PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه کسی تاپیک انتقاد ها رو تایید میکنه ؟

behrooz_iri
October 16th, 2010, 23:15
سلام من یک تاپیک انتقاد دارم از یکی از کاربر های فروم مدرک هم گذاشتم ولی نمیدونم چرا تایید نمیشه ؟

Reza.exe
October 17th, 2010, 00:15
معمولا
dj7xp
یا همون آقا Amir
:d

1eng.ir
October 17th, 2010, 00:31
مدیران اصلی و ارشد!

Rezash
October 17th, 2010, 00:31
تا اونجا كه مي دونم مديران ارشد يا كلانتر سايت.
براي پيگيري يك پ.خ به يكي از مديران ارشد بديد تا رسيدگي كنند سريع تر به جواب ميرسيد.

AmirHosein
October 17th, 2010, 10:34
به تازگی هیچکس!
مدیریت جدیدا فقط پاک میکنن!

Sajad
October 17th, 2010, 10:54
تاپیک شما رو دیشب دیدم اما عکسش برام لود نشد و به همین دلیل تایید نشد و گذاشتم مدیران دیگه اگه دیدن تایید کنن. (فعلا تایید میکنم تا مدارک دقیقتری بذارید.)
بعد هم شما هنوز چند ساعت نشده تاپیک زدید که چرا تاپیکم تایید نشد. بهتره یکم صبور باشید.

Veria
October 17th, 2010, 13:43
من هم تاپیک شما رو دیدم اما عکسی که گذاشتید به صورت thumb قرار دادید و سایزش همونه.
مدارکتون رو به صورت پیغام خصوصی برای یکی از مدیران ارسال کنید تا بررسی بشه.

پ.ن خطاب به...: خوب نیست آدم وقتی از چیزی اطلاع نداره قضاوت الکی کنه!

behrooz_iri
October 17th, 2010, 15:18
با تشکر انجام شد

سلام عیلکم و رحمت الله
October 17th, 2010, 16:25
ببخشید ، اگر از افرادی و یا شرکت هایی که به انجمن آگهی دادند هم انتقاد بشه ، تایید می شه یا افرادی که باهاشون رفیقید ؟
چون چند ماه پیش یک انتقاد زدم تایید نشد ، با اینکه مستند بود ؟!! می خوام ببینم کلا قانونش چجوره ؟

Sajad
October 17th, 2010, 16:39
لینک تاپیک یا عنوانش رو برام ارسال کنید.

سلام عیلکم و رحمت الله
October 17th, 2010, 16:54
لینک تاپیک یا عنوانش رو برام ارسال کنید.

اون قضیه که حل شد ، بعد از اون ماجرا هم چند مرتبه دیگه هم از اون شرکت سرویس خریداری کردیم
کلا می خواستم قانونش را بدونم

مرسی

Online24
October 17th, 2010, 17:31
ببخشید ، اگر از افرادی و یا شرکت هایی که به انجمن آگهی دادند هم انتقاد بشه ، تایید می شه یا افرادی که باهاشون رفیقید ؟
چون چند ماه پیش یک انتقاد زدم تایید نشد ، با اینکه مستند بود ؟!! می خوام ببینم کلا قانونش چجوره ؟

1 ساعت است وقت ما را گرفته ای ، وقت مدیران wht را گرفته ای حالا میگی حل شد ؟ ....

به انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران تهمت زدی حالا میگی حل شد ؟

میخواهی ما را بی کفایت جلوه بدی ؟؟

میدهم ...

بیاید این رو ببرید bann کنید ...

* شوخی (دیالوگ قهوه تلخ)

اون قضیه که حل شد ، بعد از اون ماجرا هم چند مرتبه دیگه هم از اون شرکت سرویس خریداری کردیم
کلا می خواستم قانونش را بدونم

مرسی

Sajad
October 17th, 2010, 17:34
قانونش اینه که اگه تاپیکی بدون مشکل باشه در اولین نگاهی که مدیران ببینن تایید میکنن در غیر اینصورت یا تاپیک مشکل داره یا دیده نشده که بهتره یه پ خ بزنید تا بررسی بشه.

dade24
November 23rd, 2010, 18:16
دوست من یه مشکلی دارم اونم اینه که من به تاپیک های انجمن قالب جوملا پاسخ دادم ولی چون 15 از اونا عکس نداشت من در همه تایپ کردم " تصویر نداره "

بعد یکی از دوستان گفتند اسپم و 21 تاپیک حذف کردند .....

رسیدگی کنید لطفا ....

M-Soltani.ir
November 23rd, 2010, 20:04
دوست من یه مشکلی دارم اونم اینه که من به تاپیک های انجمن قالب جوملا پاسخ دادم ولی چون 15 از اونا عکس نداشت من در همه تایپ کردم " تصویر نداره "

بعد یکی از دوستان گفتند اسپم و 21 تاپیک حذف کردند .....

رسیدگی کنید لطفا ....

1.لینک تایپیک رو بزارید
2.ممکنه لینک عکس ها فـ ـلـ ـتـ ـر شده باشه
3.ممکنه آپلود سنتری که عکسها رو میزبانی میکره داون شده
4.شایدم عکس نداشته باشه اسم قالب رو سرچ کنید دموشو پیدا میکنید

DaRiOuShJh
November 26th, 2010, 22:22
منم گویا این همه تایپ کردم پاک شد پستم بدونه هیچ توضیحی:

http://www.webhostingtalk.ir/f129/16539/

در این تاتپیک پست دادم

واقعا اینطوری در حقه کاربرهای ساده اجهاف میشه مثلا من این قدر در انجمن های دیگه از پی سی ورلد و مجید آنلاینو پرشین تولز گرفته تا ... اعتبار دارم ولی اینجا چون پست زیادی ندادم نمیتونم حتی نظری بدم و انتقادی کنم

اینطوری عملا بخشه انتقادات و پیشنهادات بازدهی ای نخواهد داشت

Sajad
November 26th, 2010, 22:28
پست شما پاک نشده بلکه در انتظار تایید هست. بررسی میشه اگه لازم بود تایید میشه

DaRiOuShJh
November 26th, 2010, 22:54
ممنون
ولی بررسی این قبیل موارد چگونه است؟
چون سرویس به کلی از یک هاست دیگر هست