PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام ویندوزه سرور رو حذف/نصب کنم

nevergotme
February 21st, 2016, 11:27
سلام ، راستش سرور برا یکی از دوستامه که خودشم مثله خودمه و اصلا وقتشو نداره ، از دوستان میخواستم سوال کنم:

1. در مرحله اول چطوری ویندوز رو حذف کنم ؟
2. واسه فایل های درایورهای دیگه به غیر C که مشکلی پیش نمیاد ؟ چون کلی فایل روی درایورهای دیگه هست..
3. آموزش ویندوز ریختن رو تا حدی از سایت های دیگه دیدم ، آیا این لینک (http://virtualization.itpro.ir/tutorials/433/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-vmware-workstation) کمک میکنه ؟
4. تقریبا میخواستم بپرسم چقد درده سر داره ؟ینی فقط مراحل نصب ویندوز رو پیش دارم یا چیزه دیگه مثلا کانفیگ و از این حرفا هست ؟ چون این سرور قبلا کانفیگ و ستاپش انجام شده پرسیدم مشکل پیش نیاد..

دلیل اینکارم هم اینه ، روزی 1 بار سرور خاموش میشه بی دلیل ، و در طول این 24 ساعت ، رم سرور به صورت کامل نامعلومی در حال پر شدن هستش که حدوده 7-8 ساعت بعد روشن کردنش میچسبه به 16 گیگ !

کمک کنید لطفا.

InterServer.ir
February 21st, 2016, 12:04
سلام

سرورتون مجازی هست یا اختصاصی؟

1- زمان نصب ویندوز جدید c رو فرمت می کنیدو نصب و ادامه میدید.
2- خیر
3- اول نوع سرور و مجازی ساز رو تایین کنید کمک کنیم.
4- باید کانفیگ مورد نیازتون رو دوباره انجام بدید . ویندوز نصب کردن دردسر زیادی نداره ولی باید بدونید چطور نصب کنید که کل اطلاعاتتون رو پاک نکنید

در مورد مشکلتون هم یکی از برنامه های ویندوز شما رم رو کش می کنه و پر می کنه شاید هم اینکار کار ویروس باشه ولی احتمال زیاد بدون نیاز به نصب ویندوز جدید قابل حل باشه.

در صورت تمایل دسترسی ارسال کنید چک کنم رم چرا پر میشه

nevergotme
February 21st, 2016, 12:10
سلام

سرورتون مجازی هست یا اختصاصی؟

1- زمان نصب ویندوز جدید c رو فرمت می کنیدو نصب و ادامه میدید.
2- خیر
3- اول نوع سرور و مجازی ساز رو تایین کنید کمک کنیم.
4- باید کانفیگ مورد نیازتون رو دوباره انجام بدید . ویندوز نصب کردن دردسر زیادی نداره ولی باید بدونید چطور نصب کنید که کل اطلاعاتتون رو پاک نکنید

در مورد مشکلتون هم یکی از برنامه های ویندوز شما رم رو کش می کنه و پر می کنه شاید هم اینکار کار ویروس باشه ولی احتمال زیاد بدون نیاز به نصب ویندوز جدید قابل حل باشه.

در صورت تمایل دسترسی ارسال کنید چک کنم رم چرا پر میشه

سرور اختصاصی هست ... بهتون تا امشب دسترسی میدم ، پ.خ میکنم

ممنون.

InterServer.ir
February 21st, 2016, 12:12
سرور اختصاصی هست ... بهتون تا امشب دسترسی میدم ، پ.خ میکنم

ممنون.

سرور اختصاصی باشه نمی تونید از طریق پنل دیتاسنتر ویندوز رو عوض کنید و اینکار باعث میشه کل هارد فرمت شه .

سرورتون دسترسی kvm داره؟

mashiat
February 21st, 2016, 14:59
اگه هتزنر هستی درخواست لارا بده بهت kvm میدن بعد ایزو رو مانت کن و ویندوز جدید نصب کن در درایو c

Meistero
February 21st, 2016, 15:06
درود

آیا ویندوزتون اکتیو هستش یا نه؟اگر ویندوز اکتیو نباشه این معموله که هر روز خاموش میشه.صفحه دسکتاپتون سیاه نشده؟

اگر آنتی ویروس نداره.بهتره اول یه آنتی ویروس قوی روش نصب کنین و پس از آپدیت یه اسکن کامل کنید.شاید ویروس باعثش باشه.من اگر باشم کنار آنتی ویروس برنامه Malwarebytes رو هم از سایت اصلیش دانلود و نصب میکنم و یه اسکن کامل رو هم با اون میکنم.