PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل پهنای باند

raminramz2
February 14th, 2016, 19:59
سلام
مثل اینکه پهنای باند کاربرای ایرانی با خارج از کشور به مشکل خورده مخصوصا مخابرات
همه از سرعت مینالن
پینگ درست نمیده
سرعت دانلود درستی نمیده
قطع و وصل میشه سرعت ثابت نیست

کسی اطلاع داره؟ داستن از چه قراره؟
سر این اتفاق یه سرور خریدم خیلی از سایت های سرور رو اوردم ایران

navid2zp
February 14th, 2016, 20:02
مسئله کاملا طبیعی هست دوست عزیز
بنده در طی چندین سال استفاده از مخابرات و اینترنت ایران مدتی رو به خاطر ندارم که چنین مشکلاتی حتی برای دوره کوتاهی وجود نداشته باشه
هر چی نباشه ایران هست دیگه :)

mehrshad.ho
February 14th, 2016, 20:14
در نیمه بهمن ماه معمولا یک لنگر با کابل ها برخورد می کند، نگران نباشید درست میشه

T.Toosi
February 14th, 2016, 20:41
سلام
مثل اینکه پهنای باند کاربرای ایرانی با خارج از کشور به مشکل خورده مخصوصا مخابرات
همه از سرعت مینالن
پینگ درست نمیده
سرعت دانلود درستی نمیده

واقعا چه مشکلات جَدیدی!!

Amy
February 14th, 2016, 21:38
در نیمه بهمن ماه معمولا یک لنگر با کابل ها برخورد می کند، نگران نباشید درست میشه

عالی بود :))

قبلا هم یه بنده خدایی تو مسیر ترکیه
پاشو گذاشته بود رو کابل
این کابل بیچاره پاره شده بود :d

اصلا چیز عجیبی نیست
خیلی هم طبیعیه :105:

raminramz2
February 15th, 2016, 01:23
:))
حله احتمالا این موقع ها چون سرد میشه به خاطر برفه کابلا یخ زده درست میشه
ممنون بابت پاسخ ها

company_hosting
February 15th, 2016, 01:29
سلام
همه از سرعت مینالن
پینگ درست نمیده
سرعت دانلود درستی نمیده

جالیه این لنگر اینکه مواقع اتفاقات سیاسی پرت میشه تو دریا ... بعد کشتیش همیشه اون بالاس دقیقا بالای کابلا ...
چند وقت پیش به کارشناس همینو گفت

گفتم عزیز من من شمالم اینجا دریای نیست ... هنگ کرد مثل نت همیشه انلاین ایران ... دادیم تعویض روغنی (مکانیکی)گفتن شاتون زده ...:)):106::))

Pr0m3en
February 15th, 2016, 12:33
این مشکلات همه جائیه متاسفنه و فکر میکنم به دلیل هجوم آوردن مردمه برای خریدن اینترنت و شلوغ شدن پهنای باند که هرچی هم به پهنای باند اضافه میکنن باز هم جواب نمیده و ما توی کشورمون نسبت به نیاز کمتر پهنای باند داریم و دارن زود به زود اضافه میکنن تا مشکل حل بشه.
یادش بخیر موقع انتخابات ریاست جمهوری خیلی سرعت اومده بود بالا روزی 20 گیگ یا 15 گیگ توی 7 ساعت رایگانم دانلود داشتم......