PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور از کیم سوفی؟

Cr0w
February 20th, 2016, 14:38
سلام عرض ادب خدمت اقایون داداشام :d

دوستان مدتی هست بنده مشکل دارم با خرید سرور از این شرکت بنده پلان KS-3B رو میخوام که الان پر هست .

از طرفی هم این اولین تجربه بنده برای کار با سرور اختصاصی هست . با بحث مجازی سازی هیچ گونه اشنایی ندارم .

بنده تقریبا هدف نیمه بزرگی داریم که ممکن هست شکست بخوره اما ( در کاری که میخوام انجام بدم سال هاست که تجربه دارم ) اما در بحث مدیریت سرور و ... خیر ، ولی خب حدودا سه الی چهار سال هست که سرور های مجازی کار میکنم و کار با مجازی ساز VMWARE رو در حد نصب سیستم عامل روی VPS بلدم :d .

کلا مجازی ساز در چه صورتی مناسب کار من هست ؟
انواع مجازی ساز ها چیان ؟
با دو نوعشون کار کردم !
KVM
VMWARE

از مجازی ساز های نامبرده شده کدام یک مناسب بنده هست به نظر شما ؟ در کار بنده حداکثر PERFORMANCE مهم هست . امکانات زیاد مهم نیست .
کدام یک منابع کمتری مصرف میکنند .

در کل اگر مقدور هست به صورت کامل برای بنده توضیح دهید اگر سوال هایی میپرسم که با عقل جور در نمیاد به بزرگی خود ببخشید . تازه کار هستیم در این عرصه :d

a.e
February 20th, 2016, 14:46
قبل از پاسخ به سؤال های شما باید ذکر شود که امکان نصب مجازی ساز به دلیل عدم امکان سفارش آی پی و بلاک ip در دیتاسنتر کیمسوفی وجود ندارد.

Cr0w
February 20th, 2016, 14:49
پس به چه صورت قابل اراعه هستند ؟

wibe
February 20th, 2016, 15:09
جای ks-3b سرور مارکتی هرتز بگیر خیلی بهتره.
پورت هرتز 1 گیگه - کیم سوفی 100مگ.

مجازی سازی شخصی
VMWARE بهتره چون هزینه ندازه. لایسنس فیک میزنی :d

OmidX
February 20th, 2016, 15:54
سلام عرض ادب خدمت اقایون داداشام :d

دوستان مدتی هست بنده مشکل دارم با خرید سرور از این شرکت بنده پلان KS-3B رو میخوام که الان پر هست .

از طرفی هم این اولین تجربه بنده برای کار با سرور اختصاصی هست . با بحث مجازی سازی هیچ گونه اشنایی ندارم .

بنده تقریبا هدف نیمه بزرگی داریم که ممکن هست شکست بخوره اما ( در کاری که میخوام انجام بدم سال هاست که تجربه دارم ) اما در بحث مدیریت سرور و ... خیر ، ولی خب حدودا سه الی چهار سال هست که سرور های مجازی کار میکنم و کار با مجازی ساز VMWARE رو در حد نصب سیستم عامل روی VPS بلدم :d .

کلا مجازی ساز در چه صورتی مناسب کار من هست ؟
انواع مجازی ساز ها چیان ؟
با دو نوعشون کار کردم !
KVM
VMWARE

از مجازی ساز های نامبرده شده کدام یک مناسب بنده هست به نظر شما ؟ در کار بنده حداکثر PERFORMANCE مهم هست . امکانات زیاد مهم نیست .
کدام یک منابع کمتری مصرف میکنند .

در کل اگر مقدور هست به صورت کامل برای بنده توضیح دهید اگر سوال هایی میپرسم که با عقل جور در نمیاد به بزرگی خود ببخشید . تازه کار هستیم در این عرصه :d

رو سرور های کیم سوفی یک آی پی بیشتر ب شما نمیدن ، این سرور ها فقط بدرد بکاپ (استفاده ب عنوان سرور بکاپ) میخورن و هیچ کاربرد دیگری ندارن .

smhnw
February 20th, 2016, 16:47
همون یه وی پی اس هتزنر بگیر صد شرف داره به اون ( خلاصه مطلب )

البته کیم سوفی ذره ای از دیتاسنتر ovh حساب میشه...

a.e
February 20th, 2016, 17:05
در تکمیل سخن بزرگواران و با توجه به تجربه کاری با این دیتاسنتر قابل ذکر است که سرورهای این دیتاسنتر برای مصارف شخصی مانند ویندوز سرور و مصارف هاستینگ جهت میزبانی تک سایت یا سایت های سبک بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و از نظر مشکلات سخت افزاری مانند سوختن هارد یا ... در طی 5 سال کار با این دیتاسنتر هیچگونه مشکلی رخ نداده است.

Cr0w
February 20th, 2016, 23:59
جای ks-3b سرور مارکتی هرتز بگیر خیلی بهتره.
پورت هرتز 1 گیگه - کیم سوفی 100مگ.

مجازی سازی شخصی
VMWARE بهتره چون هزینه ندازه. لایسنس فیک میزنی
:d

با سلام منظورتون هتزنر هست ؟
اگر میشه لینک بدید . سایت هرتز رو که میفرمایید .

رو سرور های کیم سوفی یک آی پی بیشتر ب شما نمیدن ، این سرور ها فقط بدرد بکاپ (استفاده ب عنوان سرور بکاپ) میخورن و هیچ کاربرد دیگری ندارن .
بله، یعنی یگ سرور اختصاصی با 16 گیگ یا 32 گیگ رم فقط اختصاص داده بشه برای BackUp ! قیمت هاش خیلی پایین هست و بنده میتونم از پسش بر بیام . خب متاسفانه این دیتاسنتر به کار بنده نمیاد پس

همون یه وی پی اس هتزنر بگیر صد شرف داره به اون ( خلاصه مطلب )

البته کیم سوفی ذره ای از دیتاسنتر ovh حساب میشه...
بله مشخص هست .

در تکمیل سخن بزرگواران و با توجه به تجربه کاری با این دیتاسنتر قابل ذکر است که سرورهای این دیتاسنتر برای مصارف شخصی مانند ویندوز سرور و مصارف هاستینگ جهت میزبانی تک سایت یا سایت های سبک بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و از نظر مشکلات سخت افزاری مانند سوختن هارد یا ... در طی 5 سال کار با این دیتاسنتر هیچگونه مشکلی رخ نداده است.

ممنون از اطلاعاتی که در اختیار بنده گزاشتید .

در پایان ، دوستانی که از بنده حقیر تجربه بیشتری در این ضمینه دارند خواهش میکنم . یک دیتاسنتری که پینگ مناسبی به ایران و قیمت مناسبی داره به بنده معرفی کنند تا سرور تهیه کنم ! در وب هاستینگ تالک ( سایت اصلیش )
اینجا رو بهم پیشنهاد دادن https://www.webtropia.com/
همچنین wholesaleinternet رو هم پیشنهاد دادن

نظر شما چیست ؟

a.e
February 21st, 2016, 07:54
با توجه به این که در ابتدا ی کار هستید در صورتی که از دیتاسنترهای اروپایی نیاز دارید با قیمت مناسب میتوانید از برند SoyouStart که برند دوم OVH است سرور خریداری نمایید و در صورتی که سرور از آمریکا نیاز دارید میتوانید از دیتاسنتر Dacentec که دارای هزینه بسیار پایین و مناسب نسبت به سخت افزاری که ارائه میشود سرور مورد نیاز خود را خریداری نمایید.