PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد whois سیستم whmcs

CYCLONER
February 16th, 2016, 20:43
با سلام

WHOIS سیستم WHMCS بنده خیلی دیر عمل می کنه و باید زیاد منتظر ماند تا قابلیت ثبت دامنه را نشان دهد

به نظرتان مشکل از چه می باشد ؟؟

جستجوگر دامنه میهن هاست (http://my.mihanhost.co/domainchecker.php)

kool
February 16th, 2016, 22:47
سلام
احتمالا مشکل موقت یکی از پسوندها باشه. بتونید این موارد رو غیرفعال و تست کنید: (البته احتمال کم از سمت فایروال و تغییرات در قالب نیز باشه)
xyz
bar
cc
us
mobi
wiki

CYCLONER
February 17th, 2016, 15:20
با سلام

به نظرم چندین دامنه رو یه جا بررسی می کنه می خوام وقتی پسوندی که وارد کرده است را بررسی کنه و پیشنهاد دامنه های دیگر رو نده

چه باید کنم ؟

yashil7437
February 17th, 2016, 15:51
با سلام

به نظرم چندین دامنه رو یه جا بررسی می کنه می خوام وقتی پسوندی که وارد کرده است را بررسی کنه و پیشنهاد دامنه های دیگر رو نده

چه باید کنم ؟

سلام
باید از تنظیمات غیر فعال کنید

CYCLONER
February 17th, 2016, 16:33
سلام
باید از تنظیمات غیر فعال کنید

دوست عزیز شما منو مسخره کردید یا خودتونو ؟

بگید از کجا یعنی کسی نمی دونست باید از تنظیمات غیر فعالش کنیم ؟

shivahost
February 17th, 2016, 17:20
در منوی genral setting به تب domains بروید، همان سطر اول domain look up هست که 2 تا کادر داره یکیش معمولا standard whois هست که اکتیو هم هست، configure اون را بزنید! در پنجره ای که میاد بنظر فقط com - net و ir رو انتخاب کنید.

iwpanel
February 17th, 2016, 17:31
با سلام

چه باید کنم ؟

domainname.com/admin/configgeneral.php#tab4

CYCLONER
February 17th, 2016, 20:31
در منوی genral setting به تب domains بروید، همان سطر اول domain look up هست که 2 تا کادر داره یکیش معمولا standard whois هست که اکتیو هم هست، configure اون را بزنید! در پنجره ای که میاد بنظر فقط com - net و ir رو انتخاب کنید.

با سلام

ممنون مرسی مشکل حل شد