PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدود بودن سرعت iis

hamedsp
February 12th, 2016, 12:18
سلام

ببحشید من دیروز سرور مجازی خریدم و iis رو هم نصب کرده بود ولی سرعت دانلود فایل ها محدود شده . چطوری میتونم سرعت دانلود رو بیشتر کنم ؟

و یک سوال دیگه اینکه وقتی دیدم سرعت محدوده iis رو پاک کردم و xampp نصب کردم و برنامه رو هم فعال کردم ولی وقتی ای پی سرور رو توی مرورگر میزنم اتفاقی نمیافته . مشکل چیه ؟

ممنون

fireserver
February 12th, 2016, 12:37
سلام دوست عزیز

مشکل از IIS نخواهد بود و پورت سرور شما محدود شده یا سرور اصلی شلوغ می باشد

بعد از نصب XAMP در خود سرور با زدن 127.0.0.1 یا localhost صفحه ای بالا می آید؟

در صورتی که بالا نیاید پورت 80 سرور شما توسط نرم افزاری دیگر اشغال شده است باید از کانفیگ XAMP پورت 80 را به پورت دلخواه مانند 81 تغییر دهید

بعد از غیر فعال کردن IIS ریستارت کردید؟

T.Toosi
February 12th, 2016, 13:10
مشکل از iis نبوده ممکنه از پورت یا کانفیگ سرور شما بوده چون سازگارتر از iis برای ویندوز پیدا نمیکنید که مثلا xamp نصب کنید سرعت دانلود بیشتر بشه.

hamedsp
February 12th, 2016, 13:23
سلام دوست عزیز

مشکل از IIS نخواهد بود و پورت سرور شما محدود شده یا سرور اصلی شلوغ می باشد

بعد از نصب XAMP در خود سرور با زدن 127.0.0.1 یا localhost صفحه ای بالا می آید؟

در صورتی که بالا نیاید پورت 80 سرور شما توسط نرم افزاری دیگر اشغال شده است باید از کانفیگ XAMP پورت 80 را به پورت دلخواه مانند 81 تغییر دهید

بعد از غیر فعال کردن IIS ریستارت کردید؟

ممنون

بله بعد از وارد کردن localhost در سرور صفحه باز میشه . بعد از غیرفعال کردن iis هم ریستارت کردم . نمی دونم مشکل چیه !!!؟؟؟؟

soheil869
February 13th, 2016, 01:54
ممنون

بله بعد از وارد کردن localhost در سرور صفحه باز میشه . بعد از غیرفعال کردن iis هم ریستارت کردم . نمی دونم مشکل چیه !!!؟؟؟؟

من فك كنم xamp يك گزينه به نام پابليك داره وقتي روش ميزني و اون موقع هست كه فعال ميشه رو اي پي

Sent from my iPhone using Tapatalk

SaMaN0861
February 13th, 2016, 22:46
سلام

ببحشید من دیروز سرور مجازی خریدم و iis رو هم نصب کرده بود ولی سرعت دانلود فایل ها محدود شده . چطوری میتونم سرعت دانلود رو بیشتر کنم ؟

و یک سوال دیگه اینکه وقتی دیدم سرعت محدوده iis رو پاک کردم و xampp نصب کردم و برنامه رو هم فعال کردم ولی وقتی ای پی سرور رو توی مرورگر میزنم اتفاقی نمیافته . مشکل چیه ؟

ممنون

پیشنهاد میکنم برای راه اندازی سرور دانلود از nginx استفاده کنید.
بسیار سرعت عالی و بدون مشکل. =;