PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای خرید دامین از مزایده godaddy

ajalali
February 14th, 2016, 12:55
سلام

تمایل به خریدی یک دامین دارم که در godaddy برای فروش گذاشته شده، از دوستانی که در گوددی اکانت دارند، امکانش هست این کار رو انجام بدن و من هزینه رو بهشون بدم. طبیعتا پس از خرید به اکانت نمایندگی خودم منتقل خواهم کرد ...

لطفا شرایط و هزینه رو بفرماید ...

arc1o0
February 14th, 2016, 13:30
سلام

چند دلار هستش؟

ajalali
February 14th, 2016, 13:48
الان 12 دلار هست کسی هم تا الان آفر نداده !

clickchat
February 14th, 2016, 13:50
الان 12 دلار هست کسی هم تا الان آفر نداده !

متد پرداختش چیه؟

ajalali
February 15th, 2016, 13:17
طبیعتا باید داخل سایت godaddy اکانت داشته باشین که کلا با ایران مشکل داره، لذا دوستانی که اکانت تایید شده دارند و با godaddy کار میکنند میتونن، خریداری کنند

- - - Updated - - -

دوست عزیزی که پیشنهاد دادی و گفتی از godaddy اکانت داری، یک لطف بکن شماره تماس رو برای من پیام خصوصی بده، من تازه عضو شدم و نمیتونم پیام خصوصی بدم

clickchat
February 15th, 2016, 15:44
طبیعتا باید داخل سایت godaddy اکانت داشته باشین که کلا با ایران مشکل داره، لذا دوستانی که اکانت تایید شده دارند و با godaddy کار میکنند میتونن، خریداری کنند

- - - Updated - - -

دوست عزیزی که پیشنهاد دادی و گفتی از godaddy اکانت داری، یک لطف بکن شماره تماس رو برای من پیام خصوصی بده، من تازه عضو شدم و نمیتونم پیام خصوصی بدم

ما میتوانیم کار های ثبت نام و ثبت شماره و ادرس و دبیت کارت را انجام دهیم

ajalali
February 20th, 2016, 01:48
up ...

cup
March 26th, 2016, 14:31
تا اونجایی که من میدونم اگه دامین تازه ثبت باشه یا منقضی شده باشه و بعضی شرایط دیگه... تا دو ماه حق انتقال به سایر ثبت کننده ها را نخواهید داشت.در این دو ماه صرفا به یه اکانت دیگه در همان گوددی میتوانید منتقل کنید.