PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت سایت خبری و فروش فایل

hhm_2911
February 21st, 2016, 12:38
قصد راه اندازی سایت فروش فایل رو دارم که مطالب آموزشی هم درونش هست. با وردپرس

هاستهای دانلودی که دیتابیس دارند مناسب این کار هستند؟ اینکه نوشته اند هاست دانلود با دیتابیس بهتر از اینه که دو تا هاست بگیرم؟ یکی واسه سایت و یکی هاست دانلود؟ کدوم بهتره؟چرا؟

joomla2
February 21st, 2016, 13:02
سلام.
حجم فایل هایی که برای فروش قرار می دهید چقدر است؟
برای فروش فایل باید هاستی تهیه کنید که دیتابیس داشته باشد و بتوانید سیستم فروش فایل را روش نصب و راه اندازی کنید و فایل ها را در همون هاست آپلود کنید تا هرکسی نتواند دانلود کند. اگر در هاست دانلود جداگانه آپلود کنید که لینک دانلودش مستقیم می شود!!

hhm_2911
February 21st, 2016, 13:07
بطور کلی حداکثر بیست تا سی گیگابایت در نظر دارم. متوجه نشدم. یعنی دیتابیس داشتن هاست دانلود به معنی امکان نصب وردپرس روی آن نیست؟ می بایست یک هاست دیگه هم کنارش باشه که وردپرس و سایت اصلی رو رووش نصب کنم یا نه؟

jamal
February 21st, 2016, 14:59
سلام.
برای فروش فایل باید هاستی تهیه کنید که دیتابیس داشته باشد و بتوانید سیستم فروش فایل را روش نصب و راه اندازی کنید و فایل ها را در همون هاست آپلود کنید تا هرکسی نتواند دانلود کند. اگر در هاست دانلود جداگانه آپلود کنید که لینک دانلودش مستقیم می شود!!
میشه روی یک هاست یا سرور دیگه که مثلاً یک زیر دامنه رو به اون متصل کردید فایل ها رو آپلود کرد و همون لینک مستقیم رو به اسکریپت فروش فایل بدید. اون خودش لینک مستقیم رو به لینک غیر مستقیم و موقتی تبدیل می کنه. از این نظر مشکلی نیست.

بطور کلی حداکثر بیست تا سی گیگابایت در نظر دارم. متوجه نشدم. یعنی دیتابیس داشتن هاست دانلود به معنی امکان نصب وردپرس روی آن نیست؟ می بایست یک هاست دیگه هم کنارش باشه که وردپرس و سایت اصلی رو رووش نصب کنم یا نه؟
هیچ محدودیت فنی از نظر اینکه دو تا هاست یا سرور داشته باشید یا یکی وجود نداره.
ولی برای شروع کار می تونید یک سرور یا هاست پر قدرت بگیرید و هم فایل ها رو و هم خود وردپرس و اسکریپت فروش فایل رو روی همون اجرا کنید.
فایل هاتون رو روی یک زیر دامنه (Sub Domain) بریزید تا اگر در آینده خواستید جاش رو عوض کنید مشکلی وجود نداشته باشد.
وردپرس رو هم که کاملاً مشخصه می تونید روی یک دامنه نصب کنید و شروع به نوشتن درون اون کنید.

با همون وردپرس هم می تونید با نصب کردن افزونه روی اون فروش فایل داشته باشید.
پس از اینکه دیگه هاست یا سرور شما با بازدید بالا مواجه شد، حالا می تونید یک سرور بگیرید و فایل ها رو روی اون بیازید. حتی سرور فایل ها نیازی به پایگاه داده هم نداره.
همین که زیر دامنه ای که قبلاً ساختید و فایل ها رو توش ریختید رو به سرور جدید منتقل کنید، کار تموم شده است.

در هر صورت اول زیاد خرج نکنید که ممکنه زمین بخورید.
از امکانات کم اما با کیفیت کار رو شروع کنید و کم کم پیشرفت کنید.

hhm_2911
February 21st, 2016, 15:11
میشه روی یک هاست یا سرور دیگه که مثلاً یک زیر دامنه رو به اون متصل کردید فایل ها رو آپلود کرد و همون لینک مستقیم رو به اسکریپت فروش فایل بدید. اون خودش لینک مستقیم رو به لینک غیر مستقیم و موقتی تبدیل می کنه. از این نظر مشکلی نیست.

هیچ محدودیت فنی از نظر اینکه دو تا هاست یا سرور داشته باشید یا یکی وجود نداره.
ولی برای شروع کار می تونید یک سرور یا هاست پر قدرت بگیرید و هم فایل ها رو و هم خود وردپرس و اسکریپت فروش فایل رو روی همون اجرا کنید.
فایل هاتون رو روی یک زیر دامنه (Sub Domain) بریزید تا اگر در آینده خواستید جاش رو عوض کنید مشکلی وجود نداشته باشد.
وردپرس رو هم که کاملاً مشخصه می تونید روی یک دامنه نصب کنید و شروع به نوشتن درون اون کنید.

با همون وردپرس هم می تونید با نصب کردن افزونه روی اون فروش فایل داشته باشید.
پس از اینکه دیگه هاست یا سرور شما با بازدید بالا مواجه شد، حالا می تونید یک سرور بگیرید و فایل ها رو روی اون بیازید. حتی سرور فایل ها نیازی به پایگاه داده هم نداره.
همین که زیر دامنه ای که قبلاً ساختید و فایل ها رو توش ریختید رو به سرور جدید منتقل کنید، کار تموم شده است.

در هر صورت اول زیاد خرج نکنید که ممکنه زمین بخورید.
از امکانات کم اما با کیفیت کار رو شروع کنید و کم کم پیشرفت کنید.

پس پیشنهادتون در حال حاضر خرید یه هاست پر قدرته نه هاست دانلود... خب من مد نظرم یه هاست دانلود با دیتابیس بود.. یه سوال توی هاست دانلود با دیتابیس میشه وردپرس نصب کرد یا نه؟

jamal
February 21st, 2016, 15:18
معمولاً هاست دانلود دیتابیس نداره.
از اسمش معلومه هاستی است که فقط امکان دانلود رو فراهم می کنه.
اگر هاست دانلود امکان ساخت پایگاه داده رو بده دیگه هاست دانلود نیست! مگر محدودیت های خیلی زیادی داشته باشه...

آره منظورم خرید یک هاست پر قدرت و شروع کار از روی اونه

با توجه به این توضیحات اگر هاست دانلود شما امکان ساخت پایگاه داده رو بده، آره میشه وردپرس رو هم روش نصب کنید.

amirjalili72
February 21st, 2016, 15:18
اگر تمایل داشتید پیام بدید تلگرام سرویس مناسب شما رو خدمتتون معرفی کنم :

تلگرام : telegram.me/datis_n

یاهو : amir20time

jamal
February 21st, 2016, 15:22
اگر تمایل داشتید پیام بدید تلگرام سرویس مناسب شما رو خدمتتون معرفی کنم :

تلگرام : telegram.me/datis_n

یاهو : amir20time

اگر توضیح و یا نکته ای مد نظر میرسه همین جا مطرح کنید تا دوستان استفاده کنند.
هم باعث میشه موضوع کامل تر بشه و نکات جدیدی یاد بگیریم، هم اینکه اشکالات همدیگر رو برطرف کنیم.
دوست مون هم به اشتباه نمیافته!

masterphp
February 21st, 2016, 15:50
با سلام
هاست مناسب سایت شما قابل ارائه است
حداکثر هزینه رو اعلام کنید و یا در ارتباط باشید
http://my.masterhosting.ir
09197243104
02634521407
ID : masterphp_com

hhm_2911
February 21st, 2016, 16:24
حداکثر تا دویست تومن سالانه
دوستان پیشنهاد vps دادن.. من اطلاع زیادی ندارم.. خوبه بگیرم
vps
cloud
هاست دانلود با دیتابیس
هاست دانلود + هاست اصلی جدا
شما نهایتا کدوم رو پیشنهاد میدین؟میخوام کم خطاترین و بهترین سرویس باشه..حجم فایلها بیست تا سی گیگ فکر نکنم بیشتر بشه.

joomla2
February 21st, 2016, 16:31

سلام،
آیا برای سیستم وردپرس افزونه ای وجود داره که لینک مستقیم را به غیر مستقیم و موقتی تبدیل کند؟ ممنون میشم معرفی کنید اگر در این زمینه تجربه دارید

masterphp
February 21st, 2016, 16:36
vps
cloud
هاست دانلود با دیتابیس
شما نهایتا کدوم رو پیشنهاد میدین؟میخوام کم خطاترین و بهترین سرویس باشه..حجم فایلها بیست تا سی گیگ فکر نکنم بیشتر بشه.
شما این 4 موردی که اعلام کردین در هیچ کدوم از این موارد نمیتونید با ماهی 20 تومن سرویس خوبی تهیه کنید
1- برای مثال با 20 تومن سرور مجازی رم 1 میتونید تهیه کنید که منابع کافی برای سایت شما نداره
2- هاست پربازدید با 30 گیگ فضا و کیفیت عالی ماهیانه 50 هزار تومن هزینه داره برای شما
3- هاست دانلود چون روی سرور فایل دانلود وجود داره به شدت کیفیت برای میزبانی پایینه و نمیتونید کیفیتی خوبی ازش بگیرین و به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه
4- مورد آخر هم هاست دانلود با ماهیانه 10 هزار تومان و هاست میزبانی با ماهیانه 10 هزار تومان مجموعا 20 هزار تومان کیفیت عالی داره این مورد رو به شما پیشنهاد میکنم فقط محدودیت هایی داره مانند عدم کنترل کافی روی فایل ها که قابل برطرف کردن هست . میتونید در تماس باشید راه های موجود را بررسی کنیم.

در صورتی که هر کدوم از این موارد رو نیاز داشتین قابل ارائه است

http://my.masterhosting.ir (http://my.masterhosting.ir/)
09197243104
02634521407

- - - Updated - - -

سلام،
آیا برای سیستم وردپرس افزونه ای وجود داره که لینک مستقیم را به غیر مستقیم و موقتی تبدیل کند؟ ممنون میشم معرفی کنید اگر در این زمینه تجربه دارید
بله دوست عزیز افزونه ایزی دیجیتال دانلود همین کار رو انجام میده

joomla2
February 21st, 2016, 16:36
vps
cloud
هاست دانلود با دیتابیس

سلام. اگر اینجوری که دوستمون jamal گفتند بتونید در وردپرس افزونه ای استفاده کنید که لینک مستقیم را از هاست دانلود تبدیل به لینک غیر مستقیم کنه بهتره "هاست دانلود + هاست جدا برای سایت اصلی" تهیه کنید.

نکته مهم: اگر حجم هر فایل شما بالا است پس باید حتما از هاست دانلود استفاده کنید چون بسیاری از هاست های اشتراکی امکان دانلود resume ندارند و این یک عیب است برای سایت فروش فایل!

jamal
February 21st, 2016, 16:42
سلام،

تمامی افزونه های فروش فایل وردپرس چنین کاری رو انجام میدن.

مثلاً اگر افزونه فروش فایل پارس پال رو نصب کنید، یک لینک دانلود مستقیم می گیره که فرقی نمی کنه روی کدوم هاست یا سرور باشه. میتونه روی هاست شخصی باشه یا حتی روی یک سرور مال یک شخص دیگه.

حالا هر بار که شخصی خریدی انجام میده به اون شخص یک لینک غیر مستقیم اختصاص میده.

می تونید خودتون هم روی وردپرس محلی امتحان کنید....

hhm_2911
February 21st, 2016, 17:38
شما این 4 موردی که اعلام کردین در هیچ کدوم از این موارد نمیتونید با ماهی 20 تومن سرویس خوبی تهیه کنید
1- برای مثال با 20 تومن سرور مجازی رم 1 میتونید تهیه کنید که منابع کافی برای سایت شما نداره
2- هاست پربازدید با 30 گیگ فضا و کیفیت عالی ماهیانه 50 هزار تومن هزینه داره برای شما
3- هاست دانلود چون روی سرور فایل دانلود وجود داره به شدت کیفیت برای میزبانی پایینه و نمیتونید کیفیتی خوبی ازش بگیرین و به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه
4- مورد آخر هم هاست دانلود با ماهیانه 10 هزار تومان و هاست میزبانی با ماهیانه 10 هزار تومان مجموعا 20 هزار تومان کیفیت عالی داره این مورد رو به شما پیشنهاد میکنم فقط محدودیت هایی داره مانند عدم کنترل کافی روی فایل ها که قابل برطرف کردن هست . میتونید در تماس باشید راه های موجود را بررسی کنیم.

در صورتی که هر کدوم از این موارد رو نیاز داشتین قابل ارائه است

http://my.masterhosting.ir (http://my.masterhosting.ir/)
09197243104
02634521407

- - - Updated - - -

بله دوست عزیز افزونه ایزی دیجیتال دانلود همین کار رو انجام میده

من اینو پیدا کردم
سالیانه 264 تومن
نظر دوستان چیه؟مناسبه؟
http://arzan-vps.ir/?p=31
۱۵۰ GB

masterphp
February 21st, 2016, 17:43
من اینو پیدا کردم
سالیانه 264 تومن
نظر دوستان چیه؟مناسبه؟
http://arzan-vps.ir/?p=31
۱۵۰ GB

سرور مجازی نیاز به کانفیگ داره
اگر لینوکس باشه نیاز هست هزینه لایسنس بدین حداقل ماهیانه 15 هزار تومان
اگرم ویندوز باشه خود ویندوز منابعی مصرف میکنه که این میزان منابع کم هست

با همین هزینه میتونم به شما هاست میزبانی و هاست دانلود بدم

hhm_2911
February 21st, 2016, 18:39
در نهایت اینو پیدا کردم.. کلا با سرور و لایسنس و کانفیگ گفتن 240 تومن سالانه
CPU: Opteron 3365 mit 8 x 3,2 GHz
Ram: 2 GB
HDD: 30 GB SAS
BW: Unlimit
Port: 1000 Mbps
Uptime: 99.9%
IP: 1

خوبه برای من؟اساتید نظرتون اینه که همینو بگیرم؟

joomla2
February 21st, 2016, 19:00
سلام،
دنبال vps نباش. هاست بگیر بهتره. شما که تجربه کافی ندارید vps کاری میکنه که کلافه شی و کلا قید سایت داشتن رو بزنی.
vps رو هیچوقت سالیانه پرداخت نکن!

به نظر من هاست لینوکس ایران بگیر برای سایت اصلی، اگر مخطاب ها و بازدید کننده های سایتت از داخل ایران هستند. و هاست دانلود هم بگیر برای آپلود فایل ها.

موفق باشید

OnlineServer
February 21st, 2016, 19:36
سلام.
اگر میخواهید دانلود در قبال پرداخت راه اندازی کنید توصیه میکنم از سرور یا هاست ایران استفاده کنید .
چرا که با محدودیت های اینترنت داخل سرور های خارجی برای کاربران ایرانی سرعت مناسب و نخواهند داد و با تهیه سرور از خارج فقط مشتریان خودتونو اذیت خواهید کرد. این توصیه بود که عرض کردم

اما اگر آفر هم نیاز دارید این آفر را میتونم خدمتتان ارائه بدم از ایران برای سایت شما کافی هست

1 هسته پردازنده (1000Mhz)
1 گیگابایت حافظه رم
100 گیگابایت حافظه هارد
ترافیک سند نامحدود/رسیو 50 گیگ ماهیانه
1 عدد ایپی ادرس
دیتاسنتر پارس آنلاین
پورت ارتباطی 1 گیگابیت
پرداخت 40000 تومان ماهانه
پرداخت 300000 تومان سالانه
نصب و کانفیگ رایگان
سرور مجازی ایران (http://www.tehranserver.ir/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/)

ایام به کام

ThCWEB co
February 21st, 2016, 22:33
30 گیگ هاست خواستین با پهنای باند نا محدود و امکانات نا محدود
300 تومان سالانه
تلگرام پیام بدید
@thcweb
این سرویس به صورت آفر هست- به خاط این موضوع آیدی تلگرام خدمتتون دادم
با تشکر