PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک و راهنمایی در مورد راه های بالابردن تعداد افراد عضو کانال تلگرام

cacodemon
February 17th, 2016, 13:25
سلام
من میخوام یه کانال ایجاد کنم
سوالم اینه
چه راه هایی برای بالابردن تعداد نفرات عضو وجود داره؟؟
به عنوان مثال این پست های تبادل و چطوری میتونم وارد گروهشون بشم تا اسم کانال منم تو اون لیست باشه
و ایا راه های دیگه ای هم وجود داره (راه های خارج از خود تلگرام منظورم نیست مثل تبلیغ tv و....)
هزینه هر راهی که اعلام میکنید هم بهم بگید لطفا

scary-x2
February 17th, 2016, 13:29
سلام
من میخوام یه کانال ایجاد کنم
سوالم اینه
چه راه هایی برای بالابردن تعداد نفرات عضو وجود داره؟؟
به عنوان مثال این پست های تبادل و چطوری میتونم وارد گروهشون بشم تا اسم کانال منم تو اون لیست باشه
و ایا راه های دیگه ای هم وجود داره (راه های خارج از خود تلگرام منظورم نیست مثل تبلیغ tv و....)
هزینه هر راهی که اعلام میکنید هم بهم بگید لطفا
سلام . میتونید به کانال های پر بازدید تبلیغ بدید . فکر میکنم میانگین قیمت هر 1 ساعتی که قرار میدن براتون 30 تومن هست

cacodemon
February 17th, 2016, 13:42
ممنون

همچنین راه های تضمینی هم بفرمایید
یعنی تعداد مشخصی بالابره و هزینه داشته باشه

scary-x2
February 17th, 2016, 14:10
ممنون

همچنین راه های تضمینی هم بفرمایید
یعنی تعداد مشخصی بالابره و هزینه داشته باشه
ببینید افزایش ممبر یه چیز جداست ولی موندن ممبرا یه چیز مهم تره . بستگی به کانال شما داره که چقدر بره بالا و چقدر بمونه . باید ببینید بسته به موضوع کانالتون کجا تبلیغ کنید .

cacodemon
February 17th, 2016, 15:00
ببینید افزایش ممبر یه چیز جداست ولی موندن ممبرا یه چیز مهم تره . بستگی به کانال شما داره که چقدر بره بالا و چقدر بمونه . باید ببینید بسته به موضوع کانالتون کجا تبلیغ کنید .

بله متوجه هستم
ممنون از پاسختون
موضوع خودرو ای هست