PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنترل ماشین esxi خارج از شبکه

vayrag
February 20th, 2016, 14:04
سلام دوستان عزیز
من یک سرور اختصاصی در محل کار دارم که روش ESXI 5.5 نصب کردم و یک مودم DLINK و یک IP Valid
از شما عزیزان خواهش می کنم که راهنمایی بفرمایید که من چگونه می توانم خارج از محل کارم به سرور وصل بشم.مثلا از منزل بتونم از طریق vsphere client به سرور وصل بشوم و کارهام رو انجام بدم
سپاسگزارم

novinvps.com
February 20th, 2016, 14:20
سلام
از سایت no-ip.com میتونید کمک بگیرید که هر زمانی که ایپی عوض میشه خودکار روی هاست نیمی که بهتون میده ست میشه
در نتیجه شما از طریق هاست نیمی که بهتون میده میتونید دسترسی داشته باشید

vayrag
February 20th, 2016, 14:29
سلام
از سایت no-ip.com میتونید کمک بگیرید که هر زمانی که ایپی عوض میشه خودکار روی هاست نیمی که بهتون میده ست میشه
در نتیجه شما از طریق هاست نیمی که بهتون میده میتونید دسترسی داشته باشید

دوست عزیز مشکل ای پی ندارم فقط می خوام ماشین من پابلیش بشه

elementary
February 20th, 2016, 15:52
از داخل تنظیمات مودم DMZ را بر روی ایپی سرور esxi قراربدید و مودم رو خاموش روشن کنید به این ترتیب ایپی ولید مودم به esxi روت میشه

vayrag
February 20th, 2016, 15:54
از داخل تنظیمات مودم DMZ را بر روی ایپی سرور esxi قراربدید و مودم رو خاموش روشن کنید به این ترتیب ایپی ولید مودم به esxi روت میشه

متشکرم دوست من
میشه بفرمایید اگه بخوام از port forwarding استفاده کنم چه پورتی رو باید باز کنم؟

elementary
February 20th, 2016, 16:13
متشکرم دوست من
میشه بفرمایید اگه بخوام از port forwarding استفاده کنم چه پورتی رو باید باز کنم؟

خواهش میکنم

پورت 443 و 902 لارم هست ولی بعید میدونم مودم شما جوابگو باشه

vayrag
February 20th, 2016, 16:19
خواهش میکنم

پورت 443 و 902 لارم هست ولی بعید میدونم مودم شما جوابگو باشه

این دو پورت رو انجام دادم نشد:109:

elementary
February 20th, 2016, 16:23
این دو پورت رو انجام دادم نشد:109:

من راه حل اصلی رو به شما گفتم دیگه شما دنبال راه های فرعی هستید