PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای دیتابیس در اسکریپ کلیجا

delshad
February 10th, 2016, 22:21
خطا هنگام ثبت نام در کلیجا با سلام من یه بار فایل بکاپ رو بازگردانی کردم از اون موقع هنگام ثبت نام خطا میده هر روشی بود تست کردم درست نشد وقتی دیتابیس جدید بهش میدم مشکلی نداره اما وقتی دیتابیس اصلی رو امپورت میکنیم هنگام ثبت نام خطا میده نمیدونم چطوری درست میشه لطفا راهنمایی کنید متن خطا click to Refresh this page ... Sorry , There is an error in mysql , error : Error In query --[query]-------------------------- INSERT INTO u (name ,password, password_salt ,mail, register_time, session_id, clean_name, group_id) VALUES('hamid06', '$P$Bv.a7/QneGRZyvUfoQNBXIRlP.Kh0G.', 'jkr80Le', 'hamidab11d58787i06@gmail.com', 1455037374, 'k7cGAAbGnKf7UO,Czoa3LPPBV62','hamid06', ) --------------------------------- [1064 : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')' at line 1] Script: Kleeja

kool
February 10th, 2016, 22:46
کلیجا رو بهتره همیشه از php my admin مستقیم بکاپ تهیه کنید. بکاپی که از خود پنل تهیه میشه معمولا ایراد داره!
اگه بکاپ کامل از اکانت دارید اون رو ریستور کنید. البته اگه جدیدا تهیه شده باشه.

T.Toosi
February 10th, 2016, 23:08
شما آخر دستور ,'hamid06', ) یک , اضافی هست به خاطر این SQL syntax میده، حالا باید برید علتش رو پیدا کنید چرا اسکریپت دستور ناقص میفرسته، input ـی داره که خالی میزارید موقع ثبتنام ؟

delshad
February 11th, 2016, 10:05
سلام نمیدونم والا ولی اگه کسی بتونه حلش کنه هزینه رو هم میدم