PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتم هک شد و احتمالا این مشکل به وجود آمد

the boy
October 16th, 2010, 14:13
سلام دوستان
سایت من چند روز پیش هک شد همون روز من یه سری افزونه رو آپدیت کردم و وردپرس رو هک به 3.1 ارتقا دادم بعد از اون روز 48 ساعت سایت من down بود و بعد از این که سایت بالا اومد بازدید روزانه سایت به یک چهارم کاهش پیدا کرد و امروز هم که به گوگل وبمستر رفتم دیدم 37 صفحه رو ارور 404 داده در صورتی که این صفحات وجود داره و روی لینک هاشون هم که کلیک میکنم بدون هیچ مشکلی باز میشن حالا موندم این مشکل برای چی به وجود اومده آپدیت افزونه ها آپدیت وردپرس یا هک شدن سایت
چه شکلی میتونم این مشکلو برطرف کنم
پیشاپیش ممنون

robot
October 16th, 2010, 14:23
فکر کنم لینک های شما شکسته شده !! از سئو استفاده میکنید ؟؟؟

the boy
October 16th, 2010, 14:26
آقا منظورتو متوجه نشدم
لینک ها سالم اند ولی توی گوگل وبمستر ارور 404 زده واسشون توی نتایج هم نشون داده نمیشن

J4vad
October 16th, 2010, 14:59
آقا منظورتو متوجه نشدم
لینک ها سالم اند ولی توی گوگل وبمستر ارور 404 زده واسشون توی نتایج هم نشون داده نمیشن

دوست عزیز این برای آن زمانی است که سایت شما بسته بوده لطفا صبر پیشه کنید تا آپدیت شود .

موفق باشید .

mom
November 5th, 2010, 17:31
سلام
تنت سلامت ورد پرس من دقيقا دوساعا بعداز نصب هك ميشه
تنها دليل هك شدن من و شما و امثال ما استفاده از اسكريپهاي نال شده يا افزونه هاي شل شده ميباشد
تنها تضمين براي هك نشدن شما پرهيز از افزونه و اسكريپهاي ***يست
والسلام
:71:

S4n470n
November 5th, 2010, 17:41
تنها راه شما برای جلوگیری از هک شدن استفاده از سرور های امن هست
والسلام

kingoftehran
November 5th, 2010, 19:18
با سلام
بیشتر همون افزونه و ماژول های غیر امن هستند که مشکل می سازند.سرور توی درجه دوم اهمیت هست چون اگر سرور نا امن باشه باید همه وردپرس ها و کد ها هک بشن

mamali5
November 5th, 2010, 19:33
این روزا دیگه طوری شده هر اسکریپتی میخوای نصب کنی باید تک تک فایل هاش رو باز کنی نگاه کنی خیالت راحت شد نصب کنی #-o

mom
November 8th, 2010, 11:30
تنها راه شما برای جلوگیری از هک شدن استفاده از سرور های امن هست
والسلام

سلام گرامي
اره خوب امنيت سرور نيز از اهميت بسزائي برخورداراست
منتها فاكتوري هم وجود دارد كه چنانچه سروري هرچقدر هم امن باشد باز در مقابل دانلود چندصد مگ اسكريپت و پلاگين دستكاري شده دوام نمي اورد
نكته ظريف ديگر ي كه همه ما نسبت به ان ديدگاههاي مختلفي داريم ان است كه
يك نالرز حرفه اي هرچقدر هم كه سرعت عملش بالا باشد ممكن است بابت نال كردن يك سايت و خروجي اسكريپي قابل استفاده عموم ؛؛؛ در مواردي ساعتهاپشت سيستمش قوز ميكند بلكه از عهده چنين امر مقدسي برايد:58:
(هرچند چنين كاري بيشتر گروهي ست تا فردي)
خوب..
چنين شخص يا اشخاصي؛ محتملا زورشان مي ايد كه زحمات خودرا مفتكي ارائه كنند ؛ از طرفي فروش ماحصل چنين زحماتي با توجه به وجود نمونه هاي اصلي ؛ نه حرفه اي ست و نه منطقي
پس خواسته يا ناخواسته استفاده كننده را مجبور به مراجعه تكراري جهت رفع مشكلي كه نالرز محترم درون چنين اسكريپهائي تعبيه كرده است مي كند؛( البته نمي توان براي همه نارزها چنين برداشتي داشت)
خوب چه مشكلي ممكن است من نوعي را وادار به مراجعه كند؟
طبيعتا مشكل كوچكي همچون راهنمائي براي ست فايل كانفيگ و از اين قبيل مكفي نيست لذا برخي نالرزها تيغ را به استخوان طرف ميرسانند
هك شدن سايت يك هموطنb-)
حتي ممكن است طرف جهت رفع مشكلش حاضر به پرداخت هزينه نيز شود البته در اينمورد بيش از حد قلوو شده است؛هرچند نمونه هاي رخ داده زياد نيستند

Reza.exe
November 8th, 2010, 16:01
سلام
به هیچ وجه از پلاگین های نال شده غیر مطمعن و کد شده استفاده نکنید
اگر از پلاگین نال شده ای می خواهید استفاده کنی ، با دقت بررسی کن
بعد نصب کن

vimax
November 8th, 2010, 20:01
آخه مجبوری از نول استفاده می کنین؟ که اینجوری بشه دی:

Reza.exe
November 8th, 2010, 21:56
آخه مجبوری از نول استفاده می کنین؟ که اینجوری بشه دی: