PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سایت هاست رایگان اسپانسری

taklogo
February 20th, 2016, 23:33
با سلام سایت هاستت به تمامی سایت های پر بازدید هاست پرسرعت ssd می دهد برای ثبت در خواست و اطلاعات بیشتر به ادرس زیر مراجعه کنید

با تشکر

hostt.ir

jamal
February 20th, 2016, 23:42
به نظر میاد باید یک تضمینی چیزی باشه که شما که تازه این خدمات تون رو شروع کردید، توجه کسانی که به دنبال هاست اسپانسری هستند جلب کنه

taklogo
February 20th, 2016, 23:53
به نظر میاد باید یک تضمینی چیزی باشه که شما که تازه این خدمات تون رو شروع کردید، توجه کسانی که به دنبال هاست اسپانسری هستند جلب کنه

بنطر شما چه تظمینی باید باشه ؟؟؟؟ برای چنین کارهایی تضمین هم وجود دارد ؟؟؟ که بصورت رایگان در اختیار عموم قرار میگیرد؟؟؟

jamal
February 20th, 2016, 23:56
بالاخره منی که کلی روی محتوا و سایت هام سرمایه گذاری و کار کردم، شاید نیام روی یک هاستی که حتی رتبۀ الکسایی هم نداره کار کنم.
منظورم اینکه برای موفقیت کارتون بهتره که اول بخش آموزش سایت رو پر از مقالات آموزشی کنید که حداقل یک رتبۀ هر چند پایه از الکسا بگیرید.

taklogo
February 21st, 2016, 00:02
بالاخره منی که کلی روی محتوا و سایت هام سرمایه گذاری و کار کردم، شاید نیام روی یک هاستی که حتی رتبۀ الکسایی هم نداره کار کنم.
منظورم اینکه برای موفقیت کارتون بهتره که اول بخش آموزش سایت رو پر از مقالات آموزشی کنید که حداقل یک رتبۀ هر چند پایه از الکسا بگیرید.
سایت تازه تاسیس هست بخش اموزشش بزودی مطالبش اماده میشه

بنظره من رتبه ی سایته من ربطی به کیفیت سرویس دهیم نداره

با تشکر

mizban97
February 21st, 2016, 00:02
با سلام سایت هاستت به تمامی سایت های پر بازدید هاست پرسرعت ssd می دهد برای ثبت در خواست و اطلاعات بیشتر به ادرس زیر مراجعه کنید

با تشکر

hostt.ir

دوست عزیز به قوانین توجه کنید.
29-2: هر گونه تقاضای اسپانسر ، سرویس های رایگان ، مبادلات کالا به کالا و نیز اعلام آمادگی جهت ارائه سرویس ها و خدمات فوق ، پیشنهاد فروش سرویس ها و خدمات و کالا های رایگان به هر نحو در انجمن اکیدا ممنوع می باشد .

jamal
February 21st, 2016, 00:12
سایت تازه تاسیس هست بخش اموزشش بزودی مطالبش اماده میشه

بنظره من رتبه ی سایته من ربطی به کیفیت سرویس دهیم نداره

با تشکر

بالاخره شاید از نظر شما ربطی نداشته باشه.
اما من مشتری باید یک شاخص برای تعیین قدمت خدمات دهی یک سایت داشته باشم یا نه؟

من اینارو میگم به خاطر اینکه شما گفتید :"
به تمامی
سایت های پر بازدید
هاست پرسرعت ssd می دهد"
خوب، سایت پربازدید هم واقعاً کسی نیست که بخواد همچین کاری بکنه..

- - - Updated - - -

دوست عزیز به قوانین توجه کنید.
29-2: هر گونه تقاضای اسپانسر ، سرویس های رایگان ، مبادلات کالا به کالا و نیز اعلام آمادگی جهت ارائه سرویس ها و خدمات فوق ، پیشنهاد فروش سرویس ها و خدمات و کالا های رایگان به هر نحو در انجمن اکیدا ممنوع می باشد .

آقا این بخش قوانین کجاست؟
من هر چی گشتم نبود که نبود...

taklogo
February 21st, 2016, 00:22
بالاخره شاید از نظر شما ربطی نداشته باشه.
اما من مشتری باید یک شاخص برای تعیین قدمت خدمات دهی یک سایت داشته باشم یا نه؟

من اینارو میگم به خاطر اینکه شما گفتید :"
به تمامی

سایت های پر بازدید

هاست پرسرعت ssd می دهد
"
خوب، سایت پربازدید هم واقعاً کسی نیست که بخواد همچین کاری بکنه..

- - - Updated - - -

قوانین
http://hostt.ir/user/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=1

mizban97
February 21st, 2016, 00:59

خدمت شما
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=1591
عبارت " اسپانسر " سرچ بزنید پیدا میکنید بند 2-29 هست.