PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از دست دادن دیتا بیس بر اثر کرش سرور

upnull50
February 10th, 2016, 17:51
سلام دوستان

من سایت هام روی یک وی پی اس با20 گیگ فضای هارد بودن....به خاطر پر شدن هارد امروز تصمیم گرفتم منتقلشون کنم به یک وی پی اس با منابع بالاتر ولی اون شرکت هاستینگ به من گفت نتونسته بکاپ بگیره چون روز قبل سرو.ر کرش کرده بوده و اطلاعات از بین رفته ایا راهی هست که بشه اطلاعات را برگردونم؟ الان همه اطلاعاتم پریده

mizban97
February 10th, 2016, 17:53
سلام دوستان

من سایت هام روی یک وی پی اس با20 گیگ فضای هارد بودن....به خاطر پر شدن هارد امروز تصمیم گرفتم منتقلشون کنم به یک وی پی اس با منابع بالاتر ولی اون شرکت هاستینگ به من گفت نتونسته بکاپ بگیره چون روز قبل سرو.ر کرش کرده بوده و اطلاعات از بین رفته ایا راهی هست که بشه اطلاعات را برگردونم؟ الان همه اطلاعاتم پریده

باسلام
خیر در صورتی که قبلا بکاپ نگرفته باشید کارتون در اومده...
باید سیستم عامل سرور ریلود کنید نصب مجدد کنید و ترجیحا دیگه از اون هارد هم استفاده نکنید.
معمولا هارد باعث کرش سرورتون میشه...

upnull50
February 10th, 2016, 17:55
باسلام
خیر در صورتی که قبلا بکاپ نگرفته باشید کارتون در اومده...
باید سیستم عامل سرور ریلود کنید نصب مجدد کنید و ترجیحا دیگه از اون هارد هم استفاده نکنید.
معمولا هارد باعث کرش سرورتون میشه...

اطلاعاتم چی؟ هیچ راهی برای برگروندنشون نیست؟

mizban97
February 10th, 2016, 17:57
اطلاعاتم چی؟ هیچ راهی برای برگروندنشون نیست؟

شما صرفا فقط میتونید اطلاعات موجود در فایل منیجر نجات بدید
اما دیتابیس هاتون به طور کلی میپره و حجمش در پنل صفر میشه.
البته شما یه فول بکاپ بگیرید الان و ببینید حجم بکاپ چقدر هست . اگر صفر بود یا فایل sql در بکاپ موجود نبود یعنی پریده!

sarwhost
February 10th, 2016, 17:58
اطلاعات بیشتر در مورد سیستم عاملتون پنلتون همینطور به شرکت مربوط بگید یک اسکرین شات بدند از کنسول سرور به همین راحتیا هم اطلاعات نمیپره

upnull50
February 10th, 2016, 18:04
شما صرفا فقط میتونید اطلاعات موجود در فایل منیجر نجات بدید
اما دیتابیس هاتون به طور کلی میپره و حجمش در پنل صفر میشه.
البته شما یه فول بکاپ بگیرید الان و ببینید حجم بکاپ چقدر هست . اگر صفر بود یا فایل sql در بکاپ موجود نبود یعنی پریده!

چون من می خواستم کل سایت را منتقل کنم به سرور بالاتر مگر همون چند گیگ فایلی که توی فایل منیجر هست سر جاشون باشه برای انتقال سایت ها کافی نیست؟
این هاستینگ الان کل سایت ها را منتقل کرده به سرور جدید من ذیگه دسترسی به سی پنل قبلی ندارم

- - - Updated - - -

اطلاعات بیشتر در مورد سیستم عاملتون پنلتون همینطور به شرکت مربوط بگید یک اسکرین شات بدند از کنسول سرور به همین راحتیا هم اطلاعات نمیپره

آخه از دیروز گلا" یک مقدار سرور لود کند شده بود تو whm هم تو قسمت سرعت لود اون پایین که قسمت مربوط به حجم هارد مصرفیه اون صد در صا زده بود علامت هشدار هم جلوش بود.... از صبح کلا" سایت مشکل داشت فکر می کنم راست بگن
من یک بکاپ برای دو ماه پیشه براشون فرستادم چقدر طول می کشه تا مشخص بشه اون بکاپ کار می کنه یا نه؟

mizban97
February 10th, 2016, 18:06
چون من می خواستم کل سایت را منتقل کنم به سرور بالاتر مگر همون چند گیگ فایلی که توی فایل منیجر هست سر جاشون باشه برای انتقال سایت ها کافی نیست؟
این هاستینگ الان کل سایت ها را منتقل کرده به سرور جدید من ذیگه دسترسی به سی پنل قبلی ندارم

- - - Updated - - -

آخه از دیروز گلا" یک مقدار سرور لود کند شده بود تو whm هم تو قسمت سرعت لود اون پایین که قسمت مربوط به حجم هارد مصرفیه اون صد در صا زده بود علامت هشدار هم جلوش بود.... از صبح کلا" سایت مشکل داشت فکر می کنم راست بگن
من یک بکاپ برای دو ماه پیشه براشون فرستادم چقدر طول می کشه تا مشخص بشه اون بکاپ کار می کنه یا نه؟

یعنی خودتون نمیدونید بکاپ کامل هست یا نه؟
علاوه بر فایل های در فایل منیجر دیتابیس هم باید باشه تا سایت درست اجرا بشه.
به پشتیبانی سرورتون بگید این مورد براتون چک کنند.

upnull50
February 10th, 2016, 18:09
یعنی خودتون نمیدونید بکاپ کامل هست یا نه؟
علاوه بر فایل های در فایل منیجر دیتابیس هم باید باشه تا سایت درست اجرا بشه.
به پشتیبانی سرورتون بگید این مورد براتون چک کنند.

من خیلی حرفه ای نیستم ولی احتمال خیلی بالا اون بکاپی که دو ماه پیش گرفتم باید کامل باشه چون حجم کل بکاپ با حجم مصرفی تو سی پنل کاملا" منطبق بود
معمولا" انتقال بکاپ و راه اندازی دوباره از نظر ساعتی چقدر طول می کشه چون الان حدود یک ساعته به اینها بکاپ را دادم فقط به من گفتم صبر کن

mizban97
February 10th, 2016, 18:11
من خیلی حرفه ای نیستم ولی احتمال خیلی بالا اون بکاپی که دو ماه پیش گرفتم باید کامل باشه چون حجم کل بکاپ با حجم مصرفی تو سی پنل کاملا" منطبق بود
معمولا" انتقال بکاپ و راه اندازی دوباره از نظر ساعتی چقدر طول می کشه چون الان حدود یک ساعته به اینها بکاپ را دادم فقط به من گفتم صبر کن

همون بکاپ دو ماه پیش بزنید بهتره.
معمولا 3 الی 24 ساعت متغییر هست.
بستگی به اون سایتی که داره ازش خدمات میگیرید هر سایتی روال کاری خودش داره.

upnull50
February 10th, 2016, 18:16
همون بکاپ دو ماه پیش بزنید بهتره.
معمولا 3 الی 24 ساعت متغییر هست.
بستگی به اون سایتی که داره ازش خدمات میگیرید هر سایتی روال کاری خودش داره.

بیچاره شدم رفت
زحمت این همه ماههام پرید
حداقل اگه بتونن بکاپ دو ماه پیش را برگردونن تا حدی می تونم جبران کنم هر چند اونم باز کلی از ترافیک گوگلم می پره .. گوگل صد در صد جریمه می کنه
چند درصد احتمال داره اینها بتونن بکاپ را بر گردونن؟ من الان شدید نگرانم

peym@n
February 10th, 2016, 18:28
درود
اطلاعات شما قابل برگردانی میباشد
عزیزانی هستند که کرش سرو ررو رفع میکنند
موفق باشید

upnull50
February 10th, 2016, 18:34
درود
اطلاعات شما قابل برگردانی میباشد
عزیزانی هستند که کرش سرو ررو رفع میکنند
موفق باشید

دوست عزیز من هزینشو هر چی باشه پرداخت کنم
فقط می خوام اگه شدنی باشه اطلاعات برگرده
منتها این سایت های من روی یک هاستینگ خارجیه از طرفی الان سایت ها را منتقل کردن به یک سرور جدید الان تو این شرایط چطوری می شه اطلاعاتو برگردند؟

persian.developer
February 11th, 2016, 00:33
سلام
به کنسول دسترسی دارید؟ در پیام خصوصی شماره تماس رو میفرستم و از همان طریق ددر ارتباط باشید اگر به کنسول دسترسی داشته باشید احتمالا میشه مشکل رو حل کرد