PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست همکار جهت ثبت دامنه های ir

pardishosting
October 18th, 2010, 12:02
با سلام

دنبال یه نفر هستم تا یه مدت برای ثبت دامنه ir باهاش همکاری کنم ، می خوام بعد از سفارش سریع دامنه رو برای ما ثبت کنه ، نه اینکه دو روز بعد.

اگه اعتبار نمایندگی هم بده نور علی نور ...
با تشکر

1eng.ir
October 18th, 2010, 12:16
سلام،

پرشين رجيستر (http://www.persianregister.ir/) اين كارو براتون انجام ميده / از 4 نمايندگي هم يونيت داريم، احتمال كمبود يونيت نزديك به 0%‌ رسيده ... / قيمتها هم مناسب ...

amiri113
October 18th, 2010, 12:31
ميتونيد از سايت asrenet.com هميشه يونيت آنلاين بخريد.
و يا از سايت sa1601.ir دامين خودتون رو آنلاين ثبت کنيد.

با تشکر
علی امیری

tmfar
October 18th, 2010, 12:59
ميتونيد از سايت asrenet.com هميشه يونيت آنلاين بخريد.
و يا از سايت sa1601.ir دامين خودتون رو آنلاين ثبت کنيد.

با تشکر
علی امیری

جناب امیری من عذر میخوام قصدی ندارم فقط یک انتقاد کوچک بهتره سیستم آنلاینتون رو یه باز نویسی کنین من که تا به حال نتونستم قشنگ و بدون دردسر ازتون دومین ثبت کنم اما عوضش از persianregister براحتی و بدون دردسر تونستم ثبت کنم.

amiri113
October 18th, 2010, 13:09
جناب امیری من عذر میخوام قصدی ندارم فقط یک انتقاد کوچک بهتره سیستم آنلاینتون رو یه باز نویسی کنین من که تا به حال نتونستم قشنگ و بدون دردسر ازتون دومین ثبت کنم اما عوضش از persianregister براحتی و بدون دردسر تونستم ثبت کنم.

نميدونم مشکلی که برای شما پيش مياد چی هستش ولی خوب الان خيلی از کاربرای ما دارن بدون مشکل دامين ثبت ميکنن و ما روزی حدود 5 6 ثبت دامين بدون مشکل داريم.
البته سيستم هم برای شرايط مختلف داره عيب يابی و رفع عيب ميشه.
در هر حال ما در خدوتتون هستيم، محمد هم دوست ما هستش ما دوستش داريم، از persianregister هم ثبت کنيد ما خوشحاليم :)

با تشکر
علی امیری

nimafire
October 18th, 2010, 14:00

من با سرویس اقای امیری مدتی هست کار میکنم و به هیچ عنوان مشکلی نداشتیم.البته چند مشکل پیش اومد که سریعا رفع کردند و دامنه بدون مشکل ثبت شد

با تشکر