ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا نیامدن vps

MOSTAPHA_VIP
February 18th, 2016, 00:21
سلام
1-از دیروز تا حالا سه بار ویندوز سرور 2012 رو نصب کردم و فقط Mozilla Firefox و Internet Download Manager رو نصب و IIS رو فعال کردم و بعد از هر بار ریست دیگه سرویسم بالا نیومد.بعضی وقتا هم اروری با مظمون زیر میده.علتش چیه؟

http://worldup.ir/images/stlwj9sgr6o4yljj5c.jpg

تیکت هم به پشتیبانی زدم گفتن:
۱- به علت اینکه رمز عبور پیش فرض عوض نکرده اید بعد از تغییر ویندوز
یا
ناصحیح از ریموت خارج شدید

جمله اول درسته رمز پیشفرض رو عوض نکردم ولی عوض نکردنش باعث بالا نیومدن vps میشه؟
جمله دوم هم که من فقط از منوی استارت یه ریست ساده میکنم و بعد از چند دقیقه دیگه که میخوام کانکت بشم این اروور میاد
http://worldup.ir/images/amy6ctvafn3pyp9yp9r.jpg
دوستان مشکل از کجایه؟

imostafa
February 18th, 2016, 10:01
سلام
1-از دیروز تا حالا سه بار ویندوز سرور 2012 رو نصب کردم و فقط Mozilla Firefox و Internet Download Manager رو نصب و IIS رو فعال کردم و بعد از هر بار ریست دیگه سرویسم بالا نیومد.بعضی وقتا هم اروری با مظمون زیر میده.علتش چیه؟

http://worldup.ir/images/stlwj9sgr6o4yljj5c.jpg

تیکت هم به پشتیبانی زدم گفتن:
۱- به علت اینکه رمز عبور پیش فرض عوض نکرده اید بعد از تغییر ویندوز
یا
ناصحیح از ریموت خارج شدید

جمله اول درسته رمز پیشفرض رو عوض نکردم ولی عوض نکردنش باعث بالا نیومدن vps میشه؟
جمله دوم هم که من فقط از منوی استارت یه ریست ساده میکنم و بعد از چند دقیقه دیگه که میخوام کانکت بشم این اروور میاد
http://worldup.ir/images/amy6ctvafn3pyp9yp9r.jpg
دوستان مشکل از کجایه؟

با سلام ممکنه از firewall باشه و یا اینکه تنظیمات ریست بشه پیشنهاد میشه
از فایل ISO دیگری برای نصب استفاده کنید تا بشه تست کرد
بعد از نصب ویندوز باید برید و ارتباطات از راه دور رو به دقت چک کنید
در ضمن ایا بعد از ریستارت کلا سرور بالا نمیاد یا قابلیت Remote Desktop کار نمیکنه ؟
اگه کل سرور بالا نمیاد که این مشکل اصلا چیز دیگه ای هست
اما اگه remote desktop کار نمیکنه ، باید بررسی بشه

MOSTAPHA_VIP
February 18th, 2016, 10:53
ممکنه از firewall باشه و یا اینکه تنظیمات ریست بشه پیشنهاد میشه
منظورتون فایروال سیستم خودم هست؟چه غیر فعالش کنم چه restore defaults بازم همونجوریه

ارتباطات از راه دور vps رو ؟ کجا هست؟

در ضمن ایا بعد از ریستارت کلا سرور بالا نمیاد یا قابلیت Remote Desktop کار نمیکنه ؟

فکر کنم فقط ریموت کار نمیکنه!!!! چرا لود cpu انقدر زیاده در صورتی که من اصلا دارم ازش استفاده ای نمیکنم

30076

imostafa
February 18th, 2016, 11:37
ممکنه از firewall باشه و یا اینکه تنظیمات ریست بشه پیشنهاد میشه
منظورتون فایروال سیستم خودم هست؟چه غیر فعالش کنم چه restore defaults بازم همونجوریه

ارتباطات از راه دور vps رو ؟ کجا هست؟

فکر کنم فقط ریموت کار نمیکنه!!!! چرا لود cpu انقدر زیاده در صورتی که من اصلا دارم ازش استفاده ای نمیکنم

1 - منظور فایروال سرور هست - بعد از نصب ویندوز سرور اولین اقدام شما غیر فعال کردن فایروال باشه ( البته پیشنهاد نمیشه فایروال سرور رو غیر فعال کنید ولی برای مشکل شما تست باید کنیم )
2- منظور نام کاربری administrator رو باید چک کنید که امکان ریموت داشته باشه + باید پورت remote desktop رو تو فایروال باز بزارید 3389
3 - اگه فقط ریموت دیسکتاپ بالا نمیاد که میتونید از راه دور به سرور از طریق Regedit اتصال کنید و remote desktop رو فعال کنید.
آموزش :

برای فعال کردن Remote Desktop از روی شبکه مراحل زیر را انجام دهید :

1-در قسمت RUN کلمه Regedit را تایپ نمایید تا Registery کامپوترتان باز شود .
3-از منوی فایل گزینه Connect Network Registery را انتخاب نمایید.
4-در کادر ظاهر شده IP کامپوتر طرف مقابل را تایپ نمایید و OK را بزنید.

4-سپس در قسمت HKEY_LOCAL_MACHINE وارد System\ControlSet001\Control\Terminal Server\ شده و در قسمت سمت راست بر روی fDenyTSConnections دوبار کلیک کنید و مقدار Value data را به 0 تغییر دهید .

اکنون میتوانید به کامپوتر طرف مقابل با Remote Desktop وصل شوید