PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سینگل هوپ

mobile
October 17th, 2010, 00:35
سلام

دوستان دیتاسنتر singlehop اگه بخواد واسه بلوکه کرن ای پی ترتیب اثر بده
1.اول ایمیل میزنه و بعد ای پی رو بلوکه میکنه یا بر عکس؟
2.واسه اینکه ای پی رو بلوکه کنه یه جا ای پی رو از مدار خارج میکنه و یا اول برا مدتی از دسترس خارجش میکنه و بعد دوباره به حالت اول برش میگردونه؟
کلا دیتاسنتر سینگل هوپ واسه بلاک کردن ای پی چیکار میکنه؟

ممنون

HugeServer
October 17th, 2010, 00:49
باسلام.

طبق قوانین دیتاسنتر به هیچ عنوان ایپی رو بدونه اطلاع بلک نمیکنند.
و چندروزی برای رفع مشکل به شما وقت خواهند داد.

با تشکر.

mobile
October 17th, 2010, 01:21
ممنون ولی شما خیلی کلی جواب دادید

در اصل قبل از بلاک ایمیل میزنه و یا بعدش؟
در ضمن سوال دوم من این بود که یه جا واسه همیشه ای پی بلاک میکنه و یا برا مدتی از دسترس خارجش میکنه و بعد دوباره به حالت اول برش میگردونه؟

HugeServer
October 17th, 2010, 01:29
قبلش بهتون تیکت ارسال میشه.:)

TukaNet
October 17th, 2010, 01:55
تیکت + 24 ساعت زمان بررسی > در صورت عدم بررسی در 24 ساعت اخطار دوم > بلُک شدن آی پی .

mobile
October 17th, 2010, 01:59
تیکت + 24 ساعت زمان بررسی > در صورت عدم بررسی در 24 ساعت اخطار دوم > بلُک شدن آی پی .

پس اینطور که من از حرفای شما فهمیدم اول ایمیل میزنه و 24 ساعت مهلت بررسی و نمیاد برای چند ساعتی سرویس رو غیرفعال کنه؟

HugeServer
October 17th, 2010, 03:15
با سلام خدمت شما،

خیر. دیتاسنتر سینگل هاپ اول به شما اخطار خواهد فرستاد و سپس شما ۲۴ ساءت وقت برای حل مشکل دارد. و در این ۲۴ ساءت هیچ مشکلی برای سرور شما پیش نمیاد، نه ساسپند میشه و نه ای پی بلوک میشه.

اگر بعد از این زمان رسیدگی نکنید، اخطار های بادی و قاطی سرور رو در بر خواهد داشت.

ولی خوب، برخی از نماینده های این دیتاسنتر مانند ServerDeals امکان داره قانون دیگری داشته باشه و ای پی رو بلوک کنند، والی خوده سینگل هاپ همچین کاری نمیکند.

و این دلیل بلوک شدن ای پی هم به احتمال زیاد بخاطر خرید از ServerDeals میباشد، همانطور که دوست عزیز توکا نت به این موضوع اشاره کرد. چون ایشون از ServerDeals سرور رو تهیه میکنند. و نه مستقیم از SingleHop .

موفق باشید.

goldstar
October 17th, 2010, 03:35
سلام
دیتاسنتر های بزرگ آمریکایی معمولا 24 ساعت وقت میدن . مگر در موارد خیلی سنگین که پای پلیس فدرال هم به ماجرا باز بشه در اون صورت شما باید با سرورتون خداحافظی کنید چون هارد سرور رو با خودشون در اکثر موارد میبرن.
اگر شما از کسی خرید کردین ممکنه که 24 ساعت قبل به اونها اطلاع داده شده باشه و به شما نگفته باشند. ولی اطلاع خواهند داد

TukaNet
October 17th, 2010, 05:32
با سلام خدمت شما،

خیر. دیتاسنتر سینگل هاپ اول به شما اخطار خواهد فرستاد و سپس شما ۲۴ ساءت وقت برای حل مشکل دارد. و در این ۲۴ ساءت هیچ مشکلی برای سرور شما پیش نمیاد، نه ساسپند میشه و نه ای پی بلوک میشه.

اگر بعد از این زمان رسیدگی نکنید، اخطار های بادی و قاطی سرور رو در بر خواهد داشت.

ولی خوب، برخی از نماینده های این دیتاسنتر مانند ServerDeals امکان داره قانون دیگری داشته باشه و ای پی رو بلوک کنند، والی خوده سینگل هاپ همچین کاری نمیکند.

و این دلیل بلوک شدن ای پی هم به احتمال زیاد بخاطر خرید از ServerDeals میباشد، همانطور که دوست عزیز توکا نت به این موضوع اشاره کرد. چون ایشون از ServerDeals سرور رو تهیه میکنند. و نه مستقیم از SingleHop .

موفق باشید.

با تشکر از شما به خاطر شفاف سازی موضوع !

یه کم بیشتر شفاف سازی می کنم که ، کاربران بیشتر با این موضوع آشنا بشوند ...

ServerDeals یکی از شرکت های معتبر در زمینه خدمات آی تی هست که با توجه به روابط چند ساله ما با این شرکت ، هم دیگر رو از شرکای کاری خوب و متعهد هم به حساب می آوریم
لازم به ذکر هست که این شرکت با دیتاسنترهای زیادی همکاری داره که از نظر سطح کیفی در رده بالایی قرار دارند و معمولا قوانین همین دیتاسنترها رو هم برای کاربران اجرا می کنه

در مورد دیتاسنتر سینگل هاپ و abuse هم به همون روشی که در بالا ذکر کردم برخورد می کنند ، که البته تا به حال ما هیچ موردی رو بدون بررسی رها نکردیم و تمامی موارد در عرض
دقایق اول حل شده است . خدا رو شکر می کنم که تا به حال هم تمامی کاربران خودمون و کسانی که از طریق ما سرور خریداری کرده بودند از سطح کیفی و خدمات ارائه شده راضی بوده اند .

موفق باشید ;)