PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال کامل

فال
February 9th, 2016, 23:30
سلام

باید یک سایت رو کامل از روی یک سرور اشتراکی به یک سرور مجازی انتقال بدم، اطلاعات سایت کم هست و زیاد نیست
پنل هردو دایرکت ادمین هست
راهی هست ؟
اگر ریسک داره از تنظیمات قالب و افزونه ها میشه پشتیبان گرفت و روی سرور جدید بازیابی کرد ؟
اگر کسی کمک کنه ممنون میشم

OnlineServer
February 9th, 2016, 23:54
داخل کنترل پنل به بخش بک آپ برید و فول بک آپ تهیه کنید
سپس در سرور مقصد اپلود و ری استور کنید

kool
February 9th, 2016, 23:57
در دایرکت ادمین جدید یک اف تی پی ایجاد کنید و بعد در سرور قدیم بکاپ بگیرید درون اون اکانت اف تی پی و در سرور جدید ریستور کنید با آی پی جدید.

فال
February 10th, 2016, 07:48
اف تی پی یعنی با فایل زیلا دانلود کنم بعد ببرم توو سرور جدید آپلود کنم ؟
از طریق اس اس اچ یا چیز دیگه نمیشه مستقیما از سرور قبلی گرفت برد توو سرور جدید ؟
اصلا این انتقال بین دو سرور قضیش چیه ؟

demonvictor
February 10th, 2016, 08:02
سلام

باید یک سایت رو کامل از روی یک سرور اشتراکی به یک سرور مجازی انتقال بدم، اطلاعات سایت کم هست و زیاد نیست
راهی هست ؟
اگر ریسک داره از تنظیمات قالب و افزونه ها میشه پشتیبان گرفت و روی سرور جدید بازیابی کرد ؟

سلام
از طریق امضا با من در تماس باش تا برات خودم صفرتاصد همه چیزش رو انتقال بدم.

shivahost
February 10th, 2016, 10:09
سلام

راهی هست ؟

امضای شما رو خیلی دوست دارم.

فول بکاپ بگیرید و در سایت سرور اول جایی بزارید که بشه دانلودش کرد. یعنی داخل پوشه دامین تون که لینک دانلود داشته باشید.

در ssh سرور دوم احتمالا پوشه backup دارید وارد آن شوید و دستور wget http:www.........tar.gz یعنی آدرس لینک فایل بکاپ را بدهید. بعد از پنل دایرکت ادمین سرور جدید می توانید ریستور کنید.

فال
February 11th, 2016, 12:24
امضای شما رو خیلی دوست دارم.

فول بکاپ بگیرید و در سایت سرور اول جایی بزارید که بشه دانلودش کرد. یعنی داخل پوشه دامین تون که لینک دانلود داشته باشید.

در ssh سرور دوم احتمالا پوشه backup دارید وارد آن شوید و دستور wget http:www.........tar.gz (http://www.........tar.gz) یعنی آدرس لینک فایل بکاپ را بدهید. بعد از پنل دایرکت ادمین سرور جدید می توانید ریستور کنید.

خطا میده
معلومم نیست علت خطاش چیه
من الان باید در ریسلر یوزر بسازم یا از قسمت یوزر می تونم کار کنم ؟

kool
February 11th, 2016, 12:40
با روشی که در پست 3 قرار دادم انجام بدید مشکلات جانبی نخواهید داشت!

soheil869
February 11th, 2016, 16:26
در دایرکت ادمین جدید یک اف تی پی ایجاد کنید و بعد در سرور قدیم بکاپ بگیرید درون اون اکانت اف تی پی و در سرور جدید ریستور کنید با آی پی جدید.

اين بهترين روش و كم خطر ترين روش است
اينكار را انجام دهيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

فال
February 11th, 2016, 17:40
اين بهترين روش و كم خطر ترين روش است
اينكار را انجام دهيد

خیلی ممنونم
انتقال دادن کاری شانسی هست واقعا
باید از چند طریق اقدام کرد که یکی جواب بده
از افزونه های وردپرس هم که برای duplicate کردن (کپی) و برون ریزی (از قسمت ابزار در دسترس هست) هم میشه استفاده کرد

متاسفانه موفق نشدم و دوباره از اول نصب کردم وردپرس رو

soheil869
February 11th, 2016, 18:02
خیلی ممنونم
انتقال دادن کاری شانسی هست واقعا
باید از چند طریق اقدام کرد که یکی جواب بده
از افزونه های وردپرس هم که برای duplicate کردن (کپی) و برون ریزی (از قسمت ابزار در دسترس هست) هم میشه استفاده کرد

متاسفانه موفق نشدم و دوباره از اول نصب کردم وردپرس رو

دو نوع جابه جايي هست
يكي فول سرور
يكي ادمين مود
براي راحتي از ادمين مود استفاده كن خودش بكاپ و ريستور ميكنه
دايركت ادمين يكم درد سر داره
كلا انتقال هاست يكم درد سر داره