PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه استفاده از زرین پال

rastindata
February 16th, 2016, 11:11
سلام ، ابتدا عرض کنم که قصد هیچگونه تخریب هیچ شخص حقیقی یا حقوقی رو ندارم و هدف از ایجاد این پست صرفا به اشتراک گذاشتن تجربه استفاده از زرین پال میباشد.

دوستان بنده حدودا یک سالی هستش که با زرین پال کار میکنم به دلیل کارمزد 0 و زرین کارت و واریز آنی ، کاربر طلایی هستم و زرین کارت دارم.

اوایل پشتیبانی فوق سریعی داشتن و حدودا 70% واریز هایی که میزدیم آنی به زرین کارتمون واریز میشد.

اما بعد چند وقت و مخصوصا چند وقت اخیر ، درخواست های واریزمون چه کم چه زیاد ، به طور میانگین یک روز طول میکشید تا تسویه بشن

تیکت ها هم بسیار دیر جواب میدادند و میدهند !

مخصوصا از وقتی که قالب جدید رو پیاده سازی کردند 99% تراکنش هامون آنی واریز نمیشن !
قسمت موجودی کارت کار نمیکنه و ...

اصل حرف بنده اینهوقتی شما زیرساخت لازم برای انجام کاری رو ندارید ، لطفا وارد اون کار نشید و با شعار دادن قصد جذب کاربر نداشته باشید !
وقتی تسویه آنی انجام نمیدید ، پس شعارشم ندید !
جلبه من با پشتیبانشون تماس گرفتم ، گفتم که رمز کارتمو 3 بار اشتباه زدم قفل شده باید چیکار کنم ! گفت تیکت بزنید توی سایت تا همکاران واحد مالیمون کمکتون کنن دقیقا یک ساعت و نیم بعدش ، همون خانومی که تلفنی باهاش صحبت کرده بودم اومد توی تیکت گفت ، به شعب بانک آینده مراجعه کنید !
خب همینو همون اول پشت تلفن نمیتونستید بگید؟!
فقط بلدید وقت کاربرو بگیرید؟!

توی این عکس اگر توجه کنید اکثر تیکت های ایجاد شده در رابطه با عدم تسویه هستش ، که آنی تسویه نشده و با تاخیر بسیار زیاد تسویه شده!
http://s6.picofile.com/file/8239118776/tickets.jpg

اینم تراکنش اخیرمون که مبلغش 50 هزار تومان بود ، بعد 1 روز واریز کردن ، کلی هم تیکت زدیم بهشون ، همیشه میگن مشکل از بانکه :39:
http://s6.picofile.com/file/8239120184/akhir.jpg

اینم قسمت چک کردن موجودی که جدیدا همیشه قطعه !
http://s7.picofile.com/file/8239120384/mojoodi.jpg

یک بار هم یه پرداخت دیتاسنتر داشتیم ، 200 تومن پول مارو 2 روز نگه داشتن !!!
بعد 2 روز با کلی زنگ زدن و التماس واریز کردن...

منم قبلا فکر میکردم واقعا مشکل هست از طرف بانک ، اما منطقی که فکر میکنم میبینم زرین پال با نگه داشتن این پولا تو حساب اصلی یا زرین کارت داره سود جالبی بدست میاره :71:

اینم از تجربه ما در کار با زرین پال

تجزیه و تحلیلش با خودتون

ما که قصد کوچ گرفتیم

taksis
February 16th, 2016, 11:16
اینکه بگوییم فلان شرکت چنین است و چنان است برای من مشخص نیست.
منظورتون از تسویه حساب آنی چیه؟
هیچکدام از درگاه های واسط تسویه حساب آنی ندارند!

sarwhost
February 16th, 2016, 11:28
درگاهای مستقیم که از بانک گرفته میشه هم واریز مستقیم ندارند در بهترین شرتیط 24 ساعت بعد تسویه میه اما بوده یک هفته بعد برای ما تسویه زدن درگاه سامان
دوستانی که تسویه انی دارند خودشون مبلغی از جیب خودشون واریز میکنی انی
ماها فقط میبینم که درگاه واسط پول به حسابش میاد بعد واریز میکنه درحالی که از سختی های پشت پرده خبر نداریم
به هر حال بنده با زرین پال کار نمیکنم اما مطمئنا مشکلات زیادی از سمت بانکها فتا و.... براشون اعمال میشه که کاربر باید مراعات کنه

rastindata
February 16th, 2016, 11:39
درگاهای مستقیم که از بانک گرفته میشه هم واریز مستقیم ندارند در بهترین شرتیط 24 ساعت بعد تسویه میه اما بوده یک هفته بعد برای ما تسویه زدن درگاه سامان
دوستانی که تسویه انی دارند خودشون مبلغی از جیب خودشون واریز میکنی انی
ماها فقط میبینم که درگاه واسط پول به حسابش میاد بعد واریز میکنه درحالی که از سختی های پشت پرده خبر نداریم
به هر حال بنده با زرین پال کار نمیکنم اما مطمئنا مشکلات زیادی از سمت بانکها فتا و.... براشون اعمال میشه که کاربر باید مراعات کنه

خیلی وقته مراعات کردیم .

پس لطفا شعار تسویه آنی ندن

از تسویه گذشته ، مشکلات دیگرشون از جمله پشتیبانی ، که بعد 1 روز تیکت جواب میدن هم تقصیر بانک ها و فتائه؟!

- - - Updated - - -

اینکه بگوییم فلان شرکت چنین است و چنان است برای من مشخص نیست.
منظورتون از تسویه حساب آنی چیه؟
هیچکدام از درگاه های واسط تسویه حساب آنی ندارند!

من صرفا تجربه خودم رو بیان کردم
تسویه آنی چیزیه که خودشون دارن میگن !

مگر نه درگاه های مستقیم هم مثل کارت خوان ها طول میکشه تا پولو واریز کنن

delta
February 16th, 2016, 11:45
زرین پال کارش درسته..من 5 ساله باهاشون دارم کار میکنم..زرین کارتم دارم..اما اینی که دوستمون میگن بله درسته..این یکی دو ماه اخیر خیلی کند شدند..قبلا تا تیکت میزدی 10 دقیقه ای جواب میدادند اما الان تیکت زدم برای درگاه بیشتر از 1 روز طول کشید تا جواب رو بدند و درگاه رو فعال کنند..شرکتی به این بزرگی و محبوبی که سرشناس وبمسترها هستند باید بخش پشتیبانی رو قوی کنند..بخش پشتیبانی خیلی ضعیف شده

rastindata
February 16th, 2016, 11:50
زرین پال کارش درسته..من 5 ساله باهاشون دارم کار میکنم..زرین کارتم دارم..اما اینی که دوستمون میگن بله درسته..این یکی دو ماه اخیر خیلی کند شدند..قبلا تا تیکت میزدی 10 دقیقه ای جواب میدادند اما الان تیکت زدم برای درگاه بیشتر از 1 روز طول کشید تا جواب رو بدند و درگاه رو فعال کنند..شرکتی به این بزرگی و محبوبی که سرشناس وبمسترها هستند باید بخش پشتیبانی رو قوی کنند..بخش پشتیبانی خیلی ضعیف شده

میدونید ...
مشتری مداریشونو از دست دادن!

یکی از معایب شهرت همینه ...

DeLtAvPs
February 16th, 2016, 13:07
میدونید ...

از اول هم مشتری مداری نداشتن!
تو همین انجام هم کم نبودن کاربرهایی که مشکل داشتن و با بی اعتنایی پاسخ از پشتیبان زرین پال دریافت میکردند.
بنده خودم5 سال پیش به مدت چند ماه درگاه داشتم ازشون و واقعا میتونم بگم افتضاح بود
فقط میتونند شعار بدن که ما تسویه آنی و بدون کارمزد داریم.
الانم با پررویی تمام مطمئن باشید میاد بازم میگه تسویه آنی داریم!!!

به نظرم برو از جای دیگه درگاه بگیر و خیالت رو راحت کن
من الان 1 سال و نیمی هست با جهان پی کار میکنم و هیچ مشکلی ندارم
پشتیبان های خوب . سیستم عالی . تسویه حساب های سریع
http://jahanpay.com

farssub
February 16th, 2016, 13:12
میدونید ...

دقیق حرف شمارو قبول دارم
هر کسی یا شخص یا شرکت به جایی میرسه دیگه یادش میره همین کاربر ها بودن که اونارو به اینجا رسوندن
پشتیبانی مهم ترین گزینه هست

DeLtAvPs
February 16th, 2016, 13:15
دقیق حرف شمارو قبول دارم
هر کسی یا شخص یا شرکت به جایی میرسه دیگه یادش میره همین کاربر ها بودن که اونارو به اینجا رسوندن
پشتیبانی مهم ترین گزینه هست

احسنت
این جمله عالی بود

elementary
February 16th, 2016, 13:16
زرین پال مدتیه که دیگه برای سامان سیستم نیست

ppscoir
February 16th, 2016, 13:36
سلام
من اصلا از خدماتش راضی نیستم
بیشتر اوقات باید انقدر منتظر باشیم تا پول خودمون رو بهمون بده
یعنی اگه بحث زرین کارتش نبود ،اصلا از خدماتش استفاده نمیکردم
سوییچ های بانک اینده اش هم همیشه قطع می باشد

delta
February 16th, 2016, 14:04
زرین پال مدتیه که دیگه برای سامان سیستم نیست

پس مال کیه؟ کی خریدتش؟ اطلاع رسانی کنند بدک نیستا؟

rastindata
February 16th, 2016, 14:06
پس مال کیه؟ کی خریدتش؟ اطلاع رسانی کنند بدک نیستا؟

ظاهرا همون اشخاص یه شرکت جدا تاسیس کردن و از سامان سیستم جدا شده زرین پال

مینا-صیفی
February 16th, 2016, 19:29
تا وقتی bazpardakht.com & jahanpay.com & sibapal.com & pardakhtnet.com هست با سود 1 % و در حد امکان همان روز تسویه میکنند چرا سمت متفرقه ها میرید !!! اینا باهاشون کار کردم خوب هستند در حال حاظر . البته payline هم از یاد نبریم خوب هست .
در کل اخیرا هم دیده میشد ناراضی داره زرین پال اینا دیگه یک دوره ای خوب بودند بنظرم . و ممنون که تجربه اپدیت خود را عنوان کردید که بقیه بدانند با تشکر

spsgorgan
February 16th, 2016, 21:03
یه مثال میزنم واسه این موارد که من خودم حاضرم پول بیشتر بدم اما خدمات بگیریم ! شما میری یه بانک میخواد بهت وام 22 درصد بده.تا پوستتون نکنه و به اندازه 10 میلیون جونتو نگیره بهت وام نمیده ! حالا برو یه موسسه بگو وام منابع آزاد 30 درصد میخوام.سر 3 هفته پول حسابته ! حالا داستان اینجام همینه. آقا 1 درصد 1.5 درصد بدین راحت . من چندیییییین وقته با payline کار میکنم وجدانن درست کار میکنن. خب ارزش نداره من 1.5 درصد بدم ؟! داره واقعا

viasky
February 16th, 2016, 21:21
بهترین درگاه پارس پال بوده از نظر بنده
بالای 100 میلیون تراکنش داشتیم و پشتیبانی 24 ساعته واقعی و تجربه کردیم
همیشه متین و با ادب رفتار می کنند و در مجموع از همه نظر عالی هستند
بنده خودم حاضرم تا ماهی 50-60 هزار تومان هم به این درگاه سود بدم ولی خیالی آسوده دارم
خاطرم هست مدتی به دلیل جا به جایی یک سری مشکلات داشتم و حتی مقداری پول و داخل پارس پال به عنوان پس انداز یا.... هر چیزی که بشه تصور کرد نگهداشته بودم
درخواست 2 میلیون تومان هم زیر 1 ساعت رسیدگی میشه و مجموع عالی هستند
موفق باشید

Sohan Roh
February 16th, 2016, 22:14
با سلام.

اقا زرین پال خیلی خراب شده و واقعا غیر قابل تحمل !

اوایل عالی بود ولی الان دیگه باید قیدشو زد.

1. واریز طولانی.

2. تیکت جواب دادن تا یک روز.

3. قالب افتضاح.

البته ناگفته نماند از ماست که بر ماست !

مقصر اصلی ما کاربران هستیم که یک شرکت رو بزرگ میکنیم و تازه میبینم خدماتش افتضاح شده، بازم ازش تعریف و تمجید میکنیم !

الان حتما این تاپیک هم فوری بسته میشه تا سر و صداش در نیاد !

ضمنا مدیرش هم الان میاد و کلی شعار در مورد زرین پال مینویسه !

ممنونم.

k-h
February 16th, 2016, 23:06
همیشه همینطور بوده
وقتی یه مشکلی واسه کسی پیش میاد یادشون میره که گذشته کی بوده و چه خدماتی بهشون داده
این تاپیک هم چیز جدیدی نیست .

قزوین هاست
February 17th, 2016, 00:46
تا وقتی bazpardakht.com & jahanpay.com & sibapal.com & pardakhtnet.com هست با سود 1 % و در حد امکان همان روز تسویه میکنند چرا سمت متفرقه ها میرید !!! اینا باهاشون کار کردم خوب هستند در حال حاظر . البته payline هم از یاد نبریم خوب هست .

البته زرین پال متفرقه نیست اولین درگاه واسط بودند.اما خب دیگه انگار پیرشده و توان کاری نداره

reportday.ir
February 17th, 2016, 02:13
در کل اخیرا هم دیده میشد ناراضی داره زرین پال اینا دیگه یک دوره ای خوب بودند بنظرم . و ممنون که تجربه اپدیت خود را عنوان کردید که بقیه بدانند با تشکر

از کی تا حالا این چند تا که دو روز نیست بالا آمدن شدن آدم حسابی (البته در این بین با پی لاین کاری نداشتیم) و زرین پال با این همه سابقه شده متفرقه! :(
اگر برای فان این مطلب رو منتشر کردید، بسیار جالب و خنده دار بود.

- - - Updated - - -

بهترین درگاه پارس پال بوده از نظر بنده
بالای 100 میلیون تراکنش داشتیم و پشتیبانی 24 ساعته واقعی و تجربه کردیم
همیشه متین و با ادب رفتار می کنند و در مجموع از همه نظر عالی هستند
بنده خودم حاضرم تا ماهی 50-60 هزار تومان هم به این درگاه سود بدم ولی خیالی آسوده دارم
خاطرم هست مدتی به دلیل جا به جایی یک سری مشکلات داشتم و حتی مقداری پول و داخل پارس پال به عنوان پس انداز یا.... هر چیزی که بشه تصور کرد نگهداشته بودم
درخواست 2 میلیون تومان هم زیر 1 ساعت رسیدگی میشه و مجموع عالی هستند
موفق باشید

البته باید در نظر داشته باشید که از پارس پال نمی توانید دو درگاه مستقیم بگردید؛ و این خودش یک ضعف بزرگ برای چند سایته ها است.
ما وقتی با پشتیبانی پارس پال در این زمینه صحبت می کردیم، برنامه ای برای حل این مشکل هم نداشتند.
اما از نظر تسویه حساب خوب کار می کنند؛ حداقل بهتر از زرین پال. ولی پی لاین سرعت تسویه حساب بهتری دارد.

- - - Updated - - -

با سلام.

اقا زرین پال خیلی خراب شده و واقعا غیر قابل تحمل !

اوایل عالی بود ولی الان دیگه باید قیدشو زد.

1. واریز طولانی.

2. تیکت جواب دادن تا یک روز.

3. قالب افتضاح.

البته ناگفته نماند از ماست که بر ماست !

مقصر اصلی ما کاربران هستیم که یک شرکت رو بزرگ میکنیم و تازه میبینم خدماتش افتضاح شده، بازم ازش تعریف و تمجید میکنیم !

الان حتما این تاپیک هم فوری بسته میشه تا سر و صداش در نیاد !

ضمنا مدیرش هم الان میاد و کلی شعار در مورد زرین پال مینویسه !

ممنونم.

در این انجمن افراد بسیاری به سرعت ضعیف پاسخگویی تیکت زرین پال اشاره کردند، اما چرا در مورد ما این طور نبوده؟
تا به حال چند بار ساعت 11 تا 1 شب تیکت زدم، کمتر از یک ساعت بعد جواب دادند.
البته واریزهایشان بسیار طولانی است.

Sohan Roh
February 17th, 2016, 02:38
در این انجمن افراد بسیاری به سرعت ضعیف پاسخگویی تیکت زرین پال اشاره کردند، اما چرا در مورد ما این طور نبوده؟
تا به حال چند بار ساعت 11 تا 1 شب تیکت زدم، کمتر از یک ساعت بعد جواب دادند.
البته واریزهایشان بسیار طولانی است.

با سلام.

دوست عزیز شما خواهشا ......

زرین پال چوب خطش پر شده !

دیگه جای حرفی نمونده.

ممنون .

reportday.ir
February 17th, 2016, 02:51
با سلام.

دوست عزیز شما خواهشا ......

زرین پال چوب خطش پر شده !

دیگه جای حرفی نمونده.

ممنون .

سلام
هر چند که تاپیک را منحرف می کند، اما شما ادامه خواهشاً را بنویسید.
سبک نگارش شما بسیار ابهام دارد.

Sohan Roh
February 17th, 2016, 02:54
سلام
هر چند که تاپیک را منحرف می کند، اما شما ادامه خواهشاً را بنویسید.
سبک نگارش شما بسیار ابهام دارد.

با سلام.

چشم !

شما خواهشا فرافکنی نکنید و نیازی نیست با این همه اعتراض به زرین پال از ایشان دفاع کنید.

الان فکرتون از بابت خواهشا راحت شد ؟!

ممنونم.

reportday.ir
February 17th, 2016, 03:11
با سلام.

چشم !

شما خواهشا فرافکنی نکنید و نیازی نیست با این همه اعتراض به زرین پال از ایشان دفاع کنید.

الان فکرتون از بابت خواهشا راحت شد ؟!

ممنونم.

اگر عنوان تاپیک تجربه استفاده از زرین پال است، ما هم تجربه خودمان را نوشته ایم.
ما همین الان روی سایت هایمان هر سه درگاه پارس پال - پی لاین و زرین پال فعال است و از هر سه استفاده می کنیم؛ و یکی از مجموعه هایی هستیم که می توانیم این سه را با هم مقایسه کنیم و تجربه ی خودمان را بنویسیم.
دلیل هم نمی شود چون تعداد افراد زیادی ناراضی هستند، ما از رضایت خود ننویسیم یا سکوت کنیم.
بله زرین پال نسبت به پارس پال و پی لاین سرعت پرداخت بسیار ضعیفی دارد. اما در پاسخگویی به تیکت ها بسیار عالی و پیگیر هستند. موردی که اصلاً پارس پال نداشت. ما درگاه اختصاصی از پارس پال داشتیم با نام و لوگو اختصاصی؛ و بابت همین درگاه 50 هزار تومان پرداخت کردیم. اما یکروز از خواب بیدار شدیم، و دیدیم دیگر لوگو سایت در درگاه بانک سامان نشان داده نمی شود. برای پارس پال تیکت باز کردیم و تنها جوابشان این بود که از طرف ما نیست. آیا این پشتیبانی است؟! این در حالی است که همان زمان زرین پال و پی لاین درگاه مستقیم با نام و لوگوی اختصاصی نشان می دادند و مشکلی برای آنها پیش نیامد.

و بسیاری موارد دیگر که می توان به آنها اشاره کرد؛ اما هیچ کدام از این مقایسه ها صورت نمی گیرد.

- - - Updated - - -

راستی همین الان درگاه پرداخت سایت هایی مثل ای نتورک هم از زرین پال است.
اگر زرین پال اینقدر بد است، چرا آنها درگاه سایت شان را تغییر نمی دهند؟

Ringmoon
February 17th, 2016, 04:33
با سلام
تمام این مشکلات از وقتی پیش اومد که سایت جدیدو راه اندازی کردند
من هفته اول تو سایت جدید نزدیک به 4-5 غلط املایی فقط پیدا کردم !!! به نظرم باید اول این سیستمو تکمیل میکردند بعد اجرایی میشد.
الان فکر کنم 1 ماه هم بیشتره سایت جدید رو نمایی شده اما هنوز که هنوزه تکمیلش نکردند که این واسه زرین پال که از قدیمی ترین درگاه های واسطه واقعا زشته به نظرم.

hoster
February 17th, 2016, 07:08
منم قبلا فکر میکردم واقعا مشکل هست از طرف بانک ، اما منطقی که فکر میکنم میبینم زرین پال با نگه داشتن این پولا تو حساب اصلی یا زرین کارت داره سود جالبی بدست میاره :71:

فک کردی عاشق چشم و ابرو ماست که کارمزد 0 % میگیره؟:|
سودی بهتری داره براش !

کلا من فهمیدم آدمای درستی نیستن ...

redpaknik
February 17th, 2016, 11:29
اصلا از همون اول که زرین پال تاسیس شد من از این سایت بدم میومد

hoster
February 17th, 2016, 14:31
اگر عنوان تاپیک تجربه استفاده از زرین پال است، ما هم تجربه خودمان را نوشته ایم.
ما همین الان روی سایت هایمان هر سه درگاه پارس پال - پی لاین و زرین پال فعال است و از هر سه استفاده می کنیم؛ و یکی از مجموعه هایی هستیم که می توانیم این سه را با هم مقایسه کنیم و تجربه ی خودمان را بنویسیم.
دلیل هم نمی شود چون تعداد افراد زیادی ناراضی هستند، ما از رضایت خود ننویسیم یا سکوت کنیم.
بله زرین پال نسبت به پارس پال و پی لاین سرعت پرداخت بسیار ضعیفی دارد. اما در پاسخگویی به تیکت ها بسیار عالی و پیگیر هستند. موردی که اصلاً پارس پال نداشت. ما درگاه اختصاصی از پارس پال داشتیم با نام و لوگو اختصاصی؛ و بابت همین درگاه 50 هزار تومان پرداخت کردیم. اما یکروز از خواب بیدار شدیم، و دیدیم دیگر لوگو سایت در درگاه بانک سامان نشان داده نمی شود. برای پارس پال تیکت باز کردیم و تنها جوابشان این بود که از طرف ما نیست. آیا این پشتیبانی است؟! این در حالی است که همان زمان زرین پال و پی لاین درگاه مستقیم با نام و لوگوی اختصاصی نشان می دادند و مشکلی برای آنها پیش نیامد.

و بسیاری موارد دیگر که می توان به آنها اشاره کرد؛ اما هیچ کدام از این مقایسه ها صورت نمی گیرد.

- - - Updated - - -

راستی همین الان درگاه پرداخت سایت هایی مثل ای نتورک هم از زرین پال است.
اگر زرین پال اینقدر بد است، چرا آنها درگاه سایت شان را تغییر نمی دهند؟

دوست عزیز تا نباشد چیزکی مردم ( اکثر کاربرای w.h.t) نگویند چیز ها