 500 کیلوبایت و معموی تا 160 دانلود میده..
روی این کاغذ که برام دادند پارس انلاین سرعت ها رو زده 128 تا 30 کیلوبایت!!!! 256 تا 70 کیلوبایت!!
خواستم ببینم اینها فرمالیته هست یا واقعا سرعتهاش همینه؟ چون این سرعت ها مال حجره!! کسانی که پارس انلاین اینترنت دارند لطفا میشه بگن سرویس و سرعت دانلودشون از سایتهای ایران و خارجی چه قدره یا چند کیلوبایته؟ ممنون میشم

vatan3da
February 22nd, 2016, 13:18
سلام.من دارم.سرویس 2مگ خریدم.نه قطعی دارم نه افت سرعت.اسیاتک هم داشتم که اصلا خوب نبود.به نظر من کیفیت وسرعت پارس انلاین بهترینه.البته تعرفه هاهم گرون هست

delta
February 22nd, 2016, 13:32
سلام.من دارم.سرویس 2مگ خریدم.نه قطعی دارم نه افت سرعت.اسیاتک هم داشتم که اصلا خوب نبود.به نظر من کیفیت وسرعت پارس انلاین بهترینه.البته تعرفه هاهم گرون هست
سرعت دانلودتون چه قدر بود داداش؟ 2 مگ داشتی از سرورهای ایرانی و خارجی چند کیلوبایت در ثانیه دانلود میداد؟
تعرفه ها والا بعضی هاشون خیلی هم عالی هستند..65 گیگ 12 ماهه با سرعت 2 مگ رو میده 70 تومان!! خیلی هم خوبه اتفاقا..منتهی میخوام سرعتشو بدونم

vatan3da
February 22nd, 2016, 13:36
شرمنده سیستمم ایراد داره نمیتونم تست سرعت بگیرم

nevergotme
February 22nd, 2016, 14:01
به صورت قانونی (اسمی) 128 : سرعتش 16 ، 256 : سرعتش 32 و ....

هر جا میبینی سرعتش بیشتر پهنای باند رو نسبت به کیفیته خطت باز میزارن تا سریعتر حجم تموم کنی...

chaishpish
February 22nd, 2016, 14:04
سلام بستگی به شهر خودتون داره ببینید های وب خوبه ولی گرونه پارس آنلاین تو سرعت دانلود یکم کم میزاره آسیا تک هم دارم که خدا رو شکر یک ماه قعطی مداوم داشتیم هفته پیش که 18 ساعت قطع بوده ولی سرعت دانلود بالایی داره شاتل که دنبالش نرید بهتره شهرتونو بفرمایید تا بهتر بتونم راهنمایی کنم

delta
February 22nd, 2016, 14:12
سلام بستگی به شهر خودتون داره ببینید های وب خوبه ولی گرونه پارس آنلاین تو سرعت دانلود یکم کم میزاره آسیا تک هم دارم که خدا رو شکر یک ماه قعطی مداوم داشتیم هفته پیش که 18 ساعت قطع بوده ولی سرعت دانلود بالایی داره شاتل که دنبالش نرید بهتره شهرتونو بفرمایید تا بهتر بتونم راهنمایی کنم

داداش نمیخوام اینترنت استفاده کنم...عامل فروش هستم.میخوام بفروشم..خواستم ببینم کسانی که استفاده میکنند سرعتهاشون نصبت به سرویسشون چطوره

vatan3da
February 22nd, 2016, 14:24
یک سوال چه جوری میتونم دانلود رو محدود کنم برای کسانی که ازطریق وای فای وصل هستن؟

chaishpish
February 22nd, 2016, 14:44
یک سوال چه جوری میتونم دانلود رو محدود کنم برای کسانی که ازطریق وای فای وصل هستن؟

همین کلمات تو گوگل مینوشتین به نتیجه میرسیدین اینم آموزش
http://anzalweb.ir/1394/06/12/%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%D9%83%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D9%88-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%88%D8%A7%D9%8A%D8%B1%D9%84%D8%B3/

مینا-صیفی
February 22nd, 2016, 15:11
ببینید الان دیگه مثل قدیم ها نیست 128 بخری 16 کیلوبایت بده الان وقتی 128 میخریم چه شاتل چه اسیاتک چه پارس انلاین اون ها برای کیفیت سرعت و رضایت به اسم 128 کیخرید اما پهنا باند روی ان خط تا 6 مگابیت یا 10 مگابیت باز میزارند بستگی به کیفیت خط داره که اونا چک میکنند بهد وقتی 10 مگابیت مثله نت من باز میزارند چون SNR Downstreem من 30 هست بالا خوب هست 10 مگابیت باز گذاشتند اما 128 دارم سرعت دانلود 500 تا 700 کیلوبایت میده گاهی 1 مگابایت هم داده سرعت بهم . متوجه شدید .

paradis
February 22nd, 2016, 15:27
سلام
من تو بوشهر پارس آنلاین گرفتم،اینجا که هیچکس راضی نیست،هرکی پارس داشته رفته پیشگامان یا شاتل گرفته،روزی ۳-۴ بار قطعی داره و بعد ۲-۳ دقیقه درست میشه
فعلا ۲۵۶ دارم و سرعت دانلودم بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ کیلوبایت متغیره،بستگی شدیدی به سروری داره که ازش دانلود میکنم

حالا شما که نمایندگی گرفتی میتونی آنلاین ترافیک بفروشی؟
خود پارس ترافیک اضافه ۱ گیگ رو میده ۳۸۰۰-۳۹۰۰ ،شما میتونی کمتر بدی تا مشتریت بشیم؟
اینجا من پرسیدم گفتن اینترانت نداریم،از شما هم بپرسم همین رو میگی؟

ارسال شده توسط lg g2

delta
February 22nd, 2016, 17:40
سلام
من تو بوشهر پارس آنلاین گرفتم،اینجا که هیچکس راضی نیست،هرکی پارس داشته رفته پیشگامان یا شاتل گرفته،روزی ۳-۴ بار قطعی داره و بعد ۲-۳ دقیقه درست میشه
فعلا ۲۵۶ دارم و سرعت دانلودم بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ کیلوبایت متغیره،بستگی شدیدی به سروری داره که ازش دانلود میکنم

حالا شما که نمایندگی گرفتی میتونی آنلاین ترافیک بفروشی؟
خود پارس ترافیک اضافه ۱ گیگ رو میده ۳۸۰۰-۳۹۰۰ ،شما میتونی کمتر بدی تا مشتریت بشیم؟
اینجا من پرسیدم گفتن اینترانت نداریم،از شما هم بپرسم همین رو میگی؟

ارسال شده توسط lg g2
نمایندگی ها متاسفانه کشوری نیستند دوست عزیز.شهر به شهر هستند.مثلا من فقط نمایندگی شهر خودم هستم نمیتونم به شهر بقلی بفروشم! من شمال هستم متاسفانه..

paradis
February 22nd, 2016, 17:47
نمایندگی ها متاسفانه کشوری نیستند دوست عزیز.شهر به شهر هستند.مثلا من فقط نمایندگی شهر خودم هستم نمیتونم به شهر بقلی بفروشم! من شمال هستم متاسفانه..
ممنون بابت پاسختون
خب حالا پارس آنلاین اینترانت داره یا نه؟
آخه بقیه سرویس دهنده ها دارن،اما پارس میگه نداریم،خیلی عجیبه
اینترانت حجم بالا برای دانلود میخام بگیرم

ارسال شده توسط lg g2

ThCWEB co
February 22nd, 2016, 18:41
همین طرح که میگید من گرفتم --
پینگ داخلیم 8 -- پینگ 8.8.8.8 و 4.2.2.4 ام 58
سرعت دانلود 1.2
سرعت آپ استریم هم رو 512 بستن
---
البته خطم هم نویز داره