PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد کولو کردن در آسیاتک

AliMH
February 14th, 2016, 20:55
سلام به همه
دوستان من چند تا سوال دارم میخوام توی دیتاسنتر آسیاتک کولو کنم اما قبلش چند مورد ذهنمو مشغول کرده
1 - آسیاتک هنوز مشکل برق داره ؟
2 - دو بار به آسیاتک زنگ زدم و اونا گفتن سیاست جدیدشون اینه اگه دانلود از سایتت 15 برابر آپلودت باشه هر چقدر ترافیک در ماه مصرف داشته باشی ( برای ما بالای 50 ترابایت هست ) فقط 200 هزار تومان هزینه میگیرن این چقدر درسته ؟
3 - جدیدا پشتیبانی آسیاتک در چه حد هست ؟
لطفا اونایی که اونجا کولو کردن جواب منو بدن خیلی به این جوابا نیاز دارم

zartosht
February 15th, 2016, 21:27
سلام به همه
دوستان من چند تا سوال دارم میخوام توی دیتاسنتر آسیاتک کولو کنم اما قبلش چند مورد ذهنمو مشغول کرده
1 - آسیاتک هنوز مشکل برق داره ؟
2 - دو بار به آسیاتک زنگ زدم و اونا گفتن سیاست جدیدشون اینه اگه دانلود از سایتت 15 برابر آپلودت باشه هر چقدر ترافیک در ماه مصرف داشته باشی ( برای ما بالای 50 ترابایت هست ) فقط 200 هزار تومان هزینه میگیرن این چقدر درسته ؟
لطفا اونایی که اونجا کولو کردن جواب منو بدن خیلی به این جوابا نیاز دارم

درود بر شما ، نظر و تجربه بنده :

اول از همه اسیا تک دیتاسنتر نداره ، خودش 2 تا سرور روم در ساختمون های خودش و چندین رک در زیرساخت و چند رک در شهرزاد داره

1 - آسیاتک هنوز مشکل برق داره ؟ بستگی داره سرور شما کجا باشه

از هاستdl میتونید ترافیک 1 به 10 بگیرید رایگان

تعریفی نداره ای پی هم با التماس میدن ( حداکثر 16 عدد )

AliMH
February 15th, 2016, 23:26
درود بر شما ، نظر و تجربه بنده :

اول از همه اسیا تک دیتاسنتر نداره ، خودش 2 تا سرور روم در ساختمون های خودش و چندین رک در زیرساخت و چند رک در شهرزاد داره

1 - آسیاتک هنوز مشکل برق داره ؟ بستگی داره سرور شما کجا باشه

از هاستdl میتونید ترافیک 1 به 10 بگیرید رایگان

تعریفی نداره ای پی هم با التماس میدن ( حداکثر 16 عدد )

میتونید این 1 به 10 دقیقا توضیح بدید یعنی چی ؟ به صورت عادی توضیح بدید تا بفهمیم نه send یا ...

company_hosting
February 15th, 2016, 23:37
سلام

یعنی 10 ترا از سرور دانلود بشه
1 ترا روی سرور اپلود بشود

smhnw
February 16th, 2016, 00:18
بازم اگر متوجه نشدید یعنی مثلا یک فیلم 1 گیگی رو لیچ میکنید ( سرور دانلودش میکنه در خودش ) روی سرور/ هاست و 10000 نفر اون فیلم رو دانلود بکنن .

AliMH
February 16th, 2016, 06:09
خب من ديشب به هاست دي ال تيكت دادم گفتن اصلا كولو نميكنن پس اين دوستمون براي چي ميگفت اونا كولو ميكنن ؟؟؟