PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر اطلاعات holder دامنه های ir

ali.n
October 17th, 2010, 10:02
سلام

من می خوام بدونم کسی که نمایندگی از نیک داره و دامنه ای در اختیارش هست می تونه مشخصات holder رو تغییر بده ؟ منظورم بعد از زمانی هست که پروسه ثبت توسط نیک تائید
شده...

iranserver.com
October 17th, 2010, 10:50
تغییر مشخصات Holder فقط توسط صاحب امتیاز امکان پذیر میباشد.

ali.n
October 17th, 2010, 12:40
تغییر مشخصات Holder فقط توسط صاحب امتیاز امکان پذیر میباشد.

مرسی

چند سال پیش یه نماینده نیک برای من دامینی ثبت کرده ولی تمام مشخصات holder ای که در who is ثبت شده بنام من نیست.ازش خواستم اونو به خودم منتقل کنه ( تو نیک ثبت نام کردم شناسه گرفتم ) موقع انتقال
نیک اجازه نداد... گفته که این دامنه متعلق به شخصی که می خواید منتقل کنید نیست... حالا سوال من اینه که
شخصی که الان دامنه دستش هست می تونه مشخصات holder رو تغییر بده... یا اینکه فقط باید توسط خود نیک
انجام بشه؟

iranserver.com
October 17th, 2010, 12:52
تغییر رابط مالی ، رابط فنی و رابط اداری توسط صاحب امتیاز قابل انجام است ، اما تغییر مالکیت و صاحب امتیاز فقط باید توسط irnic تایید شود .

قبلا شما میتوانستید کد انتقال دامنه را از مالک دریافت کنید و درخواست انتقال آنرا از طریق پنل ارسال نمایید تا irnic آنرا منتقل کند ، اما با توجه به تغییر قوانین nic مبنی بر انتقال مالکیت کلیه دامنه ها به نمایندگان از بهمن ماه ، هم اکنون امکان انتقال مالکیت وجود ندارد و معمولا تایید نمیشود .

برای این منظور که شما بتوانید به دامنه دسترسی داشته باشید، میتوانید شناسه کاربری خود را در nic به مالک فعلی اعلام کنید تا شما را رابط اداری و فنی و مالی دامنه قرار دهد تا شما نیز به دامنه دسترسی داشته باشید.

Sajad
October 17th, 2010, 13:57
اگر منظورتون از مشخصات اطلاعات شخصی handle هست باید شما به صورت کتبی درخواستش رو به نیک ارسال کنید.

ali.n
October 17th, 2010, 14:01
از اطلاعاتت ممنونم حتما ازش می خوام که دسترسی منو به دامنه فراهم کنه

مشکل سر مالکیت دامنه هست. من می خوام اون دامنه تحت مالکیت و کنترل 100% خودم باشه.کسی که الان دامنه دستش هست مشکلی برای انتقال نداره ولی اشکال اینجاست که موقع ثبت تمام اطلاعات منو وارد نکرده و حالا نیک منو مالک دامنه نمیشناسه...

Sajad
October 17th, 2010, 14:10
اینجا رو بخونید: http://www.webhostingtalk.ir/f25/5614/

kingoftehran
October 17th, 2010, 15:43
فکر می کنم این کار هزینه بر داره

1eng.ir
October 17th, 2010, 15:53
اما با توجه به تغییر قوانین nic مبنی بر انتقال مالکیت کلیه دامنه ها به نمایندگان از بهمن ماه ، هم اکنون امکان انتقال مالکیت وجود ندارد و معمولا تایید نمیشود.
جان ؟! ؟! 8-|
کی همچین حرفیو زده ؟! / از قانون جدیدشون تا امروز حداقل 12 تا دامین منتقل کردم! بدون مشکل!
تاپیک آپدیت شد (با توجه به قانون جدید ایرنیک): آموزش: چگونه یک دامنه ir را به یک هندل دیگر منتقل کنیم. (http://www.webhostingtalk.ir/f25/5614)

---------- Post added at 02:53 PM ---------- Previous post was at 02:52 PM ----------

فکر کردن نداره! 1 یونیت هزینه داره! 2000 تومان! ...

پ.ن: سعی کنیم با دلیل و مدرک صحبت کنم!

sohrab.khan
October 30th, 2010, 18:48
من هم الان دقیقا همین مشکل رو دارم . چند سال پیش دامینی با پسوند Ir ثبت کردم ولی با یه اسم جعلی ( شخصی با این مشخصات اصلا تو ایران وجود خارجی نداره !:d ) توی هندل یه شرکتی الان که می خوام به نیک هندل خودم ببرم .شرکتی که دومینم توی نیک هندلشه مشکلی برای ترانزفر نداره .
چاره کار چیه ؟:57:

---------- Post added at 06:18 AM ---------- Previous post was at 06:13 AM ----------

فکر کنم با توضیحاتی که 1eng.ir (http://www.webhostingtalk.ir/member/149/) دادن :
http://www.webhostingtalk.ir/f25/5614/#post157566
دیگه مشکلی برای انتقال وجود نداشته باشه

mibfa
November 9th, 2010, 00:08
مرسی

چند سال پیش یه نماینده نیک برای من دامینی ثبت کرده ولی تمام مشخصات holder ای که در who is ثبت شده بنام من نیست.ازش خواستم اونو به خودم منتقل کنه ( تو نیک ثبت نام کردم شناسه گرفتم ) موقع انتقال
نیک اجازه نداد... گفته که این دامنه متعلق به شخصی که می خواید منتقل کنید نیست... حالا سوال من اینه که
شخصی که الان دامنه دستش هست می تونه مشخصات holder رو تغییر بده... یا اینکه فقط باید توسط خود نیک
انجام بشه؟

بدليل اينكه ايشان خودشان را بعنوان صاحب امتياز براي نيك معرفي كردند

اگر منظورتون از مشخصات اطلاعات شخصی handle هست باید شما به صورت کتبی درخواستش رو به نیک ارسال کنید.

اگر صاحب امتياز ايشان نباشد امكان ندارد

از اطلاعاتت ممنونم حتما ازش می خوام که دسترسی منو به دامنه فراهم کنه

مشکل سر مالکیت دامنه هست. من می خوام اون دامنه تحت مالکیت و کنترل 100% خودم باشه.کسی که الان دامنه دستش هست مشکلی برای انتقال نداره ولی اشکال اینجاست که موقع ثبت تمام اطلاعات منو وارد نکرده و حالا نیک منو مالک دامنه نمیشناسه...

بايد دامنه را به پانل شما انتقال بده كه شما بعنوان مالك شناخته شويد

تغییر رابط مالی ، رابط فنی و رابط اداری توسط صاحب امتیاز قابل انجام است ، اما تغییر مالکیت و صاحب امتیاز فقط باید توسط irnic تایید شود .

قبلا شما میتوانستید کد انتقال دامنه را از مالک دریافت کنید و درخواست انتقال آنرا از طریق پنل ارسال نمایید تا irnic آنرا منتقل کند ، اما با توجه به تغییر قوانین nic مبنی بر انتقال مالکیت کلیه دامنه ها به نمایندگان از بهمن ماه ، هم اکنون امکان انتقال مالکیت وجود ندارد و معمولا تایید نمیشود .

برای این منظور که شما بتوانید به دامنه دسترسی داشته باشید، میتوانید شناسه کاربری خود را در nic به مالک فعلی اعلام کنید تا شما را رابط اداری و فنی و مالی دامنه قرار دهد تا شما نیز به دامنه دسترسی داشته باشید.

متن قرمز كاملا اشتباه هست .

بله - 1 يونيت بابت انتقال

من هم الان دقیقا همین مشکل رو دارم . چند سال پیش دامینی با پسوند Ir ثبت کردم ولی با یه اسم جعلی ( شخصی با این مشخصات اصلا تو ایران وجود خارجی نداره !:d ) توی هندل یه شرکتی الان که می خوام به نیک هندل خودم ببرم .شرکتی که دومینم توی نیک هندلشه مشکلی برای ترانزفر نداره .
چاره کار چیه ؟:57:

شما هم مانند موارد بالا بايد درخواست انتقال بدهيد

---------- Post added at 06:18 AM ---------- Previous post was at 06:13 AM ----------

فکر کنم با توضیحاتی که 1eng.ir (http://www.webhostingtalk.ir/member/149/) دادن :
http://www.webhostingtalk.ir/f25/5614/#post157566
دیگه مشکلی برای انتقال وجود نداشته باشه

sohrab.khan
November 9th, 2010, 02:33
بالاخره چی شد ؟ من هم دقیقا همین مشکل رو دارم Holder دامنه Ir من به یک نامی ثبت شده که در ایران اصلا همچین فردی وجود خارجی نداره . الان می خوام دومین رو ببرم تو پانل خودم راه حل چیه ؟

mibfa
November 9th, 2010, 11:24
بالاخره چی شد ؟ من هم دقیقا همین مشکل رو دارم Holder دامنه Ir من به یک نامی ثبت شده که در ایران اصلا همچین فردی وجود خارجی نداره . الان می خوام دومین رو ببرم تو پانل خودم راه حل چیه ؟

كلا اين نيك هندل هويت واقعي هست ؟ كاري به ايران و و غير ايران نداشته باش

اگر هويت دار هست كه ميتونه جواب گو باشه و شما هم بهش دسترسي داري تقاضا كن تا دامنه را برات انتقال بده . اگر ادرس ايران باشه 1 يونيت اگر خارج از ايران باشه حتما بايد رسيلر يورويي كار شما را انجام بده

اگر هم هويت نداشته باشه بهتر هست به نيك نگي ( اگر دامنه تاپ هست ) . بذار تا چندماه اينده كه مجوز هاي رجيستر . رجيستر براي دوستان فعال شد كه محدود هم هستند يك مورد اعتماد پيدا كن و اين كار را انجام بده ولي براي انتقال باز مانند مورد بالا ميباشد

اگر هم دامنه زياد جالب نيست ولش كن تا منقضي بشه . مجددا ثبتش كن

يك راه حل ديگه هم هست كه اينجا نميتونم بگم . تماس بگير

sohrab.khan
November 10th, 2010, 13:22
تشکر از پاسخ شما . بله دومین در نیک هندل یه شرکت معتبر ثبت شده ولی Holder دومین به اسم من نیست و شرکت میگه نیک, کپی شناسنامه و ... رو بعد ترانزفر می خواد برای همین مشکل پیدا شده چون دومین به اسم من ثبت نشده ( حدود سه سال پیش ) مشکلی در هزینه ترانزفر نیست.

كلا اين نيك هندل هويت واقعي هست ؟ كاري به ايران و و غير ايران نداشته باش

اگر هويت دار هست كه ميتونه جواب گو باشه و شما هم بهش دسترسي داري تقاضا كن تا دامنه را برات انتقال بده . اگر ادرس ايران باشه 1 يونيت اگر خارج از ايران باشه حتما بايد رسيلر يورويي كار شما را انجام بده

اگر هم هويت نداشته باشه بهتر هست به نيك نگي ( اگر دامنه تاپ هست ) . بذار تا چندماه اينده كه مجوز هاي رجيستر . رجيستر براي دوستان فعال شد كه محدود هم هستند يك مورد اعتماد پيدا كن و اين كار را انجام بده ولي براي انتقال باز مانند مورد بالا ميباشد

اگر هم دامنه زياد جالب نيست ولش كن تا منقضي بشه . مجددا ثبتش كن

يك راه حل ديگه هم هست كه اينجا نميتونم بگم . تماس بگير

mibfa
November 10th, 2010, 16:33
تشکر از پاسخ شما . بله دومین در نیک هندل یه شرکت معتبر ثبت شده ولی Holder دومین به اسم من نیست و شرکت میگه نیک, کپی شناسنامه و ... رو بعد ترانزفر می خواد برای همین مشکل پیدا شده چون دومین به اسم من ثبت نشده ( حدود سه سال پیش ) مشکلی در هزینه ترانزفر نیست.

سلام

عزيز ايم چندتا را جواب بده

1- در حال حاظر صاحب امتياز دامنه كي هست ؟ شما يا ان شركت يا يك هويت غير واقعي

اگر شركت هست :شركت بايد در پانل خودشان دامنه را ازاد و درخواست انتقال بده و رمز انتقال را بشما بده تا شما رمز انتقال را در بخش انتقال دامنه در پانل خودتان كه قصد داريد دامنه به انجا منتقل شود را وارد ميكنيد . سپس نيك از فروشنده مدارك ميخواد و چون شركت هست يك نامه رسمي شركت جهت انتقال از نيك هندل اول به نيك هندل دوم كار را تمام ميكند و زمان پرداخت ان ميشود

اگر صاحب امتياز فرد باشه بجاي نامه كپي كارت ملي را بايد ارسال كني

اگر مورد 3 باشه بايد......... تا بتوني يك هويت براشون تعريف كني كه اطلاعات اوليه را هم خودتان داريد

فكر كنم كامل گفتم

sohrab.khan
November 10th, 2010, 16:41
مورد 3 هست برای شما pm زدم

سلام

عزيز ايم چندتا را جواب بده

1- در حال حاظر صاحب امتياز دامنه كي هست ؟ شما يا ان شركت يا يك هويت غير واقعي

اگر شركت هست :شركت بايد در پانل خودشان دامنه را ازاد و درخواست انتقال بده و رمز انتقال را بشما بده تا شما رمز انتقال را در بخش انتقال دامنه در پانل خودتان كه قصد داريد دامنه به انجا منتقل شود را وارد ميكنيد . سپس نيك از فروشنده مدارك ميخواد و چون شركت هست يك نامه رسمي شركت جهت انتقال از نيك هندل اول به نيك هندل دوم كار را تمام ميكند و زمان پرداخت ان ميشود

اگر صاحب امتياز فرد باشه بجاي نامه كپي كارت ملي را بايد ارسال كني

اگر مورد 3 باشه بايد......... تا بتوني يك هويت براشون تعريف كني كه اطلاعات اوليه را هم خودتان داريد

فكر كنم كامل گفتم

mibfa
November 10th, 2010, 17:00
جواب دادم