PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رونمایی از قالب جدید کنترل پنل دایرکت ادمین

shivahost
February 14th, 2016, 13:51
30017

قالب جدید کنترل پنل میزبانی وب DirectAdmin بطور کامل توسط تیم طراحی شیوا هاست آماده و قابل استفاده شده است.
این قالب بر پایه Bootstrap راه اندازی شده و کاملا ریسپانسیو و قابل استفاده در موبایل می باشد. البته به عنوان کنترل پنل هاست در برخی صفحات جداول بسیار بزرگی وجود دارد که حتی الامکان سعی شده در صفحات نمایش تلفن های همراه مشکلی برای مشاهده وب سایت ایجاد نکنند.

مطمئن هستیم که این قالب بدون خطا و مشکل نیست و برای آزمایش و بررسی به کمک شما مشتریان و استفاده کنندگان از آن نیازمند هستیم. خواهشمندیم در هر بخش از کنترل پنل هاست مشکلی چه از نظر عملکرد و چه از نظر طراحی و گرافیک مشاهده نمودید از طریق ارسال تیکت پشتیبانی با ما در میان بگذارید.
امیدواریم قالب جدید که حاصل تلاش شبانه روزی ما در شیواهاست می باشد مورد پسند شما قرار بگیرد.

- - - Updated - - -

این هم نمایی از موبایل:

30018

tikweb.ir
February 14th, 2016, 13:57
چگونگی نصب؟
لینک؟

shivahost
February 14th, 2016, 13:59
چگونگی نصب؟
لینک؟

فعلا در حالت بتا و تست هست، برای کاربران شیواهاست فعال شده تا مشکلات احتمالی آن پیدا و رفع بشه، هنوز در مورد فروش و قیمت آن تصمیم گیری نکردیم.

tikweb.ir
February 14th, 2016, 14:31
خب پس بهتر بود فعلا داخل سایتتون اطلاعیه میزدید نه در بخش آموزشی دایرکت ادمین !!

kool
February 14th, 2016, 14:44
30017

قالب جدید کنترل پنل میزبانی وب DirectAdmin بطور کامل توسط تیم طراحی شیوا هاست آماده و قابل استفاده شده است.
این قالب بر پایه Bootstrap راه اندازی شده و کاملا ریسپانسیو و قابل استفاده در موبایل می باشد. البته به عنوان کنترل پنل هاست در برخی صفحات جداول بسیار بزرگی وجود دارد که حتی الامکان سعی شده در صفحات نمایش تلفن های همراه مشکلی برای مشاهده وب سایت ایجاد نکنند.

مطمئن هستیم که این قالب بدون خطا و مشکل نیست و برای آزمایش و بررسی به کمک شما مشتریان و استفاده کنندگان از آن نیازمند هستیم. خواهشمندیم در هر بخش از کنترل پنل هاست مشکلی چه از نظر عملکرد و چه از نظر طراحی و گرافیک مشاهده نمودید از طریق ارسال تیکت پشتیبانی با ما در میان بگذارید.
امیدواریم قالب جدید که حاصل تلاش شبانه روزی ما در شیواهاست می باشد مورد پسند شما قرار بگیرد.

چگونگی نصب؟
لینک؟

فعلا در حالت بتا و تست هست، برای کاربران شیواهاست فعال شده تا مشکلات احتمالی آن پیدا و رفع بشه، هنوز در مورد فروش و قیمت آن تصمیم گیری نکردیم.

یک چیزی نوشتید و یک چیز دیگر میگید! من که متوجه نشدم ...
یعنی کاربران اینجا همگی باید از شما هاست تهیه کرد و تست کنن؟

amin0181
February 14th, 2016, 14:50
تبریک و خسته نباشید جناب ریحانی
بنظرم بهتر هست ایکون ها تغییر پیدا کنه و تیبل ها نیز در حالت عمودی گوشی ریسپانسیو بشه یا اسکرول بشه

shivahost
February 14th, 2016, 15:18
تبریک و خسته نباشید آقا مسعود
بنظرم بهتر هست ایکون ها تغییر پیدا کنه و تیبل ها نیز در حالت عمودی گوشی ریسپانسیو بشه یا اسکرول بشه

آیکون ها هم گویاست، هم قشنگه، البته این مسئله کاملا سلیقه ایه! نمیشه کاریش کرد. ولی آیکون های پیشنهادیتون رو نشان بدید ببینیم.

در مورد table ها در دایرکت ادمین این جداول اصلا در قالب نیستند و اکثرا Hard Coded هستند در داخل کدهای دایرکت ادمین و خیلی نمیشه تغییر در اون ها ایجاد کرد. البته باز هم تا حد امکان جداول را ویرایش و تغییر شکل دادیم و تا حدد ممکن هم کم عرض کردیم که در صفحه موبایل ها جا بشوند و البته امکان اسکرول هم هست مثلا در صفحه Email account با موبایل چک کنید.

ضمنا حامد هستم!

- - - Updated - - -

یک چیزی نوشتید و یک چیز دیگر میگید! من که متوجه نشدم ...
یعنی کاربران اینجا همگی باید از شما هاست تهیه کرد و تست کنن؟

خیر، مشتریان خود ما تست می کنند، البته دمو هم در اختیار شما هست :

https://box587.shivahost.net:6364

User: demo_user
Pass: demo

ولی هنوز قالب در اختیار هیچ همکاری قرار نمی گیرد تا رفع مشکلات بشه و برای فروش و قیمت گذاری فکر کنیم. فعلا هم فقط بخش user درست شده.

kool
February 14th, 2016, 15:45
خیر، مشتریان خود ما تست می کنند، البته دمو هم در اختیار شما هست :

User: demo_user
Pass: demo

ولی هنوز قالب در اختیار هیچ همکاری قرار نمی گیرد تا رفع مشکلات بشه و برای فروش و قیمت گذاری فکر کنیم. فعلا هم فقط بخش user درست شده.

ok
حداقل دمو رو در پست اول درج کنید و فعال باشه که کاربرانی که میخوان بتونن تست کنن و از نظر ایرادیابی و ... بهتون بیشتر کمک میکنه.
موفق باشید

shivahost
February 14th, 2016, 15:51
در این قالب ویرایشگر متن مجهز به شماره خطوط شده است که خیلی کارآمد هست:

30027

amin0181
February 14th, 2016, 15:54
بله آقاحامد اشتباه گفتم اصلاح شد
قالب روی PC زیادی کوچک شده و حال واید بودن خودش رو از دست داده
بیشتر شده قالب موبایل
-
در بخش Domain Setup برای انتخاب ساسپند شدن نیز برای Reason مسدود سازی باکس از کادر خارج شده ( https://box587.shivahost.net:6364/CSS_STYLE?v=1.49.1 ) میتونید چند پیکسل کوچکتر کنید
-
در مورد ایکون ها نیز بهتر هست طراحی بشه و یا از ایکون های دیگه استفاده بشه ( ایکون های سیپنل بنظرم بهتر هستن ) البته این موارد شخصی هستن و نمیشه گفت بد هست
-
امیدوارم در آپدیت های بعدی بهتر بشه
موفق باشید

shivahost
February 14th, 2016, 16:09
بله آقاحامد اشتباه گفتم اصلاح شد
قالب روی PC زیادی کوچک شده و حال واید بودن خودش رو از دست داده
بیشتر شده قالب موبایل
-
در بخش Domain Setup برای انتخاب ساسپند شدن نیز برای Reason مسدود سازی باکس از کادر خارج شده ( https://box587.shivahost.net:6364/CSS_STYLE?v=1.49.1 ) میتونید چند پیکسل کوچکتر کنید
-
در مورد ایکون ها نیز بهتر هست طراحی بشه و یا از ایکون های دیگه استفاده بشه ( ایکون های سیپنل بنظرم بهتر هستن ) البته این موارد شخصی هستن و نمیشه گفت بد هست
-
امیدوارم در آپدیت های بعدی بهتر بشه
موفق باشید

با چندین مدل موبایل تست کردم مشکلی در Reason نبوده، اگر با pc پنجره را کوچک کنید نتیجه مناسب نمی دهد! ولی خب نباید هم بدهد! view port ها فرق می کند.

30030

- - - Updated - - -

نمی خواستم آیکون های cpanel رو کپی کنم، از طرفی فرصت طراحی آیکون هم نیست! شاید در آینده آیکون هایی طراحی بشه!

- - - Updated - - -

در صفحاتی که لازم هست مثل فایل منیجر و ادیتور wide هست به اندازه کافی!

yashil7437
February 14th, 2016, 16:58
لطفا قیمت برای فروش را بگید

CYCLONER
February 14th, 2016, 17:11
لطفا قیمت برای فروش را بگید

بعدا بگید اسپم نیست و ...

شما پست رو می خونید عزیز ؟

yashil7437
February 14th, 2016, 17:15
با سلام
معذرت می خوام از شما واستارتر گرامی

peym@n
February 14th, 2016, 17:16
درود
قالب زیبایست اما انتظار بیشتر از این هست از یه ایرانی
موفق باشید

iran-developers
February 14th, 2016, 17:44
بسیار قشنگ و دوست داشتنی
الاننم که دیگه با خارجیا مشکلی نداریم برجام هم شد
بیاید شراکتی یه سایت فروش بین المللی بزنیم
:)

shivahost
February 14th, 2016, 23:27
بسیار قشنگ و دوست داشتنی
الاننم که دیگه با خارجیا مشکلی نداریم برجام هم شد
بیاید شراکتی یه سایت فروش بین المللی بزنیم
:)

سایت و نامش در حال راه اندازیه! دامین direct.blue

- - - Updated - - -

درود
قالب زیبایست اما انتظار بیشتر از این هست از یه ایرانی
موفق باشید

ممنون، به عنوان اولین کار ایرانی برای دایرکت ادمین شما قبول کنید، بعدی ها شاید بهتر بزنند

abbas141
February 15th, 2016, 00:07
باسلام

به عنوان اولین قالب ایرانی ، واقعال خیلی خوب هست ، به شما و همکارنتون تبریک و خسته نباشید میگیم

peym@n
February 15th, 2016, 00:15
سایت و نامش در حال راه اندازیه! دامین direct.blue

- - - Updated - - -

ممنون، به عنوان اولین کار ایرانی برای دایرکت ادمین شما قبول کنید، بعدی ها شاید بهتر بزنند
درود
edit file رو دیدم خیلی خوشم اومد باریک
انشالله که با قیمت ارزون تر این قالب رو از چشم نندازید به فکر لایسنس دار کردن نیز نباشید
ایرانی جماعت ن ا ل :)

shivahost
February 15th, 2016, 00:32
درود
edit file رو دیدم خیلی خوشم اومد باریک
انشالله که با قیمت ارزون تر این قالب رو از چشم نندازید به فکر لایسنس دار کردن نیز نباشید

بله کار مسئولیت داری هست و ممکنه با برخی نسخه ای DA مجبور به آپدیت قالب باشیم. فعلا فقط بخش user تکمیل شده و در صورت بدون مشکل بودن قسمت های ریسلر و ادمین را هم درست می کنیم.

- - - Updated - - -

یکی از مثلا همکاران در این انجمن مشکلی در قالب whmcs داشت گفتیم قالب ما فارسی شده توسط ما را 15 هزار تومان بخر مشکل حل می شود. حاضر به خرید نشد و گفت نه چندین قالب استفاده کردم همه همین طور هستند و مشکل از قالب نیست!

بعد قالب را به رایگان برایشان فرستادیم که تست کنند و مشکلشان حل شد! توقعی هم برای پول نداشتیم. بعد نوبت رسید به راست چین کردن بخش Cart و گفتند اون را هم بدهید، گفتیم قالب کارت whmcs کلا جدا هست و هزینه آن هم 15 هزار تومان برای standardcart رفتند و دیگه پیدا یشان نشد به امید اینکه این یکی را هم رایگان برایشان ارسال کنیم.....

shetabanhost
February 15th, 2016, 00:40
سلام

حامد جان تبریک میگم قالب بسیار عالی و زیبا هست !
از قبل شاهد زحمات و تلاش های شما برای آماده کردن این قالب بودیم

موفق و سربلند باشید

yasserhost
February 15th, 2016, 00:43
سلام

قالب خیلی زیبا و شیک و کاربر پسندیه مبارک باشه.

MOJTABA005
February 15th, 2016, 00:45
سلام
قالب زیبایی شده حامد جان

joomla2
February 15th, 2016, 01:00
سلام،

آیکون ها یه جورایی قدیمی هست. سعی کنید از آیکون های فلت استفاده کنید.

موفق باشید

shivahost
February 15th, 2016, 11:32
سلام،

آیکون ها یه جورایی قدیمی هست. سعی کنید از آیکون های فلت استفاده کنید.

موفق باشید

نظر شما محترم، ولی مثلا هرچه به این آیکون های جدید cpanel نگاه می کنم از نظرم خیلی داغونن!

https://blog.cpanel.com/wp-content/uploads/2014/02/paper_lantern_20140204.png

- - - Updated - - -

سلام

حامد جان تبریک میگم قالب بسیار عالی و زیبا هست !
از قبل شاهد زحمات و تلاش های شما برای آماده کردن این قالب بودیم

موفق و سربلند باشید

سلام

قالب خیلی زیبا و شیک و کاربر پسندیه مبارک باشه.

سلام
قالب زیبایی شده حامد جان

ممنون از لطف همگی

m2n
February 15th, 2016, 14:17
چقدر قشنگ شده

shivahost
February 15th, 2016, 14:37
چقدر قشنگ شده

ممنون از لطف شما،

استارت بخش Reseller هم از امروز زده شده و ظرف 3 تا 4 روز آینده به بخش admin خواهیم رسید.

iHSG
February 15th, 2016, 20:23
سلام
قالب خوبیه اما به نظر من شما بیشتر دارید روی امکانات مانور میدید تا ظاهر.
قالب از لحاظ ظاهری برای من که رزولوشن 1920 در 1080 دارم اصلاً مناسب نیست.
از نظر من خیلی مونده تا تبدیل به یه قالب استاندارد در حد Capri بشه تا بتونید بفروشیدش.
اولین ضعفی هم که بنده دیدم این بود که قالب وسط صفحه مانیتورم قرار نگرفت و رفت گوشه سمت چپ.
با اجازه یه تصویر سراسری از قالب گرفتم ببینید: http://8pic.ir/images/dg3o98zc13m6whn1mkxm.png

mohammadkia
February 15th, 2016, 20:25
خیلی جالبه
موفق باشید

shivahost
February 16th, 2016, 01:59
سلام
قالب خوبیه اما به نظر من شما بیشتر دارید روی امکانات مانور میدید تا ظاهر.
قالب از لحاظ ظاهری برای من که رزولوشن 1920 در 1080 دارم اصلاً مناسب نیست.
از نظر من خیلی مونده تا تبدیل به یه قالب استاندارد در حد Capri بشه تا بتونید بفروشیدش.
اولین ضعفی هم که بنده دیدم این بود که قالب وسط صفحه مانیتورم قرار نگرفت و رفت گوشه سمت چپ.
با اجازه یه تصویر سراسری از قالب گرفتم ببینید: http://8pic.ir/images/dg3o98zc13m6whn1mkxm.png

سلام و ممنون، به هر حال نواقص کار رو برطرف می کنیم. برای همین دمو گذاشتم نظر بدهید.

در همین ریزولیشن یک عکس هم از کاپری می دید لطفا؟

- - - Updated - - -

قالب رو بطور کامل کشیدیم به وسط صفحه که خیلی بهتر شد.

ourweb
February 16th, 2016, 04:18
سلام تا شما طراحی رو انجام میدید نظرتان چیه فارسی سازی هم بشود اینطور خیلی بهتره همچنین rtl هم قرار گیرد برای این استایل که بسته به نیاز کاربر انگلیسی و فارسی باشد

asrhosting
February 16th, 2016, 07:23
30017

- - - Updated - - -

این هم نمایی از موبایل:

30018

جای تشکر داره . امید وارم به خوبی روش کار بشه و به حال خودش رها نشه .
می تونید از قالب جدید سی پنل هم درش الگو بگیرین .

mamalak
February 16th, 2016, 07:55
30017

- - - Updated - - -

این هم نمایی از موبایل:

30018

سلام . خسته نباشی جناب ریحانی عزیز
کاره بسیار جالب و قالب قشنگی درآمده

انشالله که موفق باشید

Aria90
February 16th, 2016, 09:02
درود

تبریک میگم قالب بسیار زیبایی درست کردید

امیدوارم این کار زیبایی که درست کردید کامل و آبدیت های بعدی آن ارائه شود

موفق و سربلند باشید.

iHSG
February 16th, 2016, 09:47
سلام و ممنون، به هر حال نواقص کار رو برطرف می کنیم. برای همین دمو گذاشتم نظر بدهید.

در همین ریزولیشن یک عکس هم از کاپری می دید لطفا؟

- - - Updated - - -

قالب رو بطور کامل کشیدیم به وسط صفحه که خیلی بهتر شد.

خودم خیلی وقته دیگه نه دایرکت ادمین دارم و نه قالب Capri اما عکس از دموی قالب Capri سایت نت افراز که در این لینک http://www.netafraz.com/davscp.php گذاشته میذارم.

بفرمایید: http://8pic.ir/images/ujzhynsw28wp58c2vf7l.png

shivahost
February 16th, 2016, 09:57
خودم خیلی وقته دیگه نه دایرکت ادمین دارم و نه قالب Capri اما عکس از دموی قالب Capri سایت نت افراز که در این لینک http://www.netafraz.com/davscp.php گذاشته میذارم.

بفرمایید: http://8pic.ir/images/ujzhynsw28wp58c2vf7l.png

ممنون، البته من هم قالب رو منتقل کردم به وسط.

iHSG
February 16th, 2016, 13:25
ممنون، البته من هم قالب رو منتقل کردم به وسط.

بله الان باز بهتر شد اما دو پیشنهاد 1.اون نوار منوی بالای صفحه رو از حالت سراسری در بیارید و پهناش رو هم اندازه محتوای وسط صفحه کنید. 2.به نظرم بهتره همین اول مثل قالب x3 سی پنل همه بخش ها باز باشن و اگه کاربر دلش خواست بخشی رو ببنده اما الان در قالب شما همه بخش ها به صورت پیش فرض بسته است.

shivahost
February 17th, 2016, 21:06
بله الان باز بهتر شد اما دو پیشنهاد 1.اون نوار منوی بالای صفحه رو از حالت سراسری در بیارید و پهناش رو هم اندازه محتوای وسط صفحه کنید. 2.به نظرم بهتره همین اول مثل قالب x3 سی پنل همه بخش ها باز باشن و اگه کاربر دلش خواست بخشی رو ببنده اما الان در قالب شما همه بخش ها به صورت پیش فرض بسته است.

بله پنل ها را باز می کنیم نهایتا، فعلا چون مرتب در حال طراحی و تغییرات هستیم گذاشتیم بسته باشند. ولی خب موضوعی هم هست! می خواهیم در موبایل پنل ها بسته باشند! هنوز موفق به انجام اتوماتیک این کار نشدیم.

در مورد منوی بالا هم باید دید چه کارهای می شه کرد، اما خب عرض مانیتور شما هم دیگه زیادی بزرگه :71:

- - - Updated - - -

تغییرات مهمی داده شد، مثل اضافه شدن فلش برای باز و بسته شدن بخش ها، جمع شدن کل سایت در وسط و جمع شدن منوی بالا.

همچنین بخش های زیادی از قسمت ریسلر هم انجام شده.

- - - Updated - - -

نمایی از بخش ریسلر در موبایل:

30074

iran-developers
February 17th, 2016, 23:08
امان از دست شما براردان کافر
خوب عزیز این گوشیو بزن به شارژ باتریش نابود نشه !

shivahost
February 18th, 2016, 21:34
آیکون هایی متفاوت در بخش ریسلر برای تست استفاده کردم.

بخش ریسلر تقریبا تمام شد...

30081

MOJTABA005
February 18th, 2016, 23:43
کارت درسته مشتی
این آیکون های خیلی به قالب میاد
خسته نباشی :53::x:x

alicpk
February 19th, 2016, 00:50
قالب بسیار جالب و شیکی است
بعد از اینکه تست شد و قیمت مشخص شد با بنده تماس بگیرید حتما خریداری میکنم
موفق باشید

shivahost
February 19th, 2016, 02:03
قالب بسیار جالب و شیکی است
بعد از اینکه تست شد و قیمت مشخص شد با بنده تماس بگیرید حتما خریداری میکنم
موفق باشید

ممنون از نظر و حمایت شما،

کلیه آیکون ها بازنگری و تعویض شد و آیکون ست زیبایی انتخاب شد.

hoster
February 19th, 2016, 08:12
30017

قالب جدید کنترل پنل میزبانی وب directadmin بطور کامل توسط تیم طراحی شیوا هاست آماده و قابل استفاده شده است.
این قالب بر پایه bootstrap راه اندازی شده و کاملا ریسپانسیو و قابل استفاده در موبایل می باشد. البته به عنوان کنترل پنل هاست در برخی صفحات جداول بسیار بزرگی وجود دارد که حتی الامکان سعی شده در صفحات نمایش تلفن های همراه مشکلی برای مشاهده وب سایت ایجاد نکنند.

- - - updated - - -

این هم نمایی از موبایل:

30018

نـــه باریکلا !
قالب توپی شده

انشاالله قیمت گذاری مناسب هم برای ما ایرانی ها بشه :d

Marketer
February 19th, 2016, 10:32

- - - Updated - - -

این هم نمایی از موبایل:

درود , احسن عالیه , خدا قوت اقا حامد ! انشالله همیشه موفق و سربلند باشید

shivahost
February 19th, 2016, 16:00
بخش های User Level و Reseller Level بطور کامل انجام شدند.

بخش Admin Level فعلا انجام نمی شود و اگر برای admin این قالب فعال باشد از قالب Enhanced خود دایرکت ادمین در Admin Level استفاده می کند و بخش های user و reseller از قالب ما بنام Direct Blue لود می شوند. البته در بخش Admin هم صفحاتی مثل file manager ، change password یا نمایش و ویرایش کاربران که صفحات مشترک بین admin و reseller یا user می باشند در قالب Direct Blue نمایش داده می شوند.

دموی ریسلر هم می توانید مشاهده نمایید:

نام کاربری: demo_reseller
رمز: demo

iHSG
February 19th, 2016, 16:36
دموی ریسلر اخطار Error: document not found میده لطفاً درستش کنید ببینیم.

CYCLONER
February 19th, 2016, 16:41
بخش های User Level و Reseller Level بطور کامل انجام شدند.

بخش Admin Level فعلا انجام نمی شود و اگر برای admin این قالب فعال باشد از قالب Enhanced خود دایرکت ادمین در Admin Level استفاده می کند و بخش های user و reseller از قالب ما بنام Direct Blue لود می شوند. البته در بخش Admin هم صفحاتی مثل file manager ، change password یا نمایش و ویرایش کاربران که صفحات مشترک بین admin و reseller یا user می باشند در قالب Direct Blue نمایش داده می شوند.

دموی ریسلر هم می توانید مشاهده نمایید:

نام کاربری: demo_reseller
رمز: demo

Error: document not foundارور میدهد

shivahost
February 19th, 2016, 16:58
دموی ریسلر اخطار Error: document not found میده لطفاً درستش کنید ببینیم.

Error: document not found

ارور میدهد

بله نام قالب را تغییر دادیم فراموش شد در تنظیمات دمو هم اعمال کنیم. مشکل برطرف شد.

iHSG
February 19th, 2016, 17:00
بله نام قالب را تغییر دادیم فراموش شد در تنظیمات دمو هم اعمال کنیم. مشکل برطرف شد.

عالیه خیلی بهتر از قبل شده.
فقط من زیاد به آیکن هاش عادت ندارم یکم برام سخت بود پیدا کردن چیزا :)

vahab00
February 20th, 2016, 21:32
عالیه حامد جان
همیشه موفق و سربلند باشید

jamal
February 21st, 2016, 00:28
بسیار قالب خوب و عالی شده.

فقط اون Favicon اش رو هم حتماً عوض کنید که اصلاً برازنده اش نیست! (:|

در صورت همکاری برای تولید آموزش های تصویری ویدیوی به زبان فارسی این پنل و قالب تون می تونید با ما در تماس باشید.

shivahost
February 21st, 2016, 00:58
بسیار قالب خوب و عالی شده.

فقط اون Favicon اش رو هم حتماً عوض کنید که اصلاً برازنده اش نیست! (:|

در صورت همکاری برای تولید آموزش های تصویری ویدیوی به زبان فارسی این پنل و قالب تون می تونید با ما در تماس باشید.

ممنون، اون آیکون را هم تغییر دادیم اما برای خیلی ها هنوز لود نمیشه!

!MihanIt!
February 21st, 2016, 07:21
زیباست.....
خسته نباشید

shivahost
February 21st, 2016, 13:49
زیباست.....
خسته نباشید

ممنون،

دایرکت ادمین به نسخه 1.5 آپدیت شد، قالب هم داریم آپدیت می کنیم!

shivahost
February 19th, 2017, 02:03
حتما با موبایل های خود یک چرخی در دموی قالب جدید بزنید:

user: demo_reseller
pass: demo

pc.rootall
February 19th, 2017, 09:54
فقط یک نکته کوچیک یا دآوردی کنم زمانی که رویه فایل منیجر کلیک میشه مستقیم میره پوشه public_html شاید کاربری با پوشه های public_... یا پوشه های دیگر سرکار داشته باشه

منتهی در قسمت فایل منیجر کنترل پنل شما وجود نداره

ویه ریزه کاری کوچیک دیگه :

http://upsara.com/images/ajcy_capture.png

http://upsara.com/images/yl3j_captu1re.png
http://upsara.com/images/idd1_capture.png

در کل عالیه موفق باشید

shivahost
February 19th, 2017, 14:35
فقط یک نکته کوچیک یا دآوردی کنم زمانی که رویه فایل منیجر کلیک میشه مستقیم میره پوشه public_html شاید کاربری با پوشه های public_... یا پوشه های دیگر سرکار داشته باشه

منتهی در قسمت فایل منیجر کنترل پنل شما وجود نداره

ویه ریزه کاری کوچیک دیگه :

در کل عالیه موفق باشید

فایل منیجر کامل هست. این موردی که گفتید بخاطر اکانت دموی دایرکت ادمین هست.

tejarathost
February 23rd, 2017, 14:04
سلام

بسیار عالی و زیبا شده .
ان شالله اگر دایرکت ادمین استفاده کردیم حتما تهیه میشه .
موفق باشید :53:

Oscar
February 27th, 2017, 13:44
سلام
واقعا قالب خوبی شده و همانطور که در این تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=182610) بهش اشاره کردید قالب شما زیباتره اما نحوه نصب و تست قالب به چه شکله؟

shivahost
February 27th, 2017, 15:22
سلام
واقعا قالب خوبی شده و همانطور که در این تاپیک (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=182610) بهش اشاره کردید قالب شما زیباتره اما نحوه نصب و تست قالب به چه شکله؟

ممنون از شما.
قالب اختصاصی خودمان هست و فعلا به هیچ کس نداده ایم.