PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام...

mohammad933
February 11th, 2016, 14:05
سلام

دوستان من چند نفر میخواهم برای بخش تریلر و نقد و بررسی سایتم(سایت فیلم)یه بخش دیگ هم میخواهم بزنم بخش زیرنویس که زیرنویس های فارسی قرار بدهند

برای بخش اول به 4 نفر نیاز دارم

برای بخش دوم به 6 الی 9 نفر نیاز دارم

کسی بود اعلام کنه+مبلغ برای ارسال هر کدوم رو بگه

دزضمن حتما در این پست اعلام کنید

+بگید برای کدوم بخش میاید و هزینه هر چند وقت یک بار واریز بشه؟

برای اونایی که استخدام بشوند امکانات ویژه ای میزاریم و حتی بعضی کار هارو رایگان براشون انجام میدیم

برای اطلاع شدن از این امکانات و کار ها پ.خ بدید

سر قیمت هم کنار میایم نگران قیمت نباشید و این که مطالب کپی هم باشه مشکلی نیست فقط نباید اسمی از سایت دیگری توش باشه

+میتونید اخر پست هاتون ادرس سایت خودتون رو به صورت فالوو قرار بدید و بعد 1 ماه مجاز به قرار دادن بنر در اخر پست ها هم هستید که هم میشه بک لینک و تبلیغ رایگان و هم سود بالا

blackz
February 11th, 2016, 16:56
برای بخش اول در خدمتم.

آیدی تلگرام: newbax

mohammad933
February 11th, 2016, 17:31
پیام دادم

Majiiid
February 11th, 2016, 23:05
آدرس سایت+اطلاعات کامل راجب چیزی ک میخواین و مکانی ک میخوان این موارد در اونجا قرار بگیره برام بفرستید اگر اوکی باشه 80% این کارهارو میشه خودکار انجام داد

mehran487
February 11th, 2016, 23:41
سلام یاهو اگه دارین اد کنین میتونم بخش زیرنویس ها انجام بدم
mehran487@yahoo.com
تلگرام @mehran487 (http://forum.persiantools.com/members/354318/)

وقتم کامل ازاده

hamid3pnn
February 12th, 2016, 19:00
سلام من هم هستم
شرایط رو برای من ارسال بفرمایید

amir5612
February 13th, 2016, 14:25
که آخرش هم بگین کارتم ماله بانک کشاورزیه و درگاه بانک کشاورزی خرابه و پول رو ندین؟
امیدوارم منو یادتون بیاد
البته امیدوارم پول بچه ها رو بهشون بدید

blackz
February 13th, 2016, 17:54
سلام

دوستان من چند نفر میخواهم برای بخش تریلر و نقد و بررسی سایتم(سایت فیلم)یه بخش دیگ هم میخواهم بزنم بخش زیرنویس که زیرنویس های فارسی قرار بدهند

برای بخش اول به 4 نفر نیاز دارم

برای بخش دوم به 6 الی 9 نفر نیاز دارم

کسی بود اعلام کنه+مبلغ برای ارسال هر کدوم رو بگه

دزضمن حتما در این پست اعلام کنید

+بگید برای کدوم بخش میاید و هزینه هر چند وقت یک بار واریز بشه؟

برای اونایی که استخدام بشوند امکانات ویژه ای میزاریم و حتی بعضی کار هارو رایگان براشون انجام میدیم

برای اطلاع شدن از این امکانات و کار ها پ.خ بدید

سر قیمت هم کنار میایم نگران قیمت نباشید و این که مطالب کپی هم باشه مشکلی نیست فقط نباید اسمی از سایت دیگری توش باشه

+میتونید اخر پست هاتون ادرس سایت خودتون رو به صورت فالوو قرار بدید و بعد 1 ماه مجاز به قرار دادن بنر در اخر پست ها هم هستید که هم میشه بک لینک و تبلیغ رایگان و هم سود بالا

درود

ایشون یه آدم بی شعور و بی شخصیت هستن توی این چند سالی که تو سطح وب بودم آدمی به بیشعوری ایشون ندیدم(خودشون بهتر میدونن)

3 تا پست براشون گذاشتم کاربری پاک کردم تلگرام رو هم بلاک کردن !

بعد میگن توی انجمن **** ثبت نام کنید تا اعتبار من رو بفهمید !

فردا زن و بچه همین ها هستن که میرن ***** و جوانان جامعه رو منحرف می کنن !

هوای همچین آدمایی رو داشتید باشید !

ببخشید اگر با لحن بدی صحبت کردم چون واقعا این جور آدما........................