PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا ادمین opvnvz میتونه به vps ها دسترسی داشته باشه؟

Ider
February 12th, 2016, 16:24
سئوال کاملا مشخصه بنده یه چند تا چیز ناقض کپی رایت داخل سیستم نصب کردن که هم شامل برنامش میشه و هم شامل فایل هاش

ایا ادمین opvnvz میتونه به vps ها دسترسی داشته باشه و ببینه من چیکار میکنم ؟ و اگه نه به چند روش دیگه ای میتونه بفهمه من تورنت استفاده میکنم یا نه؟

persian.developer
February 12th, 2016, 16:35
سئوال کاملا مشخصه بنده یه چند تا چیز ناقض کپی رایت داخل سیستم نصب کردن که هم شامل برنامش میشه و هم شامل فایل هاش

ایا ادمین opvnvz میتونه به vps ها دسترسی داشته باشه و ببینه من چیکار میکنم ؟ و اگه نه به چند روش دیگه ای میتونه بفهمه من تورنت استفاده میکنم یا نه؟

مدیر سرور در تمامی سیستم های مجازی سازی امکان دسترسی به سرورهای مجازی داره حالا هر کدوم به شکلی و برخی با کمی سختی میتوانند انجام دهند! در Openvz این دسترسیها بیشتر و راحت تر هست

Ider
February 12th, 2016, 17:05
مدیر سرور در تمامی سیستم های مجازی سازی امکان دسترسی به سرورهای مجازی داره حالا هر کدوم به شکلی و برخی با کمی سختی میتوانند انجام دهند! در Openvz این دسترسیها بیشتر و راحت تر هست
اصولا وقتی پسورد root رو نمیدونه چطور میتونه دسترسی پیدا کنه ؟

ایا راهی هست که بشه فایل های یک دایرکتوری رو به صورت رمزنگاری شده در اورد و براش پسورد گذاشت که نتونه تشخیص بده چی داخل هست؟

OmidX
February 12th, 2016, 17:13

پسورد root قابل ریست شدن هست.

salar123
February 12th, 2016, 18:07
قابل دسترسی هست ولی هیچ ادمینی نمیاد چک بگیره شما چیکار کردی. فقد اپیوز بیاد براتون دردسر میشه :)

persian.developer
February 12th, 2016, 18:09

دوستمون پاسخ دادن

ایا راهی هست که بشه فایل های یک دایرکتوری رو به صورت رمزنگاری شده در اورد و براش پسورد گذاشت که نتونه تشخیص بده چی داخل هست؟

در حالت عادی خیر مگر اینکه راه سخت و زمانبری را بیابید.
چه اطلاعاتی رو میخواهید رمزنگاری کنید؟ برای اسکریپت میتوانید Encode کنید کمی در اینباره جستجو کنید متوجه میشوید
دقیقا مشکل شما چیست و چه نوع فایلی دارید؟ بیشتر توضیح دهید که کمک کنم

Ider
February 13th, 2016, 10:24
در کل چطور میتونم کلاینت تورنت رو مخفی کنم که اگه یه موقع وارد سیستم شد نتونه پیداش کنه (چه به صورت اجرا چه در روی دیسک)

elementary
February 13th, 2016, 10:53
اصلا نیازی به بوت و دسترسی به سیستم عامل و پسورد روت نیست :-s
ایشون به هارد مجازی شمادسترسی داره و هروقت بخواد میتونه به اطلاعات داخلش دسترسی پیدابکنه بدون نیاز به پسورد و ...
اگه اشتباه نکنم حتی درصورتی که پارتیشن رو هم کدگذاری کرده باشید فکر کنم میتونه اطلاعات هارد رو مانت کنه البته گمان میکنم

soheil869
February 14th, 2016, 03:25
اصلا نیازی به بوت و دسترسی به سیستم عامل و پسورد روت نیست :-s
ایشون به هارد مجازی شمادسترسی داره و هروقت بخواد میتونه به اطلاعات داخلش دسترسی پیدابکنه بدون نیاز به پسورد و ...
اگه اشتباه نکنم حتی درصورتی که پارتیشن رو هم کدگذاری کرده باشید فکر کنم میتونه اطلاعات هارد رو مانت کنه البته گمان میکنم

با سلام
كاملا حق با ايشون است و ربطي به سيستم عامل ندارد

Sent from my iPhone using Tapatalk

tar.gz
February 14th, 2016, 22:05
دسترسی کامل (فایل ها و پردازش ها) توسط مدیر سرور در container ها به راحتی امکان پذیر بوده و نیازی به پسورد روت و غیره نیست!
حتی در بعضی کرنل ها یک container میتونست به سیستم یوزر دیگه دسترسی داشته باشه بنابراین در این مجازی ساز نمیشه کار مخفی انجام داد

Ider
February 15th, 2016, 18:28
دسترسی کامل (فایل ها و پردازش ها) توسط مدیر سرور در container ها به راحتی امکان پذیر بوده و نیازی به پسورد روت و غیره نیست!
حتی در بعضی کرنل ها یک container میتونست به سیستم یوزر دیگه دسترسی داشته باشه بنابراین در این مجازی ساز نمیشه کار مخفی انجام داد
خب حتما باید یه برنامه جانبی باشه که بشه روی یه قسمت از پارتیشن رمز نگاری کرد
و باید روشی باشه که اسم یک کلاینت رو عوض کرد تا وقتی لیست پراسس هارو میبینه اسم اون برنامه رو نبینه
سعی دارم کسی که خبر نداره من دارم از تورنت استفاده میکنم جوری مخفی کنم که به سختی بتونه پیداش کنه

007
February 15th, 2016, 21:44
خب حتما باید یه برنامه جانبی باشه که بشه روی یه قسمت از پارتیشن رمز نگاری کرد
و باید روشی باشه که اسم یک کلاینت رو عوض کرد تا وقتی لیست پراسس هارو میبینه اسم اون برنامه رو نبینه
سعی دارم کسی که خبر نداره من دارم از تورنت استفاده میکنم جوری مخفی کنم که به سختی بتونه پیداش کنه

س
دوس ت عزیز خوب چه کاری هست از سرورهای مجازی استفاده کنین که مشکلی با تورنت نداشته باشه!
بعدشم طرف نمیاد وی پی اس شما رو نگاه کنه که شما داری تورنت استفاده میکنی یا نه.... به ترافیک شبکش بدون ورود به ماشین و سرورمجازی شما
نگاه می کنه و می بینه فلان شخص ترافیک روی پورت های تورنت داره! که اصلا در این صورت نیاز به فضولی تو سرورمجازی شما نداره.
ارادت

Ider
February 21st, 2016, 14:01
س
دوس ت عزیز خوب چه کاری هست از سرورهای مجازی استفاده کنین که مشکلی با تورنت نداشته باشه!
بعدشم طرف نمیاد وی پی اس شما رو نگاه کنه که شما داری تورنت استفاده میکنی یا نه.... به ترافیک شبکش بدون ورود به ماشین و سرورمجازی شما
نگاه می کنه و می بینه فلان شخص ترافیک روی پورت های تورنت داره! که اصلا در این صورت نیاز به فضولی تو سرورمجازی شما نداره.
ارادت
در مورد پورت های تورنت، گزینه زیر فعال شده
در ضمن encryption هم فعاله

30105

مشکل من داخل سروره که یک برنامه طوری مخفی بشه که نه خود برنامه و نه برنامه هایی که دارای کپی رایت هستن قابل ردیابی باشه
ممنون میشم اگه کسی فقط به این سئوال پاسخ بده.

cartman10mpi
February 21st, 2016, 14:31
در مورد پورت های تورنت، گزینه زیر فعال شده
در ضمن encryption هم فعاله

30105

مشکل من داخل سروره که یک برنامه طوری مخفی بشه که نه خود برنامه و نه برنامه هایی که دارای کپی رایت هستن قابل ردیابی باشه
ممنون میشم اگه کسی فقط به این سئوال پاسخ بده.
دوست عزیز تمام راه هایی که شما میتونید انجام بدید در سطح نرم افزار و سیستم عامل هست ، در صورتی که صاحب سرور به سخت افزار حافظه شما دسترسی داره . یعنی اگر بخواهد هر طوری که باشه میتونه اون اطلاعات رو استخراج کنه . جواب سوال شما به اختصار به این شکل هست . بهتر هست سرور اختصاصی تهیه کنید که این بار هم با دی سی همین مورد رو خواهید داشت

jamal
February 21st, 2016, 15:14
OpenVZ شل و ول ترین مجازی ساز محسوب میشه که برای فروشندگان سرور مجازی خیلی دوست داشتنی است. به خاطر امکاناتی که به اونها میده
اما برای مشتری ها و خریداران سرور مجازی چندان جالب و با کیفیت نیست...